Bithoven Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

bithoven-exchange-review

Kā izmantot, tirgot un reģistrēties Bithoven Crypto Exchange

Bithovens ir kriptogrāfijas birža, kas reģistrēta Karību jūras salu valstij Sentvinsentā. Bithoven, kas tika palaists 2019. gada janvārī, ļauj tirgot 400 kriptovalūtas ar nepieciešamu ierobežotu verifikāciju.

Iespējas

 • Tirgot 400+ kriptovalūtas
 • Konkurētspējīgas maksas uz vietas un maržas tirdzniecībā
 • Jauni lietotāju reģistrēšanās stimuli (piemēram, 100 DOGE reģistrējoties)

Depozīta metodes

 • BTC, LTC, ETH, EOS, BCH, DOGE, XMR, XRP
 • 400+ citas kriptovalūtas (visas atbalstītās kriptovalūtas ir pieejamas arī noguldījumiem)

Plusi

 • Ja tirdzniecība ir mazāka par 2 BTC, nav nepieciešama lietotāja verifikācija vai KYC
 • Daži ģeogrāfiski ierobežojumi
 • Viegla tirdzniecības saskarne

Cons

 • Ierobežota regulatīvā uzraudzība vai lietotāju verifikācija
 • Jauna apmaiņa ar ierobežotu pieredzi
 • Nav pārredzamības attiecībā uz uzņēmuma darbību vai komandu

Ievads

Bithoven ir kriptovalūtas maiņa, kas tika uzsākta 2019. gada janvārī, padarot to par vienu no jaunākajiem ienācējiem kriptogrāfijas telpā. Apmaiņa, kas atrodama tiešsaistē vietnē Bithoven.com, sola padarīt to lētu un viegli tirgojamu vairāk nekā 400 kriptonauda.

Lai stimulētu jaunus lietotājus reģistrēties platformā, Bithovens ir uzsācis unikālu reģistrēšanās stimulu. Jaunie lietotāji var nopelnīt 100 DOGE tikai par reģistrēšanos pirmo reizi.

Viena no citām Bithovenas galvenajām atrakcijām tomēr ir tā, ka jūs varat pirkt, pārdot, deponēt un izņemt kriptonauda bez lietotāja verifikācijas. Platforma ļauj tirgot līdz pat 2 BTC dienā, neievadot nekādu personisko informāciju. Lai tirgotu vairāk nekā 2 BTC dienā, jums tomēr būs jāaizpilda KYC verifikācija un jāaugšupielādē dokumenti.

Bithovens tomēr nav ideāls. Tirdzniecības maksa 0,2% (neatkarīgi no apjoma) ir augsta, salīdzinot ar konkurējošajām biržām. Bithovenam nav arī pārredzamības attiecībā uz savu komandu, tās atrašanās vietu vai jebkuru darbības aspektu. Nekas neliedz Bithovenam izvest izkrāpšanu, jo mēs pilnīgi neko nezinām par to, kas vada uzņēmumu. Mēs zinām, ka Bithovens ir reģistrēts adresē Sentvinsentā un Grenadīnās, bet tas arī viss.

Kopumā Bithovens ir līdzīgs citām apmaiņām ar zemām verifikācijas prasībām. Tas piedāvā ātru, lētu un ērtu tirdzniecības vidi, kur jūs varat tirgot kriptovalūtas pret citām kriptovalūtām, pēc tam izkļūt. Interfeiss un tirdzniecības vide ir līdzīgi tam, ko atrodat lielākajā daļā citu šāda kalibra biržu.

Turpiniet lasīt, lai atklātu Bithoven galvenās iezīmes, tostarp to, kā apmaiņa darbojas un kas padara to unikālu.

Galvenās iezīmes

Bithoven galvenās iezīmes ir:

Personīgais maks: Bithoven ļauj tirgot, noguldīt un izņemt kriptovalūtu, izmantojot vienu, personisku maku, kuru mitina Bithoven. Jebkurā laikā varat izņemt līdzekļus no šī maka uz savu adresi.

Drošība: Bithoven izmanto citu drošības funkciju starpā TLS / SSL šifrēšanu, 2FA un automātisku atteikšanos pēc neaktivitātes, kā arī citas drošības funkcijas..

Ātra un ērta reģistrācija: Jūs varat sākt tirdzniecību ar Bithoven dažu sekunžu laikā pēc līdzekļu reģistrēšanas un noguldīšanas. Vienkārši reģistrējieties ar jebkuru e-pasta adresi, iemaksājiet bitcoin vai jebkuru citu kriptovalūtu, pēc tam veiciet darījumu. Varat tirgot līdz 2 BTC, nepārbaudot savu identitāti.

Standarta tirdzniecības saskarne: Bithovenam ir tā pati tirdzniecības saskarne, kuru jūs plānojat redzēt jebkurā kriptogrāfijas valūtas maiņas vietā, piedāvājot plašu diagrammu, pasūtījumu grāmatu un reāllaika pārskatu klāstu..

“Augsta likviditāte”: Bithovens apgalvo, ka piedāvā “visaugstāko likviditāti”, lai gan birža patiesībā nepretendē uz to, kā tā piedāvā visaugstāko likviditāti. Parasti biržas ar visaugstāko likviditāti ir vai nu lielas biržas, vai arī savienotas ar lielāku likviditātes rezervi. Bithovenam noteikti nav lielāka apjoma biržu, un nav skaidrs, vai tās ir saistītas ar likviditātes rezervi.

Citas neparastas prasības: Tāpat kā citās vidējas kvalitātes apmaiņās, arī Bithovena vietne ir piepildīta ar neparastām pretenzijām, pareizrakstības kļūdām un gramatiskām kļūdām. Tīmekļa vietne neskaidri piedāvā, piemēram, “tūlītēju tirdzniecību”, “garantētu drošību”, “uzlabotus rīkus” un “bez slēptām maksām”, taču tā nekad īsti nepaskaidro, ko nozīmē kāds no šiem terminiem.

Bithoven valūtas un pāri

Bithovens piedāvā 400 dažādas kriptovalūtas un pārus, lai gan acīmredzot ne visiem pāriem ir pietiekama likviditāte tirdzniecībai. Jūs varat atrast tādas galvenās valūtas kā BTC, ETH, XRP, BCH, EOS, LTC, XLM un BSV. Jūs varat atrast arī daudz neskaidru kriptovalūtu, tostarp First Blood (1ST), Maecenas (ART), Enjin Coin (ENJ) un Zeus Shield Monētas (ZSC). Lai skatītu pilnu pieejamo monētu sarakstu, noklikšķiniet uz šeit.

Bithovena atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Bithovens pilnībā nodarbojas ar kriptovalūtām. Maiņa šobrīd neļauj veikt valūtas noguldījumus.

Tā vietā jūs varat noguldīt vai izņemt naudu platformā, izmantojot bitcoin, Ethereum, Litecoin, DASH, XRP, XMR, DOGE, ZEC un XEM. Saskaņā ar Bithoven’s maksas lapu jūs varat noguldīt vai izņemt naudu platformā, izmantojot visas vairāk nekā 400 tirdzniecībai pieejamās kriptovalūtas.

Bithoven reģistrācijas un pieteikšanās process

Bithovenam ir vienkāršs reģistrācijas un pieteikšanās process. Kā minēts iepriekš, jums nav jāpārbauda savs konts, lai sāktu tirdzniecību. Jūs nevarat tirgot līdz 2 BTC dienā, nepabeidzot KYC verifikāciju. Tomēr, ja vēlaties pārsniegt šos ierobežojumus, jums būs jāpabeidz KYC verifikācija.

Bithoven tirdzniecība

Bithovenam ir standarta tirdzniecības saskarne, kas būs pazīstama ikvienam, kurš iepriekš ir izmantojis citas kriptogrāfijas valūtas maiņas. Jums ir pielāgojamas diagrammas, kas parāda pēdējās cenu darbības un konkrētā pāra kustības. Jūs varat apskatīt pašreizējos tirgus pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus. Ar dažiem klikšķiem jūs varat veikt darījumu.

Bithovena maksa

Bithovens apgalvo, ka šajā nozarē ir daži no viskonkurētspējīgākajiem maksājumiem. Bet vai tā tiešām ir taisnība? Apskatīsim Bithovena maksu:

Depozīta maksa: bezmaksas

Izņemšanas maksa: 0,0015 BTC (vai ekvivalents)

Tirdzniecības maksa: 0,2%

Bithovenā noguldījumi vienmēr ir bez maksas, lai gan par naudas izņemšanu jums būs jāmaksā neliela maksa. Tirdzniecības maksa 0,2% apmērā ir standarta fiat valūtas maiņai, bet augsta – kriptogrāfijas – kriptogrāfijas biržām. Mēs esam redzējuši, ka citas kriptogrāfijas-kriptogrāfijas biržas piedāvā tirdzniecības maksu no 0,05% līdz 0,15% visos apjomos, tāpēc maksa par 0,2% ir nedaudz stāvāka nekā konkurentiem (it īpaši ņemot vērā, ka Bithovena nepiedāvā atlaides, kuru pamatā ir apjoms).

Bithoven drošības jautājumi un dīkstāves

Bithoven uzsāka darbību 2019. gada janvārī. Cik mēs varam pateikt, biržā nav notikuši nekādi lieli drošības pārkāpumi vai dīkstāves. Arī Bithovens nekad nav uzlauzts.

Lietošanas ērtums

Bithovena saskarne ir identiska interfeisam, ko izmanto praktiski jebkura cita kriptovalūtas apmaiņa uz planētas. Tas ir vienkāršs, viegli saprotams lietotāja interfeiss, kas ļauj ātri un ērti veikt darījumus un veikt citas funkcijas.

Uzticība un privātums

Bithoven tika dibināts 2019. gada janvārī, un kopš darbības uzsākšanas tas nav cietis no lieliem datu pārkāpumiem vai klientu informācijas noplūdēm. Tas ir labi. Tomēr pašam uzņēmumam nav nekādas pārredzamības, kas apgrūtina jebkādu uzticēšanos Bithovenam. Oficiālajā Bithovena vietnē nav norādīts nekas par komandu, kas atrodas operācijas aizmugurē, uzņēmuma galveno biroju vai citu informāciju, kas jums jāzina, pirms uzticaties savai naudai nejaušai vietnei..

Par Bithovenu mēs patiešām zinām tikai to, ka uzņēmums ir reģistrēts ar nosaukumu “Fortis Ltd.” uz adresi Kingstown, Sentvinsencā un Grenadīnās.

Klientu apkalpošana

Bithovenam ir ierobežotas klientu apkalpošanas iespējas. Šķiet, ka uzņēmumā nav īpašas klientu apkalpošanas nodaļas. Tā vietā viņiem ir viena e-pasta veidlapa un divas e-pasta adreses ([email protected] vai [email protected]). Nav tiešraides tērzēšanas iespēju vai tālruņa numuru, lai piezvanītu uz papildu sūdzībām.

Bithoven lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un lietot Bithoven

1. Pierakstieties

Jūs varat reģistrēties Bithoven, izmantojot Bithoven.com. Lai sāktu, vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi un vēlamo paroli.     bithoven-login-process

bithoven-exchange-account-signup

Varat arī reģistrēties, izmantojot Facebook vai Google kontu.

Kad esat ievadījis savu informāciju, noklikšķiniet uz zaļās pogas Reģistrēties.

2. Pārbaude

Jūs saņemsiet e-pastu ar verifikācijas saiti. Noklikšķiniet uz saites pastā, pēc tam nākamajā ekrānā paredzētajā lodziņā iestatiet četrciparu PIN.

drošības pasākumi

3. Augšupielādējiet dokumentāciju

Bez papildu pārbaudes jums tagad ir tiesības deponēt un tirgot līdz 2 BTC.

bithoven-exchange-id-kyc-verifikācija

Tomēr, ja vēlaties pārsniegt 2 BTC ierobežojumu, varat norādīt savu vārdu, dzimšanas datumu un dokumentus, kas apliecina jūsu informāciju.

4. Divu faktoru autentifikācija

Bithoven ļauj iestatīt divfaktoru autentifikāciju. Jūs varat izvēlēties saņemt brīdinājumu katru reizi, kad kāds piesakās jūsu kontā.

Lai veiktu iemaksu, Bithoven faktiski prasa iestatīt 2FA, izmantojot Google Authenticator, tādēļ, ja vēlaties tirgoties ar Bithoven, jums galu galā būs jāiestata 2FA.

5. Maksājuma veids

Kad esat pabeidzis reģistrēšanos, jūs varat veikt iemaksu Bithoven. Augšējā izvēlnes joslā esošajā nolaižamajā sarakstā atlasiet iemaksa / izņemšana.

maksājumi

Tiks parādīta lapa ar visām jūsu iemaksu iespējām. Lapa izskatās šādi:

bithoven-exchange-trading-options

Noklikšķiniet uz pogas + blakus jebkurai iemaksas metodei, lai veiktu depozītu šajā valūtā. Pēc noklikšķināšanas uz pogas + Bithoven ģenerēs seifa adresi un parādīs adresi. Nokopējiet un ielīmējiet adresi, pēc tam nosūtiet naudu uz adresi, lai veiktu iemaksu.

bithoven-bitcoin-exchange-deposit

Kā minēts iepriekš, pirms depozīta veikšanas kontā jums būs jāveic 2FA verifikācija. Lai apstiprinātu depozītu, tālrunī izmantojiet lietotni Google autentifikators. Skenējiet ekrānā redzamo QR kodu.

Atkarībā no kriptonauda, ​​kuru izmantojāt depozīta veikšanai, naudas parādīšanās jūsu kontā var ilgt no dažām minūtēm līdz 8 stundām.

6. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

Kriptovalūtas pirkšana vai tirdzniecība Bithovenā ir vienkārša. Kad depozīts ir pabeigts, varat apmeklēt tirdzniecības lapu, lai apskatītu pieejamos tirdzniecības pārus.

Nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz opcijas Apmaiņa, pēc tam noklikšķiniet uz Tirdzniecība.

bithoven-exchange-portfolio-management

Atrodiet tirgu, kuru vēlaties tirgot. Parādīsies standarta tirdzniecības saskarne, grafiks un diagramma.

bithoven-btc-usd-cenu diagramma

bithoven-crypto-market-platform

Lai veiktu pirkšanas pasūtījumu, aizpildiet pirkšanas vai pārdošanas sleju un pēc tam veiciet pasūtījumu. Bithoven ļauj jums veikt trīs dažādus pasūtījumu veidus, tostarp tirgus pasūtījumus, ierobežotus pasūtījumus un mērogotus pasūtījumus:

Tirgus pasūtījumi: jūs pērkat vai pārdodat par labāko pieejamo cenu.

Limita pasūtījumi: jūs norādāt ierobežojumu (konkrētu cenu), par kuru esat gatavs pirkt vai pārdot.

Mērogots pasūtījums: jūs pērkat vai pārdodat kriptogrāfiju, pievienojot stop-loss rīkojumu.

Kad esat ievadījis pasūtījuma veidu, noklikšķiniet uz Pirkt vai Pārdot, lai nosūtītu darījumu uz platformu.

7. Izstāšanās

Lai veiktu izņemšanu, dodieties uz Bithovena izņemšanas lapu, pēc tam ielīmējiet saņemšanas adresi (t.i., savu maku)..

bithoven-izņemšana-btc-adrese

Ievadiet summu, kuru vēlaties izņemt. Pārbaudiet maksu, lai pārliecinātos, ka tā ir pareiza. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izņemšanas pieprasījums.

8. Kā pieprasīt Bithovenam savu bezmaksas DOGE

Bithovenam ir bezmaksas DOGE akcija. Jūs varat saņemt 100 bezmaksas DOGE tikai par šīs akcijas priekšrocību izmantošanu.

monētas bez austām

Pēc pieteikšanās un konta finansēšanas dodieties uz cilni Bithoven promo. Šajā cilnē meklējiet opciju “Free 100 Doge”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Get Free 100 DOGE”.

Jūs tiksiet novirzīts uz kupona lapu ar kupona koda ievadīšanas veidlapu. Ielīmējiet kupona kodu paredzētajā lodziņā un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt.

bithoven-exchange-kuponi

Ja tas viss bija veiksmīgs, tad jūsu Bithoven DOGE makam tagad vajadzētu būt 100 DOGE. Bithovens rīko šo akciju kā jaunu apmaiņu, un tā var nebūt mūžīga.

Pēdējais vārds

Bithovens ir jauna apmaiņa ar ierobežotu pārredzamību vai uzticību. Bet ko Bithovenam trūkst uzticības, tas kompensē vieglu un bez verifikācijas veiktu kriptogrāfijas tirdzniecību. Izmantojot Bithoven, jūs varat tirgot līdz 2 BTC tikai ar e-pasta verifikāciju. Lai pārsniegtu šo ierobežojumu, jums būs jāaugšupielādē pamatdokumentācija.

Vēl viena Bithovena problēma ir salīdzinoši augstās tirdzniecības maksas. Bithovena tirdzniecības maksa ir 0,2%, kas ir nedaudz augstāka nekā tas, ko mēs redzam ar citu kriptogrāfijas biržām.

Ja tomēr neviens no šiem jautājumiem jūs neuztrauc, tad Bithoven ir viena šodien pieejama kriptogrāfijas apmaiņas iespēja.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

be5 d22 668 d20 9a7 bf0 c32