Kas laukia skaitmeninio turto kelyje į 2022 m.

Skaitmeniniam turtui pavyko pasiekti įspūdingų metų 2020 m. Nors likęs pasaulis sprendė su COVID susijusius padarinius, geriausi pavyzdžiai (t. Y. „Bitcoin“) grąžą viršijo ir viršijo ankstesnes visų laikų rekordus.

Nors dalį šio atgimimo galima sieti su numatomu ekonomikos destabilizavimu, dėl vykdomų skatinimo programų, yra daugybė kitų veiksnių, kurie atvėrė kelią šviesios skaitmeninio turto ateities link. Tai apima institucinį priėmimą, reguliavimo aiškumą, stablekus ir kt.

Nors pirmiau minėti veiksniai, be abejo, ir toliau formuos skaitmeninio turto rinkas, bet ko galime laukti 2021 m.?

Žaibo tinklas

„Lightning Network“ yra antrojo sluoksnio protokolas, sukurtas veikti virš „Bitcoin“ ir panašių blokinių grandinių. Šis technologinis atnaujinimas reiškia įvairius atnaujinimus, įskaitant, bet neapsiribojant,

 • Sumažėjo sandorių mokesčiai pašalinant spūstis
 • Padidėjęs mastelis naudojant ne grandinės kanalus
 • Padidėjęs privatumas naudojant „Onion Routing“
 • Sąveika naudojant „atominius apsikeitimo sandorius“

Jau daugelį metų kūrėjai dirba prie „Lightning Network“, kad pašalintų klaidas ir problemas, susijusias su jo naudojimu. Nors atnaujinimas šiuo metu gali būti ne 100% tobulas, tai bus ne mažas žingsnis, o milžiniškas šuolis į priekį, kai jis bus. Paprasčiau tariant, jis turi galimybę paversti „Bitcoin“ valiuta, kurią galima efektyviai naudoti ne tik kaip vertės saugyklą, bet ir atliekant kasdienes mikro operacijas..

Galbūt nepastebėta problema, kurią užmaskuoja galimi „Lightning Network“ pranašumai, yra jo sugebėjimas suteikti naują privatumo lygį. Kas vyksta su „Bitcoin“, kai jis gali pasigirti panašiais atributais, kai mainai visame pasaulyje pradeda šalinti į privatumą orientuotas monetas, atsižvelgiant į galimą reguliavimo sunkumą? Nors privatumas gali būti pasiektas skirtingomis priemonėmis, ar reguliatoriai žaibiškai įgalintą „Bitcoin“ žiūrės kitaip, jei vartotojams bus suteikta anonimiškumas?

Tuo tarpu ryškiausias „Lightning Network“ pritaikymo pavyzdys priklauso Jungtinių Valstijų skaitmeninio turto mainams, Kraken.  Neseniai gavęs paskirtą kaip nominuotą banką Vajominge, Krakenas netrukus po to paskelbė, kad kada nors 2021 m. Parems Žaibo tinklą..

Kaip nurodyta, „Lightning Network“ nėra tik „Bitcoin“ atnaujinimas. Šie „blockchain“ tinklai yra kiti nauda nuo jo įgyvendinimo (galbūt net anksčiau nei pats Bitcoin).

 • „Litecoin“ (LTC)
 • Decred (DCR)
 • „Zcash“ (ZEC)
 • Pririšimas (USDT)

„PayPal“ išlaidos

2020 m. Spalio pabaigoje „PayPal“ sukrėtė „blockchain“ pramonę, kai paskelbė apie savo įėjimą. Gavęs „sąlyginę„ BitLicense “,„ PayPal “įgijo galimybę per savo esamą platformą paleisti uždarojo ciklo kriptovaliutų prekybos paslaugą..

Šios raidos padariniai buvo tiesioginiai, o tai atspindėjo remiamo turto kaina. Netrukus tyrimų kompanijos nustatė, kad vien „PayPal“ sunaudojo maždaug 70% VISO naujai nukaldinto „Bitcoin“.

Nors daugelis gali manyti, kad „PayPal“ ažiotažas jau buvo įkainotas dabartinėse rinkose, vis dar yra „PayPal“ dar viena svarbi plėtra, kuri dar nėra aktyvi – faktinės prekybininkų išlaidos.

Savo pradiniame pranešime „PayPal“ nurodė, kad uždaroji apyvarta yra tik pirmas žingsnis į rinką. 2021 m. Mokėjimų procesorius apytikriai 400 milijonų vartotojų galėtų panaudoti palaikomą skaitmeninį turtą kaip mokėjimo priemonę per visą savo 27 milijonų prekybininkų tinklą..

Kai „PayPal“ klientams bus suteikta galimybė išleisti savo skaitmeninį turtą, tai bus didžiulė, nes kiekvienam bus suteiktas iki šiol nematytas naudojimo lygis..

Biržoje prekiaujamas fondas (ETF)

Per pastaruosius kelerius metus Vertybinių popierių ir biržos komisiją užplūdo prašymai patvirtinti Bitcoin ETF. Iki šiol nė vienas iš šių padavimų nebuvo sėkmingas. Kiekvienas neigimas atėjo į kelis paprastus faktus,

 • Kriptovaliutų rinkos yra per daug besiformuojančios (jautrios manipuliacijoms)
 • Tikslios kainodaros priemonės yra nepakankamai išvystytos
 • Instituciniai globos sprendimai yra nepakankamai išvystyti

Nepaisant šių praeities atsisakymų, buvęs SEC pirmininkas Jay Claytonas prieš kelis mėnesius nurodė, kad reguliuotojas ateityje bus pasirengęs iš naujo apsvarstyti „Bitcoin ETF“, nes pastebimas tikras augimas..

2020 m. Masiškai įsisavinus kriptovaliutų rinkas, vėl daug kas reikalauja, kad būtų įsteigtas ETF. Siekdama patenkinti šį norą, fondų valdymo įmonė VanEckas pateikė prašymą dar viena programa JAV įsikūrusiam Bitcoin ETF.

Dėl vertinimo laikotarpio, kurį užėmė SEC, greičiausiai praeis šiek tiek laiko, kol SEC panaikins nuosprendį – greičiausiai paskutiniais 2021 m. Mėnesiais, jei nebus pratęstas pratęsimas.

Nepaisant to, kai bus įsteigtas JAV įsikūręs „Bitcoin ETF“, bus labai vėlu į žaidimą. Į šiaurę nuo sienos Kanadoje jau kurį laiką Toronto vertybinių popierių biržoje veikia Bitcoin ETF. Siūlo bendrovė, žinoma kaip „3iQ“, „Bitcoin fondas“ suteikia savininkams skaitmeninio turto poveikį nereikalaujant savisaugos priemonių. Jo populiarumas buvo toks, kad „3iQ“ įkūrė antrą tokio pobūdžio fondą, kurio pagrindinis turtas buvo „Ethereum“, žinomas kaip „Eterio fondas“.

Centrinio banko skaitmeninės valiutos

Pasaulis tampa vis labiau skaitmeninis. Tai nėra paslaptis ir tai vyksta jau dešimtmečius. Šis perėjimas pagaliau pateko į pasaulio valiutas ne tik skaitmeninio turto, pvz., „Bitcoin“, pavidalu, bet ir per Centrinio banko skaitmenines valiutas (CBDC)..

CBDC yra tiesiog skaitmeninis vyriausybės išleisto FIAT valiutos atvaizdavimas. Jie gali pasigirti įvairiais pranašumais, palyginti su savo fiziniais kolegomis, paprastai efektyvumą mažina greitis ir taupomos išlaidos.

Per 2020 m. Įvairios tautos iš viso pasaulio paskelbė ketinančios kurti ir platinti CBDC. Pirmaujantiems yra Kinija, Bahamos, Kanada, JAV, Šveicarija ir kt.

Nors galima pagalvoti, kad CBDC gali „pavogti“ verslą toli nuo Bitcoin, yra daugybė tokių, kurie jaučiasi visiškai priešingai. Tie, kurie jaučiasi tokiu būdu, tiki, kad CBDC suteiks didesnį teisėtumą skaitmeninio turto atžvilgiu ir padidins tokių valiutų, kaip Bitcoin, komforto lygį. Iš esmės CBDC gali pasirodyti esanti pagrindinė ir veikti kaip katalizatorius priimant pasaulinę valiutą – ir koks geresnis turtas užpildyti šį vaidmenį nei pats Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

75e bed e78 c63 628 32e d48