5 priežastys, kodėl ICO sudužo ir kodėl saugumo žetonai yra ateitis – nuomonė

Yra daugybė priežasčių, kodėl rinka baudžia kriptografiją, o konkrečiau – naudingumo žetonus.

Toliau pateikiami keli pagrindiniai veiksniai, dėl kurių įvyko avarija.

Netinkamos verslo koncepcijos:

Nors erdvėje yra keletas galiojančių projektų, tokių kaip „Factom“ ir „Stellar“, dauguma projektų yra tiesioginiai sukčiavimai arba bent jau siaubingos verslo koncepcijos.

Bent dvidešimt kartų su manimi susisiekė skirtingi projektai, kurie planuoja būti „Uber ant blokų grandinės“. Šiuo atveju verslo modelyje yra mokančių vairuotojų kriptovaliuta, kad jie galėtų iškirpti vidutinius vyrus.

Iš pradžių informuoju šiuos „Uber“ klonus, kad „General Motors“, „Tesla“, „Uber“ ir „Lyft“ planuoja išleisti autonomines transporto priemones per 5 metus. Vėliau klausiu, kaip jie planuoja įveikti šį iššūkį. Paprastai jie neturi atsakymo. Kitaip tariant, jie planuoja sutrikdyti „Uber“ mokėdami vairuotojams šifravimo būdu, o „Uber“ yra užsiėmę trukdydami sau pašalindami tvarkykles.

Kitas pavyzdys yra projektai, kurie save reklamuoja kaip „AirBNB blockchain“. Paklauskite, kaip jie planuoja rinkodarą, ir jie neturi idėjos. Jie kažkodėl tikisi, kad vidutinis vartotojas nori įsigyti bitino, pervesti bitcoiną į biržą, nusipirkti įmonės žetoną ir tada perkelti tą žetoną į „AirBNB klono platformą“..

Tai nėra patogu vartotojui paprasčiausiai užsisakyti atostogas. Jei paklausite šių bendrovių, kaip jos uždirbs pinigus, dažnai jų žetonų vertė didėja. Nerangus verslas, neturintis faktinio verslo plano, vienas iš tokių pavyzdžių Bičių žetonai.

Šie ICO niekur nepatvirtina, kaip jie parduos produktą ar kaip planuoja uždirbti pinigus. Priežastis ta, kad 90% šių bendrovių neketina uždirbti pinigų iš verslo, jie tik žiūri į pinigų surinkimą iš ICO.

Tą patį galima būtų taikyti daugybei kitų vertikalių, kuriuos ICO teigia trikdantys, pvz., Reklama, filialų rinkodara, duomenų saugojimas, esportas, sveikatos priežiūra ir kt..

Nors bus keletas blogų įmonių, vykdančių PTS, jų skaičius bus sumažintas. Instituciniai investuotojai bus reiklesni, o papildoma reguliavimo aplinka padeda užtikrinti, kad STO būtų skaidresni.

Mainų godumas:

Yra 2 rūšių įmonės, kurios renka pinigus iš ICO. Apgaulingi, kurių tikslas yra surinkti pinigų ir įamžinti produktą, ir reguliarūs startuoliai.

Pradedančiosios įmonės dirba su nedideliu biudžetu, jos kruopščiai matuoja degimo greitį ir stengiasi kuo labiau pritraukti pritrauktą kapitalą. Lėšos naudojamos darbo užmokesčio, nuomos ir kitoms veiklos išlaidoms padengti. Jie negali sau leisti sumokėti 40 BTC, kad būtų įtraukti į „HitBTC“, arba iki 3 000 000 USD, kad būtų įtraukti į sąrašą Binansas.

Tuo tarpu sukčiavimo projektai „investuoja“ lėšas į sąrašo mokesčius. ICO dalį surinkto kapitalo pasilieka rinkodarai, o likusi dalis yra laikoma svarbaus turto, pavyzdžiui, „lambos“, pelnu.

Kas daro rinkos atlygį?

Dažnai rinka apdovanoja apgaulingas bendroves, kurios gali sau leisti mokėti didžiulius sąrašo mokesčius. ICO sėkmė priklauso nuo rinkodaros ir ažiotažo, o ne nuo faktinio produkto pritaikymo ar įsiskverbimo į rinką.

Biržos turėtų pelnytis iš prekybos, o ne iš sąrašų mokesčių. Turėtų būti suteiktas kreditas Bittrex už tai, kad buvo viena iš nedaugelio biržų be jokių mokesčių. Teisėti mainai už saugumą neapmokestins nieko, išskyrus pagrindinius sąrašo mokesčius, užtikrinant vienodą žaidimo vietą teisėtoms įmonėms.

Kietosios šakės:

Teorija yra ta, kad šakės yra evoliucija, tarp valdymo nesutariama, ir abi šalys eina savo keliu, tada „šakoja“ kodą. Tada laimi geriausia šakutė.

Nors ši teorija yra tam tikra, ji kelia daug klausimų, kaip nurodyta:

  1. Rinkos painiava – Paprastas vartotojas svarsto įsigyti bitkoino. Dabar jie turi kažkaip išmokti atskirti įvairias versijas, kurios apima: „Bitcoin Gold“, „Bitcoin Diamond“, „Bitcoin Dark“, „Bitcoin Cash ABC“, „Bitcoin Cash SV“, „Bitcoin Private“ ir „Bitcoin“..
  2. Prekės ženklo skiedimas – Jei būtų 15 skirtingų „Apple“ pavadinimų „Apple“ produktų versijų, pavadinta „Apple“, tai sumažintų prekės ženklo vertę. Tas pats pasakytina ir apie Bitcoin ar kitą šakę. Kuo daugiau šakių, tuo labiau vertė sumažės. Blogiausia, kas nutiko Bitcoinui, buvo „Bitcoin Cash“.
  3. Stebuklingi pinigai – Visa „Bitcoin“ koncepcija yra ta, kad maksimali riba yra 21 milijonas monetų. Tada kiekviena šakutė moko rinką, kad ši maksimali riba yra savavalija, nes jūs galite toliau „šakoti“ arba dubliuoti šį 21 milijoną į begalybę. Tai sunaikina riboto tiekimo koncepciją.

Skaitmeninių vertybinių popierių negalima išsišakoti, tai užtikrina prekės ženklo vientisumą ir pašalina painiavą rinkoje.

Kainų nepastovumas:

Yra dvi problemos, susijusios su tuo, kad Bitcoin yra toks nepastovus, koks yra šiuo metu.

  1. Kai kaina pradeda kristi, prekybininkai nenori jos priimti. Kai kurios pramonės šakos yra labai konkurencingos ir dėl griežtų pelno maržų, jos negali sau leisti rizikuoti priimti „Bitcoin“, nebent jos nedelsiant paverstos „fiat“.
  2. Kai kaina padidėja kaip 2017 m. Gruodžio mėn. / 2018 m. Sausio mėn., Iškyla priešinga problema. Vartotojai nenori išleisti „Bitcoin“, nes žino, kad praranda pinigus, o dėl šios kainos didėjimo kyla kaupiamasis elgesys.

Abi minėtos problemos sukelia rinkos trintį ir atgraso vartotojus. Stabilios monetos, kurios buvo pirmieji tikri apsaugos žetonai, gali išspręsti šią problemą.

Įsilaužimas ir vartotojo klaida:

Kriptovaliutų naudojimas yra sunkus ir negailestingas. Tam reikia saugoti asmeninius raktus, tikintis, kad raktai niekada nebus pažeisti ir kad vartotojas niekada nepadarys klaidos. Tai reikalauja, kad žmonės būtų tobuli ir elgtųsi kaip mašinos.

Paprastas žmogus nenori būti įtemptas pametęs asmeninius raktus. Tai atstumia visus, kurie nėra išmanantys technologijas ir kurie negyvena ir nekvėpuoja kriptografija.

Kriptovaliutos yra pirklių pažeidžiamumo sritis. Jie žino, kad jei lėšos bus įsilaužtos, jų niekada nebus galima susigrąžinti. Tai kelia klausimą, kodėl jie turėtų vargti su rizika? Vienas dalykas yra nerimauti, kad blogas darbuotojas gali ištuštinti kasą už 500 USD, o kažkas kitas jaudintis dėl to, kad jie pavogs 1000 BTC.

Ta pati problema yra priežastis, kodėl įstaigos nenori investuoti į kriptografiją. Kai susiduriate su milijardo dolerių apimtimi, paskutinis dalykas, dėl kurio jums reikia nerimauti, yra galimas 200 milijonų dolerių tupėjimas.

Nenumatau jokio žetono tikro pritaikymo rinkoje, nebent jame būtų iškeptas koks nors KYC tipas.

Saugos žetonai išsprendžia šią problemą, jie turi KYC iškepti į prieigos raktą, o tai reiškia, kad jei prieigos raktas yra pavogtas, tą pažeistą prieigos raktą galima sunaikinti, teisėtam savininkui iš naujo išduodant naują prieigos raktą. Ši paprasta funkcija išsprendžia įsilaužimo, pamestų privačių raktų ir kt.

Santrauka:

Instituciniai pinigai jau daugelį mėnesių matė raštą ant sienos, kai kalbama apie naudingumo žetonus. Jie sumažino pozicijas šiam turtui, kad sutelktų dėmesį į tokenizuotus vertybinius popierius. Tai dar labiau sumažino daugumos naudingumo žetonų kainą.

Nors neginčijama, kad yra daugybė klausimų, kuriuos išskyriau iš 5, kuriuos aš išskyriau, manau, kad tai yra kelios pagrindinės problemos, kurios sukėlė rinkos žlugimą. Skaitmeniniai vertybiniai popieriai apsaugos žetonų pavidalu bus kita kriptografijos banga.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me