Labākais Bitcoin Trading Bot: Lietotāja pārskata ceļvedis

best-bitcoin-trading-bots-review

Spēja tirgoties ar bitkoinu jaunās kriptovalūtas tirgus aktīvu klasē nav nekas pārsteidzošs.

Tirdzniecība vienmēr ir bijusi pazīstama kā tirgu dzīvības asinis. Un uz blokķēdes balstītā Bitcoin laikmets ir radījis jaunas problēmas, ar kurām tradicionālie biržas tirgotāji nekad nav saskārušies, ņemot vērā visu diennakti visu diennakti kriptogrāfijas nozares raksturu. Bitcoin tirdzniecības tendencei nav gala, tāpēc sāksim.

Uzzināt, kā izmantot labākos bitcoin tirdzniecības robotus 2019. gadā, nebūs arī tūlītēja peļņa. Tomēr izpratne ir pirmais sliekšņa atslēga, kas jāatver, lai optimizētos visgudrākajiem darījumiem.

Vispirms iesakām pārskatīt katru no 15 tālāk norādītajām automātiskās tirdzniecības robotu sistēmām.

Šajos bitcoin tirdzniecības botu klasifikācijās šie komponenti tika izmantoti kā kritēriji, lai palīdzētu novērtēt un pārskatīt:

 • viegli uzstādīt, pareizi instalēt un lietot – arī spēja ātri veikt izmaiņas (bez super tehniskām prasmēm)
 • tirdzniecības stratēģija (arbitrāža, tirgus veidošana, kopiju tirdzniecība, īssavienojums, stop-loss, skalpings, prasmju simulācijas)
 • apmaiņas integrācijas (Binance, Coinbase, Bittrex, Bitfinex, Bitstamp, Poloniex, KuCoin, Huobi utt.)
 • cenu noteikšana un izmaksu elastība (bezmaksas izmēģinājumi, ikmēneša, gada vai mūža licences iespējas)
 • tips (balstīts uz mākoni, Windows / MacOS / Linux, automatizēta tirdzniecības funkcija ar vienu klikšķi)
 • ārējie signāli (izmantojot TradingView vai citus trešo personu rādītājus utt.)
 • aktīvo pozīciju skaits (cik atvērto darījumu katrā brīdī)
 • monētu daudzveidība (cik daudz dažādu žetonu ir pieejami tirdzniecībai)
 • uzņēmuma reputācija, produkta vēsture un vispārējais ilgmūžība
 • klientu atbalsts un pakalpojumu pieejamība (kā arī programmatūras sistēmu jauninājumi)

Kad šīs īpašības ir novērtētas katrai platformai, nosakiet, kuras ir jūsu vislabvēlīgākās stratēģijas izpildes pazīmes un sāciet to pilnībā pārbaudīt. Sāciet mazu, izmantojiet pieļaujamās summas, izveidojot jebkuru automātisku kriptogrāfijas kasešu tirdzniecības botu, kura pamatā ir bitcoin. Pēdējā lieta, ko jebkurš praktisks pusautomobiļu pilotu tirgotājs vēlas piedzīvot, ir bitcoin darījumu veikšana ar zaudējumiem, it īpaši bez jūsu zinošas “piekrišanas”, kas manuāli darījumiem piemīt pēc būtības (pazīstams arī kā nepareizu iestatīšana un aizmiršana).

Cilvēki, aka investori un tirgotāji, ir daudz aizspriedumu un pakļauti emocionālām reakcijām (aka FOMO, FUD).

Tas dažkārt nedaudz apgrūtina Bitcoin pircējus un pārdevējus, izraisot kļūdainus aprēķinus un apdraudot tirdzniecības rezultātus, jo tiek vairāk analizēti noskaņojumi un jaunākās kriptovalūtas ziņas.

Visas ar kriptogrāfiju saistītās platformas gatavojas “augstas frekvences tirdzniecības” uzplaukumam topošajā bitcoin sektorā. Apvienojumā ar nepārtrauktu cenu svārstību kustību dienas tirgotājiem var būt nepatīkami konkurēt visā pasaulē vai nepārtraukti ar jebkuru mieru, it īpaši, ja ir apdraudēta reāla naudas summa. Lai padarītu to stingrāku; bez robežām, bez atļaujas, peer to peer tirgus nekad neguļ un netiek izslēgts “pēc stundām”. Tas var kļūt par ļoti stresa situāciju ieguldītājiem, lai pastāvētu. Kapteinis Kriptogrāfijas ceļvedis par labākajiem bitcoin tirdzniecības robotu sarakstiem cer palīdzēt redzēt, kā katrs pa vienam pa solim, robots pa robotam.

Ieguvumi no bitcoīna bota izmantošanas darījumu veikšanai ir diezgan vienkārši. Tie ļauj visu diennakti veikt apmaiņu, ātru nāvessodu izpildi, novērš cilvēku kļūdas un emocijas, nodrošina daudzveidību un pat testēšanas rotaļu laukumu, lai praktizētu savu robotu naudas izvietošanu tiešajos tirgos. Protams, kā daudzi zina, dažreiz jums ir jāņem labais ar slikto. Šie roboti var nodrošināt digitālu priekšrocību, bet piedāvā savus riskus, piemēram, zemas kvalitātes programmatūru, iestatīt un aizmirst bailes, sliktas stratēģijas, neizpildītus apstāšanās zaudējumu ierobežojumus vai vispārējas blēdīgas shēmas, kas sola “garantētus ieguvumus”.

Zīdaiņa vecumā viņi nebija lielākā izvēle uzticēties lielām naudas summām, taču kopš tā laika viņi ir gājuši tālu. Tirdzniecības robotus tagad var uzskatīt par ļoti sarežģītiem, un tiem ir visu veidu funkcijas jūsu komforta līmenim un vajadzībām. Populārākās pieejamās programmatūras sistēmas var dot ieguldītājiem likumīgu priekšrocību, tirgojoties viņu vārdā, uzstādot īpašus parametrus, tādējādi optimizējot iesaistītā cilvēka laiku, pūles un resursus. Neatkarīgi no tā, vai domājat par to, ka jūsu personīgais bitcoin tirdzniecības robots ir līdzīgs jūsu mākslīgajam palīgam, ir tikai viena no divām iespējām, no kurām izvēlēties; DIY, aka veidot pats, vai izmantot iepriekš ieprogrammētu robotu. Ir pienācis laiks koncentrēties uz pēdējo un redzēt, ko bitkoīnu tirgus piedāvā augošajā automatizēto kriptogrāfijas tirdzniecības robotu pasaulē.

Rūpējieties par tirdzniecības robotu attīstību – programmējamiem robotiem, kas izstrādāti, lai visu diennakti ļautu tirgoties no rīta, pusdienlaikā un naktī.

15 labākie Bitcoin tirdzniecības roboti 2019. gadā

bitcoin-trading-bot-guide

Šeit mēs sadalām labāko tirdzniecības robotu izvēli 2019. gadam, atklājot, kāpēc viņi strādā un kā tie ir ieprogrammēti, ieskaitot to, kā tiek izmantota riska tolerance, termiņi un ieguldītāja apsvērumi par konkrētu monētu. Mēs iekļaujam arī pēc iespējas vairāk atbilstošas ​​informācijas (piemēram, izmaksas, ja tās ir viegli pieejamas).

Hasbots

Hassbot ir viens no populārākajiem automatizētās tirdzniecības risinājumiem, un to var integrēt arī visās lielākajās biržās. To regulāri izmanto finanšu guru, kuri citiem māca par kriptonauda (kaut kas tāds, ka labākie tirdzniecības noslēpumi vienmēr tiek turēti sev līdzīgi kā tirdzniecības roboti). Tas darbojas visu diennakti, var atpazīt svečturu modeļus tirdzniecības atpazīstamībā un to var iegādāties kā trīs mēnešus vienā reizē..

Kopš HauSOnline automatizēto investīciju programmatūras darbības sākuma 2014. gada janvārī, kad to izstrādāja Stīvens de Hāss, programmatūrai ir veiktas 2 lielas pārskatīšanas, un trešā drīzumā tiks izlaista. Atjauninātā versija ir pārskatīta, un tā nevar izveidot savienojumu ar katru lielāko platformu, taču viņi šobrīd strādā pie tā risinājuma.

Bots tiek atbalstīts operētājsistēmās Windows, MacOS un Linux, taču, lai pareizi darbotos, ir nepieciešams 1,2 GHz vai lielāks, kā arī 4 kodoli, vismaz 2 GB atmiņas vietas un īpaši tauku interneta savienojums (lejupielādes ātrums 5 MB). HaaSOnline tomēr piedāvā 15 dažādus robotus, no kuriem izvēlēties, pamatojoties uz to, cik bieži vēlaties tirgoties, un diapazons piedāvā daudz veidu, kā personīgi konfigurēt preferences. Tā kā tie piedāvā tik daudz dažādu sistēmu, visam ir kaut kas. Tomēr, ja cena ir no 12 līdz 32 BTC par trīs mēnešu lietošanu, mēs iesakām šo tikai lietotājiem, kuri ir apņēmušies iegūt ievērojamu lietojumu no paša robota. Pretējā gadījumā tas vienkārši nav cenas vērts.

3Komandas

3Commas ir populārs, viegli lietojams robots, kas atbalsta BitFinex, Bittrex, Bitstamp, Binance, GDAX, KuCoin, Poloniex, YoBit, Huobi un Cryptopia. Tas visu laiku papildina jaunas apmaiņas un ļauj ērti piekļūt visām tām vienlaikus no ērtas platformas. Lai gan tā atrodas Toronto, šķiet, ka lielāko daļu no tās vada Krievija ar Krievijā strādājošiem darbiniekiem. Vietnē var redzēt aptuveni duci darbinieku kopā ar viņu LinkedIn profiliem, un pašam uzņēmumam ir ļoti aktīvs sociālo mediju konts.

Platforma lepojas ar viedu tirdzniecības termināli ar portfeļa pārvaldības rīkiem, kas ļauj personalizēt. Ir “tirgotāja žurnāls”, kas izseko visus jūsu darījumus dažādās biržās vienā viegli pārskatāmā vietā, un jūs varat iestatīt tirdzniecības veidus platformās, kuras parasti nepieļauj šāda veida darbību, izmantojot šo pakalpojumu. Roboti pat ļauj veikt vairākus darījumus vienlaicīgi. Iespējams, ka viena no foršākajām funkcijām ir spēja sekot un kopēt kāda cita tirdzniecības stilu. Tātad, ja redzat kādu, kurš nodarbojas ar tirdzniecības spējām, kuras jūs apbrīnojat, varat viņiem izsekot un sekot šim piemēram ar vienu vienkāršu klikšķi – un tas ir tikai aisberga virsotne.

Lai redzētu, kā izskatās viņu informācijas panelis, varat bez maksas izveidot kontu ar savu e-pastu un paroli. Ikmēneša abonementi tirdzniecībai un robotu lietošanai svārstās no 30 līdz 100 ASV dolāriem mēnesī atkarībā no tā, ko meklējat, ieskaitot starta, uzlaboto, profesionālo un uzņēmuma paketi, ko varat iegādāties 1 mēneša, 6 mēnešu un gada intervālos. . Ir komisijas maksa 0,25% apmērā, taču tā tiek iekasēta tikai no naudas, kuru jūs iemaksājat tieši savā 3commas kontā, nevis atsevišķās apmaiņas vietās, un ir reģistrēšanās bonuss 10 USD apmērā.

Visām 3 komatām var piekļūt, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu darbvirsmā vai mobilajā ierīcē, taču iOS ir pieejama lietotne, un viņi pašlaik strādā pie Android.

Kriptohopers

CryptoHopper ir kriptogrāfijas tirdzniecības platforma, kuras pamatā ir mākoņu tehnoloģija, kas nozīmē, ka tā var veikt darījumus jums pat tad, kad dators ir izslēgts. Ir iestatījums, kas ļauj trešo pušu uzticamiem avotiem noteikt, kuri signāli robotam jāmeklē un kuri ir noderīgi jaunākiem tirgotājiem. Pieredzējušiem tirgotājiem ir vairāk nekā 120 indikatoru un sveces modeļu, no kuriem izvēlēties, kā arī vairāk nekā 30 signālu grupas no visas pasaules, lai izveidotu unikālu tirdzniecības pieeju, kas atbilst stilam, kuru vēlaties izmantot.

Cryptohopper ir izveidojis reputāciju kā cienījama, kvalitatīva tirdzniecības platforma ar tādām funkcijām kā tirdzniecības dizainera stratēģija, automātiskie roboti, kopiju tirdzniecība un savs tirdzniecības tirgus. Tiem, kuri nav pārliecināti par savām prasmēm, viņi piedāvā arī “papīra tirdzniecību”, kas simulē reālos tirgus, bet neizmanto reālu naudu. Tas ļauj praktizēt tik daudz, cik vēlaties / nepieciešams, pirms ieejat ar reālu naudu.

2017. gadā, kuru dibināja divi brāļi, CryptoHopper galvenais mērķis ir padarīt vienkāršu uzlaboto automatizēto tirdzniecību, kuru mērķis, šķiet, ir sasniedzis, un kas atrodas Amsterdamā. Tāpat kā dažas citas botu platformas, tas ļauj piekļūt vairākām apmaiņas vietām no vienas vietas, bet tās atšķir tas, ka viņiem nav jāmaksā par to. Tas var izveidot savienojumu ar 12 labākajām apmaiņas vietām visā pasaulē.

Mēs iesakām šo platformu īpaši tās ērtās izmantošanas, “apmācības” programmas un galīgās vadības dēļ, kas ļauj lietotājam bez spiediena vienā vai otrā virzienā. Viņu ikmēneša abonementi svārstās no 19 līdz 99 ASV dolāriem mēnesī, atkarībā no vēlamajām funkcijām un pieejamā budžeta, ieskaitot pētnieka bunkuru, avantūristu bunkuru un varoņu bunkuru paketes. Ja jūs joprojām neesat pārliecināts vai esat noraizējies, viņi piedāvā bezmaksas septiņu dienu izmēģinājumu ikvienam, kurš reģistrējas.

Gekko

Gekko ir unikāls tirdzniecības robots, jo tas ir pilnībā programmējams un ir pieejams vietnē GitHub kā pilnīgi atvērts avots. Tas atbalsta 18 galvenās apmaiņas un piedāvā pielāgojamu spraudņu sistēmu, kas integrēta ar IRC, Telegram un e-pastiem.

Kopumā Gekko ir paredzēts lietotājiem, kuri novērtē vienkāršu automatizāciju un optimizāciju, lai izpildītu pamata tirdzniecības stratēģijas. Viņiem ir tīmekļa saskarne, kas ļauj ievadīt vēsturiskos datus un reālos datus, aprēķināt rādītājus, kā arī peļņas / riska metriku, simulēt tirgus un pasūtījumu izpildi, kā arī diagrammas rezultātus, lai vieglāk saprastu. Tajā ir arī monētu cenu skatīšana reāllaikā un tiešraides pasūtījumu izpilde.

Tas nav pārāk bagātīgs pakalpojums, un tā funkcionalitāte ir ierobežota, taču tas ir arī vienkārši un viegli saprotams. Gekko paveic darbu un ir ne tikai noderīgs, bet arī pilnīgi bez maksas.

Gunbots

Gunbot ir viena no populārākajām automatizētajām Bitcoin tirdzniecības sistēmām, kas ir pieejama šodien, un daži no tiem reklamē savas plašās pielāgošanas iespējas, bet citi apraksta spēju iepriecināt iesācējus un pieredzējušus lietotājus..

Šī platforma ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar gandrīz katru populāro biržu (katram atjauninājumam pievienojot vairāk), un tā ir viena no nedaudzajām, kas piedāvā pieejamos tirdzniecības rīkus, lai pilnībā pielāgotu jūsu robota tirdzniecības tehniku. Tā popularitāte nes sevī lielu un aktīvu kopienu, jo tūkstošiem cilvēku to ikdienā lieto. Jebkurai ar programmatūru saistītai problēmai, visticamāk, būs forumi, kas palīdzēs jums to atrisināt.

Gunbot ir darbvirsmas programmatūra un var darboties personālajā datorā, Mac, Linux vai VPS. Tas nāk par trim cenu punktiem, sākot no 0,04 BTC līdz 3 BTC. Jūsu pirkumā ir iekļauti atjauninājumi visa mūža garumā, un jūs varat saņemt mūža licenci no 0,035 līdz 0,165 BTC.

CryptoTrader

Cryptotrader ir fantastiska, bet nepazīstama platforma. Tas ir uz mākoņiem balstīts tirdzniecības robots, kas ļauj tirgotājiem dažu minūšu laikā izveidot savu pielāgojamo tirdzniecības robotu risinājumu un neprasa nekādas programmatūras instalēšanu.

Šīs platformas unikālā iezīme ir viņu stratēģijas tirgus, kur jūs varat pirkt un pārdot veiksmīgas stratēģijas. Cryptotrader pat ļauj pārbaudīt iepriekšējās tirgus datus atpakaļ. Tas arī atbalsta visas galvenās kriptovalūtas apmaiņas un izmanto daudzus monētu veidus, ne tikai Bitcoin.

Izmaksas mēnesī ir no 0,0026 līdz 0,0316 BTC (lai gan viņi pieņem arī Litecoin).

BTC robots

BTC Robot garantē peļņu ar pašu aprakstītu automatizētu tirdzniecības rīku un ir viens no agrākajiem tirdzniecības robotiem, kas ir komerciāli pieejams. Kas viņus atdala no citām platformām, apgalvojot, ka ir labākie, ir tas, ka viņiem faktiski ir pierādījumi, kas to apstiprina, un apgalvo, ka tas darbojas, pastāvīgi analizējot cenas visos Bitcoin valūtas tirgos, lai izmantotu nepilnības.

Viņu iestatīšana ir vienkārša un lietotājam draudzīga, taču to pieredze ir atšķirīga. Daži apgalvo, ka regulāri ir maza peļņa, bet citi ir norādījuši, ka to ir grūti panākt, lai tas darbotos pareizi, un tas nerada ievērojamu IA.

Neskatoties uz to, vismaz izmēģināt ir droši, jo tos nodrošina 60 dienu 100% naudas atmaksas garantija.

Zenbots

Zenbot ir atvērta pirmkoda anonīms tirdzniecības robots, kas pašlaik tiek aktīvi izstrādāts un atrodas trešajā atkārtojumā. Tas ir pilnīgi bez maksas, taču tam ir nepieciešamas zināmas zināšanas par kodu, jo tas ļauj personalizēt rediģēšanu, izmantojot Github.

Bots strādā ar daudzām kriptogrāfijām un var izpildīt vairākas tirdzniecības stratēģijas. Tas ir arī viens no vienīgajiem autonomās tirdzniecības risinājumiem, kas pat spēj veikt augstas frekvences tirdzniecību un vienlaikus atbalsta vairākus darījumus. Viņi lepojas ar daudzām funkcijām, taču neiesaka to izmantot, ja vēlaties tirgot lielas summas.

Coinbot.club

Coinbot.club ir kriptogrāfisko robotu nomas pakalpojums ar atvērta pirmkoda kodu. Viena no labākajām lietām šajā uzņēmumā ir tas, cik tie ir pārredzami. Vietnē ir izmantoto algoritmu apraksts (ieskaitot viņu konservatīvo algoritmu un agresīvo algoritmu), informācija par komandu un saite uz viņu Github lapu: https://github.com/coinbitbot.

Lielais funkciju daudzums ir lepnums un daļa no tā, kas padara tos par vienu no populārākajiem automatizētajiem Bitcoin tirdzniecības robotiem šodien. Viņiem ir trīs veidu roboti un trīs bonusa moduļi; sociālā analizatora modulis, kas analizē informāciju dažādās sociālo mediju vietnēs, lai iegūtu informāciju par jūsu izvēlēto kriptogrāfiju, un to dara ar cilvēku komandas locekļu starpniecību, arbitrāžas robotu, kas meklē iespējas dažādās apmaiņās, un telegrammas palīgu, kas ļauj veikt darījumus pazīstama platformas saskarne. Visi trīs ir pielāgojami.

Ir svarīgi atcerēties, ka viņiem ir daudzpakāpju komisijas programma, tādēļ, ja jums tiks nosūtīta saite no drauga, kurš runā par to, cik tas ir lieliski, iespējams, viņi netiks pilnībā parādīti, jo viņi nopelnītu naudu, ja reģistrētos caur viņiem.

Kopumā Coinbot.club īpašu uzsvaru liek uz pievilcīgu kopienu un pārredzamību. Kā nozare, kas nodarbojas ar personīgiem labumiem un parasti novērtē anonimitāti, tas padara jaukas pārmaiņas, ka viņi sludina un rīkojas pretēji. Viņi arī atšķir sevi, apsolot piedāvāt reālu peļņu un zaudējumus, izsūtot brīdinājumu, ja robots ir zaudējis -10%.

Ja jūs interesē, bet nezināt, viņi veic 7 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Robotus varat reģistrēt testēšanai bez maksas, ja vien jūsu tirdzniecības apjoms nepārsniedz 0,001 BTC. Tas padara to par lielisku iespēju, ja vēlaties justies par to, kas jums būtu pēc faktiskā pirkuma.

Margin.de (agrāk Leonardo)

Margin.de ir tirdzniecības robotu platforma, ko izdevusi Margin, un tā ir izgatavota ar integrētām detaļām, kuras tā iegādājās no iepriekš slēgta tirdzniecības robota ar nosaukumu Leonardo. Viņu uzsvars tiek likts uz drošību, tīru izkārtojumu un efektīviem robotprogrammām, un vietne parāda ievērojamu pārredzamības līmeni.

Šī ir vienreiz apmaksāta sistēma, kuras sākuma pakete ir 89 ASV dolāri un profesionālais plāns ir 1 699 USD. Tas atbalsta pārsteidzoši daudz apmaiņu un ļauj veikt maksājumu iespējas no vairākiem avotiem (Visa, MasterCard, PayPal un BitPay).

Viņiem neapšaubāmi ir vispievilcīgākie un nepārprotami daudz ieguldīti saskarnes izskatā. Vietnē varat atrast arī visaptverošu FAQ sadaļu un daudzas tiešsaistes apmācības.

Autonio

Šis robots apgalvo, ka ir pirmā pilnīgi decentralizētā tirdzniecības lietotne, kuru darbina AI. Tādēļ Autinio pirmkodu var pārbaudīt un pārbaudīt jebkurš lietotājs.

Autinio tiek tirgots gan iesācējiem, gan profesionāliem lietotājiem ar daudzām pielāgojamām iespējām, lai izveidotu jūsu botam vēlamo tirdzniecības stilu. Tomēr viņiem ir arī tirgus laukums, kur jūs varat iegādāties kādu citu.

Platformas lietotne atrodas Ethereum Blockchain un izmanto savu ERC-20 marķieri ar nosaukumu NIO. Jūs varat iegādāties NIO marķierus lielākās biržās, piemēram, Bitfinex, Ethfinex un citās, jo tie būs nepieciešami, lai tirgotos lietotnē.

Kopš oktobra lietotnei ir vairāk nekā 3000 aktīvo lietotāju dienā, un tā ir pieejama lejupielādei operētājsistēmās Windows, Mac OS, Linux un Android. Abonēšanas cena pašlaik ir 50 USD mēnesī.

Zignaly

Zignaly ir neticami jauns bitcoin tirdzniecības robots, kas joprojām ir beta stadijā, un pašlaik tas atbalsta tikai Binance un ļauj lietotājiem tieši izpildīt tirdzniecības stratēģijas. Tā labākā iezīme līdz šim nav pāru tirdzniecības ierobežojums (citu platformu dēļ jūs maksājat vairāk, lai piekļūtu vairāk).

Vietne piedāvā arī daudz pārredzamības, tostarp saites uz līdzdibinātāju sociālo mediju profiliem. Pašlaik tas ir bez maksas, bet, kad būs oficiāla izlaišana, tas maksās, un viņi būs pievienojuši vairāk apmaiņas.

Atsauksmes līdz šim ir labas, tāpēc uzmanieties, vai tās galvenā platforma tiks izlaista nākotnē!

Peļņas treileris

ProfitTrailer nodrošina nelielu pārredzamības pakāpi, taču vietnē tās vispār nav norādīti to veidotāji. Neskatoties uz oficiālo reģistrāciju Kurako, galvenā mītne un darbinieki faktiski atrodas Nīderlandē un visā pasaulē pieprasa 3000 lietotāju.

Šis robots spēj “izsekot tendencēm”, ļaujot lietotājiem ātrāk un mazāk riskējot pāriet uz jaunākajām tendencēm. Bet tas padara to īpaši unikālu – tā wiki. Wiki ir daudz pamācību lapu, un atbalsta komanda runā par laiku, lai izveidotu vairāk nekā 50 videoklipus, kuros cilvēki tiek plaši izmantoti. Tā ir viena no daudzajām lietām, kas iedvesmo lietotājus sniegt labas atsauksmes.

Šīs platformas funkcijas ietver (bet noteikti neaprobežojas ar) vairāk nekā 20 pirkšanas un pārdošanas stratēģijas, palīdzību iesācējiem, portfeļa pārskatu, vairākas apmaiņas un simtiem kriptogrāfiju, paziņojumu izsekotāju Telegram un Discord un daudz ko citu. Abonementi tiek veikti ar 1 mēneša, 3 mēnešu, 6 mēnešu, 9 mēnešu un 1 gada intervālu, kuru cena svārstās no 39 līdz 89 eiro mēnesī. Visi abonēšanas veidi nodrošina piekļuvi visām apmaiņām un 24/5 atbalstu. Viņi arī piedāvā pakalpojumu, kurā jūs nopērkat VPS (virtuālo privāto serveri).

ProfitTrailer ir pieejams operētājsistēmās Windows, Mac OS un Linux. Programmatūru varat lejupielādēt un izmantot jebkurā ierīcē, kurai ir izveidots savienojums ar internetu.

Pro kriptogrāfijas roboti (Goldman Bot)

Diemžēl Pro Crypto Bots piedāvā ievērojamu pārredzamības trūkumu. Vietnei nav informācijas par mums, un nav skaidrs, kas un kur vada viņu pakalpojumus, lai gan vārds ir reģistrēts Toronto. Vienīgie norādījumi par tā likumību nāk no tiešsaistes recenzentiem, un tā lielāko saikni tiešsaistē nodrošina brokeback packer.

Saskaņā ar vietni, platforma izmanto Fibonacci tirdzniecības robotus, lai lietotājiem dotu “neticamas iespējas palielināt jūsu kriptogrāfisko ieguldījumu ar minimālu risku pat nestabilos tirgus apstākļos”, un mēģina apžilbināt ar stāstiem par lietotājiem, kuri pēc savu tirdzniecības stratēģiju ieviešanas gūst milzīgu atdevi ja cenas pazemināsies.

Pašus robotus, iespējams, izveidoja anonīms lietotājs @ Fibonacci30, no kuriem viens bija paredzēts ETH / USD, kas darbojas 2 stundu laikā, bet otrs – BTC / USD, kas darbojas 4 stundu laika posmā. Abi ir pilnībā automatizēti un notiek tikai caur Bitmex un Deribit. Tāpēc tas nav pieejams Amerikas Savienotajās Valstīs, jo šīs divas apmaiņas ir aizliegtas (daži tiešsaistes lietotāji iesaka izmantot VPN, lai to apietu).

Viņu funkcijas ietver ērtu uzstādīšanu, darbojas Amazon tīklā, nevis datorā, piedāvā nesaskaņu atbalsta grupu, tiek šifrētas, pieprasa lielu atdevi un var pirkt / pārdot nākotnes līgumus. Viss, kas tam nepieciešams, ir Bitmex vai Deribit konts, Bitcoin (viņi iesaka vismaz 5 BTC, bet tas nav nepieciešams) un PayPal, lai reģistrētos abonementam. Ir tikai 1 pakete, un tā mēnesī maksā satriecoši 350 USD, kas jāmaksā tikai caur PayPal.

Kopumā ierobežotā informācija par uzņēmumu un platformu apgrūtina pilnīgu izpratni par Pro Crypto Bots. Tomēr viņi piedāvā bezmaksas 14 dienu izmēģinājumu, un no Paypal netiks iekasēta maksa, ja atcelsiet rezervāciju pirms 14. dienas. Pārredzamības trūkums ir tik neparasts šādam dārgam pakalpojumam, tāpēc rīkojieties uz savu risku.

Kripto pasaules evolūcija (CWE)

CWE ir uzskaitīts tikai tāpēc, lai parādītu, cik ātri šie bitcoin tirdzniecības roboti var ‘nolietoties’. Kripto pasaules attīstība, kas kādreiz tika uzskatīta par augstākā līmeņa sistēmu ar lielu dalību un aktīviem lietotājiem, ir diezgan kritusi no žēlastības automātiskās kriptogrāfijas tirdzniecības robotu telpā. Vislielākā pievilcība bija individuālās kontroles apjoms pār to, ko jūs un kā tirgojat – pat uz atsevišķām jūsu izvēlētām monētām. Lai gan tas savos tirdzniecības rīkojumos izmantoja tikai bitcoīnu, tam bija iespēja atlasīt līdz pat 15 dažādām monētām, lai tos tirgotu, un būtībā mēģināt gūt peļņu, izmantojot “mikrobetonu” vai mikropārdošanu un mikropirkšanu..

Tirdzniecības darījumi, kurus veikusi šis robots, bija vidēji 0,01 BTC vērtībā, tādēļ, ja izvēlēsities ierobežojumu 1 BTC, tad, iespējams, bots atvērs 10 darījumus uzreiz, lai izpildītu šo ierobežojumu. Tirdzniecība paliek “gaida”, līdz tiek sasniegts vēlamais līmenis vai līdz brīdim, kad jūs nospiedīsit pārdot sevi (atkal, ļaujot jums pilnībā kontrolēt). Tagad, 2019. gada beigās, šķiet, ka šis bitcoin tirdzniecības robots ir aizmirsts aizmirstībā, un tas ir jāpārbauda, ​​pirms rūpīgi tiek apsvērta automātiskās tirdzniecības robota programmatūras izmantošana, lai pārliecinātos, ka tā ir atjaunināta un darbojas pareizi..

Vidējā līmeņa laikā darījumi vidēji noslēdzās aptuveni par 2%, bet to var redzēt slēdzot ar 1-10%. Tā kā tirgi ir nepastāvīgi, tas var veikt vairākus darījumus dienā vai vispār nevienu. Tas tiešām ir atkarīgs tikai no tā, ko tā uzskata par cienīgu, kas nozīmē, ka jūs varat sēdēt un atpūsties, nevis pastāvīgi vērot augšup un lejup. Lai gan jūs varat izmantot jebkuru tirdzniecības platformu ar šo botu, mēs iesakām Binance tagad, jo viņu API ļauj brīvāk izvēlēties altcoin, lai tirgotos ar jūsu Bitcoin. Tomēr, kā atzīmēts, lūdzu, piekļūstiet viņu jaunākajai bitcoin tirdzniecības robotu portāla versijai, lai pirms lietošanas sniegtu tai labu zarnu pārbaudi. Mēs atjaunināsim pārskatu par CWE tirdzniecības robotu programmatūru, kad atkal Intel atgriezīsies pie mums.

Vairāk Bitcoin tirdzniecības robotu pārskatīšanai

15 populārāk izmantotie bitcoin tirdzniecības roboti ir uzskaitīti tālākai pārskatīšanai un norādījumiem. Tomēr drīz būs vēl vairāk.

 • Apex Trader automatizētā tirdzniecības platforma (darbojas Binance un KuCoin)
 • SuperOrder automātiskie kriptovalūtu tirdzniecības roboti (darbojas uz BitMEX)
 • Quadency Smart Crypto Asset Trading and Management (darbojas vairāk nekā 10 biržās)
 • Krils
 • Shrimpy Universal Crypto Trading un Portfolio Management App (visas galvenās platformas)
 • HodlBot kriptovalūtu tirdzniecības bots (viegls, viegli pielāgojams)

Kā cilvēki salīdzina ar automātisko šifrēšanas tirdzniecību

bitcoin-trading-chart-graph

Dodoties kriptonauda jaunajā karadarbībā bitkoinu tirdzniecības kaujas frontē, var būt biedējoši, jo tirdzniecības roboti būtībā ir īpašas programmas, kurās tiek izmantoti sarežģīti rādītāji, lai analizētu tirgus stāvokli, prognozētu tā nākamo soli un veiktu darījumus. Izklausās sarežģīti, vai ne? Apskatīsim šīs jaunās tirdzniecības iespējas kāpumus un kritumus.

Negatīvie

 • Krāpšanās – robotprogrammatūru pirmajās dienās lielākā daļa bija tikai krāpšanās, un tas var ierobežot jebkuru pusi.
 • Slēptās maksas – ne viss ir tā, kā šķiet, dažiem pakalpojumiem tiek piemērotas papildu maksas par ikmēneša abonementiem.
 • Atjauninājumi – sekošana līdzi atjauninājumiem ir tas, par ko tiešsaistē tiek izjokota, jo cilvēkiem tas nepatīk darīt, taču šajā gadījumā ir svarīgi atjaunināt programmatūru, lai robots varētu saglabāt atbilstību tirgus izmaiņām.
 • Ierobežojumi – atkarībā no izvēlētā robota tas, iespējams, neietekmē kriptovalūtas ziņu, analīzes, iekšējās informācijas vai citu informāciju, ko cilvēks vēlētos.
 • Modeļa saskaņošana – tas ir tad, kad tiek identificēts tirdzniecības robotu darbības algoritms, padarot tos potenciāli mazāk rentablus.
 • Mākslīgais intelekts – AI joprojām ir ierobežots un cenšas aizstāt cilvēku pieredzi un instinktu.

Augšpusē

 • Efektivitāte – cilvēciska kļūda šajos robotos nepastāv, to ātrums un spēja izvairīties no kļūdām padara tos ļoti ienesīgus.
 • 24/7 – šis tirgus nekad neguļ, bet cilvēkiem tas ir jādara, robots var tevi nosegt, bez stresa pēc iespējas biežāk jāapzinās pēc iespējas biežāk.
 • Intuitīvi algoritmi – mašīnmācīšanās algoritmi var ātri ietekmēt daudzas lietas, tostarp sociālos medijus, lai noteiktu labākās ieguldījumu iespējas.
 • Emociju trūkums nozīmē impulsu pirkšanas trūkumu vai citādi emocionāli vadītu izvēli, ko cilvēks izdarītu, it īpaši tādu, kuru pamatā ir bailes.
 • Personalizēšana – vienlaikus nepārtraukti sekojot līdzi tirgiem visā pasaulē, jūs varat arī ieprogrammēt savu robotu, lai, izmantojot ērti lietojamas saskarnes pogas, pievērstu uzmanību galvenajiem rādītājiem, kas jums dod priekšroku..

Citi galvenie punkti, kurus vērts atzīmēt:

Institucionālie roboti ir paredzēti, lai mazinātu problēmas, kas saistītas ar tirgus manipulācijām un kriptogrāfijas svārstībām.

Tradicionālie šifrēšanas roboti sastāv no lielākoties automatizētām sistēmām, kas paredzētas tādu darbību veikšanai kā reāllaika informācijas apmaiņa, fiat-crypto tirdzniecība, klientu jautājumu atrisināšana utt..

Ideālā pasaulē jūs varētu apsvērt iespēju izmantot robotus, kas apvieno automātisko sistēmu ar cilvēku kompetenci. Piemēram, eToro piedāvā rīku CopyTrader, kas ļauj kopēt precīzus darījumus, ko veic citi tirgotāji. Tas drīzāk ir tirdzniecības robots, kas strādā ar cilvēku tirgotāja palīdzību.

Pat ja tā, viņi visu laiku turpina attīstīties, un to funkcionalitāte un izsmalcinātība nepārtraukti pieaug. Visu laiku parādās jauni, un šobrīd tirgū ir desmitiem tādu, kas gaida lietošanu. Tās var būt bezmaksas vai balstītas uz abonēšanu. Šādi roboti var būt pat diezgan dārgi, un tos bieži izmanto profesionāli tirgotāji. Tomēr tie visi ir izmantojami un pat var būt diezgan izdevīgi.

Kaut arī tirdzniecības robotu izmantošanai ir daudz priekšrocību, lietotājiem jāatceras, ka ir arī daži nopietni pārdomāti riski. Galu galā jūs piešķirat kontroli pār savu naudu trešai personai. Tirdzniecības roboti joprojām ir jauna tehnoloģija, kas vēl ir jāattīsta. Ne tikai to, bet viņi strādā ar kriptogrāfiju, kas ir tikai dažus gadus vecāka tehnoloģija nekā paši roboti.

Viens no lielākajiem riskiem ir saistīts ar kļūdainu programmatūru. Ne visi roboti ir vienādas kvalitātes, un slikta kodēšana var radīt daudz zaudējumu. Ja jūs nolemjat tirgot lielas summas, izmantojot robotu, riski ir daudz lielāki. Protams, kļūdaina programmatūra nav mērķtiecīgs defekts, taču tas var maksāt daudz no jums, izmantojot bot, kam tā ir.

Ir arī Flash avārijas, no kurām jums vajadzētu uzmanīties, jo, ja neizdodas noteikt stop-loss ierobežojumus, jūs varat piedzīvot diezgan lielus zaudējumus. Zibspuldzes avārijas var būt diezgan bieži, un ir ļoti ieteicams uzmanīties no šādiem gadījumiem.

Visbeidzot, nevajadzētu aizmirst par krāpšanos. Krāpnieki ir ziņkārīga šķirne, un viņi attīstās līdz ar tehnoloģijām un tirgu. Tiklīdz parādījās tirdzniecības roboti, krāpnieki izdomāja, kā tos izmantot savā labā. Viņi sāka veidot viltotus tirdzniecības robotus, kurus tirgotāji sāks izmantot, atdos viņiem savu naudu, lai to vairs nekad neredzētu.

Cik svarīgi ir tirdzniecības roboti Bitcoin tirgū?

kriptovalūtas-tirdzniecības roboti

Kriptonauda ir absolūti jauna tehnoloģija, kas ātri kļūst par pasaules mīluli. Vēl vairāk, tā arvien vairāk kļūst par dzīvu laboratorijas procedūru tirdzniecībai biežāk, kā arī par zonu tirdzniecības robotu attīstībai.

Kaut arī Volstrītas uzņēmumi ir izmantojuši lielu skaitu tirdzniecības robotu un algo, kas izmanto parastās tirdzniecības disciplīnas, kriptovalūtu tirgi tagad tiek uzskatīti par jaunu tirdzniecības platformu jaunu metožu izpētei un dažu mārketinga stratēģiju izmantošanai..

viņu apstiprināja Forbes, kas ziņoja, ka rīku vai tirdzniecības programmatūras izstrāde un decentralizēta apmaiņa atklās jaunu automatizēto tirdzniecības robotu ēru.

Kaut arī uzņēmumi arvien vairāk strādā pie dažādas programmatūras kriptogrāfijas tirdzniecībai, tā joprojām ir nozare, kas garantē daudz uzlabojumu, ko atklās mākslīgā intelekta pastāvīgā paplašināšanās.

Lai arī apmaiņas un blokķēdes tehnoloģiju nākotne joprojām nav īsti skaidra, kļūst arvien acīmredzamāk, ka tuvākajā nākotnē mākslīgajam intelektam būs liela loma.

Profesionāliem tirgotājiem un institucionāliem investoriem tie būs vajadzīgi, lai palīdzētu samazināt riskus, daļēji automatizēti vai brīvroku veidā veicot liela apjoma darījumus..

Tirdzniecības roboti efektīvi palīdz mazināt tirdzniecības ierobežojumus un mazajiem ieguldītājiem ļauj viegli izmantot vienkāršākas tehnoloģiju lietojumprogrammas, izmantojot labi aizsargātu procesu. Faktiski šos tirdzniecības robotus var izveidot, lai izmantotu tirdzniecības neatbilstības, ko rada dažas manipulācijas, tādējādi palīdzot investoram vai tirgotājam nopelnīt vēl vairāk naudas.

Tirgotāju roboti ar mākslīgo intelektu arī palīdzēs uzlabot tirdzniecības uzraudzību, kā arī ieguldījumu portfeli. Rezultātā tirgotāji var koncentrēties uz sava portfeļa palielināšanu, pateicoties uzticamai un paredzamai atdevei.

Arī tirgotāji, kas izmanto robotus, visticamāk izslēdz no darījumiem visa veida cilvēciskas kļūdas. Patiesībā pagājušajā gadā daudzi tirgotāji nopelnīja daudz laimes, izmantojot tirdzniecību.

Ilgtermiņa efekti

Mūsdienās pieredzējuši tirgotāji izmanto uzlabotus tirdzniecības rīkus, jo parastie tirgotāji tos nepārzina. Pašreizējā situācijā kriptogrāfijas tirdzniecībai ir kopīgs API, kas padara robotu lietošanu grūtāku. Ironiski, bet lielākā daļa no viņiem nedarbojas labi, ja runa ir par maza apjoma darījumiem.

Kriptogrāfijas valūtas tirgus nepastāvība rada nepieciešamību pēc tirdzniecības robotiem, kuri tirgotāju vidū kļūst arvien populārāki. Šie programmējamie programmatūras algoritmi ļauj investoriem visu laiku palikt tirdzniecībā, robotam veicot automātiskas cenas pat tad, kad tirgotājs guļ un otra pasaules puse tikai sāk mosties un pieaugt.

Kaut arī kriptogrāfijas tirdzniecības roboti izklausās pārsteidzoši, ir nepieciešama rūpīga pārbaude, ja tā ietver automātisko programmatūru, jo tikai cilvēks nav nekļūdīgs, kad runa ir par tirdzniecību. Pat Warren Buffet, norūdījusies Volstrītas leģenda laiku pa laikam zaudē, un kriptogrāfijas tirdzniecības roboti varētu būt noderīgi, lai pārliecinātos, ka šādi investori paliek priekšā citiem.

Neskatoties uz to, to nepārtraukta izmantošana tirdzniecībā rada milzīgas izmaksas. Galu galā ir skaidrs, ka robotus turpinās uzlabot, lai apmierinātu tirdzniecības vajadzību dažādību. Tas būs vēl jo vairāk, kad kriptogrāfijas nozare stabilizēsies, jo viņiem būs nozīme, palīdzot izstrādātājiem ar AI dziļajām mācīšanās iespējām.

Pēdējās automātiskās Bitcoin Trading Bot domas

kriptogrāfijas-tirdzniecības-robotu pārskatīšana

Tur jums tas ir – mēs darīsim visu iespējamo, lai atjauninātu ar notiekošajiem pētījumiem par jaunākajiem un lieliskajiem bitcoin tirdzniecības robotiem. Tikpat ātri, kā pieaug FinTech un virtuālo valūtu pasaule, īsā laikā daudz kas var mainīties.

Kad jauninājumi un izpratne sāk sakraut un demonstrēt stiprās puses visos pārveidojošos un traucējošos veidos, būs daudz cūku mazgāšanas ar bekonu. Bet tāpat kā gaļa nav atslēga, olbaltumviela ir tā, kur atrodas risinājums. Neatkarīgi no tā, kādā sarakstā jūs paklupat un kuru lasāt tālāk, nekad neieguldiet vairāk, nekā jūs varat zaudēt, jo alfabēta pārvaldes struktūrām vēl jāpieņem daudzi likumi, noteikumi un noteikumi, kas saistīti ar kriptonauda..

Vēl viena lieta, kas jāatceras attiecībā uz tirdzniecības robotiem, ir tā, ka tie ir rīki, un tie būtu jāredz un jāizmanto kā rīki. Tie nav pasīvi ienākumu risinājumi, kas gūs peļņu jums, kamēr jūs darāt kaut ko citu tikai automatizētā vārda dēļ. Protams, jūs varat iestatīt īpašus parametrus dažiem no tiem, un jūsu tirdzniecība ir nedaudz nodrošināta, taču tirgus visu laiku aug un mainās, un jūsu parametriem ir jāievēro šīs izmaiņas, jo īpaši, turpinoties ikdienas kriptogrāfijas ziņām un cikliem.

Tāpēc jūs nevarat vienkārši izveidot robotu un aizmirst par to. Viņiem joprojām nepieciešama jūsu uzraudzība un bieži pat iejaukšanās. Pareiza stratēģija ir arī svarīga, un, ja jūs darāt lietas pareizi, tirdzniecības roboti var izrādīties diezgan ienesīgi rīki. Ja jums nav – sagaidiet nopietnus zaudējumus.

Noslēdzot šo rakstu, ir vērts atcerēties, ka atšķirībā no cilvēkiem komerciālos robotus nekad nevada emocijas vai citi psiholoģiski faktori, kas, kā zināms, ietekmē daudzus tirgotājus. To sakot, viņi intelektu par velti nesauc par “cilvēka lielāko vērtību”. Laimīgu tirdzniecību visiem &# 128578;

PS: sazinieties ar mums, izmantojot jebkādas atsauksmes vai ieteikumus, un gatavojieties bitkoina samazināšanai uz pusi, kur varētu piepildīties daudzas ticamas BTC cenu prognozes. Unikāls, vienreizējs laika periods, kurā atrodas bitcoin, var izrādīties ideāls laiks, lai sāktu izmantot automatizētu kriptogrāfijas tirdzniecības botu, lai izmantotu nākamo buļļu tirgus ciklu.

@media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg")! svarīgi;} [dati-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-7517 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: virziet kursoru [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/12/bitcoin-accepted-here-2.jpg") !svarīgs;}}

Pieņemt Bitcoin maksājumus: izmantojamie 14 tirgotāju vārti

Lasīt vairāk @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg")! svarīgi;} [dati-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6558 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: virziet kursoru [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/bitcoin-accepted-here.jpg") !svarīgs;}}

Iztērējiet Bitcoin: populārākās vietas, kas pieņem kriptogrāfijas maksājumus 2020. gadā

Lasīt vairāk @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg")! svarīgi;} [dati-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-6496 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: virziet kursoru [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/Futures-Contract.jpg") !svarīgs;}}

Bitcoin nākotnes ceļvedis: labākās biržas + kā darbojas tirdzniecība

Lasīt vairāk @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg")! svarīgi;} [dati-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-3532 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: virziet kursoru [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/10/Scams.jpg") !svarīgs;}}

Bitcoin izkrāpšana: Bitcoin Hacks, zādzību un iziešanas veida izkrāpšanas vēsture

Lasīt vairāk @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg")! svarīgi;} [dati-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5760 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: virziet kursoru [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/BITCOIN-PRICE.jpg") !svarīgs;}}

Bitcoin cena šodien: BTC / USD valūtas kursa vērtības ceļvedis

Lasīt vairāk @media (min-width: 300px) {[data-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0.5), rgba (0, 0, 0, 0.5)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg")! svarīgi;} [dati-css ="tve-u-16db9104b15"] .tcb-post-list # post-5478 [data-css ="tve-u-16db90daad5"]: virziet kursoru [data-css ="tve-u-16db90daad6"] {fona attēls: lineārs gradients (rgba (0, 0, 0, 0,25), rgba (0, 0, 0, 0,25)), url ("https://masterthecrypto.com/wp-content/uploads/2019/11/CryptoTrading.jpg") !svarīgs;}}

Bitcoin diagrammas analīze: kā tirgoties ar Bitcoin, izmantojot diagrammas

Lasīt vairāk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me