Elonas Muskas reklamuoja „Bitcoin“, „DOGE“ siurblius ir sąvartynus. „Reddit“ bendradarbiauja su „Ethereum Foundation“

Savaitės naujienos – didžiausios kriptovaliutų savaitės istorijos pasaulyje

Ši savaitė buvo ypač intensyvi „blockchain“ ir kriptovaliutų erdvėje po didelio masto mažmeninių investicijų antplūdžio iš „Wall Street Bets“ į labai trumpas kompanijos akcijas – visų pirma „GameStop“. Po to, kai rizikos draudimo fondai patyrė didelių nuostolių dėl trumpo spaudimo, mažmeninių investicijų platforma „Robinhood“ nustatė naujus apribojimus mažmeniniams vartotojams. Savo ruožtu tai sukėlė didžiulį naujų kriptovaliutų keitimo bangą, nes „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas pakeitė savo „Twitter“ biografiją, kad patvirtintų „Bitcoin“.

Tačiau ši istorija yra tik vienas iš daugelio dėmesio vertų įvykių, pasibaigusių šią savaitę. Štai viskas, ką reikia žinoti šios savaitės „OKEx Insight“ savaitės naujienų leidime.

Elonas Muskas pakeičia „Twitter“ biografiją į "#bitcoin"

Bene didžiausia naujiena, pasirodžiusi šią savaitę, pasirodė penktadienio rytą, kai mįslingas „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas pakeitė savo „Twitter“ biografiją tiesiog skaitydamas "#bitcoin" prieš tai tweeting: "Žvelgiant atgal, tai buvo neišvengiama."

Tviteris sukėlė ažiotažą socialinėje žiniasklaidoje ir paskatino daugelį kitų aukšto lygio asmenų atspindėti savo „Twitter“ biografiją Muskui. Be to, tai beveik iškart padidino BTC kainą iki 38 600 USD už pasaulines kriptovaliutų biržas..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Elonas Muskas jau seniai buvo mėgstamas Bitcoin ir kriptovaliutų bendruomenės, todėl jo akivaizdus pirmaujančio skaitmeninio turto pritarimas buvo labai laukiamas ir švenčiamas.
  • Padidėjęs susidomėjimas po Musko „Twitter“ pranešimo daugeliui kriptovaliutų mainų patyrė blogesnį našumą ar tiesiog katastrofą.

„Dogecoin“ kainuoja daugiau nei 0,08 USD dėl „Wall Street Bets“ ažiotažo

Garsi kriptovaliuta ir memo moneta DOGE šią savaitę patyrė meme-tastic siurblį, nes „Wall Street Bets“ sulaukė didelio trumpalaikio Volstryto rizikos draudimo fondų spaudimo. Vienos monetos kaina šio rašymo metu šoktelėjo nuo 0,007 iki 0,085 USD, prieš tai nukrito iki maždaug 0,03 USD..

Pagrindiniai išsinešimai

  • Kad ir koks meme vertas būtų „Dogecoin“, DOGE siurbliai istoriškai yra trumpalaikiai. Jie taip pat nurodė rinkos viršūnes, kaip buvo pačioje 2018 m. Sausio pradžioje.
  • Panašu, kad yra nedaug faktinės koreliacijos tarp „Wall Street Bets“ noro priversti nuostolius rizikos draudimo fondams ir DOGE siurblio – atsižvelgiant į tai, kad instituciniai investuotojai visiškai nesidomi meme moneta.

DOGE kaina pakilo prieš BTC, tačiau pelnas istoriškai yra trumpalaikis. Šaltinis: „TradingView“

„MicroStrategy“ tyrimas reiškia įsigyti daugiau BTC

Garsus „Bitcoin“ bulius Michaelas Sayloras ir jo kompanija „MicroStrategy“, matyt, nesijaučia prisotinti 70 784 BTC, kurių vertė šiuo metu yra daugiau nei 2,4 mlrd. USD, laikomi bendrovės kasoje. Verslo žvalgybos įmonės 4 ketvirčio rezultatuose Sayloras pažymėta kad "mes išnagrinėsime įvairius būdus, kaip įsigyti papildomą bitkoiną kaip dalį bendros mūsų strategijos."

Pagrindiniai išsinešimai

  • Nors „MicroStrategy“ nedetalizavo jokių metodų, citata atveria duris spekuliacijoms, kad įmonė gali nagrinėti Bitcoin kasybą, nors tai tebėra grynai spekuliacinė.
  • Sayloro „Bullishness“ yra gerai žinomas ir jo kompanija tyrinėdamas „Bitcoin“ duomenų produktų kūrimas.

„MicroStrategy“ akcijų kaina per pastaruosius metus išaugo po agresyvių BTC pirkimų. Šaltinis: „Google“

Pilkoje skalėje yra daugiau patikos, susietų su altcoinais

„Grayscale“, garsiausias kriptografinio turto valdytojas pramonėje, turi pridėta dar šeši trestai gerai žinomiems altcoinams. Nauji pasitikėjimai yra susieti su DOT, AAVE, XMR, ADA, ATOM ir EOS.

Naujienos seka ankstesnį pasitikėjimą inkorporacijos nuo šio mėnesio pradžios susieta su LINK, XTZ, BAT, MANA, LPT ir FIL.

Raktas išsinešimui

  • Patikėjimo iš „Grayscale“ formavimas nereiškia, kad įmonė garantuotai pateiks minėtus produktus. Tačiau galimybė padidinti institucinę altcoinų įtaką bus ypač jautri dėl minėtos atrankos, atsižvelgiant į tai, kad „Grayscale“ šiuo metu valdo daugiau nei 25 mlrd. USD.

„Reddit“ bendradarbiauja su „Ethereum“ fondu

Pranešama, kad „Reddit“ bendradarbiauja su „Ethereum“ fondu, kad paspartintų garsiojo internetinio forumo bendruomenės taškų kūrimą. „Ethereum subreddit“ įraše admin "stiklainiai" parašė:

"Mūsų tikslas yra padėti paspartinti pažangą, padarytą mastelio keitimo srityje, ir sukurti technologiją, reikalingą didelio masto programoms, tokioms kaip „Ethereum“, skirti bendruomenės punktai, paleisti. Pagal šią partnerystę sukurta mastelio keitimo technologija bus atvira ir visiems prieinama viešai."

Pagrindiniai išsinešimai

  • „Reddit“ jau eksperimentavo su „Ethereum“ pagrindu veikiančiais žetonais dviem subredditais – „r / Cryptocurrency“ ir „r / FortNiteBR“ – ir nori pasamdyti daugiau užpakalinių inžinierių šifravimo plėtrai..
  • Sėkmingas „Ethereum“ pagrįstų bendruomenės taškų įdiegimas „Reddit“ pasiektų labai ilgą kelią link įprasto kriptovaliutų pritaikymo socialinėje žiniasklaidoje..

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamią funkciją ir kuruojamas naujienas iš šifravimo profesionalų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

036 8c2 020 e15 0ec 694 0a4