Pēc tam, kad nav izdevies pārsniegt USD 7K, BTC atkal vājina, iespējams, dubultdibens: Kripto tirgus katru dienu

Pirmdiena, 23. marts: kriptovalūtu tirgi šorīt ir sarkanā krāsā, un visas desmit labākās monētas dienā ir nokritušās vismaz par 5 procentiem.

Bitcoin (BTC) pēdējās diennakts laikā ir zaudējis gandrīz 7 procentus, vakar zaudējot saķeri ar 6000 ASV dolāru atzīmi, lai pēc preses laika tirgotos aptuveni 5800 dolāru vērtībā.

Ēteris (ETH) arī dienā ir samazinājies par aptuveni 7 procentiem, tirgojot nedaudz vairāk par 120 ASV dolāriem, lai nospiestu laiku.

Ripple’s XRP dienā ir zaudējis nedaudz mazāku vērtību, samazinoties par 5 procentiem, lai tirgotos ap 0,15 USD.

BTC nokrīt atpakaļ zem trīsstūra augšējās malas, meklē apakšējā apmales atbalstu

1H diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Nedēļas nogalē BTC ātri atkāpās pēc tam, kad neizdevās pārvarēt pretestību netālu no 7000 USD, piektdien, 20. martā, sasniedzot 6800 USD. Cena tagad ir nokritusies zem iepriekšējā konsolidācijas trīsstūra – 6000 USD – augšējās malas.

Kad cena pagājušajā nedēļā izlauzās cauri konsolidācijas diapazonam, buļļiem bija noteikts daudzums apjoma, bet pēc tam viņi nespēja saglabāt apjomu.

Tā kā cena lēnām pieauga līdz 7000 USD, apjomi bija ievērojami zemi. Turklāt daži buļļi, kuri bija atvēruši pozīcijas virs 4000 USD, guva peļņu un aizgāja no tirgus, izraisot kritumu pēc neveiksmīgās pārbaudes.

Šodien investori var arī uzskatīt trīsstūra modeļa apakšējo malu par bullish tendences līniju. Ja cenu var atbalstīt, kad tā pieskaras apakšējai malai, tas nozīmē, ka šī līnija ir izrādījusies efektīva un iespējama vērša kustība būs lielāka. Pretējā gadījumā dibens var uzkrāties aptuveni 5000 USD.

1D diagrammas BTC / USD Perpetual Swap dati. Mērce: OKEx.com

Bitcoin vienas dienas diagramma parāda arī iepriekš minētās bullish tendences līnijas nozīmi. Nākotni noteiks tas, vai cenu var atbalstīt šīs līnijas tuvumā. Tas nenozīmē, ka fakts, ka šoreiz tas jau ir izrādījies efektīvs, nozīmē, ka ikdienas tendence ir vērojama uz augšu – derīgai tendenču līnijai vienmēr ir jāpierāda sava efektivitāte vismaz trīs reizes.

Šajā posmā tirgus noskaņojumā joprojām dominē īsās pozīcijas, un gan garajai, gan īsajai pusei ir vajadzīgs vairāk laika, lai uzkrātu skaitītājus. Tāpēc ļoti iespējams, ka šonedēļ dibens tiks uzbūvēts ap 5000 USD. Šauru un nepastāvīgu svārstību modelim joprojām ir liela biežuma iespējamība.

Īslaicīgiem ieguldītājiem ir jāatgādina, ka viņi nedrīkst pārāk ilgi turēt pozīcijas, kamēr nav pārspēta spēcīgas pretestības vai atbalsta tendence, lai izvairītos no sprādziena riska, ko rada pēkšņa tendences maiņa..

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 6000 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 6450 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 5600 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 5000 USD

ETH turas cietā lāča-buļļa testēšanas zonā 120 USD

1H ETH / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

Pēc tam, kad neizdevās pārvarēt spēcīgo 155 USD pretestību, ETH tagad ir nokrities virs 120 USD atbalsta līmeņa. Starp 137 un 155 dolāriem ir daudz pārdošanas spēka.

Krītošanās risks būs lielāks, ja tiek lauzts 120 USD atbalsts, jo tā ir laba pozīcija, lai spriestu par buļļu un lāču izturību. Turklāt apgabalu starp $ 110 – $ 120 var uzskatīt par atbalsta zonu kopumā, kur zemāka par USD 120 pārkāpšana ir tikai vājināšanās signāls, un tikai 110 USD pārkāpšana norāda, ka tiks pārbaudīti 100 USD..

Ieguldītājiem vajadzētu pamanīt, ka, ja cena turpina noturēties virs 120 USD, nedēļas otrajā pusē ir paredzēts pārbaudīt vēlreiz 155 USD.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 120 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 134 ASV dolāri
 • Īstermiņa atbalsts: 120 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 110 USD

XRP tirgotāji vēlas īstermiņa atbalstu

1H XRP / USD Perpetual Swap dati. Avots: OKEx.com

XRP atbalsta pozīciju nav tik daudz kā ETH. XRP ir tikai trīs pierādīti efektīvi atbalsta līmeņi, pirms tas rada jaunu zemāko līmeni, kas ir aptuveni 0,1400 USD, 0,1270 USD un 0,1028 USD.

Atsitiens pagājušajā nedēļā bija vājš: pēc tam, kad cena pieauga tikai par vienu stundu, pirkšanas apjoms nekavējoties tika samazināts līdz zemam līmenim un pēc tam nenotika stabils pieaugums. Tā vietā pārdošanas aktivitāte pieauga, tas nozīmē, ka buļļiem bija vājums un ka īstermiņā nav iespējams pārspēt 0,1750 USD.

Investoriem vajadzētu vairāk rūpēties par atbalsta līmeni ap $ 0,1400, pārkāpjot zemāk, tas nozīmē, ka nākamos divus balstus var lielā mērā pieskarties.

Pretestības un atbalsta līmeņi

 • Īstermiņa pretestība: 0,1620 USD
 • Vidēja termiņa pretestība: 0,1750 USD
 • Īstermiņa atbalsts: 0,1400 USD
 • Vidēja termiņa atbalsts: 0,1270 USD

Atruna: Šo materiālu nevajadzētu uzskatīt par pamatu ieguldījumu lēmumu pieņemšanai, un tas nav jāinterpretē kā ieteikums iesaistīties ieguldījumu darījumos. Digitālo aktīvu tirdzniecība ietver ievērojamu risku un var izraisīt ieguldītā kapitāla zaudēšanu. Jums jāpārliecinās, ka pilnībā izprotat saistīto risku, kā arī jāņem vērā jūsu pieredzes līmenis, ieguldījumu mērķi un, ja nepieciešams, jāmeklē neatkarīga finanšu konsultācija.

Sekojiet OKEx vietnē:

Steemits: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

fa2 ec6 85b eba b14 eb7 1f6