Polymath nodala divus projektus, uzlabojot digitālo vērtspapīru redzējumu

Polimāts, kas nonāk fokusā

Uzņēmuma Kevina North uzraudzībā Polymath pēdējā gada laikā ir novērojis 4 produktu iniciatīvas. Pēdējie divi bija nesen paziņoja, kad uzņēmums mēģina koncentrēt savus centienus sava “Pakalpojumu sniedzēju tirgus laukuma” un “PolyMesh” tīkla attīstībā.

Digitālo vērtspapīru nozarē uzņēmumi parasti ir veikuši tikai dažus ceļus.

  1. Veidojiet un piedāvājiet visaptverošu pakalpojumu komplektu, kas pielāgots investoriem un MVU
  2. Izveidojiet specializētu pakalpojumu un apvienojiet spēkus ar līdzīgi domājošiem uzņēmumiem, piedāvājot bezmaksas pakalpojumus
  3. Izveidojiet tirgu, kas darbojas kā mājvieta tiem uzņēmumiem, kuri izmanto 2. iespēju

Izmantojot savu pakalpojumu sniedzēju tirgu, Polymath ir ieguvis pievilcību nozarē kā trešo iespēju. Viņi piedāvā baltās etiķetes marķēšanas pakalpojumu, kas nodrošina nepieciešamo platformu STO aizpildīšanai MVU, vienlaikus nodrošinot piekļuvi dažādiem uzņēmumiem un viņu nišas pakalpojumiem..

Atlaišana

Šīs īpašās iniciatīvas iznīcināšanas rezultātā Polymath atlaida 10 darbiniekus. Lai gan tas var izklausīties kā negatīvs, ir skaidrs, ka Polymath ir skaidrs redzējums, un viņš strādā, lai to fokusētu. Tā kā digitālais vērtspapīru sektors ir topošs, neefektīvi tēriņi un nevietā veiktie centieni var izraisīt postījumus uzņēmuma attīstībā.

Pieņemot tādus sarežģītus lēmumus kā Polymath, cerams, nonāks tiešākā ceļā uz produktīvu nākotni – ieguvēji būs ne tikai viņi paši, bet arī visi nozares dalībnieki.

PolyMesh

Iepriekš minētās darbības lielā mērā tika veiktas sakarā ar solījumu nepietiekami attīstītajā tīklā PolyMesh. Šis ir tīkls, kas balstīts uz blokķēdi un kuru uzņēmums plāno darboties kā pirmais, kurš tiks izveidots digitālo vērtspapīru vajadzībām.

Lai gan tas labi kalpo nozarei, Ethereum nav veidots konkrētam mērķim. Tā kā digitālo vērtspapīru nozarē ir nepieciešama unikāla žetonu strukturēšana, lai nodrošinātu normatīvo aktu ievērošanu, viņi uzskata, ka mērķtiecīgi veidots tīkls ir atbilde uz lielāku nozares ieviešanu.

Pēc PolyMesh paziņošanas maijā tika izteikti trīs galvenie punkti, paskaidrojot, kāpēc solis bija svarīgs.

  1. “Stingrs un pārredzams finanšu primitīvu kopums”
  2. Sistēma, kas ļauj ne tikai augt, bet nodalīt identitāti, aktīvu īpašumtiesības un atbilstību.
  3. Stimuls dalībai

Polymath paziņo par “PolyMesh” – mērķtiecīgu digitālo vērtspapīru bloku

Komentārs

Sniedzot paziņojumu, vairākkārtējs pārstāvis no Polymath veltīja laiku komentāriem. Katram bija jāsaka par šo jautājumu.

Paziņoja Polymath CPO Tomass Borels,

“Mēs esam priecīgi turpināt centienus sadarboties ar augstas kvalitātes firmām, kas sniedz patiesu vērtību drošības žetonu pasaulē … Polymath Token Studio ir ļāvusi vairākiem uzņēmumiem gūt labumu no drošības žetonu automatizācijas un efektivitātes, un mēs ceram uz jauno pieredze un iespējas, kuras tirgū parādīs Polymesh, kas ir drošības žetonu mērķis.

Polimath izpilddirektors Kevins Nords paziņoja,

“Mēs neuzņemsimies riska ierobežošanu … Mēs pārtraucām 2 galvenās iniciatīvas, kad pagājušā gada rudenī pievienojos uzņēmumam, un tagad mēs pametam vēl 2 produktus, kas bija plānošanas stadijā Polymath. Uzņēmums ir veselīgs, un mēs vēlamies palikt koncentrēti – Polymath vīzija ir kļūt par tehnoloģiju līderi, kas palīdz vērtspapīrus ienest blokķēdē. Mēs to darām, nodrošinot ar baltu marķējumu marķēšanas platformu un uz drošību vērstu blokķēdi, kurā var uzturēties visi drošības marķieri. ”

Polimāts

Polymath ir Toronto dibināts uzņēmums, kas tika dibināts 2017. gadā. Šis jaunais uzņēmums ir spējis nostiprināties kā līderis digitālo vērtspapīru nozares attīstībā. Viņi to varēja izdarīt, izmantojot dažādus marķieru standartus un marķēšanas platformu – līdz šim vairāk nekā 120 drošības marķieri tika izplatīti līdz šim.

Uzņēmuma darbību šobrīd uzrauga izpilddirektors Kevins Nords.

Citu ziņu sadaļā

Kopš viņu “Polymesh” tīkla paziņošanas Polymath turpināja viļņot. Šajā procesā viņi regulāri ir nonākuši mūsu virsrakstos. Šeit ir daži raksti, kuros sīki aprakstīti nesenie notikumi, kas saistīti ar Polymath un līdzīgi domājošiem uzņēmumiem.

Polymath klienti var izmantot CrowdEngine Services

Summa&Viela, kas ieviesta Polymath “Pakalpojumu sniedzēju tirgū”

Blockpass, lai piedāvātu Onboarding pakalpojumus Polymath klientiem

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me