Trezor One Model Review – drošs Bitcoin (kriptogrāfijas) aparatūras maks

Trezor ir viens no uzticamākajiem uzņēmumiem pasaulē, kad runa ir par bitcoin aparatūras makiem. Viņu populārākais produkts ir Trezor pirmais modelis kas ir pieejams aparatūras maks ar vismodernāko drošību. (Ja budžets nav apsvērums, iesakām izvēlēties Trezor modelis T. kas ir uzlabota un augstāka Trezor One versija.)

Trezor One ir labi izstrādāts aparatūras seifa augšdaļa un darbojas bez piepūles. Šajā pārskatā mēs analizēsim dizainu, funkcionalitāti un vissvarīgāk drošību.

Kas ir Trezor One modelis?

Trezor One ir vispopulārākais un pieejamākais aparatūras kriptonauda maks, ko pašlaik piedāvā Trezor. Aparatūras seifs vispirms ir paredzēts, lai aizsargātu jūsu līdzekļus no sliktiem dalībniekiem, kuri mēģina nozagt jūsu kriptonauda.

Tam ir vairākas drošības funkcijas, bet vissvarīgākais ir tas, ka tā glabā jūsu privātās atslēgas izolētā vidē, lai nodrošinātu, ka līdzekļi netiks apdraudēti pat tad, ja jūsu ierīce ir savienota ar datoru, kas ir inficēts ar ļaunprātīgu programmatūru..

Papildus tam Trezor Password Manager palīdz pārvaldīt tiešsaistes akreditācijas datus, un, izmantojot Trezor kā drošības marķieri, jūs varat aizsargāt savus tiešsaistes kontus ar U2F.

Šī ierīce ir pieejama pieeja, lai drošība būtu pieejama ikvienam, kam ir kriptonauda.

Trezor One One atbalsta vairāk nekā 1000 kriptovalūtas, tajā skaitā galvenie marķieri, piemēram, Bitcoin, Binance, Dash, Ethereum, EOS, Litecoin, Monero, Ripple un daudzi citi.

Trezor pirmais modelis: pirmais iespaids

Trezor One ir vienkāršā iepakojumā. Kaste ir iesaiņota plastmasas folijā un aizsargāta ar drošām hologrammām, lai pārliecinātos, ka nav pierādījumu par manipulācijām. Ja šķiet, ka hologramma ir bojāta, ierīci var vienkārši atgriezt ražotājam. 

Kastītē ir pati ierīce, USB kabelis, aukla, darba sākšanas rokasgrāmata, atkopšanas sēklu karte un četras uzlīmes.

Šīs ierīces priekšrocība ir tā, cik tā ir viegla un vienkārša. (Ja vēlaties skaistus anestēzijas līdzekļus nekā Trezor modelis T. kas ir uzlabota un augstākā līmeņa Trezor One versija, kas varētu būt labāks risinājums.) Ierīce ir izgatavota no vieglas, bet ļoti izturīgas plastmasas. Tam ir mazs ekrāns, divas pogas un USB ports. 

Trezor One Model Review - drošs Bitcoin (kriptogrāfijas) aparatūras maks

Trezor One modeļa darbība

Ja esat iesācējs un neesat tehnisks, jums nav jāuztraucas. Paketē iekļautās instrukcijas ir vienkāršas un palīdz uzzināt, kā iestatīt Trezor One modeli.

Vienmēr jums vajadzētu atcerēties atkopšanas sēklu pierakstīšanu un saglabāšanu drošā vietā. Es ieteiktu, lai kur jūs to saglabātu, izvēlēties saglabāt divus atkopšanas sēklas dublējumkopijas. Es personīgi izvēlos dublēt gan elektroniskā, gan papīra formā. Tiem, kuri nezina, ka atkopšanas sēkla ir nepieciešama, lai piekļūtu saviem līdzekļiem scenārijā, kad ierīce ir vai nu bojāta, vai pazaudēta.

Otrs svarīgais aspekts ir tas, ka ierīcē vienmēr jāizmanto PIN un parole.

Ierīces lietošana ir vienkāršāka, nekā varētu domāt. Jums ir jāapstiprina katrs izejošais darījums vai adrešu ģenerēšana, lai pārliecinātos, ka līdzekļi netiek nosūtīti nepareizajam saņēmējam vai ka nepareizi ievadījāt seifa datus. Šī ir arī drošības funkcija gadījumā, ja jūsu dators ir apdraudēts, varat pārliecināties, ka līdzekļi tiek nosūtīti paredzētajam saņēmējam.

Trezor pirmais modelis: drošības līdzekļi

Trezor ļoti nopietni uztver drošību, jo uz to paļaujas viss viņu biznesa modelis, un ir šokējoši, ka jūs varat iegūt šāda veida drošību šajā cenu punktā. Gan aparatūra, gan programmaparatūra ir pilnīgi atvērtā koda un pieejama vietnē GitHub. Iemesls tam ir tas, ka drošības speciālistiem tas ļauj veikt revīziju un pārbaudīt ierīces drošību.

Vēl viens drošības elements ir tas, ka ierīce netiek piegādāta ar iepriekš instalētu programmaparatūru – tā tiek instalēta iestatīšanas laikā. Tas ir aizsargāts ar PIN un ļauj jums iezīmēt ierīci un pielāgot sākuma ekrānu, lai tas būtu unikāls tikai jums.

Kā minēts iepriekš, viss ir jāapstiprina ierīcē, un tas ietver maka adreses pārbaudi un naudas līdzekļu nosūtīšanu. Privātās atslēgas tiek glabātas pabeigtā izolētā vidē, tas samazina izredzes uz privāto atslēgu apdraudējumu. Gadījumā, ja jums ir paranoja, tāpēc, ka ierīcei nav nepieciešama tastatūras ievade, tas padara to daudz drošāku no ļaunprātīgiem hakeriem.

Kopsavilkums

The Trezor pirmais modelis ir lielisks veids, kā pāriet uz kriptovalūtas pasauli, bez nepieciešamības plātīties par augstāku cenu Trezor modelis T..  Šīs ierīces drošība un vienkāršība padara to par iecienītu kriptonauda kopienas dalībnieku iecienītāko. 

Noklikšķiniet šeit, lai pasūtītu Trezor One modeli

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me