Kaip dalyvauti „OKEx Jumpstart“

Mieli vartotojai, kviečiame apsilankyti mūsų „OKEx Jumpstart“. Šioje dalyje daugiausia bus kalbama apie dvi dalis, kad galėtumėte toliau žinoti apie „OKEx Jumpstart“ projektą. Pirmoji dalis yra žingsniai norint dalyvauti projekte, o antroji – apie išsamią informaciją apie taisykles.

Įvadas:

Pirmoji dalis: Kaip dalyvauti projekte

Pirmas žingsnis: paruoškite „OKEx“ sąskaitą užsienyje

Antras žingsnis: Pirkite OKB

1. Kaip gauti didesnę paskirstymo sumą per OKB

(1) „OKBelievers“ išskirtinio paskirstymo suma

(2) OKTraders premijos paskirstymo suma

Trečias žingsnis: prisijunkite

Antra dalis: Taisyklės

1. Paskirstymas:

2. Žetonų pardavimo informacija

3. Įspėjimas apie riziką

Pirmoje dalyje pakalbėkime apie tai, kaip dalyvauti projekte, ir jis bus padalytas į tris žingsnius taip:

Pirmas žingsnis: paruoškite „OKEx“ sąskaitą užsienyje

Pirmiausia paruoškite „OKEx“ paskyrą. Galite apsilankyti: https://www.okex.com/join?channelFlag=ACECO2500921, kad gautumėte savo sąskaitą, arba, jei jau turite paskyrą, tada prisijunkite, kai dalyvaujate projekte.

Antras žingsnis: Pirkite OKB

Kaip gauti didesnę paskirstymo sumą per OKB

  1. „OKBelievers“ išskirtinio paskirstymo suma

Minimali riba už dalyvavimą žetonų pardavime: 5 dienų vidutinė holdingo suma ≥ 100 OKB. Jei jūsų OKB laikymo suma sumažėja arba nustojate laikyti OKB per 5 dienų laikotarpį, galite apsvarstyti galimybę nusipirkti didesnį kiekį OKB prieš paskutinį atsitiktinio momentinio momento parodymo laiką, kad pasiektumėte dalyvavimo slenkstį;

• Palyginti su dideliu OKB kiekio pirkimu prieš žetonų pardavimo pradžią, nuosekliai laikant OKB bus garantuoti didesni paskirstymo koeficientai ir tokiu būdu gaunama didesnė faktinė paskirstymo suma;

• Jei minimali OKB holdingo suma ir vidutinė OKB holdingo suma atitinka skirtingus paskirstymo koeficientus, atsižvelgiant į tai, kuris bus didesnis.

2. OKTraders premijos paskirstymo suma

Paskirstymo suma bus nustatyta pagal vartotojų sukauptą neatidėliotinos prekybos sumą (apskaičiuotą BTC) nuo tada, kai buvo nustatyta „OKEx“. Atitinkamą paskirstymo koeficientą galima peržiūrėti „OKEx Jumpstart“ pagrindiniame puslapyje ir jis rodomas taip:

Sukaupta „OKEx“ neatidėliotinos prekybos suma (BTC) [5, 10] [10, 20] [20, 50] [50, 100] [100, + ∞]
Antrojo turo paskirstymo koeficientas 1 2 3 4 5

Maloniai primenu: Geriau būtų nusipirkti OKB iki birželio 12 d. 00:00 (laikas skirtas tik „OKEx Jumpstart 14th Project WGRT“), kad būtų galima gauti maksimalų paskirstymo koeficientą; (Jei tai paskutinė diena, kai radote įvykį, tada, jei nesėkmingai paskirstoma, valiuta turi būti pervesta iki birželio 17 d. 00:00 val.)

Trečias žingsnis: prisijunkite

Kiekvieno „OKEx Jumpstart“ projekto rengimo laikas yra kitoks, ir šį kartą mes paimsime „OKEx Jumpstart“ 14-ojo projekto WGRT pavyzdį. Jei norite gauti daugiau informacijos apie visą „OKEx Jumpstart“ projektą, apsilankykite https://www.okex.com/jumpstart.

Po birželio 17 d. 12 val. UTC + 8) („OKEx Jumpstart 14th Project WGRT“ laikas) apsilankykite https://www.okex.com/jumpstart ir prisijunkite naudodami savo užsienio sąskaitą.

Arba taip pat galite įvesti oficialią „OKEx“ svetainę ir tada spustelėti „Jumpstart“.

Tada jis pateks į paskirstymo puslapį ir galėsite spustelėti „Išsami paskirstymo informacija“ į kitą puslapį.

Birželio 17 d. 12:00, UTC + 8), kai ateisite į WGRTSale puslapį, prašome spausti „Allotment“.

(Pastaba: aukščiau paminėtas laikas priklauso nuo OKEx Jumpstart 14-ojo projekto WGRT)

Taisyklės:

Paskirstymas:

1. Pasibaigus paskirstymo laikotarpiui, žetonai bus įskaityti į vartotojų OKEx finansavimo sąskaitą ir bus išskaičiuota atitinkama OKB suma. Visa likusi prenumeratos sulaikyta OKB suma bus išleista;

2. Antroji paskirstymo sesija prasidės mums baigus skaičiuoti rezultatus. Galite naudoti OKB, išleistą iš pirmojo seanso, antrojo seanso metu.

Išsami žetonų pardavimo informacija

1. „Snapshot“ taisyklės: mes atsitiktine tvarka fotografuosime naudotojų OKB turėjimą kasdien, įskaitant finansavimo sąskaitą, spot sąskaitą, „Fiat“ sąskaitą ir maržos sąskaitą;

2. Į istorinę sukauptą neatidėliotinos prekybos apimtį įeina neatidėliotinos prekybos ir maržos prekybos apimtis;

3. Peržiūrėkite savo paskirstymo koeficientą: „OKEx Jumptusers“ pagrindiniame puslapyje galite peržiūrėti savo OKB momentinės nuotraukos įrašus ir individualų paskirstymo koeficientą;

4. Paskirstymo skaičiavimas

Tiek „OKBelievers“ išskirtinio paskirstymo sesija, tiek „OKTraders“ išskirtinio paskirstymo sesija vykdys tą pačią žemiau pateiktą paskirstymo formulę:

(Paskirstymo formulė)

mceclip0.png? x-oss-process = vaizdas / kokybė, q_85

5. Pavyzdys

Vartotojai A, B, C ir D nori dalyvauti išskirtinio „OKBelievers“ paskirstymo sesijoje. Tarkime, kad jų OKB laikymo momentinės nuotraukos yra šios:

Momentinė nuotrauka A B C D
Minimalus dienos OKB turėjimas 500 50 1000 1500
Vidutinis dienos OKB turėjimas 1500 50 1000 5000

Pagal aukščiau pateiktą lentelę „OKBelievers Exclusive Allotment Session“ paskirstymo koeficientas naudotojams A, B, C ir D bus atitinkamai 15, 0, 20 ir 30, o vartotojas B negali būti prenumeruojamas. Tarkime, sesijos tiekimas yra 1000 žetonų, tada A, C ir D vartotojo prenumeratos suma bus atitinkamai 1000, 300 ir 500. Paskirstymas bus toks:

mceclip0.png? x-oss-process = vaizdas / kokybė, q_85

Jei „OKTraders“ išskirtinio paskirstymo sesijos metu A vartotojo bendra išankstinės prekybos apimtis yra 20 BTC, o B vartotoja – 8 BTC, tada jų paskirstymo koeficientai šioje sesijoje bus atitinkamai 3 ir 1. Tarkime, jei bendras seanso kiekis yra 300 žetonų, tada A ir B vartotojų prenumeratos suma bus atitinkamai 200 ir 300. Paskirstymas bus toks:

mceclip6.png? x-oss-process = vaizdas / kokybė, q_85

Įspėjimas apie riziką

• Pagal atitinkamus reglamentus, vartotojai iš šių šalių / regionų (pagal KYC informaciją) negali dalyvauti prenumeratoje: žemyninė Kinija, Kinija Honkongas, Kuba, Iranas, Šiaurės Korėja, Krymas, Sudanas, Malaizija, Sirija, JAV [įskaitant visos JAV teritorijos, tokios kaip Puerto Rikas, Amerikos Samoa, Guamas, Šiaurės Marianos sala ir JAV Mergelių salos (Sent Kruksas, Šv. Jonas ir Šv. Tomas)], Bangladešas, Bolivija, Ekvadoras ir Kirgizija;

• Prekyba skaitmeniniu turtu yra susijusi su didele rizika ir gali prarasti jūsų investuotą kapitalą. Turėtumėte įsitikinti, kad visiškai suprantate riziką, atsižvelgiate į savo patirties lygį, investavimo tikslus ir prireikus kreipkitės į nepriklausomą finansinę konsultaciją. Šis pranešimas ir visa kita informacija apie „OKEx“ nėra laikomi investavimo patarimais. „OKEx“ neatsako už nuostolius, patirtus naudojant jos informaciją;

• Kiekvienas asmuo, kuris sugadina ar bando sugadinti prenumeratos procesą ar operacijas, bus pašalintas iš „OKEx Jumpstart“;

• Kilus ginčui, „OKEx Jumpstart“ pasilieka teisę priimti galutinį sprendimą.

Dėkojame už jūsų nuolatinę paramą ir mes visada užtikriname geriausias paslaugas.

Pagarbiai,

„OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me