Ieguldījumi Dash Crypto – viss, kas jums jāzina

Populārā kriptonauda Dash ienāca tirgū ar mērķi nodrošināt kriptogrāfijas kopienai vairāk funkciju un pielāgojamības nekā tās priekšgājēji. Kopš ieviešanas Dash ir ievērojami palielinājis gan savu kopienu, gan platformu. Mūsdienās Dash ir viena no atpazīstamākajām kriptovalūtām pasaulē. Lūk, kā tas tur nonāca:

Kas ir Dash?

Dash ir atvērtā koda protokols, kas radies kā cietā dakša no Bitcoin blokķēdes. Monēta ieguva slavu ar savu unikālo pieeju tirgum. Dash galvenokārt koncentrējas uz privātumu un darījumu ātrumu. Līdz ar to Dash darījumi ir gandrīz acumirklīgi un gandrīz neiespējami izsekot.

Dash kļuva populārs, pateicoties tā apbrīnojamajam funkciju klāstam. Lielākā daļa šo funkciju tirgū bija jaunas, kad Dash tās ieviesa. Tādā veidā Dash joprojām ir vadošais spēks privātuma monētu nozarē. Šīs ir funkcijas, kas padara Dash par monētu, ar kuru jūs varat uzmanīties.

InstaSend

Dash spēj veikt gandrīz tūlītējus darījumus, izmantojot savu InstaSend protokolu. InstaSend apiet kalnračus un izmanto vienprātību par galvenajiem kodiem, lai apstiprinātu darījumu. Šis process novērš gaidīšanas laiku, kas saistīts ar blokķēdes tīkla apstiprinājumiem. Lai veiktu šo uzdevumu, Masternodes veido balsošanas kvorumus.

Kad lietotāji pieprasa InstaSend, īpašs Masternode pieņem pieprasījumu un bloķē darījuma ievadi. Pēc tam darījumu dati tiek tīklā pārraidīti uz citiem Masternodes. Šī stratēģija garantē, ka darījums ir nākamajā darījumu blokā.

PrivateSend

Viena no vismodernākajām funkcijām, ko Dash izmanto, ir tās privātās sūtīšanas protokols. Šis protokols ļauj Dash lietotājiem veikt un saņemt nesekojamus maksājumus blokķēdē. Process darbojas vienkārši.

Pirmkārt, lietotājs pieprasa PrivateSend darījumu. Pēc tam platforma veic darījumu un sajauc lietotāju neiztērēto Dash pirms darījuma izpildes. Pēc tam protokols pārtrauc jūsu darījuma ievadi, līdz tie ir standarta nosaukumi. Pēc tam lietotāja seifs nosūta pieprasījumu Masternodes. Šis pieprasījums tiek aizpildīts, kad divi citi cilvēki nosūta līdzīgus pieprasījumus.

Pēc tam masternode sajauc visas izejvielas un uzdod visiem trim lietotāju makiem atmaksāt tagad pārveidoto ieguldījumu. Jūsu maks atmaksā šo nominālvērtību sev. Interesanti, ka seifā tiek izmantota tā saucamā izmaiņu adrese. Būtiski ir tas, ka maks šo procesu atkārto vairākas reizes. Pats labākais, ka tas notiek dažu sekunžu laikā un neprasa lietotājiem veikt papildu darbības.

Ķēdes atslēga

Vēl viena spēcīga Dash iekļautā funkcija ir ķēdes bloķēšana. Šis protokols aizsargā pret 51% uzbrukumu, ja to lieto paralēli InstaSend. 51% uzbrukums rodas, ja vairāk nekā puse no Blockchain mezgla ievada nepatiesus datus.

Spurki

Pēc dažu problēmu rašanās ar 2014. gada atjauninājumu, kas apzīmēts ar RC3, domuzīmes kopiena nolēma vislabāk atrast vienmērīgāku jaunināšanas stratēģiju. Šī vēlme izraisīja Sporks izveidi. Sporks ļauj veikt būtiskus uzlabojumus, piemēram, mīkstas vai cietas dakšas, taču nav nepieciešams veikt tūlītējas izmaiņas.

Spork atjauninājumi iekļūst blokķēdē ar daudzfāžu pieeju. Šī stratēģija ļauj izstrādātājiem uzraudzīt reāllaika datus, kas saistīti ar jaunināšanu. Turklāt tas ļauj tīklam pakāpeniski veikt jaunināšanu bez tās integritātes vienlaikus.

Kā darbojas domuzīme

Īstā kriptovalūtas formā domuzīmes kopienu vada a decentralizēta autonoma organizācija (DAO). DAO ir vienkārši platformas, kas ir atkarīgas no kopienas balsotiem viedajiem līgumiem, lai noteiktu viņu darbības virzienu. DAO ir kritiskas kriptogrāfijas nozarē, jo tās atrisina divas galvenās problēmas, ar kurām saskaras visi projekti – pārvaldība un finansējums.

Dash kopiena

Dash kopiena sastāv no dažādiem dalībniekiem, kuri visi spēlē savu lomu tīkla aizsardzībā un projekta atjaunināšanā. Ir standarta mezgli, kas ir atbildīgi par dažādām darbībām, piemēram, ziņojumu pārsūtīšanu un darījumu apstiprināšanu tīklā. Nākamā tīkla sastāvdaļa ir kalnrači. Tie ir tīkla mezgli, kas apstiprina darījumu blokus un pievieno tos blokķēdei.

Dash.org

Dash.org

Īpaši 10% no visa ieguves, kas saņemta no kalnrūpniecības centieniem, atkal tiek ieguldīta Dash ekosistēmā. Šie līdzekļi ir paredzēti jaunu kopienas projektu izstrādei. Līdz ar to Dash ir viena no dinamiskākajām kopienām šajā nozarē. Līdz šim DAO izveidoja vairākas atbalsta grupas, tostarp Dash Core Group, Inc. (DCG). Šie izstrādātāji veicina nepārtrauktu attīstību, integrāciju un citus uzlabojumus ekosistēmā.

Masternodes

Dash tīkls arī izmanto Masternodes. Masternodes spēj veikt regulārus mezglu pakalpojumus, tomēr tiem ir arī dažas unikālas iespējas. Pirmkārt, viņi darbojas kā akcionāri. Masternodes var tieši balsot par priekšlikumiem Dash ekosistēmas uzlabošanai. Katram masternodam ir viena balss.

Kā es varu kļūt par masternodu?

Lai kļūtu par Dash Masternode, jums būs jāatbilst dažām prasībām. Pirmkārt, jums ir jābūt vismaz 1000 Dash tīkla makā. Jums nepieciešama arī statiska IP adrese. Pēdējās prasības ir tehniskas, ieskaitot jūsu atrašanās vietā pieejamo procesora tipu, operatīvo atmiņu, diska vietu un tīkla joslas platumu.

Kalnrūpniecības domuzīme

Tie, kas vēlas raktuves Dash, būs priecīgi dzirdēt, ka joprojām ir iespējams izmantot tradicionālos datoru un GPU kalnračus. Tomēr pēdējo gadu laikā ASIC kalnrūpniecības platformas ir sākušas ienākt tirgū. Svarīgi ir tas, ka tīkls izmanto X11 jaukšanas algoritmu. Šo unikālo protokolu speciāli platformai izveidoja Dash galvenais izstrādātājs Evans Dafīlds.

Intervijās Dafīlds paziņoja, ka X11 daļēji iedvesmoja ķēdes jaukšanas pieeja Kvarks. X11 algoritms izmanto ķēdes jaukšanas algoritmu. X11 ir ļoti tituls, pateicoties vienpadsmit zinātniskiem jaukšanas algoritmiem, no kuriem tas ir atkarīgs, lai pabeigtu darba pierādījumus.

Salīdzinājumam, Bitcoin izmanto vienu jaukšanas funkciju, ko sauc par SHA-256. Palielinātā sarežģītība un izsmalcinātība, ko Dash piedāvā tirgū, nodrošina lietotājiem drošību ar Bitcoin līdzvērtīgu drošību, bet no mazākas blokķēdes. Šī spēja nodrošināt maksimālu drošību no mazāku mezglu skaita ir viens no iemesliem, kāpēc Dash joprojām ir galvenā konkurente tirgū.

X11 jaukšanas algoritmā jauns bloks tiek iegūts aptuveni ik pēc 2,6 minūtēm. Šajos blokos ir 2 MB datu. Tas ir vienāds ar aptuveni 56 darījumiem sekundē. Tāpat, līdzīgi kā Bitcoin, bloku atlīdzība katru gadu samazinās. Dash ekosistēmā šis samazinājums tiek veikts ar 7,14% likmi gadā.

Tumšais gravitācijas vilnis

Dark Gravity Wave protokols pārvalda tīkla grūtības. Šis protokols attiecas tikai uz platformu, taču tam ir kopīgas īpašības ar Kimoto Gravitācija Nu. Šī protokola galvenā iezīme ir tā, ka tas aktīvi pielāgo grūtības pakāpi katrā blokā. Salīdzinājumam: Bitcoin veic šīs korekcijas ik pēc 2016. gada blokiem.

Dash vēsture

Dash vēsture sākas 2014. gadā ar nosaukumu Xcoin. Xcoin bija tūlītējs trāpījums, jo tas lietotājiem deva reālus privātuma rīkus, kas tajā laikā nebija pieejami. Neilgi pēc palaišanas Dash radītājs Evans Dafīlds nolēma, ka būtu saprātīgi, ja projekts vēl vairāk veicinātu savas privātuma iespējas. Šī vēlme noveda pie monētas zīmola maiņas uz Darkcoin.

Tomēr zīmola maiņa noveda pie tā, ka Dash kļuva par galveno tīklu darknet tirgos. Redzot šīs pieejas ierobežojumus, Dafīlds vēlreiz pārcēla monētu. Šoreiz tas tika pārdēvēts par Dash. Vārds Dash rodas, apvienojot vārdus “digitālais” un “skaidra nauda”. Jāatzīmē, ka līdz 2016. gadam Dash Dark Net vairs netika plaši izmantots.

Kā nopirkt

Dash iegāde ir vienkārša. Šī marķiera reputācija un ilgmūžība padara to pieejamu lielākajā daļā biržu. Binance nodrošina dažādus Dash tirdzniecības pārus. Lai sāktu, jums jāreģistrējas kontam. Reģistrācija notiek ātri un vienkārši. Tomēr, pirms varat piedalīties tirdzniecībā, jums būs jāpārbauda sava identitāte.

Kad esat reģistrējies, jums jāfinansē savs fiat konts. Tas tiek veikts ar bankas pārskaitījumu vai ar debetkarti. Tagad, kad jūsu konts ir aktīvs un jums ir pieejami līdzekļi, jūs esat gatavs pārvērst savu fiat par kriptogrāfiju. Ir ieteicams pārveidot par BTC. Tagad, kad jums ir BTC, jūs varat tirgot BTC tieši pret Dash. Pirmo reizi viss process ilgst apmēram 20 minūtes.

Ieguldījumi Dash Crypto - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Dash Crypto - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Dash Crypto - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Dash

Dash var uzglabāt trīs veidos. Lai noskaidrotu, kāda uzglabāšanas metode vislabāk atbilst jūsu ieguldījumu stratēģijai, jums jāņem vērā domuzīmes daudzums, kuru plānojat turēt, un cik bieži jūs to tirgosiet. Ja ikdienas tirdzniecībai plānojat turēt minimālu daudzumu Dash, varat palikt pie PC tīkla maka.

Mūsdienās tirgū ir pieejami arī daudzi uzticami mobilie maki. Mobilie maki ir ļoti ērti lietojami, un tos var iestatīt dažu sekunžu laikā. Pats labākais, ka tie ir bez maksas un diezgan droši.

Ja jūs mēģināt veikt lielus ieguldījumus DASH vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, aparatūras seifs ir labākais risinājums. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta DASH (DASH).

Domuzīme joprojām ir labākais sāncensis

Dash joprojām ir viena no populārākajām kriptovalūtām, kas tiek izmantota šodien. Šis unikālais projekts ir lielisks piemērs tam, kā blokķēdes tehnoloģija nodrošina lietotājiem lielāku brīvību un brīvību. Līdz ar to jums vajadzētu sagaidīt, ka Dash turpmākajos gados turpina spēlēt nozīmīgu lomu kriptogrāfijas tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me