Pradedami „OKChain“ atnaujinimai ir „Validator“ pasirinkimas

Didžiausia pasaulyje kriptovaliutų spot ir išvestinių finansinių priemonių birža „OKEx“ (www.okex.com) paskelbė, kad gegužės 25 d. Bus paleista „OKEx“ sukurtos komercinės viešosios grandinės „OKChain“ versija 0.10. Buvo patvirtintos patvirtintojų atrankos ir dividendų mechanizmo taisyklės. atskleista tuo pačiu metu. Vartotojai, kurie naudojosi OKT ženklu, vienu balsavimu gali balsuoti iki 30 kandidatų, generuodami 21 patvirtintoją.

Po atnaujinimo „OKChain“ taps pirmąja kriptografinių mainų sukurta viešąja grandine, palaikančia trečiųjų šalių institucijų prieigą. Tuo pačiu metu „OKChain“ pradėjo verifikuoti kandidatus visame pasaulyje ir pakvietė vartotojus bei institucijas dalyvauti.

„Tikimės, kad„ OKChain “dalyvaus daugiau vartotojų ir institucijų. „OKChain“ ekologiškos statybos pagrindas yra svarbus pasirengimas prieš pradedant „OKChain“ maitinimo tinklą “, – sakė Alysa Xu,„ OKEx “strategijos vadovė. „Remdamiesi nauja versija 0.10, vartotojai gali realizuoti savo valią naudodamiesi balsavimo mechanizmu ir rinktis, kurie atitinka jų pačių interesus ir įvairina„ OKChain “plėtrą. Mes tikimės, kad kartu su pasauliniais vartotojais sukursime atvirą, decentralizuotą, praktišką ir įvairią ekosistemą. “

„OKChain“, leidimų neturinti ir decentralizuota viešoji grandinė

Palyginti su kitomis mainų viešosiomis grandinėmis, „OKChain“ linkęs laikytis decentralizacijos idealų, savo šaltinio kode visiškai panaudodamas „peer-to-peer“ tinklo pobūdį, negrįžtamumą ir efektyvią autonomiją. Atsižvelgiant į tai, visi dalyviai, įskaitant „OKEx“ kaip kūrėją, negali kontroliuoti šios viešosios grandinės.

Be to, vietoj reikalavimo, kad mazgai pateiktų pasiūlymą viešosios grandinės „valdytojui“ prieš kiekvieną tradicinės viešosios grandinės veiksmą, „OKChain“ priima „peer-to-peer tinklą“, kuris mazgų bėgikams leidžia kurti DEX ir dApp arba nuspręsti, kuris kriptovaliutas ir prekybos poras, kad būtų galima išvardyti nereikalaujant jokio „valdytojo“ leidimo. Trumpai tariant, „OKChain“ yra visiškai bendruomenės autonominė viešoji grandinė.

Balsavimo taisyklės suteikia rinkėjams aukštą autonomijos laipsnį

„OKChain“ priima reprezentacinę sistemą. OKT turėtojai, kurie naudojosi OKT žetonu, taps rinkėjais, kurie gali pasirinkti tapti „paprastu rinkėju“, norėdami balsuoti tiesiogiai už patvirtintojus arba perduoti savo balsavimo galią kitai paskyrai, vadinamai „įgaliotuoju rinkėju“ balsuoti jų vardu..

Kiekvienam rinkėjui leidžiama balsuoti iki 30 kandidatų tvirtintojų. Pvz., Jei vartotojas įtraukė 100 OKT, kiekvienas gali atiduoti po 100 balsavimo kortelių iki 30 kandidatų. 21 geriausias kandidatas, surinkęs daugiausiai balsų, sudarys pagrindinį tikrintojų rinkinį, o kiti – kaip kandidatai.

Įrodyta, kad turint 21 patvirtintoją yra pats brandžiausias sprendimas, tai gali maksimaliai padidinti pusiausvyrą tarp decentralizacijos laipsnio ekologijoje ir ekologinio veikimo efektyvumo. Kalbant apie balsavimo mechanizmą, palyginti su "renkantis geriausią" ir "renkantis keletą gerų", pastarasis yra atsparesnis gedimams. Be to, tai taip pat gali veiksmingai susilpninti didelių OKT turėtojų įtaką pradiniame „OKChain mainnet“ paleidimo etape, kad balsavimo rezultatai geriau atspindėtų visų OKT turėtojų norus iš „OKChain“ ekosistemos..

„OpenDEX“ & „DEX Operator“, naujos koncepcijos, kurias pristatė „OKChain“

0.10 versijoje „OKChain“ pradėjo „OpenDEX modelio“ ir „DEX Operator“ koncepcijas. Pagal „OpenDEX“ modelį „OKChain“ pasiūlys mazgams visą reikalingą pagrindinę technologiją, išskirdamas viešosios grandinės operatorių nuo DEX operatoriaus, kuris daugeliu atvejų buvo sujungtas kaip vienas.

Naujos koncepcijos daro ryšį tarp DEX operatoriaus ir viešosios grandinės operatoriaus panašesnį į santykį tarp ETH grandinės ir ERC20. „OKChain“ leidžia visiems mazgams sukonstruoti savo DEX ir prekybos poras be jokio slenksčio. Be to, mazgai ne tik neprivalo mokėti didelių išlaidų už serverį ir technologijas, bet ir turės nuolatinę naudą ateityje.

Keli pajamų šaltiniai iš „OKChain“

"Pagrindinis „OKChain testnet“ versijos 0.10 tikslas yra dar labiau išaiškinti teises ir interesus, kuriais mazgų vartotojai gali dalytis „OKChain“ ekosistemoje “, – sakė Alysa Xu. blokuoti kartos atlygį, balsavimo atlygį, suderinimo mokestį, sandorio mokestį ir kt. “

Remiantis vieša informacija, 100% genezės bloko OKT bus susieta su OKB turėtojais, o tai reiškia, kad OKB turėtojai taps pirmąja OKT turėtojų partija ir pradės kelią kai kuriose srityse, įskaitant tapimą supernodais, balsavimą, DEX operaciją ir kt. Be to, papildomai OKT kasmet bus išleidžiama 1–5%, tikimasi, kad dalis jo veiks kaip generinis atlygis, o kitas – kaip balsavimo atlygis. Be to, DEX operatoriai taip pat gaus pajamų mokestį, mokestį už sandorį ir pan.

GALAS

Apie „OKEx“

Didžiausia ir įvairiausia pasaulyje kriptovaliutų rinka „OKEx“ yra vieta, kur pasauliniai kriptografijos prekeiviai, kalnakasiai ir instituciniai investuotojai ateina valdyti kriptografinio turto, padidinti investavimo galimybių ir apsidrausti nuo rizikos. Mes teikiame pagrindinių kriptovaliutų neatidėliotinų ir išvestinių finansinių priemonių prekybą, įskaitant ateities sandorius, nuolatinius apsikeitimo sandorius ir pasirinkimo sandorius, investuotojams siūlant didelį lankstumą formuojant savo strategijas, kad padidintumėte pelną ir sumažintumėte riziką.

Žiniasklaidos kontaktas:

Vivienas Choi

El. Paštas: [email protected]

@vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

bb8 223 849 0ab bf2 f1c 3b9