Vokietija – šifravimo saugojimo licencija gauna bankų grąžinamąją išmoką

Vokietijos kriptografinės priežiūros licencija turėjo suteikti „blockchain“ įmonėms prieigą prie pagrindinių banko reikmenų. Nepaisant šio fakto, ir toliau atsiranda istorijų, kai įmonėms labai sunku įsigyti banko paslaugas, pavyzdžiui, sąskaitas. Atidžiau išnagrinėjus, paaiškėja keletas priežasčių, kodėl Vokietijos bankų pramonė vis dar neatitinka kriptografijos priėmimo.

Painiava, FUD – šifravimo saugojimo licencija

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl Vokietijos bankai nesiryžta teikti su kriptografija susijusių platformų paslaugos, atsiranda dėl to, kad trūksta erdvės aiškumo. Tiek kripto įmonėms, tiek institucijoms kyla neaiškumų ir rūpesčių, susijusių su prašymu gauti kripto saugojimo licenciją. Kol Vokietijos federalinė finansų priežiūros institucija (BaFin) neišsiaiškins šių klausimų, pvz., Kokia veikla būtų laikoma kriptografine paslauga, bankai vis tiek suklaidins atsargiai.

Pavyzdžiui, trūksta skaidrumo dėl kriptografinių mainų operacijų. Bankams įdomu, kaip tokios funkcijos kaip akcijų paketas ir uždarymo laikotarpiai galėtų paveikti biržos globos licenciją. Šiuo metu įstatymai nurodo, kad bet kuri kriptografijos įmonė, turinti prieigą prie kliento privačių raktų, yra saugotoja.

Kripto saugojimo licencija

Be to, kovo mėnesį BaFin išleido a nurodymai nurodant, kad žetonus, gautus iš saugumo žetonų aukų (STO), kriptografijos saugotojas gali saugoti nenaudodamas depozitoriumo banko. Netrukus po to reguliavimo institucijos išleido papildomus dokumentus Gairės dėl valdymo, IT ir saugumo reikalavimų, nustatytų su kriptografija susijusioms įmonėms, siekiančioms licencijavimo. Svarbu tai, kad „BaFin“ artimiausiu metu ketina sukurti daugiau taisyklių, orientuotų į veiklos riziką.

Snaikinantis banko dalyvavimas

Šio „skelbtino“ metodo pakanka, kad kol kas pagrindinės Vokietijos bankų institucijos liktų nuošalyje. Tiesą sakant, iki šiol prie kosmoso prisidėjo tik į technologijas orientuoti paslaugų teikėjai. Naujos kartos bankai, tokie kaip „SolarisBank“, toliau lėtai skleisti sektorių. „Solarisbank“ atidarė vietą Vokietijoje 2019 m. Gruodžio mėn.

„Solaris“ per pagrindinį puslapį - „Crypto Custody“ licencija

„Solaris“ per pagrindinį puslapį – „Crypto Custody“ licencija

Bankininkystės stoka

Neseniai interviu, Matthiasas Winteris, „Eversheds Sutherland“ Vokietijos partneris, aptarė, kaip bankų trūkumas yra reali rinkos problema. Jis paaiškino, kad nėra „jokios teisinės priežasties, kodėl“ bankai dvejoja priimti kriptografinius klientus. Žiema apibūdino „painiavą“ kaip pagrindinę kliūtį, kurią pramonei reikia įveikti. Be to, jis kalbėjo apie tai, kaip bankai veikia rizikos, palyginti su atlygiu, patalpose, o atidarydami kriptofirmos atsiskaitomąją sąskaitą, jie gali susidurti su būsimais reguliavimo pokyčiais.

Pažymėtina, kad Winter taip pat kalbėjo apie tai, kaip pokyčiai gali paveikti rinką. Jei, tiksliau, kai „BaFin“ išaiškins šiuos neatitikimus, į rinką kils aukso antplūdis. Iš esmės bankai turėtų įsigyti kriptografinių saugojimo firmų, kad kuo greičiau galėtų naudotis technologijomis.

Šifravimo saugykla „Deutschland GMBH“

Norėdami rasti pavyzdžių, kaip ši painiava rinkoje sukelia siaubą pramonėje, nereikia ieškoti toliau nei „Crypto Storage Deutschland GMBH“. Ši įmonė patyrė tikrą kovą, kai nusprendė atidaryti filialą Vokietijoje, kad pasinaudotų naujais reglamentais. Vadybininkai nuvyko į ne mažiau kaip 15 skirtingų bankų, kol jiems pavyko gauti pagrindinę einamąją sąskaitą.

Aptardamas sunkumus, Stijnas Vanderis Straetenas, bendrovės generalinis direktorius „Crypto Storage AG“ nurodė gausybę sunkumų, su kuriais susidūrė jo įmonė. Straetenas apibūdino scenarijų, kai esate prieš institucinę bankininkystės ranką. Jis paaiškino, kad kriptografijos įmonės „neuždirba pinigų, prašydamos patikrinti sąskaitas“, ir todėl jos jokiu būdu nėra prioritetinės..

„White-Label“ sprendimas bankams

Pažymėtina, kad „Crypto Storage AG“ pripažįsta būtinybę apsaugoti skaitmeninį turtą. Šiuo metu įmonė siūlo baltos etiketės sprendimą bankams, kurie nori pasiūlyti paslaugas savo klientams, neprisiimdami su kylančiomis rinkomis susijusios rizikos..

Vokietija juda į priekį – kriptografinės globos licencija

Atrodo, kad Vokietijos reguliavimo institucijos, nors ir lėtai, artėja prie rinkų skaitmeninimo. Kiekviena praėjusi diena signalizuoja apie didesnį šalies „blockchain“ sektoriaus augimą ir plėtrą. Tikimės, kad ateinančiais mėnesiais „BaFin“ pateikia bankams specifiką, kurios jiems reikia, kad įmonės galėtų naudotis pagrindiniais banko reikalais. Jei ne, Vokietija rizikuoja atsilikti pasaulinėse lenktynėse dėl simbolizavimo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

ff1 ec4 cda c99 913 3e2 01d