OKEx Technical Weekly: pēdējā deja … pagaidām? (2020. gada 27. aprīlis)

Galvenās līdzņemšanas iespējas

 • Pozitīvais noskaņojums, kas veidojas apkārt BTC uz pusi varētu virzīt BTC cenas nedaudz augstākas. Tomēr dati liecina, ka partija var drīz beigties.
 • ETH nosaka, lai pārbaudītu vairāku gadu pretestības laikā, kad tirgos notiek vairāk Ethereum 2.0 sarunu.
 • Lāči stingri turas SAITE kā rallijs izskatās noguris.

Tirgus pārskats

Pirmdien Āzijā noskaņojums kriptovalūtu tirgos kopumā bija pozitīvs, jo cenas bija BTC nedēļas nogalē sasniedza 7700 līmeni. Cenu darbības atbilda mūsu cerībām, kā mūsu pēdējais izdevums Tehniskais nedēļas izdevums norādīja, ka iepriekšējās galvas un plecu izgriezums bija viens no kritiskajiem līmeņiem, lai vadošā kriptogrāfija varētu atgūt buļļus, lai tie turpinātu darboties.

Tā kā ir sagaidāms, ka Bitcoin samazināšanās uz pusi samazināsies apmēram pēc divām nedēļām, dati to liecina BTC buļļiem īstermiņā joprojām var būt pārsvars. Tomēr lāči pakāpeniski pieaug no vidēja termiņa perspektīvas. Aptauja no Sentix šovi ka Bitcoin pārmērīgas pārliecības indekss ir pieaudzis līdz +7, kas ir tuvu apgabalam, kas varētu izraisīt izpārdošanu.

Manfreds Hubners, Sentix rīkotājdirektors, sacīja: “līdz ar noskaņojumu pamata pārliecība joprojām palielinās. Aprakstītais risks vēl nav akūts. Bet tas var mainīties 1-2 nedēļu laikā. ”

1. attēls: Sentix Bitcoin pārmērīgas pārliecības indekss

Avots: Sentix

2. attēls: BTC ATM netiešā nepastāvība

Avots: Šķībs

Interesanti, ka BTC šķiet, ka opciju tirgus norāda arī tajā pašā virzienā. Skew dati to parāda BTC1 mēneša netiešā svārstība kopš aprīļa ir bijusi ievērojami zemāka par 3 mēnešu un 6 mēnešu netiešo svārstīgumu, un šī tendence ir turpinājusies.

Netiešā svārstīgums ir viens no noteicošajiem faktoriem, kad runa ir par opciju cenu noteikšanu. Augstākas netiešās svārstības rada lielāku opciju piemaksu un otrādi. Šajā gadījumā šķiet, ka iespēju tirgotāji ir atbalstījuši 3 mēnešus / 6 mēnešus (ilgāk) BTC opcijas 1 mēneša laikā (īsāks termiņš).

Mēs uzskatām, ka šī īstermiņa bullishness ir BTC ir ļoti saistīts ar gaidāmo pusi. OKEx kvantitatīvā stratēģa vadītājs Tomass Tse ieteica, ka uz pusi samazinātā grāmata varētu būt “ilgi pirms pusītes, īsa līdz pusei līdz pusei un trīs dienas pēc pusītes atritināt galīgo pozīciju.." Lasīt <Pasākumu arbitrāža: kā tirgot puslaiku> vairāk.

Citur mēs esam redzējuši, ka altkoina telpa pārsvarā bija zaļā krāsā ar ETH un XRP tirgoja par 2% augstāk, savukārt ADA pieauga vairāk nekā par 10%. To bija arvien vairāk diskusijas apkārt ETH cenas tirgos, jo otrais lielākais kripto ir tuvojies daudzgadīgajai pretestībai, tajā pašā laikā Ethereum 2.0 paredzēts sākt jūlijā. Tas varētu būt nākamais lielākais fokuss plašākam kriptovalūtu tirgum pēc bitkoina samazināšanās uz pusi.

Cenu analīze

BTCUSDT – ierobežota telpa buļļiem, lāči drīz var pārņemt?

 • Mūsu iepriekšējā izdevumā OKEx tehniskā nedēļa, mēs uzsvērām, ka viens no nosacījumiem BTC lai atkārtoti pārbaudītu 7700 līmeni, cenai ir jāstabilizējas virs pēdējās galvas un plecu izgriezuma. Tagad pāris ir tirgojies virs kakla līnijas. Tomēr kakla izgriezuma atbalsts palika nepārbaudīts, un tirgotājiem tas būtu jāņem vērā, tuvojoties uz pusi.
 • Momentam acīmredzot ir jāpalēninās, jo RSI salīdzinājumā ar iepriekšējo augšupejošo tendenci samazinājās. Ja rādītājs tuvākajā laikā nespēj radīt dažus augstākus augstākos rādītājus, tas varētu stiprināt neobjektivitāti uz negatīvo pusi.
 • Stohastiskais oscilators arī ieteica, ka buļļi var sākt izskatīties noguruši, jo gan ātrās, gan lēnās līnijas jau atradās pārpirktajā zonā, kur iepriekš cenai bija dažas īstermiņa korekcijas..
 • Raksta tapšanas brīdī, lai gan šķiet, ka 7700 līmeņi nav pilnībā nodrošināti, bullishness aiz pusēm joprojām var izraisīt BTC cenas uz 8100 līmeni. Mēs uzskatām, ka pirmā reālā nozīmīgā pretestība varētu būt tuvu 8140. Šādos līmeņos CME nākotnes stundas stundas starpība 9. martā samazinājās (šeit nav parādīts), kā arī 250 dienu mainīgais vidējais rādītājs.
 • Tomēr īstermiņa korekciju no šejienes nevajadzētu pilnībā izslēgt. 7400 varētu būt pirmais novērojamais apgabals. Ja tas ir redzams, tas varētu palielināt kakla izgriezuma atkārtotas pārbaudes varbūtību pie 6900.

3. attēls: BTCUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

ETHUSD – sasniedziet daudzgadīgu pretestību pirms 2.0 jaunināšanas

 • Ēteris ir tuvojies 200 zīmēm, sasniedzot ilgtermiņa nedēļas pretestību, kas palika neskarta kopš 2018. gada februāra.
 • Raugoties no ilgtermiņa perspektīvas, šķiet, ka impulss paliek veselīgs, kuru gan stohastiskais oscilators, gan galīgais oscilators pārspēja iepriekšējos topi. Arī MACD ir izveidojis iknedēļas bullish crossover, un šķiet, ka crossover paplašinās.
 • Gaidāmās Ethereum 2.0 jaunināšanas, kura tirgi tiek uzskatīti par vēršu faktoru, aizmugurē pāris var pārsniegt pirmo pretestību. Ja tas ir redzams, tas varētu palielināt neobjektivitāti sasniegt 220 apgabalu.
 • Tomēr vēl ir pāragri noteikt, vai pāris spēs pārtraukt otro tendenču līniju.

4. attēls: ETHUSD nedēļas diagramma

Avots: Tradingview

ADAUSDT – laiks pagriezties?

 • Cardano ir bijis viens no altcoin ieguvējiem pirmdienas Āzijas sesijā, pret kuru tirgojās pat par 10% augstāk USDT, tomēr mēs varētu redzēt pagriezienu no šejienes.
 • Stohastiskais oscilators katru dienu ražoja lācīgu krosoveru pārpirktajā zonā. Pēdējo reizi, kad notika šāds notikums, seko liela pārdošana. Mēs to varētu redzēt arī no šejienes, ja vēsture atkārtojas.
 • ADA vērotāji var arī uzmanīgi sekot RSI attīstībai. Lai gan šķiet, ka tas spēj uzturēt augstāku līmeni, tomēr šķiet, ka tas nespēj pārsniegt 80 līmeni. Tā var būt vēl viena impulsa palēnināšanās pazīme.
 • Pirmais novērojamais apgabals: 0,041. Ja redzams, nevajadzētu izslēgt 38,2% Fibonači retracementa atkārtotu pārbaudi pie 0,0385.

5. attēls: ADAUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

LINKUSDT – Lāči tur stingru saķeri

 • Ķēdes posms īstermiņā var saskarties ar vairāk negatīvām pusēm, jo ​​vairāki rādītāji liecina, ka lāčiem ir stingra saķere.
 • Momentum rādītāji jau sen nepiekrīt cenu darbībām pēdējās nedēļās, jo RSI izraisīja četrkāršu lāču atšķirību. Citiem vārdiem sakot, tā kā cena radīja augstākus augstākos līmeņus, RSI nesekoja.
 • Tirdzniecības apjoms arī ieteica tādu pašu lāču atšķirību. Pārim tirgojoties augstāk, apjoms samazinājās.
 • Šķiet, ka tiek veidots ikdienas MACD lācīgs krosovers. Ja tas tiks apstiprināts, tas varētu būt vēl viens lācīgs signāls.
 • Tuvākajā laikā ir pamatoti sagaidīt lielu cenu kustību, jo Bollinger grupas ir saspiedušas.
 • Pirmais novērojamais apgabals varētu būt aptuveni 2,94 līdz 2,97, kas ir zemākais līmenis šī mēneša sākumā.

6. attēls: LINKUSDT ikdienas diagramma

Avots: OKEx; Tirdzniecības skats

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me