IOTA cenu prognoze 2021. gadā – straujas tendences un eksperti

(Atjaunināts 2021. gada 13. februārī) IOTA izstrādāja Vācijas komanda, un tā tika izveidota, lai atbalstītu lietu interneta (IoT) revolūciju, izmantojot novatorisku blokķēdes sistēmu, ko sauc par “jucekli”. Tas tika izveidots, lai uzlabotu sakarus, darījumus un maksājumus starp mašīnām (t.i., M2M mijiedarbību).

Ņemot vērā ātrumu, kādā mākslīgais intelekts iegūst globālu pieņēmumu, IOTA ir un bija priekšā savam laikam, kad tas tika iecerēts. Daļa no IOTA unikālajām īpašībām ir tā, ka tas ir viens no nedaudzajiem altkoiniem, kuru nevar iegūt, tam nav bloku un nav ķēdes. Tam ir bezgalīga mērogojamība un ļoti ātri darījumu laiki, kas tam dod priekšrocības, piemēram, ar Bitcoin blokķēdi.

Iegādājieties IOTA vietnē Binance jau šodien!

Tomēr IOTA ir turējusi tādas pašas kaprīzes kā pārējie kriptogrāfijas tirgi; liels šūpoles augšup 2017. gadā un 2018. gada sākumā un pēc tam pēdējos četros mēnešos liels kritums. Komanda turpina pievienot partnerus un izmantot gadījumus, kas padara IOTA populāru virsrakstu mūsu vietnē un citus. Un ir daudz bullish tehnologu, kuri uzskata, ka IOTA tehnoloģija ir pārāka par daudziem citiem tirgū esošajiem.

Pašlaik IOTA ir 21. vieta kriptogrāfiju diagrammās ar tirgus ierobežojumu, kas pārsniedz 800 miljonus ASV dolāru. Tās kriptonauda šobrīd tiek tirgota par USD 0,29 pēc 12% izmaiņām pēdējo 24 stundu laikā.

Tomēr, lai IOTA cena patiešām atgūtu savu 2018. gada augstāko līmeni – kur tā sākās aptuveni 3,61 USD, ir nepieciešams vairāk laika. Partnerattiecībām ir jāapvienojas, un pašai ķēdei ir jāparāda sava vieglums un ātrums, izmantojot miljonus darījumu.

Tā kā IOTA joprojām ir saistīta ar Bitcoin, un partnerības to topošajā stadijā, visticamāk, IOTA cenai nebūs sava līmeņa kāpuma 2019. gadā. Papildus šim gadam tas varētu veikt tādas izmaiņas loģistikas un IoT procesu pasaulē, kādas tā ir domāt, lai varētu to izdarīt. Bet tas ir skatiens pa ceļu.

Ekspertu viedoklis par to, kāpēc pieaugs IOTA

2017. gadā gandrīz visas digitālās valūtas, ieskaitot IOTA, īsā laika posmā piedzīvoja ievērojamus ieguvumus. Piemēram, IOTA nodrošināja 12500% ieguldījumu atdevi mazāk nekā sešos mēnešos. Tomēr tagad ikviena prātā ir jautājums, kāda būs nākotne IOTA cenai. Apskatīsim, ko eksperti saka par monētas nākotnes cenu, lai palīdzētu atbildēt uz šo jautājumu. 

Ir daži nozares eksperti kuru viedokļi var būtiski ietekmēt kriptovalūtu cenu. Viens no šiem nozares ekspertiem ir Džons Makafijs, kurš ir sniedzis vairākus viedokļus par daudzām kriptovalūtām. Izmantojot čivināt, MacAfee paziņoja, ka IOTA piedzīvos izaugsmi, taču tas būs lēns, katru gadu pieaugs par aptuveni 10%. Lai gan tas var šķist niecīgs cipars, tas tomēr parāda, ka monētas cena turpinās pieaugt. 

WalletInvestor sagaida, ka IOTA cena 2020. gadā palielināsies līdz USD 0.446, un pēc pieciem gadiem cena varētu būt $ 2.232.

TradingBeasts sagaida, ka MIOTA cena 2020. gadā nedaudz mainīsies, sasniedzot maksimumu – 0,4347959 USD. Tomēr nākamajos gados cena pakāpeniski pieaugs un līdz 2022. gada beigām varētu sasniegt maksimumu līdz 0,625 USD.

Tim Falk, rakstnieks eksperts Finder.com, paziņoja, ka lietu internets ir parādījis milzīgas izaugsmes potenciālu nākotnē. Piemēram, Google 2014. gadā iegādājās viedtālruņu automatizācijas kompāniju Nest par 3,2 miljardiem ASV dolāru. Šī iegāde rāda, ka Google sagaida, ka IoT nozare drīz uzplauks, un, tā kā IOTA pamatā ir šī tehnoloģija, tai var rasties arvien lielāka pieņemšana, kā rezultātā monētas cenas pieaugums. 

Turklāt sociālā kriptogrāfijas platforma smartereum.com paredz, ka MIOTA drīzumā tiks iestatīta uz USD 5. Saskaņā ar šo avotu prognozes pamatā ir tādi faktori kā izstrādātāju komandas spēks, tehniskās perspektīvas un nepārtraukta attīstība. Monētas cena kā tāda turpinās pieaugt. 

Vairākas reizes mēs esam redzējuši, kā IOTA spēja strauji pieaugt tikai dažu stundu laikā. Tas parāda, ka nākotnē šai virtuālajai valūtai ir liels potenciāls. Piemēram, tikai pirms dažiem mēnešiem IOTA ar Tezos (XTZ) varēja pārvietoties vairāk nekā par 15%. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko kopiena dara, ir tas, vai IOTA būs iespējams virzīties uz 55 USD par monētu. 

Iegādājieties IOTA vietnē Binance jau šodien!

Citi faktori, kas nosaka IOTA cenu, ir:

Digitālā CarPass ir paredzēts sākt darboties 2019. gada 1. ceturksnī

Pirmais IOTA un Volkswagen sadarbības darba produkts ir paredzēts izlaist līdz šā gada jūnijam publiskai lietošanai. Digital CarPass ir IOTA tehnoloģijas praktisks pielietojums transportlīdzekļu telemātikas datiem.

Jaunais produkts ļaus transportlīdzeklim pastāstīt savu stāstu, piemēram, par to, kur tas devās un kā izturējās pret to. Tas arī piedāvās drošu nobraukuma vēsturi un pasargās no krāpšanās ar odometru lietotu transportlīdzekļu gadījumā. Vienkārši sakot, Digital CarPass darbosies kā atskaites lapa automašīnām izplatītajā virsgrāmatā, lai nodrošinātu, ka dati, piemēram, nobraukums, ir precīzi.

Pēc Benjaminam Sinram, kurš ir Volkswagen bloku ķēdes vadītājs, automašīnu ražotājs kopā ar komandām, piemēram, IOTA un Energy Web Foundation, pēta izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju un kriptovalūtas..

Viņš piebilda, ka Volkswagen vīzija ir koncentrēties uz autonomām automašīnām, kas veiks īpašnieku vārdā darījumus, izmantojot kriptovalūtas makus..

“Mēs vēlamies ļaut mūsu autonomajām automašīnām (nodrošināt) pakalpojumus jums un autonomi maksāt par šiem pakalpojumiem par savu naudu.”

Pēc Sinram domām, produkts tiks laists tirgū līdz 1. ceturkšņa beigām, un, ņemot vērā, ka tas ir milzīgs automobiļu rūpniecībai, mēs varam sagaidīt daudz pozitīvu buzz apkārt IOTA, un tam vajadzētu atspoguļot savu cenu.

IOTA gatavojas buļļu tirgum

Lāču periodos kriptogrāfijas speciālisti iesaka projektiem izveidot nepieciešamo infrastruktūru, lai viņu produkts patiešām būtu piemērots. Un to dara IOTA un tās komanda.

Pašlaik IOTA kopiena cītīgi strādā, lai tiktu palaisti dažādi produkti. Sākt, Trīsvienības maks tiek izmantots un reklamēts IOTA entuziastu. Trīsvienības maks strādā, lai izveidotu atvērtu un drošu maku monētu glabāšanai; nākotnes īpašniekiem ir viegli uzbraukt uz IOTA ieguldījumiem. Šis ir maciņa papildinājums jau izveidotajai IOTA glabāšanas metodei Ledger makā, par kuru vairāk informācijas varat atrast šeit.

Otrs svarīgais projekts, kas tiek izstrādāts, ir jauns digitālais ID. Pasaule pāriet uz visa, tostarp personiskās informācijas, digitalizēšanu. IOTA komanda strādā pie svarīga digitālā ID risinājuma, kas izmantos tā “sapīšanās” tehnoloģiju. Lai gan šim projektam nav oficiāla laika grafika, izstrādātāji, lai uzlabotu savus pakalpojumus, ievieš pārbaudāmu prasību protokolus.

Captura de pantalla 2018 09 10 a las 16.08.10

Attīstāmais ID projekts ir tikai viens no vairākiem projektiem, kurus IOTA ir parakstījusi ar dažādiem automašīnu ražotājiem.

Darbos, kas saistīti ar IOTA, ir vairāki citi projekti. Piemēram, dažas valstis, piemēram, Zviedrija un Nīderlande, sadarbojas ar IOTA, lai uzlabotu dažādus administratīvos procesus.

Piemēram, Zviedrijas Centrālā banka (Riksbank) vēlas izlaist Zviedrijas kronas digitālo versiju. E-Krona pamatā būs IOTA, un to varētu sākt izlaist 2019. gadā.

Turklāt divi uzņēmumi Nīderlandē, ICTU un XURUX iegulda projektā, lai pārbaudītu juridiskos dokumentus “IOTA Blockchain”.

Šādi projekti palielina IOTA stāvokli kā vienu no praktiskākajiem un “piemērotākajiem” kriptogrāfijas aktīviem. Tās tehnoloģija ir parādījusi potenciālos ieguvumus šīm dažādajām nozarēm, un lāču tirgus netraucē IOTA radīt vērtību.

ENGIE laboratorija

Citā nesen pieminēšanas vērtajā pasākumā ENGIE Lab Crigen ir sadarbojusies ar IOTA fondu. Abi uzņēmumi strādās pie blokķēdē balstītas viedās enerģijas ekosistēmas. Partnerībā ENGIE izmantos savu datoru un mākslīgo zinātni, lai uzlabotu IOTA jucekli. Saskaņā ar oficiālais emuārs pastu, komanda eksperimentējot mācīsies viens no otra.

IOTA emuāra ziņojumā arī atklājās, ka abas firmas ir parakstījušas līgumu par sadarbības līguma izveidošanu starp tām. Viņi uzsāks viedās enerģijas sistēmas, kas veidotas no diviem pamatinstrumentiem. Pirmais, lai pārvaldītu uz servera balstītu blokķēdes infrastruktūru un mākoņa bāzes sistēmu izveidi. Otrs – koncentrēties uz viedo līgumu uzlabošanu.

Saskaņā ar paziņojumu uzņēmums galvenokārt ir orientēts uz Āzijas tirgu un plāno ieviest pakalpojumus pirms nākamā gada. ENGIE turpinās paplašināt savus pakalpojumus līdz Dienvideiropai līdz 2019. gada maijam. Sniedzot paziņojumu, ENGIE viceprezidents Īvs Le Gelards pauda prieku, sakot, ka:

“Mēs esam priecīgi piedalīties šajā programmā, kas daudziem dalībniekiem ļaus piekļūt blokķēdes tehnoloģijai. Tas ir lielisks piemērs, lai parādītu, kā ENGIE digitāli pārveido sabiedrību, ”

Paziņojuma ziņojumā laboratorijas pētījumu vadītājs Phillippe Calvez komentēja, ka:

“Lielākā daļa koncepcijas un aktivitāšu pierādījumu jau ir uzsākta laboratorijā, un tāpēc mēs ceram uz sadarbību ar lielākiem starptautiskiem projektiem. Partnerība vairāk cilvēku informēs par inovatīvo DLT tehnoloģiju izmantošanas priekšrocībām. ”

Ir vērts norādīt, ka IOTA ir sadarbojusies arī ar Audi, kas ir viens no lielākajiem automašīnu ražotājiem visā pasaulē.

IOTA (MIOTA) cenu prognozēšanas tirdzniecības skata analīze atjaunināta 2021. gada 13. februārī

IOTA / USDT jau ir sākusi D fāzi, un SOS ir IN. pēc Mizo_Mizo ieslēgts TradingView.com

IOTA pēdējās nedēļās spēja panākt 100% pieaugumu. Tagad IOTA varētu būt iespējams sākt koriģējošu vilni, kas cenu varētu nospiest no 30% līdz 50%. Lai gan tas nav apstiprināts, analītiķis uzskata, ka tas var notikt. Papildus tam diagrammā tika parādīts brīdinājums “SOS”, kas norāda, ka tas varētu būt labs brīdis pārdošanai, nevis ienākšanai tirgū. 

Nākamais atbalsta līmenis pašlaik ir 0,56 USDT, un digitālais aktīvs galu galā varētu pāriet uz šiem līmeņiem. Neskatoties uz to, kriptogrāfijas tirgus joprojām ir vērojams un mēs, iespējams, vēl neredzēsim vietējo topu.

IOTAUSDT pēc Tirgotājs_OMS ieslēgts TradingView.com

IOTA kriptovalūtai tirgotājs TradingView 4 stundu diagrammā parāda dažādus šīs virtuālās valūtas atbalsta un pretestības līmeņus. Mēs varam redzēt, ka tuvākais atbalsta līmenis ir 0,3909 USDT uz monētu. Tikmēr tuvākā pretestības cena ir 0,4185 USDT. 

Ja IOTA spēj pārvarēt šo pretestības līmeni, tad tā varētu viegli pāriet uz 0,457 USDT uz monētu. Ja tā vietā tas sadala šo atbalsta līmeni, nākamais būtu 0,38 USDT vai MA 223, kas tagad virzās augstāk. MA 34 tikko šķērsoja MA 89 uz leju, un tas varētu turpināties, ja atbalsta līmeņi nespēj noturēt IOTA cenu.

IOTUSDT veicot pārtraukumu … pēc ikdienas grafiks ieslēgts TradingView.com

Kā rāda IOTA analītiķis, 3 dienu laika grafikā veidojas apgriezts galvas un plecu modelis. Kā redzams diagrammā, IOTA cenšas pārvarēt ļoti svarīgu pretestības līmeni, kas ir valūta, kas atrodas pie 0.4388 USDT.

Pārrāvums virs šī līmeņa šai virtuālajai valūtai varētu būt ļoti pozitīvs. Patiešām, tas varētu būt nākamais IOTA bullish solis. Viss būs atkarīgs no tā, kā svece aizveras, un iespējām, kurām tai jāpaliek virs šī līmeņa. Ja tas notiks, daudzu gadu pretestības līmenis tiks pilnībā salauzts, ļaujot IOTA nākamajā buļļu tirgū sākt virzīties augstāk.

IOTAUSDT pēc sinaosivand ieslēgts TradingView.com

IOTA USDT tirdzniecības pārim analītiķis uzskata, ka pastāv ļoti spēcīgs ilgtermiņa atbalsta līmenis – aptuveni 0,2259 USD par monētu. Tam varētu būt ļoti pozitīva ietekme, atbalstot šī digitālā aktīva cenu. Turklāt pastāv arī augšupejoša tendenču līnija, kas nākamajos mēnešos varētu paaugstināt virtuālās valūtas cenu. 

Šī tirgotāja ilgtermiņa analīze norāda uz IOTA uz augstāko cenu, kas reģistrēta kopš buļļu tirgus 2017./2018. Virtuālā valūta 2021. gada vidū varētu sasniegt 0,5954 USD. Turklāt varētu būt iespējams, ka šī monēta varētu pāriet uz 0,54 ASV dolāriem.

IOTAUSDT pēc hakem_30 ieslēgts TradingView.com

Tuvākajā laikā IOTA varētu virzīties uz 0,35 USDT. Virtuālā valūta varētu virzīties uz 0,39 USDT un virzīties augstāk uz 0,4675 un priekšvakarā līdz 0,5910, ja tirgus turpina virzīties augstāk. Turklāt tie pārstāv arī Fibonači līmeni. 

Analītiķis uzskata, ka šī analīze nedarbosies, ja digitālā valūta nokritīsies zem 0,2980 USDT. Tas ļautu IOTA sasniegt līmeni starp 0,25 USDT un 0,28 USDT. Protams, visam kriptonauda tirgum būtu svarīga loma altcoin tirgus paplašināšanā. Ja BTC virzīsies augstāk, tad varētu sekot IOTA.

Iegādājieties IOTA vietnē Binance jau šodien!

Uzzināt vairāk

Uzziniet, kā jūs varat iegādāties MIOTA vietnē Binance, izmantojot informāciju mūsu ceļvedī, kā arī uzziniet, kā MIOTA uzglabāt virsgrāmatā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

3d7 cde bfe 3f4 062 ff4 7cb