Altcoinai dėmesio centre, kai Bitcoin nepastovumas kasmet pasiekia žemą rinkos stebėjimo lygį

Praėjusią savaitę „Bitcoin“ (BTC) pirmadienį padidėjo nuo maždaug 9 000 USD, užfiksavus 4% padidėjimą per tris dienas ir pasiekus savaitės aukščiausią 9 470 USD kainą pagal „OKEx Spot“ kainą. Tačiau prieš krisdamas mažiau nei pusę dienos jis viršijo 9 400 USD ir nuo to laiko prekiavo siauru 9,100–9,350 USD intervalu, o savaitę baigė 9 275 USD su 2,31% prieaugiu..

Pagal BTC.com, „Bitcoin“ maišos rodiklis šią savaitę toliau didėjo ir pasiekė visų laikų aukščiausią lygį – 123,46 EH / s. Pradėjus veikti naujoms kasybos platformoms, Bitcoin vėl patiria kasybos galios didėjimo ciklą. Tikimasi, kad per kelias valandas dėl šio maišos normos padidėjimo Bitcoin sunkumai padidės 9,52%.

Tuo tarpu vieno mėnesio realizuotas „Bitcoin“ nepastovumas sekmadienį pasiekė žemiausią 30% metinį lygį – tačiau tai mums nieko nepasako apie tai, kokia kryptimi „Bitcoin“ judės. Paskutinį kartą tokį mažą nepastovumą matėme 2019 m. Kovo pabaigoje, po to kas savaitę padidėjo 30 proc. Tačiau prieš tai, 2018 m. Lapkričio mėn., Po nedidelio nepastovumo laikotarpio per dvi savaites Bitcoin krito beveik -50%. 

BTC / USD realizuotas nepastovumas. Šaltinis: Iškreipti

Kai Bitcoin veikia ribotame diapazone, tai yra galimybė altcoinams vėl pakilti. Visos pagrindinės kriptovaliutos praėjusią savaitę lenkė Bitcoin. „Cardano“ komanda Ada (ADA) padidino dar 32,84% ir penktą savaitę iš eilės pelnė. XRP ir „Bitcoin SV“ (BSV) padidėjo atitinkamai 13,59% ir 19,65%, o „Ether“ (ETH) – palyginti kukliai – 6,5%. 

„Oracle“ protokolo „ChainLink“ (LINK) kaina viršijo 8 USD – tai dar vienas rekordinis aukštumas – per pastarąją savaitę padidėjo 67%. Jei skaičiuojame nuo kovo vidurio katastrofos, kai LINK nukrito žemiau 2 USD, tai padidėjo daugiau nei 400%. „ChainLink“ rinkos kapitalizacijos reitingas šiandien taip pat sėkmingai pralenkė EOS ir „Litecoin“.

„DeFi“ sektoriuje „Akropolis“ (AKRO) praėjusią savaitę šoktelėjo virš 70%, o Aave (Paskolinti) ir sintetinis (SNX) padidėjo dviženklis skaičius. Bendra „DeFi“ žetonų rinkos vertė artėja prie 8 milijardų JAV dolerių, palyginti su praėjusio pirmadienio 7,35 milijardais „DeFi Market Cap“. Prieš du mėnesius bendra „DeFi“ žetonų rinkos viršutinė riba siekė tik milijardą dolerių.

Savaitės pagrindinių kriptovaliutų grąža, 7 / 6–7 / 12. Šaltinis: „TradingView“

Vis daugiau kalbėta apie „altkoino sezoną“ „Twitter“, kadangi Bitcoin dominavimas sumažėjo nuo gegužės didžiausio lygio 69% iki 63.5%, kaip rodo duomenys „TradingView“. Gali būti dvi priežastys, kodėl rinkos dalyvių dėmesys vėl grįžo į altus. Pirmasis yra tas, kad geriausios kriptovaliutos pasiekia savo etapus, pavyzdžiui, „Cardano“ „Ada“, kuris baigia daug dalyvavusį „Shelley“ atnaujinimą. Antra, turtą kuriantis „DeFi“ ir su akcijomis susijusių kriptovaliutų poveikis paskatino mažmeninės prekybos prekybininkų antplūdį. Pavyzdžiui, „Kyber Network“ (KNC) biržoje užėmė ketvirtąją vietą pagal „OKEx“ neatidėliotinos prekybos apimtį ir tik atsiliko nuo BTC, ETH ir BCH.. 

Techninė analizė

BTC vis dar neviršija 60 dienų slenkančio vidurkio, kuris yra maždaug 9 380 USD. Praėjusį trečiadienį pirmaujanti skaitmeninė valiuta trumpam pakilo virš šio slenkančio vidurkio, tačiau keturių valandų grafike įvyko smarkus RSI skirtumas, po kurio kaina nukrito iki 9 150 USD.. 

Atsitiktiniai judesiai šiame ankštame diapazone gali tęstis artimiausiu metu. „Bitcoin“ kol kas nesuteikia aiškios prekybos galimybės, o tai suteikia daugiau galimybių altcoinams.

„OKEx BTC Perpetual Swap 4h“ diagrama. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

Nuo praėjusios savaitės „LINK“ buvo labai įsibėgėjęs ir šoktelėjo nuo 4,8 iki 8,6 JAV dolerių. Nors mes galime pastebėti 4 valandų RSI rodiklio svyravimus, nes prekybos apimtis auga, LINK perėjimas prie 10 USD atrodo realus, šiek tiek pakoregavus trumpuoju laikotarpiu.. 

„OKEx LINK Perpetual Swap 4h“ diagrama. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

Ada formuoja galimą dvigubo viršaus modelį, kurio 4 valandų grafike rodiklis neutralus. Kadangi kaina veikia aukščiausiame diapazone su mažėjančia prekybos apimtimi, Ada gali susidurti su dideliu pardavimo spaudimu, viršijančiu 0,14 USD. Neigiama yra tai, kad 0,126 USD yra kritinis palaikymo lygis, kurį praradus, kaina gali žlugti ir išbandyti 0,11 USD..

„OKEx ADA Perpetual Swap 4h“ diagrama. Šaltinis: „OKEx“, „TradingView“

Žvilgsnis į priekį šią savaitę 

Kadangi „Bitcoin“ koreliacija su vertybinių popierių rinka išlieka didelė, mes vis tiek turime sutelkti dėmesį į tradicinį turtą, kuriam, atrodo, vadovauja technikos akcijos.

„Nasdaq“ praėjusią savaitę padidėjo 4 proc. Ir uždarė rekordinį aukštį. Tačiau matėme didėjančią institucinę apsidraudimo paklausą prieš naują fiskalinį ketvirtį, nes CBOE pardavimo ir pardavimo santykis padidėjo iki 1,64, palyginti su 1,59 praėjusią savaitę. Tikėtina, kad „Bitcoin“ patirs didesnį spaudimą, jei akcijų rinka pereis į korekcijos etapą.

Kriptoje „Bancor“ (BNT) 2.0 bus išleistas liepos mėnesį. Su „DeFi“ susijęs „bZx“ protokolas (BZRX) tikimasi liepos 13 d., o „Cosmos“ (ATOM) tikisi, kad „testnet“ bus paleista liepos 27 d. 

„OKEx Insights“ pateikia rinkos analizę, išsamias savybes, originalius tyrimus & kuruotos naujienos iš kriptografijos profesionalų. Sekite „OKEx Insights“ ir .

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

721 385 eaf 138 c88 833 3cc