OKEx uzlabo atbalstu DeFi izaugsmei, izmantojot drošu cenu plūsmu OKEx Oracle

Malta, 2020. gada 12. augusts – OKEx (www.okex.com), pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža, vēl vairāk veicina DeFi telpas izaugsmi, izmantojot OKEx Oracle, tā drošā parakstītā cenu plūsma, ko var izmantot decentralizēti finanšu projekti, lai piekļūtu uzticamām ķēdes cenām. Kā ļoti likvīda globāla apmaiņa OKEx Oracle iepazīstina izstrādātājus ar uzticamiem parakstītu cenu datiem no uzticama avota.

Precīzi cenu dati ir vitāli svarīgi decentralizēto finanšu izaugsmei, jo bez tā ļaunprātīgi dalībnieki var publicēt kļūdainu informāciju ķēdē un izmantot sistēmiskas ievainojamības DeFi protokolos. Uzsākot OKEx Oracle, OKEx mērķis ir palīdzēt radīt drošāku vidi visiem ekosistēmas dalībniekiem.

OKEx Oracle ir API, kas ir pieejama ikvienam, ne tikai OKEx klientiem. Cenu plūsmu paraksta OKEx birža, un privātā atslēga tiek uzturēta drošībā tās stabilajā infrastruktūrā. Ikviens var pārbaudīt datu avotu ķēdē, izmantojot OKEx Oracle publisko atslēgu.

“Piekļuve uzticamai cenu plūsmai, ko parakstījis OKEx, dod DeFi projektiem un lietotājiem mieru, ka viņu izmantotie dati ir 100% precīzi. Tas ne tikai palīdz izveidot uzticamus pamatus, lai turpinātu atbalstīt DeFi, bet arī palīdz nodrošināt lietotāju aktīvu drošību un viņu izmantoto protokolu ilgmūžību.," komentēja OKEx izpilddirektors Džejs Hao.

Atbalsta galveno DeFi protokola savienojumu

Lielākā daļa DeFi protokolu paļaujas uz cenu plūsmām, kas, neskatoties uz stingri kodētajiem drošības pasākumiem, joprojām ir viens kļūmes punkts un iespējami draudi DeFi, kad tas paplašinās. Mēģinot novērst šo ievainojamību, vadošais DeFi protokola Compound Finance, kas lietotājiem ļauj nopelnīt procentus par saviem kriptogrāfijas aktīviem un ņemt marķētus aizdevumus, atzina nepieciešamību pēc uzticamas cenu plūsmas ekosistēmas, kas ļautu dalībniekiem darboties, nepaļaujoties uz vienu projektu..

Caur to Atvērto cenu plūsmas (OPF) sistēma, jebkura ieinteresētā puse var parakstīt atslēgu un vērtību pārus, piemēram, cenu plūsmas, izmantojot SDK, un ievietot tos blokķēdē. OKEx Oracle ievēro OPF standartus, lai nodrošinātu savienojumu un citiem DeFi protokoliem papildu uzticamu plūsmu ķēdes cenu datiem, kurus ikviens var atšifrēt un parakstīt. Pēc Jay Hao domām:

"Uzņēmumā OKEx mēs esam stingri ticīgi DeFi un esam pārliecināti, ka tas novedīs pie nākamā vērtīgo (uz blokķēdes bāzes) lietojumprogrammu viļņa, kas galu galā palīdzēs uz nākamo kriptogrāfiju adoptētāju vilni. Ir gods spēt atbalstīt vienu no vadošajiem protokoliem kosmosā, izmantojot OKEx Oracle, un mēs ceram, ka Compound centieni novērst šo vienoto neveiksmes punktu daudziem projektiem būs nozīmīgs pagrieziena punkts DeFi attīstībā."

OKEx ir ieguldīts DeFi izaugsmē

OKEx ir bijis DeFi nozares attīstības priekšgalā – apgabals, kas pēdējo 12 mēnešu laikā ir strauji pieaudzis, un tagad tā protokolos ir bloķēta aptuveni 4,6 miljardu ASV dolāru vērtība. Papildus OKEx Oracle, novatoriskā apmaiņa ir apņēmusies atbalstīt viskvalitatīvākos un visaugstāk potenciālos projektus kosmosā, nesen uzskaitot daudzus populārus DeFi pārvaldības marķierus, tostarp Compound (COMP), Aave (LEND), DMM: Governance ( DMG) un sintētiskā tīkla marķieris (SNX).

OKEx arī kļuva par vienu no pirmajiem validētājiem Ethereum Topaz testnet for ETH 2.0 ar savu ieguves baseinu OKPool un šā gada sākumā uzsāka savu C2C Kreditēšanas funkciju, kas lietotājiem ļauj aizņemties līdzekļus, izmantojot ķīlu BTC, ETH vai OKB – un ar dažiem no zemākajiem rādītājiem nozarē. OKEx arī izstrādā OKChain, decentralizētu publisko ķēdi, ko OKEx iedomājas, turpinās augt augošajai DeFi nozarei, ļaujot uz tās uzbūvēt liela mēroga komerciālus DApps.

Lai uzzinātu vairāk par blokķēdes orākulu darbību, lūdzu, apmeklējiet: https://bit.ly/2XWnRFD

BEIGT

Par OKEx

Pasaulē vadošā kriptovalūtu spot un atvasināto instrumentu birža OKEx piedāvā visdažādāko tirgu, kur globālie kriptogrāfijas tirgotāji, kalnrači un institucionālie investori nāk pārvaldīt kriptogrāfijas aktīvus, uzlabot ieguldījumu iespējas un ierobežot riskus. Mēs piedāvājam galveno kriptovalūtu tūlītējo un atvasināto instrumentu tirdzniecību – ieskaitot nākotnes līgumus, pastāvīgos mijmaiņas līgumus un iespējas -, piedāvājot investoriem elastību, formulējot stratēģijas, lai maksimizētu ieguvumus un mazinātu riskus.

Mediju kontakts

Vivjens Čoi

E-pasts: [email protected]

@vivienchoi

Izpildiet OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

a7c 85d 332 07a 07a 09f 425