9 lieliski maki, lai uzglabātu Tron (TRX) kriptovalūtu Kā droši uzglabāt TRX žetonu 2019. gadā

TRON ir uz blockchain balstīta platforma, kas koncentrējas uz satura izklaidi. Vissvarīgākais ir tas, ka TRON lietotāji var publicēt, piederēt un uzglabāt datus bez maksas. Kopš 2018. gada jūnija, kad tīkls palaida galveno tīklu, TRONIX (TRX) ir TRON tīkla vietējais marķieris, kas pašlaik (2019. gada marts) ir top 20 atbilstoši tirgus lielumam. Drošākā vieta TRX žetonu glabāšanai ir vienā no šiem TRON makiem.

Ar dažiem TRX žetoniem zem jostas tie ir droši un droši jāuzglabā. Tādēļ jums ir nepieciešams uzticams un labākais TRX seifs, gan tiešsaistē, gan bezsaistē. Pirms noteiktā maka izmantojat nulli, jums jāapsver, ka papildus laba maka izvēlei jums ir jāpieņem arī laba prakse, kas palīdzēs jums saglabāt savas saimniecības drošībā..

Šie ir labākie Tron maki, lai droši turētu TRX vēlākai lietošanai.

Ledger Nano Wallet ir iekļauts kā viens no labākajiem Tron makiem

Avots: tokenclub.co

1. Virsgrāmata Nano S

Tron Wallet vietne: https://www.ledger.com/products/ledger-nano-s

Tron maku veids: Aparatūra

Lietošanas ērtums: Vienkārši, bet ne tik viegli jauniem lietotājiem

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Apmaksāts

Drošības ziņā labākais ir aparatūras maks. Ledger Nano S ir viens no labākajiem TRON seifiem, kas pieejams tirgū, jo tas ir arī visuzticamākais. Tas ir mazs, pārnēsājams un viegli savienojams ar datora USB pieslēgvietu. Izmantojot šo seifu, jūs varat viegli saglabāt savas privātās atslēgas bezsaistē.

Seifam ir tādas stingras drošības funkcijas kā iebūvēts ekrāns, droša bloķējama mikroshēma un dublējuma atkopšanas frāze, kas noderēs, ja ierīce tiks pazaudēta. Svarīgi ir tas, ka Ledger Nano S maks ir daudzvalūtu ierīce, kas spēj uzņemt vairāk nekā 700 citus digitālos līdzekļus. Ņemot vērā visus faktorus, šis maks nodrošina optimālu drošību jūsu TRX līdzekļiem. Privātā atslēga, kas nodrošina piekļuvi jūsu monētām, paliek aizsargāta ar aizslēdzamu, drošu mikroshēmu tāpat kā tā, kas tiek izmantota pasēs.

Turklāt fakts, ka tajā ir izvietotas vairākas kriptogrāfijas valūtas, padara to par labāko variantu lietotājiem, kuri vēlas pārvaldīt vairākus aktīvus ar vienu aparatūras maku..

Vēl viena svarīga lieta, kas jāatzīmē par Ledger maku, ir tā, ka tā nav bezmaksas. Lai iegādātos ierīci, jums jāšķiras no naudas (gandrīz USD 100 USD no 2018. gada novembra). Tomēr vērtība ir maza, salīdzinot ar tā sniegto drošību.

Avots: vimeo.com

2. Guarda maks

Tron Wallet vietne: https://guarda.com/

Tron maku veids: Galddators, mobilais maks

Lietošanas ērtums: Vienkārši

Droši: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

Guarda ir tīmeklī izvietots vairāku valūtu seifs, kas nav apcietinājums, kas ļautu droši uzglabāt TRX monētas, neuztraucoties par hakeriem vai trešo personu uzbrukumiem. Visinteresantākais šajā makā ir tas, ka tas piedāvā atbalstu daudziem dažādiem digitālajiem aktīviem vairāk nekā TRX. 

Piemēram, dažas no šīm virtuālajām valūtām cita starpā ietver XRP, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Gold (BTG) un Zcash (ZEC).. 

Lietotāji var lejupielādēt šo maku savās mobilajās ierīcēs, tostarp iOS un Android. Tie, kas vēlas to izmantot savā galddatorā, var lejupielādēt Guarda maku Mac OS. Izmantojot šo digitālo aktīvu maku, personas var nosūtīt, uzglabāt, saņemt un apmainīties ar lielu skaitu digitālo aktīvu, vienlaikus aizsargājot savas TRX monētas. 

Šo maku ir atpazinuši dažādi ar kriptogrāfiju saistīti fondi, tostarp Changpeng Zhao, Zcash fonds, Bitcoin Gold dibinātāji un oficiālā Ethereum Classic vietne. Tas nav viegls uzdevums, lai izveidotu kriptonauda maku ar atbalstu daudzām virtuālām valūtām, kas nav brīvības atņemšana un ļauj lietotājiem apmainīties ar aktīviem. 

Šis ir viens no labākajiem TRX makiem, kas pieejams tirgū lietotājiem, kuriem nepieciešama ne tikai līdzekļu glabāšana, bet arī citas funkcijas. 

3. Altcoin.io maks

Tron Wallet vietne: https://www.altcoin.io/

Tron maku veids: Darbvirsmas klienta tīmeklis

Lietošanas ērtums: Vienkārši

Droši: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

Altcoin.io maks ir decentralizēta kriptovalūtas maiņa. Turklāt tas ļauj lietotājiem piekļūt tā atomu apmaiņas seifa pakalpojumam. Šis seifs atbalsta vairākas kriptovalūtas, tostarp Bitcoin, Ethereum, EOS un daudz ko citu.

Patiesība par kriptogrāfijas apmaiņu ir tā, ka tie ir hakeru mīksts mērķis, kas izraisa masveida drošības pārkāpumus un līdzekļu zādzību. Tradicionālās kriptogrāfijas apmaiņas arī prasa lietotājiem nodot savus aktīvus trešai pusei, kas rada jautājumu par uzticēšanos.

Decentralizētā apmaiņā nav starpnieka, tāpēc saziņa notiek starp lietotāju un platformu. Tā kā lietotāji kontrolē savus līdzekļus, platforma ir mazāk pakļauta hackiem, kas bieži sastopami tradicionālajās apmaiņās.

Izmantojot atomu mijmaiņas tehnoloģiju, Altcoin.io ir viena no decentralizētajām biržām, kurā varat glabāt savus TRX krājumus.

Augstākā līmeņa klientu atbalsts: platforma koncentrējas uz klientu atbalstu. Tajā darbojas diennakts klientu atbalsta komanda, kas uzklausa visas viņu klientu rūpes. Turklāt ir iespējams sasniegt apmaiņu, izmantojot sociālo mediju platformas, piemēram, Telegram, Twitter un Facebook. Tā kā ir daudz Tron maku, no kuriem izvēlēties, tas ir noderīgs aspekts!

Maka priekšrocības ir starpnieka neesamība, kas samazina uzlaušanas iespējas. Saskarne ir lietotājam draudzīga, un klienti kontrolē savus līdzekļus. Tomēr platformai ir daži trūkumi, piemēram, tā ir jauna un joprojām tiek būvēta.

Trezor seifs TRON ir iekļauts kā viens no labākajiem Tron maciņiem

Avots: toshitimes.com

4. Trezors

Tron Wallet vietne: https://shop.trezor.io/

Tron maku veids: Aparatūra

Lietošanas ērtums: Vienkārši

Droši: Drošs

Izmaksas: Apmaksāts

Papildus Ledger Nano S, vēl viena aparatūras seifa iespēja ir Trezor. Šis maks ir Satoshi Labs radīts no Čehijas. Aparatūras seifs atbalsta vairāk nekā 700 kriptovalūtas, ieskaitot TRX. Izmantojot to, lietotāji var bezsaistē saglabāt savas privātās atslēgas saldētavā. Pēc darījuma veikšanas ierīce izveido savienojumu ar Trezor Bridge, kas galu galā mijiedarbojas ar jūsu izvēlēto pārlūkprogrammu.

Tāpat kā Ledger Nano seifā, arī Trezor seifā lietotājiem ir jāsniedz informācija, izmantojot divas pogas. Tas ir vienkārši, ar lietotājam draudzīgu saskarni. Tomēr seifs ir pieejams par cenu atbilstoši jūsu iegādātajai versijai.

Piemēram, ja izmantojat Trezor modeli T, tam ir iebūvēts skārienekrāns, kas lietotājiem ļauj ātri ievadīt informāciju ierīcē. Šī versija var atbalstīt arī monētas, kuru nav sākuma līmeņa izdevumā. Piemēram, Trezor Model T atbalsta Ripple’s XRP un Monero (XMR). Izcilas seifa priekšrocības ir:

 • Viegla, gala maciņa dublēšana: tam ir standarta atkopšanas sēklas, kas ļauj lietotājiem atgūt visu seifu ar 12 vārdu sēklas palīdzību.
 • Droša paroles uzglabāšana: Trezor Password Manager bloķē paroles atsevišķi, izmantojot digitālās atslēgas.
 • Pārredzama drošība un pozitīvas klientu atsauksmes

Atomic Wallet ir iekļauts kā viens no labākajiem Tron makiem

Avots: medium.com

5. Atomu maks

Tron Wallet vietne: https://atomicwallet.io/

Tron maku veids: Darbvirsmas klients

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

Atomu maks ļauj lietotājiem pirkt, pārdot un uzglabāt vairāk nekā 300 kriptovalūtas, izmantojot iebūvēto atomu mijmaiņas biržu. Galvenās atbalstītās valūtas ir Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, XLM un daudzas citas. Lietotāji var apmainīties ar aktīviem, izmantojot ar brīvības atņemšanu nesaistītu Atomic Swap tehnoloģiju, izmantojot decentralizētu pasūtījumu grāmatu. Turklāt seifam ir pieejams jaudīgs, pieprasīts pakalpojums, kas lietotājiem ļauj samazināt pūles, ko viņi izmanto, lai pārvaldītu savus digitālos līdzekļus. Tas padara Atomic maku caurspīdīgu un uzticamu. Turpmāk uzskaitītie elementi padara Atomic par vienu no TRX labākajiem makiem.

 • Atomu apmaiņas tehnoloģija: seifs izmanto atomu mijmaiņas tehnoloģiju, lai tā lietotājiem ļautu veikt savstarpēju apmaiņu, kas viņiem palīdz izvairīties no trešo personu riskiem. Turklāt tajā ir iebūvētas ShapeShift, Changelly un ChangeNOW apmaiņas, lai atbalstītu monētas, kuras neatbalsta mijmaiņas tehnoloģija.
 • Drošs: seifa lietotāji bauda spēcīgu privāto atslēgu šifrēšanu, kā arī risinājumus bez aizbildnības, kas nodrošina nekompromitētu drošības līmeni. Galu galā lietotājiem ir pilnīga kontrole pār viņu līdzekļiem.
 • Vairāki aktīvi: Atomic Wallet ir paredzēts vairāk nekā 300 digitālo līdzekļu glabāšanai. Tas padara to par ērtu maku TRX krājumu glabāšanai. Pašlaik tas atbalsta Bitcoin, Litecoin, Ether, XMR, TRX un daudz ko citu. Viņi turpina atjaunināt sarakstu un galu galā iekļaus vairāk.
 • Kripto iegāde: izmantojot Atomic maku, lietotāji, izmantojot savas bankas kartes, var iegādāties tādas kriptovalūtas kā Bitcoin, Litecoin vai TRX. Maks pieņem galvenās pasaules valūtas, piemēram, USD, EUR, kā arī jebkuru citu vietējo valūtu visā pasaulē.

Tronscan Tron oficiālais ierindots kā viens no labākajiem Tron maciņiem

Avots: coinbureau.com

6. TRON mobilais maks

Tron Wallet vietne: https://developers.tron.network/docs/android-wallet

Tron maku veids: Tīmeklis

Lietošanas ērtums: Viegli izmantot

Droši: Droši

Izmaksas: Bezmaksas

Šis seifs, kas pazīstams arī kā TRON Android maks, ir daudzu lietotāju vēlama izvēle daudzfunkcionālās funkcijas dēļ. Tam ir praktisks lietotāja interfeiss kopā ar iebūvētu auksto seifu, kas lietotājiem ļauj glabāt un nostiprināt savas TRX monētas. Ar šādām cēlām iezīmēm šis noteikti ir viens no TRON labākajiem makiem.

TRON Android maks ir mobilā ierīce ar pilnīgu šifrēšanu ar paroli. 24 vārdu atkopšanas sēkla nodrošina papildu drošības slāni un ļauj lietotājiem atgūt paroli. Seifs ir populārs, jo tas ir Android lietotājiem visvairāk ieteicamais maks.

Ar to lietotāji var importēt maku ar savu privāto atslēgu vai 24 vārdu atkopšanas frāzi. Viņi arī var importēt tikai publiskās adreses. Maka funkcijās ietilpst:

 • Individuāls savienojums un iespēja izveidot savienojumu ar jebkuru mezglu
 • Pārbaudiet iesaldēto daudzumu
 • Pārbaudiet TRX bilanci un žetonus
 • Nosūtiet TRX žetonus un saņemiet tos, izmantojot QR kodu

Turklāt seifs kalpo arī kā bloku pētnieks, caur kuru lietotāji var redzēt jaunākos blokus un darījumus. Viņi spēj apskatīt reprezentatīvos kandidātus, savienotos mezglus, marķieru sadalījumus un kontus.

Tronscan ir iekļauts kā viens no labākajiem Tron maciņiem

Avots: Reddit.com

7. TronScan

Tron Wallet vietne: https://tronscan.org/#/wallet/new

Tron maku veids: Tīmeklis

Lietošanas ērtums: viegli izmantot

Droši: Vidējs

Izmaksas: Bezmaksas, lejupielādējams

TronScan ir arī pazīstams kā viens no galvenajiem TRON seifiem, ir TRX tiešsaistes maks, kas nodrošina ērtu un ātru TRX monētu glabāšanu. Darba sākšana ar maku ir vienkārša, izmantojot vienkāršu pierakstīšanās procesu. Lietotāji var automātiski saglabāt savas privātās atslēgas kopiju, un seifa interfeisā ir viegli orientēties, lai arī tas nav diezgan viegli apskatāms.

Dati par darījumiem, kontu atlikumiem un citiem tiek parādīti ekrānā un ir viegli pieejami. Turklāt lietotāji, kuri vēlas iesaldēt savas TRX monētas, to var izdarīt uzreiz un bez problēmām. Neskatoties uz uzticamajām funkcijām, tiešsaistes maki ir neaizsargāti pret uzlaušanu. TronScan seifam jums vienkārši jāsaglabā privātās atslēgas.

Izmantojot šo seifu, lietotāji var piekļūt savām TRX monētām no jebkuras ierīces ar interneta savienojumu un pārlūku. Iespējams, ka tas nav drošākais TRX seifs, taču lietotājiem ir viegli saskarnē orientēties un saglabāt savus aktīvus.

Liela skaita monētu izlaišana tiešsaistes makā vienmēr nav laba, ņemot vērā to vispārējo neaizsargātību. Jums jāsāk ar nelielu daudzumu TRX monētu un jāpalielina summa tikai tad, kad esat pārliecināts, ka līdzekļi ir droši. Turklāt ir ieteicams arī izmantot labu tiešsaistes praksi un droši glabāt privāto atslēgu.

8. Exodus maks

Tron Wallet vietne: https://www.exodus.io

Tron Wallet tips: darbvirsmas klienta tīmeklis

Lietošanas ērtums: Vienkārši

Drošs: drošs

Izmaksas: bezmaksas

Exodus ir kriptovalūtas maks, kas tika palaists atpakaļ 2016. gadā un kas piedāvā risinājumus kriptonauda lietotājiem, kuri vēlas uzglabāt digitālās valūtas. Lai gan seifs piedāvā atbalstu daudzām virtuālajām valūtām un nav vērsts tikai uz Tronu, ir dažas funkcijas, kurām no tā trūkst. 

Šī maka izmantošana lietotājiem nodrošinātu drošu veidu, kā turēt savas TRX monētas, kā arī citas virtuālās valūtas ir pieejamas tikai vienā lietojumprogrammā. Dažas no funkcijām, kurām trūkst, ietver TRC Token un dApps atbalstu. 

Šis darbvirsmas maks lietotājiem nodrošinās iespēju ērti glabāt savus TRX marķierus, neizmantojot dažādus makus, lai pārvaldītu savas virtuālās valūtas. 

9. Bitpie maks

Tron Wallet vietne: https://bitpie.com/

Tron seifa tips: mobilais klients

Lietošanas ērtums: Vienkārši

Drošs: drošs

Izmaksas: bezmaksas

Šis seifs nav tik zināms lielākajai daļai lietotāju, taču tam ir daudz dažādu iespēju, kas būtu ļoti noderīgi Tron entuziastiem. Seifs atbalsta TRC-10 un arī TRC-20 žetonus. Digitālajiem aktīviem, piemēram, Tether (USDT), kas palaists Tron tīklā, vai BitTorrent Token (BTT). 

Bitpie ir ļoti noderīgs arī tiem, kurus interesē citas kriptovalūtas, tostarp EOS. Tas ir tāpēc, ka viņiem ir arī atbalsts trim dApp tirgiem: Tron, Lapp (saistīti ar Lightning Network) un EOS. Tas nozīmē, ka indivīdi varēs ērti izmantot lietojumprogrammas, kuru pamatā ir Tron tīkls un kas lietotājiem prasa TRX maku. Visas šīs funkcijas padara Bitpie par ļoti elastīgu un daudzpusīgu maku Tron lietotājiem. 

Pērciet dažus TRX saviem Tron makiem

Vai vēlaties uzzināt vairāk par TRON? Par to, kā Trona darījumi ir izturējuši citas galvenās monētas, lasiet mūsu padziļinātajā rakstā. Jūs varat arī izlasīt par to, kā Tron cena tika palielināta šī gada sākumā ar baumām par lielu partnerību.

Vai jūs interesē ieguldījumi Tronā? Sāciet sākt ar mūsu Tron cenu prognozēšanas rakstu, kā arī ar mūsu analītiķa lasījumu par TRX tirdzniecību mūsu Tron tehniskajā analīzē.

Labākā vieta TRX pirkšanai, tirdzniecībai vai maiņai ir ieslēgta Binance. Pēc tam drošai glabāšanai varat izmantot vienu no lielākajiem Tron seifiem, kas uzskaitīti iepriekš!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me