Sia – paskirstyta debesies saugykla

Kas yra Sia?

Paleistas „Nebulas“ 2015 m, Sia siekiama iš naujo sugalvoti debesies saugyklą. Jų būstinė yra Bostone, juos finansuoja tokios bendrovės kaip „Raptors Group“, „Fenbushi Capital“, „First Star Ventures“ ir „INBlockchain“..

Sia visiškai tiki „blockchain“ ir naudoja kombinuotą monetų struktūrą, kad pasiektų savo tikslą tapti „pagrindiniu interneto saugojimo sluoksniu“.

Kokia problema?

Žmonės yra skaitmeniniai kaupėjai. Kasdien sukuriame daugiau nei 2,5 kvintilijono baitų duomenų – ir šis skaičius auga. Šis duomenų kaupimas kelia didelę problemą, kai jam užduotas klausimas: „Kur mes juos saugome?“

Nors nauja technologija mums suteikė galimybę nešiotis terabaitų duomenų kišenėje, daugelis asmenų ir įmonių visiškai pasitiki debesies saugykla. Deja, debesų saugojimas yra brangus užsiėmimas. Serverių ūkiai, reikalingi, kad tokios paslaugos veiktų, yra labai daug energijos reikalaujančios ir jas reikia nuolat prižiūrėti.

„Sia“ - paskirstyta debesies saugykla

Duomenų kaupimo platforma DOMO išsamiai apibūdina mūsų kūrimo įpročius.

Nors žmonės gali manyti, kad debesies saugykla yra pigi, nes yra kompanijų, kurios ją siūlo nemokamai, vartotojai vis dar moka netiesioginiais būdais. Tai gali būti padidinta reklama, padidėję mokesčiai už kitas paslaugas ir kt.

Be to, neabejotinai didžiausias rūpestis dėl mūsų dabartinių saugojimo sprendimų yra cenzūra. Naudojant debesies saugyklą, serverio pagrindiniai kompiuteriai dažnai turi galimybę filtruoti, vertinti, teikti ataskaitas ar cenzūruoti informaciją.

Amžiuje, kai nuolat pažeidžiami privatumo pažeidimai ir žmonės yra filtruojami, reikia pateikti sprendimą.

Kaip Sia tai išspręs?

„Sia“ komanda siekia išspręsti visas problemas, kurias mes ką tik sprendėme. Jie pripažįsta, kad tai nėra vienos nakties sprendimas, ir supranta, kad jų pagrindinis tikslas tapti interneto saugyklos stuburu yra ilgalaikis tikslas.

Norėdami tai pasiekti, „Sia“ derina debesies saugojimą su „blockchain“ technologija. Tai darydami jie gali sukurti decentralizuotą debesies saugojimo tinklą. Užuot pasikliavusi centralizuotu saugojimo tašku, pvz., Serverių ūkiu, įmonė naudos „blockchain“, kad pasikliautų nenaudojama įvairių įrenginių standžiojo disko vieta. Tai reiškia, kad jūsų mobiliajame telefone nenaudojami 50 gigabaitų duomenys gali būti naudojami kartu su milijonais kitų įrenginių sudarant debesų tinklą. Nors visas procesas bus pasiektas naudojant išmaniąsias sutartis, SIA kreipėsi į daugialypę struktūrą, kad priviliotų savo tinklo dalyvius.

Žetonai

  • „SiaCoins“ – pirmasis iš jų žetonų yra žinomas kaip „SiaCoin“. Tai yra naudingumo žetonas, naudojamas kaip valiuta platformos viduje. Jis bus naudojamas atlyginti tiems, kurie skolina neišnaudotą standžiojo disko vietą, ir reikalauti tiems, kurie saugo savo duomenis tinkle..
  • „SiaFunds“ – tai saugos ženklas. Tai reiškia, kad kiekvienas ženklas reiškia vieną įmonės akcijų dalį. Kiekvieną kartą, kai vartotojas perka „SiaCoins“ tinklo saugyklos vietą, mokamas operacijos mokestis. Šie mokesčiai paskirstomi žetonų turėtojams ir sudaro 3,9% sutarties išlaidų.

Pasinaudodama tokiu metodu, SIA komanda gali išvengti brangių serverių ūkių statybos ir priežiūros. Dar svarbiau, kad sprendžiamas cenzūros klausimas. Kadangi tinklas yra decentralizuota paslauga, o nė viena šalis nekontroliuoja informacijos srauto, vartotojai gali būti tikri, kad jais jokiu būdu nesiūloma šnipinėti ar jais manipuliuoti..

Komanda?

Davidas Vorickas – generalinis direktorius, vienas iš įkūrėjų ir pagrindinis kūrėjas

Luke Champine – įkūrėjas ir pagrindinis kūrėjas

Chrisas Shinerralis – pagrindinis kūrėjas

Zachas Herbertas – operacijų viceprezidentas

Steve’as Funkas – palaikymo vadovas

Kas toliau?

2018 m. Balandžio mėn. SIA sėkmingai surengė saugumo žetonų pasiūlymą. Jis buvo surengtas kaip modifikuotas olandų aukcionas. Aukciono metu investuotojams buvo parduota 750 „SiaFund“ žetonų.

Dabar, kai šis pardavimas įvyko, bendrovė įsigijo finansavimą tęsti kelionę. Bendrovė planuoja tęsti plėtrą, siekdama savo tikslo tapti interneto pagrindinio saugojimo sprendimu.

Kaip ir bet kuris saugumo ženklas, didelis laimėjimas yra su skaitmeniniu turtu susijęs likvidumas. Ieškokite šių žetonų, kad ateityje pasirodytumėte vertybinių popierių prekybos platformose.

Savaitinius atnaujinimus galite rasti „SiaTV“.

Norėdami sužinoti daugiau apie projektą, peržiūrėkite mūsų „Sia Token“ sąrašo puslapį.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me