Pasyvios kriptografinės pajamos gali būti naudingos milijardams žmonių, „OKEx“ vadovas sako „Blockchain Economy 2020“, Turkija

Didžiausia pasaulyje kriptovaliutų taškų ir išvestinių finansinių priemonių birža „OKEx“ (www.okex.com) išvyko į Turkiją dalyvauti „Blockchain Economy“ – laukiamiausiame „blockchain“ aukščiausiojo lygio susitikime MENA ir Eurazijoje praėjusią savaitę Stambule. Nors „OKEx“ vedė daug pokalbių per vietinę kriptografinę sceną, praėjusio penktadienio (2020 m. Vasario 21 d.) Renginyje OKEx finansų rinkų direktorė Lennix Lai pristatė savo mintį apie pasyvias pajamas tik kriptografijos rinkoje..

„„ Blockchain “ir skaitmeninis turtas palaipsniui keičia tai, kaip mes uždirbame palūkanas. Pagrindiniai srautai apibrėžia socialinį kapitalą pagal tai, kaip paskirstomos palūkanų normos, ir ima bankus kaip pagrindinę informaciją ir kredito tarpininkus “, – sakė„ OKEx “finansų rinkų direktorė Lennix Lai. „Žengdamas į priekį, remdamasis„ PoS “ir„ DPoS “, taip pat„ DeFi “paskolomis, jis potencialiai įgys naujų produktų, kurie reguliariai teikia interesus. Tai gali būti abipusiai naudinga tradicinei finansų sistemai ir taip milijardams vartotojų suteikti pasyvių pajamų pranašumą “.

2020 m. Vasario 21 d. „OKEx“ finansų rinkų direktorė Lennix Lai pasakė pagrindinę kalbą. Lennix Lai, „OKEx“ finansų rinkų direktorė, buvo pakviesta į žiniasklaidos interviu vietoje.

Banko neturėjimas tapo pasauliniu iššūkiu

Tradicinė finansų sistema pripažino iššūkius. Didelės banko skyrių steigimo ir paslaugų teikimo išlaidos besivystančiose ar nepakankamai išsivysčiusiose šalyse tapo kliūtimi. Epocha žemos palūkanų normos sukėlė keletą nepageidaujamų šalutinių poveikių realaus pasaulio ekonomikai, ypač žalą bankams, kurie moka papildomai už perteklinių atsargų saugojimą, tačiau negali perduoti neigiamų palūkanų indėlininkams.

Pasyvios pajamos kriptografijoje

„Blockchain“, taip pat ir kriptovaliutos svarba gali būti alternatyvus sprendimas sprendžiant tokį iššūkį, kai dėl „blockchain“ priglobtų išmaniųjų sutarčių sumažėja ir protingesni prekybos finansų pakeitimai.

Leidimų neturinčios finansinės priemonės gali sumažinti 99% kliūties kurti ir sudaryti individualias prekybines sutartis, kad galėtų apsidrausti, prekiauti ir uždirbti. „OKEx Pool“ dabar palaiko kuoliuotis iš 8 pagrindinių žetonų, įskaitant EOS, ATOM, DAI, VSYS ir kt., kurių palūkanų norma siekia 15 proc..

„DeFi“ vizija „OKEx“ – ekonomija be trinties

Automatizuota pažangi sutartimis paremta prekyba gali padėti greitai atsiskaityti be jokios rizikos kitai sandorio šaliai, o prekybos ciklo metu iki 99% sumažinamas užstato poreikis ir balansas. Kalbant apie „DeFi“, šifravimo rinka yra alternatyvi nauda tradicinei pinigų rinkai. Tradicinė pinigų rinka gali apsiriboti vietos reguliavimu, instituciniais ir kapitalo poreikiais, atsižvelgiant į prieinamumą, „DeFi“ skolinimas suteikia visuotinę patirtį be leidimų, nuolat stebint ir laikantis reikalavimų. Be to, „DeFi“ skolinimo sandorio šalies rizika yra daug mažesnė nei tradicinio tarpusavio skolinimo. Be to, išmanioji sutartis taip pat žymiai pagreitina apdorojimo laiką ir palengvina naudojimąsi pašalindama sudėtingus dokumentus tarpininkams.

„OKChain“ – „OKEx“ priklausantis komercinis viešasis „blockchain“

„DeFi“ ekosistemos plėtros etapas – „OKEx“ neseniai pristatė „OKChain“ – komercinį viešąjį „blockchain“, kuris palaiko „DeFi“ programų kūrimą ir išleidimą. Vartotojai gali kurti savo „DeFi“ programas, pagrįstas „blockchain“ technologija „OKChain“. Tuo pačiu metu „OKEx“ taip pat išleido „OKEx DEX“, biržos decentralizuotą biržą, pirmąją programą „OKChain“. Siekdamas geresnės prekybos patirties ir likvidumo, „OKEx DEX“ palaiko atsiskaitymus realiuoju laiku nepasitikinčioje aplinkoje.

Norėdami sužinoti svarbiausius įvykius, apsilankykite „OKEx“.

Renginio nuotraukos:

„OKEx“ stendas „Blockchain Economy 2020“ su įdomiais suvenyrais ir informacija viršūnių susitikime buvo įspūdingas.

Lennix Lai, „OKEx“ finansų rinkų direktorė, per 2 dienų viršūnių susitikimą bendravo su daugybe žiniasklaidos priemonių, svečių ir verslo partnerių.

Lennix Lai, „OKEx“ finansų rinkų direktorė, pristatė pagrindinį pranešimą „Blockchain Economy 2020“, nagrinėdama pasyviųjų pajamų, išskyrus kriptografiją, temą.. „OKEx“ komanda buvo susitikimo vietoje ir pasveikino kiekvieną renginio lankytoją.

GALAS

Apie „OKEx“

Didžiausia ir įvairiausia pasaulyje kriptovaliutų rinka „OKEx“ yra vieta, kur pasauliniai kriptografijos prekeiviai, kalnakasiai ir instituciniai investuotojai ateina valdyti kriptografinio turto, padidinti investavimo galimybių ir apsidrausti nuo rizikos. Mes teikiame pagrindinių kriptovaliutų neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, įskaitant ateities sandorius, nuolatinius apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, investuotojams siūlant didelį lankstumą formuojant savo strategijas, kad padidintumėte pelną ir sumažintumėte riziką.

Žiniasklaidos kontaktas:

Vivienas Choi

El. Paštas: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me