Bitcoin cīnās ar lāču noskaņojumu, Dashing Alt Season Hopes: Market Watch Weekly

Pagājušajā nedēļā redzēju Bitcoin (BTC) kritums no aptuveni 10 000 USD līdz pat 8700 USD, kas ir kritums izraisīja ar a UTXO no 2009. gada februāra (pirms vairāk nekā 11 gadiem) tiek tērēti ķēdē. Pēc diviem neveiksmīgiem mēģinājumiem nedēļas nogalē atgūt 9 200 USD, BTC pašlaik tirgo aptuveni 8800 USD atbilstoši OKEx BTC indeksa cena.

Bitcoin cenu darbība nedēļas laikā radīja 9.92 procentu zaudējumus un radīja lācīgs apņemošs raksts nedēļas diagrammā, norādot, ka pārdevēji ir apsteiguši pircējus. Kamēr Ethereum (ETH), Bitcoin SV (BSV) un Litecoin (LTC) piedzīvoja daudz mazākus zaudējumus ar attiecīgi -2,77%, -2,85% un -3,4%, Bitcoin Cash (BCH) nedēļas peļņa bija -6,83 procenti.

nedēļas kriptogrāfija atgriežasGalveno kriptovalūtu nedēļas atdeve 5/11 – 5/17. Avots: TradingView

Alt sezona var nebūt ap stūri

Tā kā Ethereum parādīja savu bullish impulsu pret Bitcoin, arī mazie altkoīni ar vēsturiski spēcīgu saikni ar Ethereum pulcējās. Saskaņā ar datiem no MVIS, mazo kapitālu indekss maijā pārspēja visus pārējos indeksus, līdz šim sasniedzot 12,29 procentu atdevi.

Turklāt, BTC tirgus dominēšanas indeksam samazinoties no 67 procentiem līdz 65 procentiem pēc uz pusi, kā norādīts MonētaGecko, un OmiseGo (OMG) pumpēšana nedēļas vidū parādījās cerība uz alt sezonu. Tomēr OMG, kas bija strauji palielinājies tā dēļ palaišana starp Coinbase Pro, samazinājās gandrīz par 30 procentiem no vidējā nedēļas vidējā līmeņa līdz šodienas tirdzniecības sesijai. Virzoties uz priekšu, ja Bitcoin nevar atspēlēties un noturēties virs 9 000 USD, altkoiniem būs ļoti grūti sekot ilgstošai augšupejošai tendencei.

MVIS indekssBTC pret mazo / vidējo / ​​lielo vāciņu indeksa nedēļas atdevi (dati uz 25. maiju). Avots: MVIS

Bitcoin On-chain aktivitāte pagājušajā nedēļā samazinājās

Sākot no 2. maija pēc UTC 25. maijā, Bitcoin tīkla hashrate bija aptuveni 91.18 EH / s, kas bija 14.05 EH / s zemāks nekā pagājušās nedēļas vidējais līmenis, kā norādīts Oklink dati. Izņemot ieņēmumu samazinājumu, kas izriet no uz pusi, liela apjoma kalnrūpniecības mašīnu izslēgšanu plūdu sezonas dēļ Ķīnas dienvidrietumu reģionā var saistīt ar šo hashrate samazināšanos.

Tikmēr kopējais aktīvo adrešu skaits tīklā laikā no 18. maija līdz 24. maijam salīdzinājumā ar pagājušo nedēļu samazinājās par 1,84 procentiem, savukārt darījumu kopējais skaits tajā pašā periodā samazinājās par 10,39 procentiem.

Zemākā garā / īsā attiecība maijā

Bitcoin pagājušajā nedēļā parādīja vājuma pazīmes, un dominēja lācīgs noskaņojums, kā mēs to atzīmējām mūsu Nākotnes piektdiena segmentā. Skatoties uz OKEx tirdzniecības dati, garā / īsā attiecība pirmo reizi šomēnes ir bijusi zem 0,85, apstiprinot lāču scenāriju.

Atvērtie procenti (OI) svētdienas pēcpusdienā tomēr pieauga, no 550 miljoniem līgumu pārsniedzot 620 miljonus. Turklāt ceturkšņa nākotnes prēmija atkal atrodas negatīvā teritorijā, kas norāda, ka tirgus dalībnieki vairs nav optimistiski par cenu vidēja termiņa izmaiņām. Negatīvā prēmija rakstīšanas laikā ir palielinājusies par vairāk nekā – 30 USD.

BTC garā / īsā attiecībaBTC garā / īsā attiecība. Avots: OKEx

Long / Short Ratio parāda to lietotāju kopskaita attiecību, kuri atver garās pozīcijas, salīdzinot ar atvērtajām īsajām pozīcijām. Attiecība tiek apkopota no visiem nākotnes līgumiem un mūžīgajiem mijmaiņas līgumiem. Lietotāja garo / īso pusi nosaka tā neto pozīcija BTC.

Atvasināto finanšu instrumentu tirgū vienmēr, kad ir atvērta garā pozīcija, jābūt atvērtai arī īsajai pozīcijai, lai to līdzsvarotu. Kopējam garo pozīciju skaitam jābūt vienādam ar īso pozīciju kopējo skaitu. Kad attiecība ir zema, tas norāda, ka vairāk cilvēku tur šorti.

BTC, iespējams, ir zaudējis pieaugošo kanālu

Kaut arī nākotnes tirdzniecības datu rādītāji ir parādījuši lācīgas pazīmes, BTC cena atspoguļoja negatīvo noskaņojumu, nokrītot zemāk redzamajā diagrammā redzamā pieaugošā kanāla. Šī ir arī pirmā reize, kad BTC nokritās zem 30 dienu slīdošā vidējā līmeņa, kas kopš 2. aprīļa joprojām bija svarīgs atbalsts.

Ja BTC īstermiņā nevar atgūties virs $ 8900 līdz $ 9000, mēs varam redzēt vēl vienu lejupejošu virzību, lai pārbaudītu 850 USD atbalstu. Tikmēr OKEx BTC Mēneša nākotne beigsies 29. maijā, un mēs varam redzēt palielinātu svārstīgumu, kas tuvojas termiņa beigām.

BTC / USD cenaOKEx BTC ceturkšņa nākotnes līgumu (BTCUSD0626) 1D diagramma. Avots: OKEx

Atruna: šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un to nevajadzētu uzskatīt par ieteikumu iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas un kripto profesionāļu sagatavotās ziņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

e55 c98 737 695 95f 100 b27