Investavimas į „Regeneron Pharmaceuticals“ (NASDAQ: REGN) atsargas

„Regeneron Pharmaceuticals“ (NASDAQ: REGN) yra farmacijos įmonė, kurios būstinė yra Niujorke. Turėdama daugiau nei trijų dešimtmečių patirtį, įmonė sugebėjo panaudoti savo mokslinių tyrimų ir plėtros galimybes greitai pateikti į rinką vaistus, kurie pakeitė begalės asmenų gyvenimą. Bendrovės sukurtos naujovės supaprastino vaistų kūrimo grafiką, dėl to padidėjo sąnaudų efektyvumas ir sumažėjo vaistų pateikimo į rinką išlaidos. Bendrovė ir toliau aktyviai dirba mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, stebi naujausias mokslo naujoves ir ieško būdų, kaip jas panaudoti ilgalaikiam augimui.. 

Kas yra „Regeneron Pharmaceuticals“ (REGN)?

Įkurta 1988 m., Pirminis „Regeneron“ farmacinių tyrimų dėmesys buvo sutelktas į smegenų neuronų regeneraciją, siekiant gydyti Huntingtono, Alzheimerio ir Parkinsono ligomis sergančius pacientus. Praėjus ketveriems metams nuo įkūrimo, jų pirmasis vaistas pradėjo klinikinius tyrimus. Nors originalus vaistas neišlaikė šių bandymų, „Regeneron“ nuo to laiko išplėtė savo mokslinių tyrimų sritį daugelyje kitų sričių. Po dviejų dešimtmečių bandymų ir klaidų pirmasis kompanijos vaistas ARCALYST pateko į rinką 2000-ųjų pradžioje. Dabar įmonėje dirba beveik 9000 žmonių visame pasaulyje, o šiandien rinkoje yra aštuoni FDA patvirtinti gydymo būdai. Jų portfelis apima platų vaistų asortimentą, apimantį alergines ir uždegimines ligas, vėžį, širdies ir kraujagyslių bei medžiagų apykaitos ligas, nervų ir raumenų ligas, infekcines ligas ir retas ligas..

Įkūrėjas George’as D. Yancopoulosas pagal išsilavinimą yra mokslininkas ir buvo įtrauktas į 6 iš 8 patvirtintų vaistų, kuriuos „Regeneron“ pateikė į rinką, pagrindinį tyrėją. Nepaisant prezidento ir vyriausiojo mokslo pareigūno vaidmens, Yancopoulos ir toliau yra labai įsitraukęs į bendrovės mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tęsdamas savo darbą, 1990-aisiais Yancopoulos tapo 11-ąja dažniausiai cituojamu mokslininku, o daugelis šiandien farmacijos tyrimuose naudojamų metodų ir metodų yra tiesioginis jo tyrimų rezultatas.

Kodėl „Regeneron Pharmaceuticals“ (REGN) Materija?

„Regeneron“ tyrimų ir plėtros gyvavimo ciklui labai naudinga „Velocisuite“ technologija, kurią bendrovė sukūrė 2003 m. Naudodamiesi šiuo įrankių rinkiniu, naujoviški ir tikslūs rezultatai pasiekiami visais narkotikų bandymo proceso etapais. Šis technologijų rinkinys buvo pradėtas kurti 2003 m., Į jį įeina „VeolciGene“, „VeolciMouse“ ir „VeolciHum“. Šis įrankių rinkinys kartu leidžia greitai manipuliuoti ir dauginti laboratorinių pelių genetinę medžiagą. Taip elgiantis, įvairūs genetiniai sutrikimai gali būti atkuriami masėje, leidžiant pelėms gaminti žmogaus antikūnus. Šie veiksniai yra labai naudingi bandant vaistus, leidžiantys gauti itin tikslų rezultatą, atspindintį terapijos poveikį žmonėms. Pelių, kurių genetinė sudėtis panaši į žmones, sukūrimas leido įmonei skusti mėnesius nuo vaistų kūrimo laiko juostos.

Visai neseniai kompanija sulaukė didelio dėmesio kurdama COVID-19 gydymą. Naudodama „Velocisuite“ ir kitas technologijas, „Regeneron“ Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas skyrė 450 milijonų dolerių, kad sukurtų antikūnų gydymą virusu pagal JAV vyriausybės operaciją „Warp Speed“. Gydymas, žinomas kaip REGN-COV2, buvo suteiktas FDA leidimo naudoti skubiai. „Regeneron“ sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, kai buvo pranešta, kad REGN-COV2 buvo suteiktas prezidentui Donaldui Trumpui, kai jis gydėsi dėl savo COVID-19 diagnozės. Gydymas labai panašus į tą, kurį kompanija sukūrė per Ebolos pandemiją. Dėl panašaus kokteilio vaistų, skiriamų Ebolos liga sergantiems pacientams, išgyvenamumas buvo beveik 90%, jei jis buvo vartojamas ankstyvosiomis infekcijos dienomis.

„Regeneron Pharmaceuticals“ (REGN) Perspektyvos

Bendrovė turi keletą vaistų skirtinguose FDA bandomojo proceso etapuose. Iš viso „Regeneron“ namuose gaminamas 31 vaistas, kuris šiuo metu yra 1, 2 arba 3 klinikinių tyrimų etape. Šiuose tyrimuose dalyvavo 8400 pacientų daugiau nei 53 šalyse. Nors neįmanoma numatyti, kurie bus patvirtinti, įmonės vidaus tyrimų pajėgumai turi tvirtą patirtį kuriant produktus, kurie patenka į rinką. Bendrovė iš naujo įsirengia įspūdingą daiktą 30% metinių pajamų vėl skiriama moksliniams tyrimams ir plėtrai. Ši pajamų dalis atitinka pramonės gigantus, tokius kaip „Pfizer“, ir rodo rimtą įsipareigojimą nuolat augti įvairinant produktų pasiūlą. Atsižvelgdama į šį numatymą, įmonė nuolat lenkia kreivę ir turi galimybę pristatyti vis daugiau produktų turgus.

„Regeneron“ požiūris į vaistų kūrimą yra unikalus ir turi daug privalumų. Bene svarbiausias jų požiūris yra „Regeneron“ genetikos centras, atidarytas 2013 m., Kuris jau sekvenavo daugiau nei 1 milijono žmonių genomus. Šis darbas padarė „Regeneron“ vienos didžiausių genetinių duomenų bazių pasaulyje savininku. Atlikdamas mokslinius tyrimus ir sutikdamas savanorius, „Regeneron“ renka genetinę informaciją, ją anonimizuoja ir tada naudoja savo analitinę programinę įrangą, kad pažvelgtų į genetinius bruožus. Išanalizavus duomenis, bendrovė gali naudoti šias genetines sekas savo vaistų tyrimuose. Suprasdamas genetinės sekos svarbą vaistų testavimui ir plėtrai ateityje, „Regeneron“ taip pat bendradarbiavo su tokiais pagrindiniais vaistų gamintojais kaip: „Pfizer“ ir „AstraZeneca“ finansuoti pasaulines mokslinių tyrimų iniciatyvas, skirtas pagreitinti ir patobulinti genetinės sekos technologiją. Šio bendradarbiavimo tikslas yra padidinti mokslinių tyrimų efektyvumą, o tai paskatins daugiau tobulinti vaistus ir jų atradimus bei galiausiai pagerinti žmonių sveikatą.

Kur nusipirkti „Regeneron Pharmaceuticals“ (REGN) Atsargos

Tarpininkas, kurį mes rekomenduojame, yra Firstrade.

„Firstrade“ yra pirmaujanti internetinė brokerių įmonė, siūlanti visą investicinių produktų ir įrankių seriją, skirtą padėti tokiems investuotojams kaip jūs kontroliuoti savo finansinę ateitį. Nuo pat įkūrimo 1985 m. „Firstrade“ buvo įsipareigojusi teikti aukštos kokybės ir kokybiškas paslaugas.

„Firstrade“ sujungia patentuotą prekybos technologiją, labai intuityvią vartotojo sąsają, puikų klientų aptarnavimą ir mobilias programas..  Firstrade yra FINRA / SIPC narys.

Investavimas į „Regeneron Pharmaceuticals“ (NASDAQ: REGN) atsargas Investavimas į „Regeneron Pharmaceuticals“ (NASDAQ: REGN) atsargas Investavimas į „Regeneron Pharmaceuticals“ (NASDAQ: REGN) atsargas
★★★★★ ★★★★★ Firstrade apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ M1 finansų apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

★★★★★ ★★★★★ „Public.com“ apžvalga

„Securities.io“ reitingus nustato mūsų redakcijos komanda. Vertybinių popierių brokerių vertinimo formulėje atsižvelgiama į daugybę faktorių, įskaitant sąskaitų mokesčius ir minimumus, prekybos platformas, klientų palaikymą, reguliavimo institucijas ir investavimo galimybes.

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Mokesčiai

Nulis komisijos

Minimali sąskaita

Nė vienas

Minimali sąskaita

100 USD

Minimali sąskaita

Nė vienas

Akcijos

Laisvos atsargos *

* Išsamesnės informacijos ieškokite svetainėje.

Akcijos

Nė vienas

Skatinimas

Nė vienas

Santrauka

„Regeneron“ yra farmacijos įmonė, tvirtai įsipareigojusi investuoti į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Vykdydami šį įsipareigojimą, jie sukūrė keletą būdų ir metodų, kurie yra unikalūs pramonėje. Dėl šių pokyčių rinką pasiekė pastovus terapinių vaistų vamzdynas. Nuolat sutelkiant dėmesį į genetinį sekvenavimą kaip į vaistų kūrimo metodą, laikui bėgant tobulinant technologijas, jie tik dar labiau sustiprins jų, kaip vienos novatoriškiausių farmacijos pramonės įmonių, vietą..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me