Paslėpti kriptovaliutos brangakmeniai Nr. 4 – „OneLedger“ (OLT)

# 4 paslėpti kriptovaliutos brangakmeniai – „OneLedger“ (OLT)

„OneLedger“ (OLT) yra nepakankamai įvertintas, universalus kryžminio knygos protokolas kad šoninės grandinės naudingos siekiant padidinti skirtingų blokų grandinės ekosistemų sąveiką. Ką tai reiškia? Tai viskas viename „blockchain“ sprendimas, prieinamas vartotojams, kūrėjams ir įmonėms.

„oneledger“ apžvalga 696x462Šaltinis: https://icobattle.com/

Šoninių grandinių idėja nėra novatoriška. Mes jau girdėjome apie panašius ICO iš tokių kaip Aionas, RIZIKA, EOS, Arka, ir Piktograma. Tačiau „OneLedger“ sugeba pralenkti visus.

Perduokite skaitmeninį turtą Tarp skirtingų „Blockchain“

Šiandien įmonės naudojasi „blockchain“ technologija, kad supaprastintų administracinius procesus, sumažintų žmogaus klaidų skaičių, sumažintų eksploatavimo išlaidas ir padidintų skaidrumą. Tačiau visuotinis „blockchain“ technologijos pritaikymas vis dar susiduria su iššūkiais. Perėjimas nėra lengvas, ir verslas prie jo artėja skirtingu greičiu ir sėkmingai.

2 ekrano kopija

Šaltinis: https://oneledger.io

Vienas iš šių iššūkių yra sąveikumo trūkumas – skirtingų blokų grandinių nesugebėjimas bendrauti. Pavyzdžiui, neįmanoma atlikti operacijos iš „Ethereum“ sąskaitos į BTC. Prieš tai siunčiant monetas, šis procesas apima transferiną į vieną grandinę. Tai brangu, užima daug laiko ir apima didelę trečiųjų šalių pagalbą (pavyzdžiui, mainus). Kitos reikšmingos problemos, kurios trukdo pagrindiniam „blockchain“ technologijos pritaikymui, yra „dApps“ diegimas keliuose tinkluose, mastelis ir esamos senos sistemos.

„OneLedger“ yra „blockchain“ paleidimas, skirtas pasiūlyti šių problemų sprendimą. Tai palengvina kryžminių knygų operacijas. Jo protokolas gali būti sinchronizuojamas su kitomis paskirstytomis knygomis, tokiomis kaip Ethereum, Bitcoin ir kt., Kurios palaiko mokėjimo kanalus ir maišos laiko užrakto sutartis (HTLC)..

„OneLedger“ verslo inicijavimas

„OneLedger“ yra trijų sluoksnių konsensuso protokolas, efektyviai integruojamas su skirtingomis blokų grandinėmis.

1. Verslo inicijavimas

Pirmasis sluoksnis yra konfigūruojamas pagal vaidmenis pagrįstas konsensuso protokolas, kur prasideda apibendrinta sutartis. Sutartis generuojama ir diegiama tinkle, kuriame veikia skirtingi „blockchain“ kodai. „Bitcoin“ mazguose sutartis kartojama iš genezės sutarties, kai kuriami mazgai. „Ethereum“ mazge sutartis vykdoma išmaniosios sutarties forma.

2. Kanalo sutarimas

Antrasis sluoksnis vadinamas „Channel Consensus“. Pagrindinis jo vaidmuo yra vykdyti mazgų sąveiką pagal sutarties sąlygas. Kad būtų pasiektas antrasis sutarimas, tarp visų dalyvių vykdomas šoninės grandinės sutarimas. Sutarimas pasiekiamas, kai sutinka daugiau nei du trečdaliai dalyvių. Pasiekus sutarimą, duomenys įrašomi į bloką ir transliuojami visiems mazgams (dalyviams).

3. Visuomenės grandinės sutarimas

Trečiasis (paskutinis sluoksnis) vadinamas „Viešosios grandinės sutarimu“. Šis reikalingas, kai prašoma perduoti skaitmeninį turtą tarp viešųjų tinklų. Todėl šalutinės grandinės išankstinis sutarimas yra inicijuojamas šalutinės grandinės sutarimo pradžioje. Kai pasiūlymas bus išsiųstas atitinkamai viešajai grandinei, tvirtintojai balsuoja užrakinti arba atrakinti bloką. Jei daugiau nei 75% dalyvaujančių mazgų šoninės grandinės pasiekia sutarimą, išankstinio sutarimo blokas pridedamas prie knygos.

Žetonas

Šiuo metu „OneLedger“ vykdo pradinį monetų aukcioną, kurio kietoji dangtelis siekia 15 mln. Bus iš anksto išminuotas vienas milijardas OLT žetonų. Kiekvienas prieigos raktas iš pradžių bus susietas su vienu atitinkamu ERC-20 prieigos raktu.

Remiantis simboline „OneLedger“ ekonomika, trys dalyviai naudos OLT.

Vartotojai: Asmenys ar įmonės, kurie privalo sumokėti operacijos mokestį tinklo palaikytojams arba OLT mazgams.

Mazgai: Tinklo mokesčiai eina į mazgus; sumokėjo OLT. „OneLedger“ ekosistema leidžia visiems paleisti mazgą iš pradžių. Kai sistema subręsta, reikia sumokėti tam tikrą mokestį OLT.

Kūrėjai: Tai gali būti komandos ar individualūs bendradarbiai. Kūrėjams reikės OLT žetonų, kad jie galėtų įdiegti savo modulius decentralizuotoje „OneLedger“ rinkoje. Protingoje sutartyje bus apibrėžtos pardavimo sąlygos.

Kūrėjai ir patarėjai

„OneLedger“ idėja buvo Kanados „China Blockchain Professional Association“ (CCBPA) pirmininko David Cao idėja. Ponas Cao turi daugiau nei 13 metų patirtį įmonės architektūros ir „blockchain“ technologijų srityje. Jis taip pat dirbo „Xerox“ kaip pagrindinis komercijos konsultantas ir „IBM Toronto Lab“ kaip „WebSphere Commerce Developer“.

. Įkūrėjas ir generalinis direktorius „Trust 2 Pay“, Alexas Toddas taip pat yra „OneLedger“ vyriausiasis patarėjas technologijų klausimais. Stephenas Lee yra pagrindinis inžinierius. Dirbo programinės įrangos inžinieriumi „Microsoft“ ir IBM taip pat vyresnysis konsultantas Deutsche Bank.

Pirmoji „OneLedger“ platformos versija bus išleista 2019 m.

Paskutinės mintys

Atrodo, kad „OneLedger“ yra puikus sprendimas esamiems ir aktualiems „blockchain“ ekosistemos poreikiams.

Viršutinė knyga, Aionas, ir Kosmosas yra laikomi pagrindiniais „OneLedger“ konkurentais sąveikumo srityje.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me