Kaip nusipirkti „Monero“ (XMR) su USD iš „Changelly“

„Monero“ (XMR) yra atviro kodo kriptovaliuta (prieinama visiems), daugiausia orientuota į privatumą ir decentralizavimą. „Monero“ yra privati, saugi ir neatsekama kriptovaliuta. Su „Monero“ esate jūsų bankas, nes tik jūs kontroliuojate ir esate atsakingas už savo lėšas. Jūsų sąskaitos ir operacijos yra saugomos ir privačios nuo trukdančių akių.

Sukurta 2014 m. Balandžio mėn, Monero naudoja viešąją knygą sandoriams įrašyti, o kasybos proceso metu generuojami nauji vienetai. „Monero“ siekia išplėsti dabartinį kriptovaliutos dizainą, užtemdydama savo blokų grandinėje atliktų operacijų siuntėją, gavėją ir operacijų dydį, taip pat padarydama kasybos procesą neribotą..

Paskirstytas sutarimas patvirtina visas operacijas, o tada neatsekamas, įrašytas į blokų grandinę. Kad jūsų „Monero“ būtų saugūs, trečiosios šalys neprivalo būti patikimos. Dėmesys privatumui priviliojo neteisėtą žmonių naudojimąsi teisėsaugos atstovais. Sąžiningas kasybos procesas leido išskirstyti kasybos pastangas, pradedant naujus finansavimo būdus tiek įgaliotiems internetiniams leidėjams, tiek kenkėjams, kurie slapta įterpė kasybos kodą į tokias platformas kaip programos ir svetainės. „Monero“ naudoja žiedinius parašus, asmeninius skambučių sandorius ir slaptus adresus, kad užgožtų kiekvienos operacijos kilmę, sumas ir paskirties vietas. Visus decentralizuotos kriptovaliutos privalumus ir pelną teikia Monero, net ir be jokių įprastų privatumo nuolaidų.

„Monero“ kaina buvo 13,352 USD 2017 m. Sausio 1 d. Praėjus maždaug metams, dėl greito vertės augimo, šiandien, 2018 m. Sausio 11 d., Ji siekia 384,00 USD. gruodžio 21 d., tuo tarpu 2017 m. sausio 16 d. kaina siekė 10,495 USD. „Monero“ kaina 2017 m. pabaigoje buvo 348,25 USD, o „Monero“ padidėjo 2508,223% 2017 m. 2017 m. Jūs būtumėte uždirbę daugiau nei 2 500,00 USD.

Kaip nusipirkti „Monero“ (XMR) iš „Changelly“

Changelly platformoje tiesiogiai nepriima grynųjų, tačiau galite naudoti debeto kortelę, prijungtą prie jūsų banko sąskaitos, arba kredito kortelę, „Master Card“ ar „Visa“, kad nusipirktumėte kriptovaliutas „Changelly“ platformoje..

VEIKSMAI, KURIE TURI BŪTI PIRKDAMI „MONERO“ SU USD KREDITO KORTELE

Įsigykite „Monero“ su USD kreditine kortele, tiesiog įvesdami sumą USD pagrindiniame tinklalapyje Changelly. Ten bus matomas visų valiutų realiojo laiko kursas, įskaitant „Monero XMR“ kainą. Šis rodiklis akimirksniu keičiasi priklausomai nuo šios skaitmeninės monetos kiekio padidėjimo ar sumažėjimo.

  • Pagrindiniame puslapyje pirmojo langelio išskleidžiamajame meniu pasirinkite USD, kitame – XMR. USD laukelyje įveskite norimą pirkimo sumą, kitame lauke bus sugeneruota „Monero“ suma, kurią galite įsigyti naudodami įvestą USD. Spustelėkite „Keisti!“.
  • Patikrinkite sumą, numatomą normą ir spustelėkite „kitas“, kad pereitumėte prie kito žingsnio.
  • Įveskite gavėjo adresą, nurodydami „Monero“ piniginę. Gali tekti pridėti mokėjimo ID, jei to reikalauja jūsų piniginė. Kita vertus, ši funkcija yra neprivaloma, todėl nebūtina ją įvesti. Tada spustelėkite kitą.
  • Prieš apdorodami atidžiai patikrinkite visą pateiktą informaciją, kad išvengtumėte klaidų. Spustelėkite „Patvirtinti ir atlikti mokėjimą“.
  • Šiame puslapyje turite įvesti savo kreditinės kortelės informaciją. Norėdami tai padaryti, įveskite savo kreditinės kortelės numerį, taip pat turite įvesti savo kredito / debeto kortelės galiojimo pabaigos datą su jos CVC numeriu, ši informacija yra jūsų kortelės gale. Kai visa informacija bus įvesta, spustelėkite mygtuką Mokėti. Tai parodys sumą JAV doleriais Changelly išskaitys iš jūsų kreditinės kortelės.
  • Palaukite kurį laiką, kol operacija bus baigta.
  • Išduotą kvitą gausite po sėkmingos operacijos, nes joje rodoma „Operacija baigta“. Saugumo sumetimais įsitikinkite, kad pažymėtas operacijos ID..

„Monero“ turėtumėte gauti nurodytoje „Monero“ piniginėje per kitas 30 minučių. Įsitikinkite, kad įvestas piniginės adresas yra teisingas ir teisingas „Monero“, o ne kitos monetos piniginės adresas. Nepatikrinę ir neįvedę atitinkamos piniginės adreso, prarasite „Monero“ monetas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

387 3ab 1eb d81 a83 da5 60e