Ieguldījumi Dogecoin – viss, kas jums jāzina

Dogecoin ir pirmās paaudzes kriptonauda, ​​kuru var droši izmantot, lai visā pasaulē pārsūtītu vērtību. Slaveni ir tas, ka Dogecoin piedāvā Shiba Inu no populārām interneta mēmēm. Lēmumu izmantot šo rakstzīmi izraisīja izstrādātāja vēlme saglabāt projektu vieglprātīgu. Tāpat kā Bitcoin un Litecoin, arī šīs monētas galvenais mērķis ir ļaut vienādranga darījumiem noturēties pret cenzūru. Kā vēlu, Dogecoin ir redzējis ievērojamu atspoguļojumu plašsaziņas līdzekļos milzīgo cenu kāpumu dēļ. Kad jūs gatavojaties mācīties, šī nav pirmā reize, kad šis bloku ķēdes tīkls uzliesmo uzmanības centrā.

Kādas problēmas atrisina Dogecoin?

Tāpat kā visas pirmās paaudzes kriptovalūtas, arī Dogecoin bija pamata funkcionalitāte. Tajā laikā nebija neviena viedā līguma, akciju vai visu šo citu funkciju, kas tagad tirgū ir izplatītas. Šīm agrīnajām monētām galvenā uzmanība tika pievērsta droša tīkla izveidei. Šajā ziņā Dogecoin guva lielus panākumus, taču ne bez izmēģinājumu un bēdu daļas.

Dogecoin, izmantojot CoinMarketCap

Dogecoin, izmantojot CoinMarketCap

Otra iezīme par Dogecoin un varbūt tas, kas patiešām padara šo monētu unikālu, ir gars, kurā izstrādātāji vēlējās, lai Dogecoin izteiktos. Dogecoin patiesībā netika izveidots, lai atbrīvotu masas no apspiešanas, piemēram, Bitcoin. Tā arī netika veidota, lai nodrošinātu dzīvotspējīgu alternatīvu Bitcoin tirgū, piemēram, Litecoin. Interesanti, ka šī monēta tika veidota, lai izplatītu labo gribu un jautrību visā kriptogrāfijas kopienā.

Dogecoin priekšrocības

Dogecoin piedāvā daudz priekšrocību tirgū. Pirmkārt, jūs varat izmantot šo monētu tāpat kā Bitcoin, lai ātri un droši nosūtītu vērtību ikvienam starptautiskā mērogā. Dažu pēdējo gadu laikā monētu tīkls ir palielinājies, un tagad vairāk pārdevēju nekā jebkad agrāk pieņem šo unikālo marķieri.

Izturīgs pret cenzūru

Dogecoin ir daudz tehnisko īpašību ar pasaulē pirmo kriptogrāfiju Bitcoin. Līdz ar to tīkls ir drošs un nodrošina vienprātību reāllaikā. Tāpat kā Bitcoin, hakeriem, lai mainītu blokķēdes stāvokli, būtu jākontrolē 51% no tīkla jaukšanas spējas. Ņemot vērā, ka pašreizējais Dogecoin hashrate ir 203,97 TH / s, tas ir ļoti maz ticams.

Kā darbojas Dogecoin

Nebūtu pārāk grūti apgalvot, ka liela daļa Dogecoin kodējumu ir tieša Bitcoin kopija. Apspriežot šo ideju, viens no monētas dibinātājiem Bilijs Markuss paziņoja ka Dogecoin izveidei bija nepieciešamas tikai 3 stundas. Viņš aprakstīja, kā viņš burtiski izmantoja vadības funkciju F, lai ritinātu Bitcoin kodu un aizstātu visus Bitcoin gadījumus ar Dogecoin.

Viņš arī veica pāris citas korekcijas, lai turpinātu koncepciju, piemēram, mainot terminu kalnrūpniecība uz rakšanu. Īpaši Markus nolēma bloķēt 1 minūti. Blokķēdes tīkla bloķēšanas laiks ir atsauce uz to, cik bieži darījumu “ķēdē” tiek pievienots jauns darījumu “bloks”.

Vienprātība

Lai saglabātu tīkla drošību, Dogecoin izmanto vienprātīgu algoritmu, kas apliecina darbu. Tomēr šī PoW sistēma nav tā pati SHA-256 versija, kuru izmanto Bitcoin. Tā vietā tīkls savā PoW mehānismā paļaujas uz skripta tehnoloģiju. Šis lēmums tika pieņemts, lai novērstu lieljaudas Bitcoin kalnrūpniecības platformu izmantošanu. Jūs varat raktuves Dogecoin tikai izmantojot īpašas FPGA un ASIC ierīces

Monētas kopā

Dogecoin nav cieta vāciņa. Sākotnēji projekts sākās ar apgrozībā esošiem 100 miljardiem monētu. Sakarā ar 1 minūtes bloķēšanas laikiem līdz 2015. gadam visas šīs monētas bija mīnētas. Izstrādātāji tajā laikā nolēma emitēt vēl 5 miljardus. Proti, Dogecoin tagad ir paredzēti 5 miljardi monētu katru gadu.

Twitter rokturis

Twitter rokturis

Rakšana (kalnrūpniecība) Dogecoin

Dogecoin ekosistēmā jums ir racēji. Šie tīkla mezgli ir tas, kas apstiprina jaunus darījumus un pievieno blokus. Īpaši Dogecoin ieguve ir mazāk konkurētspējīga nekā Bitcoin. Proti, šīs monētas izstrādātāji nekad nav veikuši iepriekšēju raktuvi. Pirmsmīnas ir populāras, jo tās ļauj izstrādātājiem izveidot rezerves, pirms tīkls kļūst publisks.

Dogecoin vēsture

Dogecoin dibināja Bilijs Markuss un Džeksons Palmers. Abas šīs personas pirms Dogecoin bija strādājušas tehnoloģiju nozarē. Markus bija programmatūras inženieris IBM, un Palmers strādāja Adobe kā programmētājs. Dogecoin sākās kā joks, kas domāts tirgum.

Pieticīgs sākums

2013. gada 6. decembrī tīkls sāka darboties. Sākotnēji projekts izpelnījās uzmanību tikai noteiktai Reddit kopienai. Šīs personas viena otrai nosūtīs padomus Dogecoin. Monētas izlaišanas dienā Dogecoin vietnei bija vairāk nekā miljons apmeklētāju.

2013. gada 19. decembrī Dogecoin piedzīvoja milzīgu izlaušanās brīdi. Monētas vērtība nepilnu 3 dienu laikā pieauga par gandrīz 300%. Šī tirgus kustība bija pirmā reize, kad Dogecoin patiešām izraisīja tirgus mēroga investoru intereses. Konkrēti, mītiņš bija īslaicīgs un 3 dienu laikā monētas vērtība bija atkāpusies par 80%.

Dažas dienas vēlāk tika uzlauzts uzņēmuma vietējais maks Dogewallet. Iefiltrētājs nopelnīja miljoniem Dogecoin. Vēlākā pārskatā atklājās, ka uzbrucējs varēja modificēt seifa sūtīšanas un saņemšanas lapu, lai monētas nosūtītu uz statisku adresi.

Cieša kopiena

Daudziem projektiem tas būtu beidzies. Uzņēmumam Dogecoin tā bija iespēja parādīt, kāpēc šis projekts ir tik atšķirīgs nekā daudzas citas monētas. Izstrādātāji un sabiedrība ātri uzsāka ziedojumu kampaņu “SaveDogemas”, lai aizstātu nozagtās monētas. Brīnumainā kārtā visi zaudējumi tika segti, izmantojot šo iniciatīvu.

2014. gada sākumā kopiena sponsorēja ziedojumu vākšanas pasākumu, kas nodrošināja 25 000 USD Jamaikas bobsleja komandai. Ar šo notikumu sākās iespaidīgs ziedojumu salidojums. Tad sabiedrība koncentrējās uz tīra ūdens iegūšanu Kenijā. Pēc kārtējā veiksmīgā pasākuma Dogecoin turpināja apmācīt suņus autistiem.

Moolah

Tajā pašā gadā Dogecoin tika iekļauts biržā, Moolah. Šis saraksts sniedza Dogecoin lielāku uzticamību un palielināja tīkla likviditāti. Interesanti, ka projektu vadīja Reddit lietotājs ar vārdu Alekss Grīns. Viņš izmantoja Reddit rokturi Moolah_.

2017. gadā Dogecoin bija vēl viens tirgus pieaugums, sasniedzot jaunu visu laiku augstāko līmeni USD 0,017 / monēta 2018. gada 7. janvārī. Šī izaugsme notika kriptogrāfijas laikā, kad visi altkoīni redzēja ievērojamus ieguvumus. Pēc tam, kad TikTok lietotāji uzsāka kampaņu monētas vērtības paaugstināšanai, 2020. gada jūlijā notika vēl viens monētas vērtības pieaugums.

Galvenais mītiņš

Šogad Dogecoin atkal uzacis. Marķieris 24 stundu laikā palielinājās par 800% plēsonīgo riska ieguldījumu fondu sagraušanas kampaņas rezultātā. Šo mītiņu organizēja Reddit lietotāju grupa, kuru vadīja indivīds, kas pazīstams kā WSBChairman. Skrējiens aizlidoja, kad stratēģija ieguva apstiprinājumu no pasaules bagātākā cilvēka un Tesla Motors dibinātāja Elona Muska.

Īss saspiešana

Reddit lietotāju grupa pamana, ka daži riska ieguldījumu fondi ir sākuši kailā veidā tirgot GameStop akcijas. Akciju saīsināšana ir termins, ko lieto derībās pret akciju vērtību. Saīsinot akcijas, jūs paņemat aizdevumu šajā akcijā, pārdodat un pēc tam atpērkat tos pašus krājumus par zemāku cenu. Pēc tam jūs atmaksājat aizdevējam un saglabājat starpību.

Akciju saīsināšana ir tā, ka lejupslīdes laikā tā ļauj nopelnīt milzīgu peļņu. Tomēr akciju saīsināšanas sliktā puse ir tā, ka, ja akcijas palielinās, jums ir jāpērk akcijas neatkarīgi no tā, kāda ir jaunā tirgus vērtība. Atzīstot šo faktu, Reddit grupa sāka sūknēt GameStop akcijas.

WSBChairman turpina atbalstīt projektu ar sociālo mediju starpniecību

WSBChairman turpina atbalstīt projektu ar sociālo mediju starpniecību

Riska ieguldījumu fondi zaudē miljardus

Šī manevra dēļ riska ieguldījumu fondi zaudēja miljardus. Zaudējumi bija tik lieli, ka daudzi uzskatīja, ka viņi sasniedza populārākās tirdzniecības platformas, piemēram, tirdzniecības lietotni Robinhood, un lika viņiem pārtraukt šo akciju pirkšanu. Rezultātā pieņemtais lēmums ievērojami pazemināja GameStop akciju cenu. Tas arī izraisīja gan politisku, gan sabiedrisku reakciju ar tiesvedību, kas turpināsies nākamajās nedēļās.

Atzīstot, ka akcijas var apturēt daudz vieglāk nekā kriptonauda, ​​tā pati investoru grupa pievērsās Dogecoin. Rezultātā kampaņa ieguva Dogecoin atkal centrālo līmeni un sasniedza jaunu visu laiku augstāko līmeni, kas bija kautrīgs – 0,08 USD.

Kā nopirkt Dogecoin (DOGE)

Šajā laikā Dogecoin ir pieejams noteiktās biržās. Abi Binance un Krakena atbalstīt šo monētu. Pats labākais, ka šīs apmaiņas ir fiat uzbrauktuves. Jūs varat iegādāties kriptovalūtas tieši, izmantojot debetkarti vai kredītkarti. Tomēr jums vispirms būs jāfinansē savs konts un pēc tam jāpārvērš fiat uz Bitcoin, ETH vai jebkuru citu valūtu ar fiat pārī. būt atsaucīgākam investoram.

Ieguldījumi Dogecoin - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Dogecoin - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Dogecoin - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Dogecoin

Mūsdienās ir daudz veidu, kā uzglabāt Dogecoin. Viens no labākajiem veidiem ir Jaxx makā. Šis maks Apple un Android ierīcēs ir pieejams bez maksas. Izmantojot šo lietotni, jūs varat uzglabāt Dogecoin un lielisku citu monētu izvēli. Iespaidīgi, jūs pat varat tirgot savas monētas tieši no seifa.

Ja jūs mēģināt veikt ievērojamus ieguldījumus DOGE vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Dogecoin (DOGE).

Dogecoin – sākts kā joks – tagad tas ir pasaules atzīts projekts

Dogecoin ir redzējis neticamu ceļojumu no sākuma kā jautras koncepcijas līdz 100 000 USD ziedošanai labdarības organizācijām līdz kļūšanai par neatņemamu spēlētāju WSB Reddit diskdzinī. Tikai laiks rādīs, kad notiks nākamais Dogecoin izlaušanās gadījums, bet, ja tas ir kaut kas līdzīgs pēdējiem, tas būs liels notikums. No nesenās vēstures šķiet, ka to varētu izraisīt viens Elona Muska tvīts.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

4f3 23a 1f7 790 769 e2e 58f