Naujo „Unified Account“ funkcijos naudojimo sklandžiai prekybai „OKEx“ vadovas

Gerindami esamas paslaugas ir pristatydami naujus pasiūlymus bei funkcijas, „OKEx“ nuolat siekiame meistriškumo ir vertiname vartotojų atsiliepimus. Kai kurios sritys, kurias nustatėme tobulinti, apima:

  • Lėšos yra atskiriamos į skirtingas sąskaitas, todėl jų valdymas gali tapti sudėtingas.
  • Vartotojai negali dalytis savo maržos lėšų skirtingose ​​išvestinių finansinių priemonių sąskaitose, dėl to kyla nepatogumų ir mažai naudojamas kapitalas.
  • Lėtas atsiskaitymas su išvestinėmis finansinėmis priemonėmis reiškia, kad vartotojai negali iš karto realizuoti savo pelno.

Siekdami suteikti visiems vartotojams sklandesnę ir efektyvesnę prekybos patirtį naudojant „OKEx“, mes paskelbėme apie savo platformos „Unified Account“ funkciją. Šiuo metu prekybininkams palengviname šią naują funkciją naudodami šiuos tris būdus:

  • Paprastas paskyros režimas
  • Vienos valiutos maržos režimas
  • Kelių valiutų maržos režimas

Naudotojai gali pasirinkti skirtingus režimus, kurie yra prieinami naudojant „Unified Account“ funkciją, ir jie turės išlaikyti trumpą viktoriną, kad suaktyvintų kelių valiutų maržos režimą.

Naudodamiesi paprasta sąskaita, vartotojai gali prekiauti tik neatidėliotinų priemonių rinkoje ir pirkti opcionų sutartis. Vartotojai, norintys prekiauti neatidėliotinais sandoriais, amžinais apsikeitimo sandoriais ir ateities sandoriais arba parduoti opcionų sutartis, turės atsižvelgti į kitus du vieningus sąskaitų režimus..

Vienos valiutos maržos sąskaitoje vartotojai gali prekiauti visais produktais, įskaitant neatidėliotinus, neatidėliotinus skolos sandorius, amžinus apsikeitimo sandorius, ateities sandorius ir pasirinkimo sandorius, ir jie gali pasirinkti naudoti kryžminę maržą arba izoliuotą maržą su atviromis pozicijomis. Kryptinės maržos režimu visos priemonės, naudojančios tą pačią valiutą atsiskaitymams, gali pasidalyti maržą. Tai reiškia, kad apskaičiuojant riziką pelnas ir nuostoliai gali būti kompensuojami.

Atidarydami pozicijas vienos valiutos maržos sąskaitoje, vartotojai turės įsitikinti, kad turi pakankamai atitinkamos valiutos likutį. Atidarę poziciją, vartotojai gali rankiniu būdu pervesti į maržą ir iš jos, tačiau galima pervesti tik sumą, viršijančią pradinio maržos reikalavimą (arba IMR). Jei nepakanka užstato atitinkama valiuta, tai gali sukelti pozicijų sumažėjimą, likvidavimą ar galimą viso tos valiutos turto praradimą. Naudodamiesi izoliuotos maržos režimu, vartotojai gali atskirti skirtingų pozicijų riziką.

Naudodamiesi kelių valiutų maržos sąskaita, vartotojai gali prekiauti visais produktais, o jų turtas skirtingomis valiutomis bus naudojamas kaip užtikrinimo priemonė, perskaičiavus į jų USD vertę. Tai reiškia, kad net jei vartotojui nepakanka balanso ar nuosavo kapitalo vienoje valiutoje, jis gali prekiauti, jei turi pakankamą bendrą užstatą JAV doleriais. Šis sąskaitos tipas taip pat palaiko kryžminės ir izoliuotos maržos pozicijas, o naudojant kelių valiutų maržą, palaikomas ir pelno, nuostolio ir rizikos kompensavimas.

Dėl didelių kiekvienos valiutos rinkos likvidumo skirtumų platforma apskaičiuoja faktinę kiekvienos valiutos USD vertę su nuolaida, remdamasi likvidumo lygiu. Šio tipo sąskaitos, kai bendras turtas JAV doleriais yra nepakankamas, palyginti su visų pozicijų išlaikymo maržos reikalavimu, bus inicijuojamas pozicijos sumažinimas arba likvidavimas.

Kaip prekiauti „OKEx“ naudojant vieningos sąskaitos režimus

„OKEx“ vartotojai gali pasirinkti vieną iš trijų vieningų sąskaitų režimų – paprastą, vienos valiutos maržą arba kelių valiutų maržą – ir atlikti toliau nurodytus veiksmus, kad pradėtų prekybą su kiekvienu..

Paprastas režimas

Paprastu prekybos režimu vartotojai gali vykdyti neatidėliotinos prekybos ir pirkimo pasirinkimo sandorius.

1 žingsnis: Prekybai pasirinkite paprastą režimą

Prisijunkite prie savo paskyros per „OKEx“ pagrindinį puslapį ir eikite į "Turtas" viršuje dešinėje ir spustelėkite Pradėkite demonstracinę prekybą.

Kitame ekrane spustelėkite įrankių dėžutės piktogramą šalia "Informacija" pasirinkti prekybos būdą. Numatytasis pasirinkimas yra "Paprasta."

2 žingsnis: Pasirinkite prekybos porą

Prekybinę porą galite pasirinkti spustelėdami BTC / USDT (numatytasis pasirinkimas) viršutiniame kairiajame prekybos puslapio kampe, kad atidarytumėte išskleidžiamąjį meniu.

3 žingsnis: įveskite išsamią operacijos informaciją

Pasirinkę prekybos porą, įveskite operacijos duomenis. Šiame pavyzdyje mes naudosime ribotą užsakymą, norėdami įsigyti 20 BTC. Kai būsite pasirengę, spustelėkite Pirkite BTC Pereiti.

4 žingsnis: Peržiūrėkite savo užsakymą

Pateikę užsakymą, galite jį peržiūrėti naudodamiesi "Atviri užsakymai" skirtuką.

Vienos valiutos maržos režimas

Vienos valiutos marža yra prekybos būdas, skirtas neprofesionaliems prekybininkams. Šie vartotojai gali prekiauti neatidėliotinais sandoriais, ateities sandoriais, pasirinkimo sandoriais, nuolatinėmis sutartimis ir svertu ir kaip maržos režimą pasirinkti tarp vienos ar vienos valiutos kryžiaus..

1 veiksmas: suaktyvinkite vienos valiutos maržos režimą

Norėdami pasirinkti kitą režimą, dar kartą spustelėkite šalia esančią įrankių dėžutės piktogramą "Informacija" prekybos ekrane. Pasirinkę paskyros režimą, pamatysite langelį su trim režimais ir parinktį "Suaktyvinti" kiti du.

2 veiksmas: perskaitykite atsisakymą, kad suaktyvintumėte vienos valiutos maržos režimą

Kai spustelėsite Suaktyvinti, perskaitykite atskleidimą, taip pat prekybos vartotojų sutartis dėl ateities sandorių, amžinojo apsikeitimo sandorių ir pasirinkimo sandorių, kad suaktyvintumėte išvestinių finansinių priemonių prekybą. Perskaitę sutartis, pažymėkite patvirtinimo žymės langelį ir spustelėkite Suaktyvinti prekybą Pereiti.

Po to pamatysite "Vienos valiutos marža" kaip aktyvų paskyros režimą.

3 žingsnis: Pasirinkite prekybos poros ir maržos režimą

Šiame pavyzdyje prekiausime BTC ateities sandoriais, kol „Demo Trading“ bus aktyvi. Užveskite pelės žymeklį virš "Prekyba" iš viršutinės meniu juostos ir spustelėkite Ateities pagal "Dariniai."

Dabar pasirinkite prekybos porą spustelėdami išskleidžiamąjį meniu šalia valiutos viršutiniame kairiajame prekybos puslapio kampe. Šiame pavyzdyje mes ilgėsimės ateities sutarties, pavadintos "BTCUSD1218," tai reiškia, kad ateities sandoris bus apmokėtas gruodžio 18 d. Pasirinkę prekybos porą, dabar galite pasirinkti Kirsti arba Izoliuotas kaip paraštės režimas. Mes pasirinksime Izoliuotas šiame pavyzdyje.

4 žingsnis: įveskite išsamią operacijos informaciją

Pasirinkite savo operacijos užsakymo tipą: Apriboti, Turgus arba Sustabdyti. Šiame pavyzdyje pasirinksime ribotą užsakymą ir įvesime norimą operacijos informaciją.

Įeinant į ilgąją ateities sandorių poziciją, mes galime sureguliuoti sverto dydį spustelėdami Ilgas pagal "Kiekis."

Įveskite sverto sumą ir spustelėkite Patvirtinti. Tada spustelėkite „Open long“ (demonstracinė prekyba) Pereiti.

5 veiksmas: peržiūrėkite operaciją

Atlikę sandorį, galite peržiūrėti savo pozicijos būseną spustelėdami Užsakymų Istorija skirtukas prekybos pagrindinio puslapio apačioje.

Šiame skyriuje pateikiama naudinga informacija, tokia kaip "Vid. Kaina," "Rinkliava," "Statusas" ir taip toliau.

Kelių valiutų maržos režimas

Kelių valiutų maržos režimas skirtas profesionaliems prekybininkams ir API vartotojams. Šis prekybos režimas leidžia vartotojams prekiauti neatidėliotinais sandoriais, pasirinkimo sandoriais, ateities sandoriais, nuolatinėmis sutartimis ir svertu ir pasirinkti tarp izoliuoto maržos režimo ir kryžminio režimo, kuris leidžia visas valiutas naudoti kaip maržą..

1 veiksmas: suaktyvinkite kelių valiutų maržos režimą

Dar kartą spustelėkite šalia esančią įrankių dėžutės piktogramą "Informacija," pakeisti režimo tipą ir Suaktyvinti kelių valiutų maržos režimas.

2 žingsnis: atsakykite į viktoriną ir perskaitykite atsisakymą

Norėdami pradėti prekybą kelių valiutų maržos režimu, vartotojai turi atlikti trumpą viktoriną ir perskaityti prekybos vartotojų sutartis dėl ateities sandorių, nuolatinių apsikeitimo sandorių ir prekybos opcionais..

Atlikę viktoriną ir perskaitę prekybos vartotojo sutartis, spustelėkite Suaktyvinti prekybą Pereiti.

3 žingsnis: Pasirinkite prekybos poros ir maržos režimą

Šiame pavyzdyje mes inicijuosime ilgalaikę poziciją su BTCUSD amžinojo apsikeitimo sutartimi. Dar kartą eikite į "Prekyba" iš viršutinio meniu ir spustelėkite Amžinas pagal "Dariniai."

Pagal prekybos poros meniu galite pasirinkti Kirsti arba Izoliuotas kaip paraštės režimas. Mes pasirinksime Kirsti šiame pavyzdyje.

4 žingsnis: įveskite išsamią operacijos informaciją

Pasirinkite savo operacijos užsakymo tipą: Apriboti, Turgus arba Sustabdyti. Tada įveskite išsamią operacijos informaciją.

Įeinant į ilgąją ateities sandorių poziciją, mes galime sureguliuoti sverto dydį spustelėdami Svertas pagal "Kiekis."

Įveskite sverto sumą ir spustelėkite Patvirtinti. Šiame pavyzdyje mes nustatėme svertą 15x. Kai būsite pasirengę, spustelėkite „Open long“ (demonstracinė prekyba) Pereiti.

5 veiksmas: peržiūrėkite operaciją

Prekybininkai skirtuke gali stebėti savo maržos pozicijas "Kryžminė rizikos informacija." Šiame skirtuke rodomas turimos maržos, pradinės maržos, priežiūros maržos ir kryžminės maržos santykis.

Atlikę sandorį, galite peržiūrėti savo pozicijos būseną spustelėdami Užsakymų Istorija skirtukas prekybos pagrindinio puslapio apačioje.

Šiame skyriuje pateikiama naudinga informacija, tokia kaip "Vid. užpildyti Kaina," "Rinkliava," "Statusas" ir taip toliau.

Išbandykite „Unified Accounts“ ir uždirbkite atlygių

Kviečiame visus prekybininkus išbandyti naują „Unified Account“ sistemą, kad galėtumėte laimėti USDT premijas.

Įvaldykite savo prekybos įgūdžius „OKEx Unified Account Elite“ varžybose ir pasidalykite bendru 260 000 USDT prizų fondu! „OKEx Unified Account Elite“ varžybos prasidės prekybos ir grįžtamojo ryšio varžybomis, kurių priziniai fondai yra atitinkamai 150 000 USDT ir 110 000 USDT.

Išsamesnės informacijos apie tinkamumą ir atlygius rasite oficialiame pranešime.

Vykdykite „OKEx“

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me