KuCoin Exchange: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

KuCoin pārskats

Kā izmantot, tirgoties un reģistrēties KuCoin biržā

KuCoin ir populāra jauna kriptovalūtas birža, kuru dibinājusi grupa blokķēdes tehnoloģiju ekspertu. Uzziniet visu, kas jums šodien jāzina par KuCoin, mūsu pārskatā.

Iespējas

 • Honkongā bāzēta kriptogrāfijas apmaiņa tika uzsākta 2017. gadā
 • Mobilā un galddatora tirdzniecība
 • Vairāki pasūtījumu veidi dažādu kriptovalūtu diapazonā

Depozīta metodes

 • USD
 • Kriptovalūta
 • Visa un Mastercard

Plusi

 • Simtiem kriptovalūtu pāru
 • Izstrādājuši pieredzējuši blokķēdes tehnoloģiju profesionāļi
 • Nākotnes līgumu tirdzniecība

Cons

 • Ierobežota regulatīvā uzraudzība

Ievads

KuCoin ir Honkongas kriptovalūtas birža, kas pazīstama ar konkurētspējīgām tirdzniecības cenām, KCS žetonu dividendēm un elastīgu normatīvo regulējumu. KuCoin varētu būt visstraujāk izveidotā birža kriptogrāfijas vēsturē: KuCoin aiz komandas pulcējās 2017. gada maijā un līdz 2017. gada augustam, pēc eņģeļu investīciju kārtas, birža bija gatava sākt.        kucoin-exchange-review

KuCoin komandas sastāvā ietilpst grupa no blokķēdes tehnoloģiju ekspertiem no tādiem galvenajiem vārdiem kā Ant Financial, Youling, Jianbang Communication un iBOX Pay. Mērķis bija izveidot zemu cenu, lietotājam draudzīgu kriptovalūtas maiņu, vienlaikus piedāvājot drošu tirdzniecības vidi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem tirgotājiem.

Mūsdienās KuCoin ir kļuvis par vienu no 50 vai 60 lielākajām kriptovalūtu biržām visā pasaulē. Biržas vispopulārākie pāri ietver tā KuCoin akciju (KCS), Tether (USDT), Bitcoin (BTC) un Ethereum (ETH) pārus. KuCoin Akcijas ir uz biržām balstītas žetoni un KuCoin kriptogrāfijas biržas vietējā valūta. Kā KuCoin žetonu turētājs jums ir tiesības saņemt daļu no visiem tirdzniecības komisijas ieņēmumiem, ko nopelnījusi birža.

kucoin-lietotāja rokasgrāmata

KuCoin saglabā pārsteidzoši nelielu daļu no saviem tirdzniecības ieņēmumiem: tikai 10% no tirdzniecības ieņēmumiem KuCoin platformā tiek novirzīti uzņēmumam. 50% no tirdzniecības maksas ieņēmumiem tiek nosūtīti KCS žetonu turētājiem, bet atlikušie 40% tiek dalīti ar lietotājiem, izmantojot ielūgumu bonusu (t.i., novirzīšanas prēmijas). Dažas citas biržas 90% no tirdzniecības maksas ieņēmumiem nekavējoties nosūta lietotājiem.

Vēl viena KuCoin priekšrocība ir tā pārsteidzoši lētā maksu struktūra. Noguldīt neko nemaksā, un vairums tirdzniecības maksu ir tikai 0,1%. Jums būs jāmaksā nelielas izmaksas par izņemšanu, kas dažādās kriptovalūtās atšķiras.

KuCoin ir interfeiss, kas līdzīgs lielākajai daļai citu vadošo biržu. Ir standarta tirdzniecības diagrammas un grafiki. Jūs varat izvēlēties no dažādiem tirgiem un tirdzniecības veidiem. KuCoin arī mēdz būt vairāk monētu nekā vidējā valūtas maiņas summa. KuCoin baltrakstā komanda paziņoja, ka vēlas 4 mēnešu laikā pēc izlaišanas uzskaitīt 50 monētas. Šis mērķis ir sasniegts, un šodien platformā kopumā ir uzskaitītas vairāk nekā 100 kriptovalūtas.

Mēs arī novērtējam KuCoin drošību: apmaiņā nav notikuši nekādi lieli drošības pārkāpumi, uzlaušanas vai datu noplūde – vismaz neviens, par kuru mēs zinām. Protams, KuCoin ir jaunāks par lielāko daļu biržu, tāpēc mēs nevaram runāt ar biržas ilgtermiņa drošības rādītājiem, taču agrīnas pazīmes ir daudzsološas.

Kopumā KuCoin trūkst vadošo biržu reputācijas, regulējuma un pārredzamības, taču gadu gaitā lēnām ir palielinājies darījumu apjoms, pateicoties konkurētspējīgajai maksas struktūrai un dažādam kriptovalūtu pāru klāstam..

Galvenās iezīmes

Galvenās KuCoin funkcijas ietver:

Vairāki pasūtījumu veidi: KuCoin piedāvā limitu, stopu, tikai pastu un citus pasūtījumu veidus simtiem kriptovalūtu pāru.

Nākotnes līgumu tirdzniecība: KuCoin savā KuMEX biržā piedāvā pastāvīgu BTC / USD nākotnes līgumu ar līdz pat 10 reizes lielāku kredītplecu.

KuCoin API: KuCoin API ļauj viegli integrēt apmaiņu esošajā iestatījumā.

Zema maksa: KuCoin iekasē maksu tikai par 0,1%, padarot to par vienu no lētākajām kriptovalūtu biržām šodien internetā.

Atbalsta institucionālie investori: KuCoin pabeidza eņģeļu investīciju kārtu 2017. gada augustā. Šodien KuCoin vietnē ir divi galvenie investori IDG Capital un Matrix Partners..

Mobilās lietotnes: KuCoin piedāvā mobilās lietotnes iOS un Android. Izmantojot tālruni, varat tirgoties, atrodoties ceļā, apskatīt konta informāciju un veikt citas darbības.

KuCoin akcijas un dividendes: KuCoin akciju (KCS) žetonu turētāji nopelna dividendes no 50% no tirdzniecības maksas platformā. Jo vairāk KCS žetonu jums pieder, jo vairāk dividendes jūs nopelnīsit.

100+ kriptovalūtas: KuCoin ir uzskaitījis pārsteidzoši daudz kriptovalūtu. Biržā ir iekļautas vairāk nekā 100 kriptovalūtas, tostarp galvenie tirgus līderi un mazākas, neskaidrākas kriptovalūtas.

Lētas tirdzniecības maksas: KuCoin ir vienota un vienkārša tirdzniecības maksas struktūra, kurā jūs maksājat 0,1% par katru darījumu. KuCoin neievēro ražotāja / ņēmēja maksas modeli, tāpat kā vairums citu biržu.

Atlaides, kas pieejamas tirdzniecības maksām: KuCoin akciju (KCS) žetonu turētāji ne tikai nopelna dividendes, izmantojot platformu, bet arī saņem atlaidi tirdzniecības maksām. KuCoin tirdzniecības maksas jau tagad ir lētas (0,1%), un KCS žetonu turētāji var samazināt maksu līdz pat 30%. Jūs saņemat 1% atlaidi par katriem 1000 KCS, kas atrodas jūsu KuCoin makā.

Ierobežota regula: KuCoin nepretendē uz to, ka to regulē neviena cienījama regulatīvā aģentūra, lai gan lietotājiem joprojām ir jāveic KYC / AML verifikācija, lai platformā rīkotos ar fiat valūtu.

Pieejams visā pasaulē: KuCoin ir pieejams aptuveni 200 valstīs visā pasaulē, kas būtībā aptver visu pasauli, izņemot valstis, par kurām ir noteiktas sankcijas.

Pool-X likme: KuCoin ir pierādījums par akciju ieguves baseinu ar nosaukumu Pool-X, kur jūs varat bloķēt kriptovalūtas, lai nopelnītu atlīdzību.

Citas pieejamās KuCoin akciju (KCS) prēmijas: KuCoin sadala 90% no saviem tirdzniecības maksas ieņēmumiem lietotājiem. Jūs varat nopelnīt naudu vietnē KuCoin, izmantojot, piemēram, novirzīšanas prēmijas.

KuCoin valūtas un pāri

Pēc Coinmarketcap datiem, KuCoin ir vairāk nekā 250 aktīvi tirdzniecības pāri. Mums ir grūti noticēt, bet tas parāda, cik kriptovalūtas vienā vai otrā brīdī ir atbalstījis KuCoin. Papildus galvenajām kriptovalūtām, piemēram, BTC, ETH, NEO un XRP, jūs varat atrast mazāk zināmas kriptovalūtas, piemēram, Ankr (ANKR), Dent (DENT), carVertical (CV) un SophaTX (SPHTX).

KuCoin atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Lai noguldītu līdzekļus savā kontā, KuCoin pieprasa jums veikt 2FA verifikāciju. Kad esat pabeidzis 2FA verifikāciju, savā kontā varat noguldīt praktiski visas atbalstītās kriptovalūtas, tostarp populārās kriptovalūtas un mazāk zināmās iespējas. KuCoin savā platformā nodrošina seifu visām tirgojamām kriptovalūtām. 2019. gadā KuCoin paziņoja, ka sāks atbalstīt tūlītējus USD noguldījumus un izņemšanu, lai gan jums ir jāizmanto KuCoin lietotne. Tiek atbalstīti arī Visa un Mastercard depozīti.

KuCoin reģistrācijas un pieteikšanās process

KuCoin ir vienkāršs reģistrācijas un pieteikšanās process. Pēc e-pasta adreses apstiprināšanas varat piekļūt savam kontam tūlīt. Lai noguldītu līdzekļus savā kontā, vispirms ir jāiestata divu faktoru autentifikācija (2FA). Jūs varat sākt tirdzniecību, tiklīdz līdzekļi atrodas jūsu kontā, un nav nepieciešama KYC vai AML verifikācija (nepārbaudītiem kontiem ir noteikts 2 BTC dienā izņemšanas limits, taču tas ir vienīgais ierobežojums).

KuCoin tirdzniecība

KuCoin ir vienkārša, vienkārša tirdzniecības saskarne, kas līdzīga lielākajai daļai citu mūsdienu interneta biržu. Starp citiem tirdzniecības veidiem varat veikt limitu, tirgu, stop limitu un apturēt tirgus pasūtījumus. Izvēlieties kādu no simtiem dažādu kriptovalūtu pāru, kas uzskaitīti platformā, pēc tam pērciet vai pārdodiet. Platformas KuMEX biržā var tirgot arī beztermiņa nākotnes līgumus (BTC / USD).

KuCoin maksas

KuCoin neizmanto to pašu ražotāja / ņēmēja modeli, kas redzams citās kriptogrāfijas biržās, kā arī birža nepiedāvā uz apjomu balstītas tirdzniecības maksas atlaides. Tā vietā KuCoin iekasē fiksētu 0,1% maksu abām pusēm par visiem platformā veiktajiem darījumiem. Noguldījumi ir bezmaksas, un par lielāko daļu naudas izņemšanas jūs vienkārši maksājat tīkla maksu (piemēram, BTC izņemšanas maksa ir 0,0005).

 • Tirdzniecības maksas: 0,1%
 • Depozīta maksa: Bezmaksas
 • BTC izņemšanas maksa: 0,0005 BTC
 • LTC izņemšanas maksa: 0,001 LTC
 • ETH izņemšanas maksa: 0,01 ETH
 • Tirdzniecības maksas atlaides: 1% atlaide par katru 1000 KCS, kas atrodas jūsu makā (maksimālā 30% atlaide)

KuCoin drošības jautājumi un dīkstāves

KuCoin tika palaists 2017. gada augustā, un kopš tā palaišanas nav bijuši publiski atklāti drošības jautājumi, uzlaušanas vai datu pārkāpumi. Jā, KuCoin ir salīdzinoši jauns, taču 2,5 gadu droša tirdzniecības vēsture nav par ko jokot. Šķiet, ka KuCoin ir ieviestas stingras drošības procedūras. 2019. gada martā KuCoin izpilddirektors Maikls Gans izdeva noslēpumainu tvītu paziņojot, ka birža “mēģināja atgūt nozagtos aktīvus” pēc citu biržu uzlaušanas. Daži interpretēja šo ziņojumu kā atziņu, ka KuCoin tika uzlauzts, un KuCoin kopienā bija īss satraukums. Tomēr birža vēlāk apstiprināja, ka tā nav uzlauzta un ka viņi vienkārši mēģina atgūt nozagtos aktīvus citu biržu vārdā.

KuCoin lietošanas ērtums

KuCoin ir ērti izmantot ikvienam, kurš pārzina parasto apmaiņas saskarni. Tomēr, ja jūs meklējat Coinbase stila tūlītējas pirkšanas iespēju, tad KuCoin var nebūt jums piemērota izvēle. Visi darījumi tiek veikti parastā apmaiņas saskarnē ar diagrammām un grafikiem, kas parāda biržas pašreizējo pasūtījumu grāmatu. KuCoin diagrammas displeji ir nedaudz sarežģītāki un informētāki nekā vidējā kriptogrāfijas apmaiņa, kas var padarīt lietas neskaidras.

KuCoin uzticība un privātums

KuCoin ir privāts attiecībā uz lielāko daļu savas darbības aspektu. Mēs zinām, ka birža atrodas Honkongā, un to ir dibinājusi grupa blockchain tehnoloģiju ekspertu, taču tas arī viss. KuCoin baltā grāmata izklāsta pamatinformāciju par dibinātāju komandu, kurā ietilpst Maikls Gans (izpilddirektors), Ēriks Dons (COO) un Top Lan (CTO). Tas ir lieliski, taču regulatīvās uzraudzības trūkums nedaudz attiecas.

KuCoin klientu apkalpošana

KuCoin ir klientu atbalsta centrs, kura pakalpojumi ir pieejami angļu, krievu, turku un ķīniešu valodā. Jūs varat pārlūkot bieži uzdoto jautājumu sarakstu un izplatītākos atbalsta pieprasījumus. Vai arī jūs varat iesniegt pieprasījumu, izmantojot tiešsaistes veidlapu. KuCoin nav bezmaksas tālruņa numura vai klientu apkalpošanas e-pasta, kuru varat izmantot, lai sazinātos ar uzņēmumu. KuCoin apgalvo, ka viņu atbalsta komanda ir pieejama visu diennakti.

KuCoin lietotāja rokasgrāmata: Kā iestatīt un izmantot KuCoin

KuCoin reģistrācijas process ir vienkāršs. Dažu minūšu laikā jūs varat reģistrēties apmaiņai un veikt pirmo darījumu. Lūk, kā to izdarīt.

1. Pierakstieties

Vispirms reģistrējieties KuCoin, apmeklējot vietni KuCoin.com un noklikšķinot uz pogas ‘Reģistrēties’.

Jūs varat reģistrēties, izmantojot e-pasta adresi. Tomēr, ja jums ir ķīniešu tālrunis, varat arī reģistrēties, izmantojot tikai savu tālruņa numuru.

2. Pārbaude

Ievadiet savu e-pasta adresi vai tālruņa numuru un pēc tam noklikšķiniet uz Sūtīt kodu. KuCoin nosūtīs jums e-pastu vai īsziņu ar verifikācijas kodu. Jums ir 60 sekundes, lai ievadītu šo kodu, lai pārietu uz nākamo soli.

kucoin-exchange-login

Nākamajā darbībā jums tiks lūgts ievadīt paroli. Šajā brīdī jūs esat oficiāli reģistrējies apmaiņai.

KuCoin neregulē neviena liela organizācija, tāpēc nav nepieciešama papildu pārbaude, lai sāktu veikt darījumus platformā. Jums kā nepārbaudītam kontam 24 stundu maksimālais izņemšanas limits ir 2 BTC, taču tas ir vienīgais reālais ierobežojums.

kucoin-exchange-panelis

Pabeidzot KYC verifikāciju (augšupielādējot valsts ID), jūs varat izvairīties no šī izņemšanas ierobežojuma. KYC pabeigšana arī palīdz atgūt kontu, ja zaudējat piekļuvi.

kucoin-kyc-know-your-customer

Verifikāciju varat pabeigt jebkurā laikā, dodoties uz savu lapu KuCoin.com/account.

3. Divu faktoru autentifikācija

Pirms noguldāt naudu platformā, jums būs jāpabeidz divu faktoru autentifikācija (2FA), izmantojot SMS vai Google Authenticator.

Jums arī jāiestata sava tirdzniecības parole.

4. Maksājuma veids

Kad esat pabeidzis divfaktoru autentifikāciju, varat ieskaitīt līdzekļus savā kontā. Jūs varat noguldīt līdzekļus, izmantojot bankas pārskaitījumus vai BTC. KuCoin ļauj arī iegādāties kriptogrāfiju ar Visa vai Mastercard kredītkarti.

kucoin-deposit-metode

Jūs varat arī noguldīt USD savā kontā, izmantojot iOS vai Android mobilo lietotni KuCoin

5. Tirdzniecība ar kriptovalūtu

kucoin-exchange-trading-kriptonauda

Kad nauda atrodas jūsu kontā, varat noklikšķināt uz ‘Tirgi’, lai apskatītu pieejamos tirdzniecības tirgus. Noklikšķiniet uz jebkura no pieejamajiem pāriem, lai skatītu diagrammas, pasūtījumu grāmatas un attiecīgā pāra tirdzniecības vēsturi.

kucoin-exchange-platform

Kā redzat, KuCoin tirdzniecības ekrāns ir nedaudz juceklis, salīdzinot ar citām kriptovalūtas biržām. Pēc noklusējuma ekrānā tiek parādīta daudz tirgus informācijas, tostarp informācija par dažādiem tirdzniecības pāriem ekrāna kreisajā pusē. Par laimi, jūs varat pielāgot

Ar visiem tirdzniecības pāriem jūs varat izveidot limitu, tirgu, stop limitu un apturēt tirgus rīkojumus.

6. Futures and Leveraged Trading KuCoin’s KuMEX biržā

KuCoin ir pieejamas citas tirdzniecības iespējas. Augšējā izvēlnes joslā noklikšķiniet uz “Līgumi”, lai nokļūtu KuMEX nākotnes līgumu biržā. Noklikšķiniet uz Iespējot līguma tirdzniecību, lai sāktu tirgoties ar Bitcoin nākotnes līgumiem. Jums būs jāpiekrīt noteikumiem un nosacījumiem. Pēc tam jūs varat sākt veikt pasūtījumus nekavējoties, izmantojot līdz pat 10x sviru.

kucoin-atsaukšana

Pašlaik KuMEX piedāvā tikai vienu nākotnes līgumu: bitcoin mini pastāvīgo līgumu (XBTUSD Mini).

Ja jūs nekad neesat darījis nākotnes darījumus un vēlaties uzzināt vairāk, KuMEX piedāvā arī smilšu kasti, kurā varat veikt simulētus darījumus. Apmācības ir pieejamas arī tieši no KuMEX tirdzniecības ekrāna.

7. Izstāšanās

Noklikšķiniet uz cilnes Aktīvi, pēc tam uz Izņemšana, lai izņemtu līdzekļus no sava KuCoin konta.

kucoin-atsaukšana

Atlasiet marķieri, kuru vēlaties atsaukt, pēc tam pievienojiet adresi, uz kuru vēlaties to atsaukt. Jums jāievada sava tirdzniecības parole un jāpabeidz 2FA pārbaude.

kucoin-trading-password

Ja plānojat bieži izmantot šo izņemšanas adresi, varat to pievienot kā parasto adresi.

kucoin-crypto-wallet-address

Izņemšana tiek apstrādāta 30 minūšu laikā. Lielāki izņemšanas gadījumi (vairāk nekā 100 000 reizes lielāki nekā apstrādes maksa) tiks apstrādāti manuāli. Dažādiem žetoniem ir atšķirīga maksa par izņemšanu, lai gan KuCoin maksas ir konkurētspējīgas.

Pēdējais vārds

KuCoin ir Honkongā bāzēta kriptovalūtas apmaiņa ar minimālu normatīvo uzraudzību. Birža piedāvā simtiem kriptovalūtu pāru, ieskaitot galvenās kriptovalūtas un mazākas, mazāk zināmas iespējas.

Lietotāji var arī tirgot nākotnes līgumus, izmantojot KuCoin KuMEX biržu. Jūs varat sākt veikt darījumus ar KuCoin, tiklīdz esat pārbaudījis savu e-pasta adresi un noguldījis līdzekļus platformā. Papildu KYC verifikācija nav nepieciešama, ja vien nevēlaties no platformas izņemt vairāk nekā 2 BTC dienā.

Ja vēlaties anonīmi tirgot simtiem dažādu kriptovalūtu platformā ar minimālu normatīvo uzraudzību un lielisku dividenžu modeli, tad KuCoin ir lieliska iespēja.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me