Indijas Blockchain ekosistēmas kartēšana – Coinpaprika un OKEX pārskats

Šo ziņojumu līdzrakstīja Coinpaprika & OKEx. Tās mērķis ir dalīties ieskatos no globālās perspektīvas dažādos jaunos tirgos, kas visā pasaulē strauji pieaug tirdzniecības apjoma ziņā. Šis ziņojums ir daļa no sērijas, kas koncentrējas uz Indijas kriptogrāfijas tirgu.

Indijas kriptovalūtu tirgus virzītājspēku mēs attiecinām uz trim galvenajiem faktoriem, proti, imigrantiem, finansēm un valdības politiku. Indija ir viens no visstraujāk augošajiem kriptogrāfijas tirgiem, kas pakāpeniski sasniedz kriptonauda attīstību. Paredzams, ka kriptogrāfijas darījumu pasaules tirgus daļa Indijas tirgū ievērojami palielināsies 2020. – 2022. Ir arī vērts atzīmēt, ka konkurence starp vietējām un pasaules lielākajām kriptogrāfijas biržām Indijas tirgū kļūs arvien sīvāka. Paredzams, ka biržas pievērsīs uzmanību atvasināto produktu stabilitātes uzlabošanai un lietotājiem piedāvās daudzveidīgākus noguldījumu kanālus.

Apkopojot, šī ziņojuma mērķis ir analizēt galvenās puses, kas iesaistītas Indijas kriptogrāfijas tirgus attīstībā, kā arī īstermiņa un ilgtermiņa problēmas, ar kurām tās varētu saskarties. Mēs ceram, ka šis ziņojums var palīdzēt labāk izprast Indijas kriptogrāfijas tirgus straujas attīstības iemeslus.

Indijas lielais naudas pārvedumu pieprasījums veicina kriptovalūtas izmantošanu.

Kriptovalūtai ir divas galvenās prasības Indijā. Pirmais tiek izmantots kā pārrobežu naudas pārvedumu līdzeklis; otrais ir kā līdzeklis pārejai uz stabilāku fiat valūtu. Indija ir pasaulē lielākā iedzīvotāju aizplūšanas valsts, kurā 2019. gadā ir vairāk nekā 17 miljoni imigrantu, kam seko Meksika un Ķīna.

Indija ir valsts ar spēcīgu saikni ar ģimeni, un liels skaits imigrantu ir radījuši lielu pieprasījumu pēc naudas pārskaitījumiem uz Indiju. Indijas imigrantu naudas pārskaitījumu skaits gadu gaitā ir bijis visaugstākais pasaulē.

Vispārējās naudas pārskaitīšanas maksas ir nevienmērīgas. Lielās pārskaitīšanas maksas daudzās Āfrikas valstīs ir paaugstinājušas vidējo rādītāju pasaulē, kā rezultātā vidējā pārskaitījuma maksa ir USD 7,4. Kamēr Indija ir aptuveni 6,82 USD, nedaudz zem vidējā, sakarā ar milzīgo pieprasījumu pēc naudas pārskaitījumiem Indijā, pārveduma maksa Indijā 2019. gadā bija tikpat augsta kā USD 5,67 miljardi.

Indijas lielais naudas pārvedumu pieprasījums veicina Bitcoin izmantošanu.

Izmantojot pārrobežu maksājumu nesēju Bitcoin vai citas kriptovalūtas, piemēram, XRP, Indijas iedzīvotājs faktiski var ietaupīt lielu naudas pārvedumu maksu. Pašlaik Meksika ir otra lielākā migrantu naudas pārvedumu valsts pēc Indijas, ļoti ievērojams pārrobežu naudas pārskaitījumu apjoms starp Meksikas peso un ASV dolāru tiek veikts ar kriptovalūtas darījumiem. Pēc

to blockchain media The block, sākot ar 2020. gada 1. ceturksni, kriptogrāfijas valūtas maiņa Bitso ir ieņēmusi vairāk nekā 2% no ASV uz Meksikas naudas pārvedumu tirgu, pat Spānijas banku gigants Santanders tagad Meksikā ieved savu Ripple darbināmo maksājumu risinājumu, lai panāktu tendenci.

Mēs uzskatām, ka līdz ar politikas atvēršanu Indija būs nākamā Meksika, un kriptonauda kā pārrobežu maksājumu vide Indijas tirgū radīs lielas pārmaiņas. Sakarā ar lielo naudas pārvedumu pieprasījumu, tas ilgu laiku veicinās digitālās valūtas izaugsmes uzplaukumu Indijā.

Kriptonauda kā līdzeklis, lai Indijas rūpiju pārvērstu citās stabilākās fiat valūtās.

Indijas rūpijas vērtība nav stabila, it īpaši COVID-19 epidēmijas laikā. Valūtas kurss starp rūpiju un USD turpināja pieaugt, liekot pirmajam veikt pastāvīgu nolietojumu.

Tomēr Indijai ir liels pieprasījums pēc ASV dolāra, piemēram, tiešsaistes iepirkšanās Amazon, Netflix abonementi utt. Neatkarīgi no tā, vai tas notiek rūpijas saglabāšanas vai patērētāju pieprasījuma dēļ, nepārtraukti samazinoties rūpijai, indiešiem ir ļoti nepieciešams konvertēt savu rūpiju stabilākā fiat valūtā.

Tomēr stingro ārvalstu valūtas noteikumu dēļ rūpiju ir ļoti grūti konvertēt tieši uz ASV dolāriem. Tāpēc lielākā daļa indiešu izvēlas konvertēt rūpiju uz Bitcoin un pēc tam uz ASV dolāriem, izmantojot C2C tirdzniecības platformas, piemēram, LocalBitcoins un Paxful..

Kā redzams zemāk redzamajā diagrammā, C2C tirdzniecības apjoms Indijā turpināja pieaugt, īpaši attiecībā uz Paxful. Epidēmijas laikā rūpijas tirdzniecības apjoms sasniedza jaunu augstāko līmeni. Papildus C2TC tirdzniecībai liels skaits rūpiju tiek apmainīts ar Bitcoin, izmantojot tērzēšanas grupas, piemēram, WhatsApp, Telegram un Facebook, kas pēc tam tiek konvertētas ASV dolāros. Lai saglabātu to aktīvu vērtību, kriptonauda tiek izmantota kā līdzeklis, lai pārveidotu rūpiju par stabilāku fiat valūtu Indijā.

Ņemiet vērā, ka politiskie faktori ļoti ietekmē šo darbību. Kad ekonomika sāk virzīties uz brīvākiem un taisnīgākiem tirgiem, kur indiāņiem ir atļauts brīvi apmainīt ASV dolārus, Bitcoin viņiem kļūs nevajadzīgs. Turklāt neatkarīgi no tā, vai kriptonauda tiek izmantota pārrobežu maksājumiem vai konvertēšanai stabilākā likumīgā valūtā, Indija izmanto kriptonauda tikai kā vidēja. Tas patiešām rada milzīgu tirdzniecības apjomu, taču tas nenozīmē, ka viņi ilgi turēs Bitcoin vai citas kriptovalūtas.

Atbrīvota politika veicina kriptovalūtas attīstību Indijā

Papildus iepriekšminētajām divām prasībām valdības politikas atslābināšana arī veicina Indijas kriptovalūtu tirgus attīstību. Kopš 2020. gada 4. marta Indijas Augstākā tiesa ir atcēlusi Indijas Rezervju bankas (RBI) banku aizliegumu kriptovalūtai, Indijas kopējais kriptovalūtu tirgus atkal ir kļuvis plaukstošs, īpaši atspoguļots biržu tirdzniecības apjomā.

No vietējo biržu viedokļa Indijā, ņemot par piemēru CoinDCX un WazirX, mēs varam redzēt, ka no 2020. gada 4. marta tirdzniecības apjoms ir palielinājies.

Pēc politikas atlaišanas tirdzniecības apjoma pieaugums atspoguļojās ne tikai vietējās biržās, bet arī lielākajās pasaules biržās.

Saskaņā ar Similarweb datiem 2020. gada 1. ceturkšņa laikā vietņu trafika lielākajai apmaiņai no Indijas ir palielinājusies. Starp tiem OKEx apmeklējumos no Indijas bija vislielākais pieaugums, sasniedzot 545,56%. Un, kā ziņo OKEx, tajā pašā periodā jaunreģistrētie lietotāji no Indijas pieauga par 4100%. OKEX arī atklāja, ka drīzumā viņi Indijā uzsāks P2P tirdzniecības platformu, un Indijas lietotāji varēs iegādāties Bitcoin 、 USDT un citas kriptovalūtas ar Indijas rūpiju, izmantojot vairākus maksājumu kanālus. Turklāt otrajā vietā esošā starptautiskā birža Kraken arī paziņoja, ka 2020. gadā tā paplašināsies līdz Indijas tirgum. Ir paredzams, ka tirgus konkurence Indijā kļūs arvien sīvāka..

Indijas Blockchain ekosistēmas kartēšana

Pašlaik Indijas kriptovalūtas ekosistēma joprojām tiek izstrādāta un pamazām uzlabojas apmaiņas, plašsaziņas līdzekļu un pamatu ziņā.

Indijas Centrālā banka 2018. gada aprīlī izdeva apkārtrakstu, kas aizliedza regulēt finanšu iestādes no pakalpojumu sniegšanas kriptogrāfijas uzņēmumiem. Pēc tam bankas slēdza kriptogrāfijas aktīvu apmaiņas kontus, nodarot lielu kaitējumu kriptogrāfijas nozarei. Banku ierobežojuma dēļ dažas biržas ir slēgtas, piemēram, Koinex, Coindelta, Coinome un Zebpay. Atlikušās biržas tika galā ar aizliegumu, palaižot C2C tirdzniecības platformas, piemēram, WazirX, Buyucoin un Giottus.

Kopš 2020. gada marta Indijas Augstākā tiesa ir atcēlusi RBI banku aizliegumu attiecībā uz kriptovalūtu. Daudzas biržas ir atjaunojušas banku noguldījumus, dažas slēgtas biržas tiek atsāktas un dažas jaunas biržas tiks atvērtas. Zemāk ir esošās apmaiņas Indijā.

WazirX

WazirX tika dibināts 2014. gada februārī, un Binance to iegādājās 2019. gada novembrī. WazirX ir arī viena no lielākajām vietējām kriptovalūtu biržām Indijā. Tas nodrošina tūlītēju tirdzniecību, ieskaitot C2C un spot tirgus.

Turklāt WazirX arī palīdz lietotājiem konvertēt fiat valūtas USDT, taču konversijas summai ir ierobežojumi. Atkarībā no lietotāju portfeļa lieluma viņi vienā pirkšanas pasūtījumā var iegādāties līdz 3000 USDT.

Depozīta ziņā lietotāji var deponēt INR, izmantojot UPI / IMPS / NEFT / RTGS.

Wazirx vidējais tirdzniecības apjoms 2020. gada aprīlī sasniedza USD 2,8 miljonus, no kuriem 16% nāk no BTC / INR; 14% nāk no USDT / INR. No šodienas WazirX ir lielākā vietējā birža Indijā.

Bitbns

Bitbns tika dibināts 2017. gada decembrī. Tas nodrošina tūlītēju tirdzniecību, tostarp C2C un spot tirgus. Tas piedāvā arī maržas tirdzniecību ar 1x sviru. Runājot par depozītu, Bitbns atbalsta vairākas depozīta iespējas, tostarp UPI, BHIM, Tez, Paytm, Phonepe, NEFT / IMPS / RTGS. 2020. gada aprīlī Bitbns vidējais tirdzniecības apjoms bija tuvu USD 600 000. Starp tiem 51% nāk no BTC / INR, un 39% nāk no USDT / INR.

Coindcx

Coindcx tika dibināta 2018. gada aprīlī un ir viena no lielākajām kriptovalūtas vietējām biržām Indijā. Tas nodrošina tūlītēju tirdzniecību, nākotnes līgumu un maržas tirdzniecību. Starp tiem nākotnes līgumus, kas pazīstami kā DCXfutures, nodrošina tās stratēģiskā partnerība OKEx un apmaiņā pret OKEx nostiprināšanos Indijas tirgū. Izmantojot DCXfutures, indiāņi varēs tirgot kriptogrāfijas atvasinājumus. Depozīta ziņā lietotāji var deponēt INR, izmantojot IMPS vai UPI. Ja lietotāji nav pabeiguši KYC verifikāciju, viņi var iemaksāt / izņemt tikai līdz 10 000 INR; KYC pārbaudītie lietotāji var iemaksāt līdz 1 000 000 INR & izņemt līdz 2 000 000 INR.

Coindcx tirdzniecības apjoms 2020. gada aprīļa beigās palielinājās, un vidējais 24 stundu tirdzniecības apjoms saglabājās USD 200 000 līmenī. Starp tiem 85% no tirdzniecības apjoma veido BTC / INR.

ZebPay

ZebPay tika dibināta 2014. gada oktobrī, un 2018. gada septembrī tā paziņoja par darbību slēgšanu, vainojot to Indijas valdības kriptovalūtas noteikumos. 2020. gada martā ZebPay atkal atvērts Indijā. Tas nodrošina tūlītēju tirdzniecību, ieskaitot C2C tirgu (INR & AUD) un spot tirgu. Depozīta ziņā lietotāji var deponēt INR, izmantojot NEFT, RTGS vai IMPS. Pēc atkārtotas atvēršanas ZebPay tirdzniecības apjoma pieaugums ir bijis spēcīgs, un tā vidējais tirdzniecības apjoms 2020. gada aprīlī sasniedza USD 1,2 miljonus, no kuriem 73% nāk no BTC / INR.

Cits

Turklāt Indijā ir daudz citu kriptovalūtu biržu:

Kopsavilkums

Vairāki virzītājspēki veicināja Indijas kriptovalūtu tirgus strauju attīstību, tostarp

  • Indijas lielais naudas pārvedumu pieprasījums mudina izmantot kriptonauda;
  • Kriptonauda kā līdzeklis rūpijas konvertēšanai uz stabilākām fiat valūtām;
  • Atbrīvot valdības politiku palīdz veicināt kriptovalūtu tirgus attīstību Indijā.

Balstoties uz iepriekš minētajiem faktoriem, vietējo Indijas biržu, piemēram, WazirX, CoinDCX, Zebpay uc, tirdzniecības apjoms ir strauji pieaudzis līdz ar lielākajām globālajām biržām, piemēram, OKEx, Kraken, Bitstamp utt. Ir paredzams, ka tirgus konkurence valstī kļūs arvien sīvāka 2020. gadā.

Bet Indijas tirgū mēs varam redzēt arī dažas īstermiņa un ilgtermiņa problēmas. Īstermiņā regulatīvās skaidrības trūkuma dēļ dažas bankas turpina atteikt pakalpojumus kriptogrāfijas biržām. Kriptovalūtu tirgum nepieciešama labvēlīgāka regulatīvā politika, tostarp nodokļu saistības. Ilgtermiņā neatkarīgi no tā, vai kriptonauda tiek izmantota pārrobežu maksājumiem vai konvertēšanai stabilākā likumīgā valūtā, bitkoīns tur tiek izmantots nevis kā vērtības galapunkta krājums, bet gan kā kanāls, tāpēc tas netiks turēts ilgu laiku. Un to lielā mērā ietekmē arī politiskie faktori. Tas nozīmē, ka tad, kad ekonomika virzās uz brīvāku un taisnīgāku tirgu, indiāņiem bitkoins vairs nav vajadzīgs. Bet pat kā lietderības marķējums pieprasījums pēc bitcoin ir dramatiski pieaudzis valstīs, kur fiat valūta ir ievērojami samazinājusies. Mēs turpināsim novērot.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me