Kredīta un procentu likme – nākamā kriptogrāfijas robeža

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Procentu likmju un kredītu tirgus varētu būt pēdējais puzles gabals, kas papildina visu kriptovalūtu ekosistēmu.
  • Procentu likmju atvasinājumi varētu būt nākamā robeža kriptogrāfijas nozarē, īpaši biržām.
  • Ieguldījumu likme varētu būt viens no rādītājiem, lai noteiktu konkrēta marķiera risku un svārstīgumu.

Pārskats

Kripto kreditēšana un ieguldīšana šajās dienās ir pievērsuši lielāku tirgus uzmanību. Pateicoties straujajai DeFi un produkta izaugsmei inovācijas no kriptogrāfijas biržām un makiem vairāk kriptogrāfijas tirgus dalībnieku tagad var dažādot savu portfeli ar šādiem produktiem vai nopelnīt pasīvie ienākumi, piesaistot, ietaupot un aizdodot.

Šis kripto telpas segments joprojām var būt zaļš un ir agrīnā plašākas ieviešanas stadijā. Tomēr galu galā šī nozare varētu pārtapt par vienu no vissvarīgākajām plašākas kriptogrāfiskās telpas daļām un sniegt tirgiem svarīgu informāciju, tas ir, procentu likmes.

Tirgus dalībnieki, iespējams, varēs precīzāk novērtēt un novērtēt monētas un žetonus, pamatojoties uz viņu procentu likmēm, līdzīgi kā mēs darījām tradicionālajos tirgos. Uzņēmuma vai valsts procentu likmes ir būtisks tā finanšu stāvokļa rādītājs.

Produktu izstrādātāji var arī izveidot jaunus atvasinātos produktus, pamatojoties uz procentu likmēm, piemēram, uz EOSProcentu likmes vai procentu likmju mijmaiņas līgums, piemēram, tas, kas parasti tirgojas fiksētā ienākuma tirgos.

Šajā rakstā tiks izpētīts kriptogrāfijas procentu likmju telpas sākuma posms un tas, ko mums varētu pateikt šis plašākas kriptovalūtas telpas apakšsektors. Mēs arī iedomāsimies, kā kriptogrāfijas termiņa procentu likmju tirgi varētu veidot tirdzniecības nākotni.

Kriptogrāfijas ienesīgums

Procentu pelnīšanas jēdziens ar kriptovalūtu sākās tikai pēdējos gados, un akciju iegāde ir viens no procentu veidošanas veidiem un var radīt papildu ienākumus investoriem. 2019. gads bija stabils akcijām, un šī tendence ir turpinājusies pirms tirgus krīzes martā. Tagad mēs redzam, ka akciju tirgus pakāpeniski atjaunojas.

1. attēls: Ieguldījuma tirgus ierobežojums pret globālo kriptogrāfijas tirgus ierobežojumu pret USD, kas fiksēts likmē

Avots: Staking Rewards

Lai gan ieguldītāji var atrast pievilcīgu peļņu, veicinot aktīva PoS tīklu, palielinot blokķēdes efektivitāti, tomēr ienesīgums šeit varētu būt dažāds.

2. attēls: Gada atlīdzība par katru gadu salīdzinājumā ar viņu Sharpe koeficientiem

Avots: Staking Rewards; Messari

Interesanti, ka mēs varam redzēt, ka augstāka ienesīguma aktīvi, parasti ar salīdzinoši zemiem Sharpe koeficientiem, kas nozīmē, ka pašam aktīvam ir zemāka ar risku koriģētā atdeve. Piemēram, IOST ir sasniedzis 10,41%, kas varētu būt pievilcīgs daudziem investoriem. Tomēr gan 30 dienu, gan 1 gada Sharpe attiecība ir IOST bija negatīvi. Mācību grāmatā Šarpes koeficients ir negatīvs, ja ieguldījumu atdeve ir zemāka par bezriska likmi. Salīdzinoši, XTZ piedāvā daudz zemāku atalgojuma likmi (5,72%) nekā IOST, bet gan XTZŠarpa rādītāji bija vismaz pozitīvi.

Protams, ienesīgumu un ienesīgumu varētu ietekmēt citi faktori, piemēram, inflācijas līmenis, šī marķiera cenu svārstīgums. Ieguldītāji var arī vēlēties izskatīt tirgus apstākļus.

Kredītu tirgi

Kriptogrāfijas aizdevums ir vēl viena joma, kas ir piesaistījusi diezgan lielu uzmanību. Atkal ieguldītāji var uzskatīt, ka ienesīgums pakalpojumu sniedzējiem varētu būt ļoti atšķirīgs, un zemāk ir tikai viens no daudzajiem piemēriem.

3. attēls: ETH un BTC gada procentu likme dažādās platformās

Avots: Loanscan

Papildus tam šīs procentu likmes bija mainīgas. Tas nozīmē, ka tie laiku pa laikam mainās atbilstoši tirgus apstākļiem. Šīs izmaiņas dažkārt varētu būt svārstīgas, pat nestabilas.

4. attēls: ETH un DAI gada procentu likme dažādās platformās (YTD uz 2020. gada 22. aprīli)

Avots: Loanscan

Mēs uzskatām, ka tirgū nākotnē var turpināties šīs likmju svārstības, ņemot vērā, ka kriptonauda joprojām bija samērā svārstīga aktīvu klase, salīdzinot ar parastajiem aktīviem (lai gan eļļa ir sasniedzis USD 0 iepriekš BTC). Tomēr no ilgāka termiņa viedokļa tirgus varētu sagaidīt, ka šīs svārstības pakāpeniski palēnināsies, jo kreditēšanas tirgus turpina nobriest un pieaug kriptogrāfisko ieguldījumu dalībnieki.

Skatoties uz priekšu

Kripto kredītu tirgus ir bijis viens no visstraujāk augošajiem apgabaliem kriptovalūtu telpā. Ziņojumi no Credmark parāda, ka visa kriptogrāfijas kreditēšanas nozare 4. ceturksnī palielinājās par 52%, un aktīvais parāds 2019. gadā pieauga par 474%.

Tajā pašā laikā analītiķi ticēt ka lielo tirgus spēcīgo sniegumu varētu pārnest uz 2020. gadu, jo paredzams, ka tirgū nonāks plašs PoS bloku ķēdes projektu klāsts un ar to saistītās infrastruktūras plaukstošā paplašināšanās.

Mēs paredzam, ka procentu likmju un kredītu tirgus varētu kļūt par lielākas kriptovalūtas telpas spēlētāju; tā ietekme varētu būt vairākos slāņos.

  • Labāka cenu atklāšana – Tradicionālajā finanšu pasaulē parādu un kredītu tirgi ir vieni no galvenajiem mikrofaktoriem, kas ietekmē vērtspapīru cenu atklāšanu. Uzņēmums ar zemāku kredītreitingu parasti var emitēt tikai augstas ienesīguma obligācijas, jo tam ir augstāks saistību nepildīšanas risks. Investori varētu ņemt vērā šo faktoru, kad runa ir par uzņēmuma novērtējumu. Citiem vārdiem sakot, šī papildu informācija varētu vēl vairāk uzlabot uzņēmuma cenu atklāšanu. Šo pašu ideju varēja iegādāties arī kriptogrāfijas telpā. Ja mums ir nogatavojušies kripto kredītu un procentu likmju tirgi, procentu likmes var sniegt ieguldītājiem pilnīgu priekšstatu par monētas / žetona cenu noteikšanu.
  • Procentu likmju atvasinājumi – Biržas uzņēmumi var izstrādāt jaunus atvasināto produktu veidus, pamatojoties uz kriptogrāfijas procentu likmēm. Šādi produkti ļauj tirgotājiem nodrošināt riska ierobežošanu vai iegūt risku saskaņā ar PoS protokolu un var palīdzēt noguldītājiem nodrošināties pret procentu likmju izmaiņām.
  • Pabeidziet šifrēšanas vietu – Kredītu tirgus ir bijis viens no viskritiskākajiem mūsdienu finanšu sistēmas elementiem, un tas joprojām ir arī šodien. Izsmalcināts kriptogrāfijas kredītu tirgus var būt pēdējais no mīklas gabaliem, lai pabeigtu kriptogrāfijas attēlu, kas varētu garantēt turpmāku kriptovalūtas pieaugumu neatkarīgi no aktīvu klases vai visas ekosistēmas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

7f6 14c 6af 795 a97 996 184