Ieguldījumi NVIDIA (NASDAQ: NVDA) akcijās

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) galvenokārt ir pazīstama ar to, ka deviņdesmitajos gados radikāli mainīja datorgrafiku. Viņu jaudīgās grafikas apstrādes vienības (GPU) ir atrodamas daudzos galddatoros, klēpjdatoros, planšetdatoros, darbstacijās un spēļu konsolēs visā pasaulē. Lai gan daudzi uzņēmumi tagad ir iegājuši skaitļošanas telpā, NVIDIA ir vairākas stratēģiskas priekšrocības salīdzinājumā ar saviem vienaudžiem. Ar pašreizējo pieredzi, zināšanām un personālu NVIDIA ir uzņēmums, kas turpināja pārsniegt cerības.

Kas ir NVIDIA (NVDA)?

NVIDIA Corporation uzsāka trīs datorzinātnieki Santa Klarā, Kalifornijā, ar mērķi uzlabot personālo datoru 3D grafikas pieredzi. Jen-Hsun Huang, Chris Malachowsky un Curtis Priem, kas tika dibināti 1993. gadā Kalifornijā, izveidoja plānu izveidot mikroprocesorus, kas ļautu pilnās kustības video un stereo skaņu darīt pieejamu datoros. Viņi ātri ieguva spēcīgu reputāciju un izveidoja stratēģisku partnerību ar SGS-Thomson Microelectronics, vienu no tā laika vadošajiem skaitļošanas uzņēmumiem. Tas bija spēli mainošs solis, kas ļāva NVIDIA 1995. gada maijā atbrīvot NV1, savu pirmo multimediju paātrinātāja mikroshēmu..

NV1 panākumi pievērsa NVIDIA lielu uzmanību no spēļu uzņēmumiem, piemēram, Sega, kuri vēlējās izmantot mikroshēmu savai Saturn spēļu sistēmai. Šo panākumu rezultātā NVIDIA varēja iegūt finansējumu no riska kapitāla komplektiem, ļaujot tam agresīvi augt un ieņemt tirgus līdera pozīcijas. Līdz 1996. gada vidum aptuveni 30 konkurenti piedāvāja 3D mikroshēmas grafikas tirgum. Šajā laikā NVIDIA piederēja iespaidīga tirgus daļa – aptuveni 24%. Šo agrīno panākumu rezultātā Forbes 2007. gadā NVIDIA nosauca par savu “Gada uzņēmumu”. Nesen uzņēmums ir dažādojis savu produktu piedāvājumu, iekļaujot GPU un citas skaitļošanas daļas, ko izmanto automobiļu elektronikā, mobilajās ierīcēs un kopš tā laika 2010. gadu beigas, mākslīgais intelekts.

Uzņēmums piedzīvoja strauju izaugsmes periodu 1990. gadu vidū un 2000. gadu sākumā viņi nostiprināja savas pozīcijas kā nozares līderi. Uzņēmuma lielākais ieguldījums skaitļošanā bija grafikas apstrādes vienības (GPU) izgudrošana, kas attēlo video un attēlus. Praktiski visiem modernajiem datoriem tagad ir sava veida GPU, lai gan šajā jomā ir iekļuvuši daudzi citi konkurenti. NVIDIA GPU bagātina visu veidu plašsaziņas līdzekļus un sakarus, tostarp augstas izšķirtspējas televīziju, mobilos tālruņus, digitālos video (gan 2D, gan 3D), audio un pat platjoslas savienojumus. Pavisam nesen viņi ir pievērsuši papildu uzmanību mākslīgajam intelektam, jo ​​viņu GPU mikroshēmas darbojas kā smadzenes un piegādā skaitļošanas jaudu, kas nepieciešama tādu produktu kā pašpiedziņas automašīnu un robotu darbībai. NVIDIA nepārspējamā produktu līnija ir parādījusi, ka uzņēmums savāc daudzus apbalvojumus, kļūstot atzīts par ātrāko grafisko mikroshēmu ražošanu tirgū..

Kāpēc NVIDIA (NVDA) Matērija?

NVIDIA Corporation ir spēcīga un pelnīta reputācija kā līderis savā jomā. Papildus vēsturē kā novatori, kas ražo tehnoloģiju, kas ir pārkāpusi skaitļošanas tehnoloģijas robežas, šodien viņi turpina dominēt tirgū.

NVIDIA korporācija turpina palielināt pieprasījumu pēc savām tehnoloģijām un pakalpojumiem. Ir divas galvenās tirgus vietas, kurās darbojas NVIDIA, un kuras ir guvušas lielu labumu no tehnoloģijām, kas izstrādātas, izmantojot pašmāju izpēti un attīstību. Viņu galvenais ieņēmumu ģenerators joprojām ir viņu GPU. Viņu GeForce zīmola GPU šobrīd aizņem 19% no visas PC GPU tirgus daļas. Lai gan šis skaitlis var šķist mazs, tirgus ir ļoti segmentēts, un tāpēc NVIDIA izseko tikai divus uzņēmumus (Intel un AMD). Ieņēmumi, kas saistīti ar spēlēm, bija rekordlieli USD 2,27 miljardi 2020. gadā. Tā kā spēļu veidotāji turpina attīstīt detalizētākas un reālākas spēles, kopējais adresējamais tirgus turpinās pieaugt, atstājot NVIDIA labā stāvoklī, virzoties uz priekšu. Otra joma ir datu centru darbība, kas ir NVIDIA visstraujāk augošā ieņēmumu plūsma. Tādu tehnoloģiju gigantu kā Amazon un Oracle datu centru centrā ir NVIDIA GPU. Šie GPU nodrošina pietiekamu skaitļošanas jaudu šiem pakalpojumu sniedzējiem, lai viņi varētu turpināt savu svarīgo darbu tādās jomās kā datu analīze un mākoņdatošana. NVIDIA ar datu centru saistītie ieņēmumi sasniedza a rekordliels – 1,9 miljardi USD 2020. gadā.

NVIDIA (NVDA) Perspektīvas

NVIDIA nesenais neapturamais pieaugums daļēji ir bijis efektīvas izpildvaras komandas rezultāts, kas spēj pamanīt iespējas pie horizonta. Labākais piemērs tam ir $ 40 miljardu līgums par Arm Limited iegādi. Arm ir Lielbritānijā bāzēta pusvadītāju un programmatūras projektēšanas firma, kas specializējas mikročipu dizaina intelektuālā īpašuma izstrādē un licencēšanā. Var uzskatīt, ka Arm ir arhitekts aiz mikroshēmām, kas atrodamas visdažādākajās mobilajās ierīcēs, sākot no iPhone un Microsoft Surface produktiem. NVIDIA Tegra mikroshēma tika īpaši izstrādāta mobilajām ierīcēm un jau tiek izmantota Nintendo slēdzis. Ar Arm dizaina meistarību un NVIDIA reputāciju pētniecības un tehnoloģiju jomā šī iegāde, iespējams, ātri paātrinās viņu traucējumus mobilo ierīču tirgū. Kaut arī konkurējošais AMD jau strādā ar Samsung savā mobilo ierīču līnijā, Arm stratēģiskā iegāde, iespējams, radīs sinerģijas pa ceļu. Iegāde arī ļauj NVIDIA piekļūt vienai no lielākajām intelektuālā īpašuma kolekcijām nozarē, kas, iespējams, vēl vairāk palielinās produktu piedāvājumu.

Kur nopirkt NVIDIA (NVDA) Krājumi

Starpnieks, kuru mēs iesakām, ir Firstrade.

Firstrade ir vadošā tiešsaistes brokeru sabiedrība, kas piedāvā pilnu ieguldījumu produktu un rīku līniju, kas izveidota, lai palīdzētu tādiem investoriem kā jūs kontrolēt savu finanšu nākotni. Kopš dibināšanas 1985. gadā Firstrade ir apņēmusies nodrošināt augstas vērtības un kvalitatīvus pakalpojumus.

Apvienojot patentētu tirdzniecības tehnoloģiju, ļoti intuitīvu lietotāja saskarni, izcilu klientu apkalpošanu un mobilās lietojumprogrammas, Firstrade piedāvā visaptverošu risinājumu visām jūsu ieguldījumu vajadzībām.  Firstrade ir FINRA / SIPC biedrs.

Ieguldījumi NVIDIA (NASDAQ: NVDA) akcijās Ieguldījumi NVIDIA (NASDAQ: NVDA) akcijās Ieguldījumi NVIDIA (NASDAQ: NVDA) akcijās
★★★★★ ★★★★★ Firstrade pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ M1 finanšu pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Public.com apskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Vērtēšanas formulā akciju brokeriem tiek ņemti vērā vairāki desmiti faktoru, tostarp maksa par kontiem un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Maksas

Nulle komisija

Konta minimums

Nav

Konta minimums

100 USD

Konta minimums

Nav

Akcijas

Bezmaksas krājumi *

* Sīkāku informāciju skatiet vietnē.

Akcijas

Nav

Veicināšana

Nav

Kopsavilkums

NVIDIA Corporation joprojām ir nozares vadošais GPU ražotājs. Tās mājas skaitļošanas un mobilās tehnoloģijas joprojām ir ļoti pieprasītas, un stratēģiskas iegādes un partnerības ir ļoti iespējams ceļš uz turpmāko izaugsmi. Ar GPU, kas spēj apstrādāt pat visnopietnākos mākslīgā intelekta uzdevumus, NVIDIA turpina virzīt robežas tehnoloģijā. Turpinot dažādoties šajās jaunajās nozarēs, NVIDIA ir labā stāvoklī, lai turpinātu savu nerimstošo izaugsmi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me