SushiSwap palielina USDT pieprasījumu Ķīnā, kamēr turpinās DCEP testēšana

Nedēļas pārskats par blokķēdes un kriptovalūtas jaunumiem no Ķīnas un Honkongas.

Šonedēļ ķīniešu kriptogrāfijas kopienā galvenie vārdi bija DeFi un DCEP. Decentralizētajā finanšu telpā SushiSwap pieaugums ir izraisījis spēcīgu USDT pieprasījumu Ķīnas ārpusbiržas tirgū. Tikmēr lielākās Ķīnas valsts bankas, piemēram, CCB un ICBC, pētīja Ķīnas digitālās valūtas integrēšanu savās mobilajās lietojumprogrammās un kredītkartēs. Šie stāsti un vēl vairāk – šīs nedēļas izdevumā OKEx Insights China Market Watch.

SushiSwap palielina USDT pieprasījumu Ķīnā

Tether (USDT) nesen piedzīvoja spēcīgu tirgus pieprasījumu Ķīnas ārpusbiržas tirgū. The USDT ārpusbiržas indekss ChaiNext aprēķina, pamatojoties uz USDT ārpusbiržas cenu un ārzonas RMB / USD maiņas kursu. 1. septembra indekss vienā brīdī sasniedza 100.8, kas nozīmē, ka USDT tika tirgots ar augstāko cenu, kur 100 USDT bija vienāds ar 100.8 USD. Rakstīšanas laikā indekss ir USD 100,33.

Nedēļas USDT OTC indeksa vērtība. Avots: ChaiNext

Ķīnas tirgū tirgoto USDT premium cenu nosaka DeFi satraukums. SushiSwap, automātiskā tirgus veidotāja Uniswap dakša, ir karstākais DeFi projekts ķīniešu kopienas vidū, un līdz šim brīdim tajā ir bloķēti vairāk nekā 1,2 miljardi USD.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Milzīgo interesi par SushiSwap daļēji var izskaidrot ar "bailes palaist garām," īpaši ierobežotās DeFi telpas izpratnes dēļ. ARPA aptauja DeFi, kas publicēta jūlijā, norādīts ka tikai 25% Ķīnas kriptogrāfijas kopienas saprata un izmantoja tādus DeFi protokolus kā kreditēšana.
  • Tirgus dalībniekiem ir jāņem vērā SushiSwap neauditētā viedā līguma drošības riski.

Ķīnas lielākās valsts bankas uzstāj uz DCEP testēšanu

Ķīnas celtniecības banka un Ķīnas Rūpniecības un komercbanka – divas no četrām labākajām Ķīnas valsts bankām – cenšas ieviest valsts oficiālo digitālās valūtas sistēmu, digitālās valūtas elektronisko maksājumu vai DCEP.

28. augustā CCB savā mobilajā lietojumprogrammā uzsāka tiešsaistes digitālās valūtas seifa izmēģinājumu, ļaujot lietotājiem konvertēt savas fiat valūtas digitālajā RMB. Tomēr nākamajā dienā banka atspējoja digitālo maku, uzsverot ka testēšana nenozīmē DCEP palaišanu.

No otras puses, ICBC nesen paziņoja par digitālo kredītkaršu izdošanu, ļaujot lietotājiem aktivizēt digitālās valūtas pakalpojumus, saistot pakalpojumu ar savām kartēm. Tomēr pakalpojuma aktivizēšana nenozīmē, ka lietotāji tagad var tērēt digitālās valūtas.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • CCB nav pirmā Ķīnas banka, kas pārbauda Ķīnas digitālās valūtas maku. Vēl viena četrvietīga Ķīnas valsts banka – Lauksaimniecības banka, uzsākta DCEP maka iekšējā pārbaude aprīlī.
  • Četras labākās Ķīnas valsts bankas – ieskaitot CCB, ICBC, Lauksaimniecības banku un Ķīnas Banku – ziņots augustā pārbaudīja DCEP maksājumiem un pārskaitījumiem starp iekšējiem darbiniekiem.

CCB digitālā valūtas seifa saskarne. Avots: Sina Finanses

Kalnrūpniecības platformu ražotājs Canaan Inc. ziņoja par tīrajiem zaudējumiem 2020. gada otrajā ceturksnī

Canaan Inc., pirmais Bitcoin ieguves platformu ražotājs, kas iekļauts Nasdaq biržā, izlaists neauditētie finanšu rezultāti par 2020. gada 2. ceturksni.

Saskaņā ar ziņojumu kompānija 2. ceturksnī piedzīvoja neto zaudējumus 16,8 miljonu RMB (2,4 miljonu USD) apmērā, kas ir uzlabojums salīdzinājumā ar 39,9 miljoniem RMB, kurus uzņēmums zaudēja iepriekšējā ceturksnī. Kalnrūpniecības platformas ražotājs ir uzlabojis darbības un pārdošanas rādītājus otrajā ceturksnī, bruto peļņa uzlabojusies par 17,1x un kopējā pārdotā skaitļošanas jauda gandrīz trīskāršojusies, sasniedzot 2,6 miljonus Thash / s.

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Kā pirmais Bitcoin ieguves platformas ražotājs uzskaitīti Nasdaq 2019. gada novembrī Canaan Inc. akcijas cena, kas pašlaik ir 2,01 USD, ir samazinājusies par 85% no tās sākotnējā publiskā piedāvājuma cena no 9 USD.
  • Canaan Inc. ir bijis ziņojot par neto zaudējumiem kopš 2019. gada, bet pēdējā ceturksnī ir notikuši daži uzlabojumi. Izpilddirektors Zhang Nangeng to attiecināja uz Kanaānas pētniecības un attīstības iespēju uzlabošanu un uzņēmuma AI iniciatīvu izpildi.
  • COANID-19 radīto nenoteiktību dēļ Kanāna tuvākajā nākotnē ir atteikusies prognozēt uzņēmējdarbību.

Ķīnas Caixin Manufacturing PMI pieauga līdz deviņu gadu augstākajam līmenim

Ķīnas akciju tirgus šonedēļ ir atjaunojies. Šanhajas SE Composite un CSI 300 cena preses laikā šobrīd ir 3 406 un 4844, katru nedēļu pieaugot attiecīgi par 2,25% un 2,93%. Tikmēr SZSE Blockchain 50 indekss ir 4130, un nedēļas vērtības izmaiņas ir 3,71%. Honkongā Hang Seng indekss šonedēļ nokritās par 1,46% un šobrīd ir 25 120.

Ķīnas un Honkongas tirgus indeksu rādītāji. Avots: Trading Economics, Investing.com

China Caixin General Manufacturing Purchasing Managers Index izlaišana kalpo kā stimuls Ķīnas akciju tirgum šonedēļ. Ķīnas rūpniecības PMI augustā pieauga līdz 53,1, kas ir deviņu gadu augstākais rādītājs kopš 2011. gada janvāra. To veicina ekonomikas atveseļošanās pēc COVID-19 apstrādes rūpniecībā, kas liecina par eksporta pārdošanas apjomu, jaunu pasūtījumu un produkcijas pieaugumu..

Galvenās līdzņemšanas iespējas

  • Ķīnas Caixin ražošanas PMI mēra ražošanas nozares darbību piecos pīlāros: jauni pasūtījumi, izlaide, nodarbinātība, piegādātāju piegādes termiņi un iegādāto priekšmetu krājums.
  • Indekss šobrīd ir deviņu gadu augstākais, pateicoties atjaunošanas centieniem pēc COVID.

OKEx Insights piedāvā tirgus analīzi, padziļinātas funkcijas, oriģinālus pētījumus & kurētas ziņas no kriptogrāfijas profesionāļiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

81c bb0 6b8 368 026 85c 368