Kaip prekiauti žetonų sudarytomis sutartimis

《„OKEx“ maržinės prekybos taisyklės》

Žetonų prekyba – tai žetonų pirkimas ar pardavimas, norint juos nedelsiant pristatyti. Skirtumus galite užsidirbti keisdamiesi tarp žetonų.

Nors svertas naudojasi skolomis, kad padidintų potencialią grąžą neatidėliotinos prekybos metu.

Galite skolintis žetonus iš „OKEx“, vykdydami pozicijas su 5 kartus didesne kapitalo suma. Todėl jūsų potenciali grąža yra dauginama, bet taip pat ir jūsų galimas nuostolis.

Kaip veikia žetonų maržų prekyba?

 1. Ilgas žetonas: galite naudoti pagrindinį dokumentą ir pasiskolintą žetoną, norėdami nusipirkti kitą žetoną ir jį parduoti, kol jo kaina pakils iki norimo lygio. Grąžinus paskolą ir palūkanas, likusi suma yra jūsų padauginta iš jūsų pelno.
 2. Trumpas ženklas: prekyba yra daugiau nei „pirkimas prieš pakilimą“ ir „pardavimas prieš kritimą“. Galite laimėti iš kainos kritimo skolindamiesi žetoną, kad jį parduotumėte, o tada atpirkite, kai jo kaina nukrito, kad grąžintumėte paskolą ir užfiksuotumėte kainų skirtumą..
 3. Taip pat galite sudaryti arbitražą ar apsidrausti pozicijas kartu su ateities sandoriais ar amžinąja apsikeitimo sandoriu.

WX20190506-103501-11.jpg

„OKEx Margin Trading“ privalumai

Valandos palūkanos

Didelis lankstumas, tinkantis jūsų prekybos strategijai

Itin žemas susidomėjimas

Norma koreguojama dinamiškai kas valandą

Padauginta grąža

3x svertas su kontroliuojama rizika

Kaip prekiauti?

2.png

Pradėkite „Token Margin Trading“ atlikdami 4 paprastus veiksmus:

 1. Perveskite lėšas iš savo "vietoje sąskaitos" į "maržos sąskaita"
 2. Pasiskolinkite žetonus
 3. Maržinė prekyba
 4. Palūkanos ir grąžinimas

Pirmiausia prisijunkite prie „OKEx“ ir eikite į „Token Trading“. Bus parodytas mūsų sverto prekybos vartotojo sutarties iššokantis langas. Prašome atidžiai perskaityti ir sutikti su sąlygomis, kad galėtumėte tęsti.

3.png

 1. Perveskite lėšas iš savo "„Spot Account“" į "Maržos sąskaita"

Jūsų maržos sąskaitoje lėšos yra atskiriamos pagal skirtingas prekybos poras. Pasirinkite "perkėlimas iš" prekybos poros, kuria norite prekiauti, pervesti lėšas į sąskaitą. Atminkite, kad skirtuke bus rodomos tik palaikomos prekybos poros.

4.png

ETH pervedimo į ETH / USDT maržos sąskaitą pavyzdys.

Žetonų prekybos puslapyje pasirinkite prekybos porą, pažymėtą "5x", ir spustelėkite "Perkėlimas" įnešti savo turtą iš savo piniginės ar kitos prekybos sąskaitos į savo maržos sąskaitą.

5.png

Pirmą kartą prisijungus prie maržos prekybos, pasirodys priminimas apie lėšų pervedimą.

6.png

 1. Pasiskolinkite žetonus

Pagal "Žetonų prekyba", pasirinkite "5X svertas" dešinėje pereiti į svertinį režimą.

Prekyba poromis su "5x" žymos yra tos, kurios palaiko svertą. Aukščiau pilkame laukelyje pateikiama trumpa jūsų poros turto santrauka.

Skolinimosi limitas: 0–4 kartus didesnė už simbolinę sumą, esančią jūsų maržos sąskaitos prekybos poroje. Galite prekiauti ne daugiau kaip 5 kartus savo kapitalo.

7.png

Prekybos pora: vardiklis yra pagrindinis raktas, kuris yra jūsų parduodamas raktas; skaitiklis yra citatos ženklas, kuris yra jūsų perkamas ženklas.

Tarkime, mes prekiaujame BTC / USDT: galite pasiskolinti BTC į trumpą BTC; arba skolinkitės USDT, norėdami įsigyti BTC.

 1. Prekyba

9.png

Trumpa aukščiau pateikta santrauka pasikeis kainai.

Užimdami bet kokias pareigas, nepamirškite atkreipti dėmesio į savo sąskaitą. Galite uždaryti savo poziciją (-as), kai norite sustabdyti nuostolius / paimti pelną. Bet kai jūsų nuosavas kapitalas sumažės iki tam tikro lygio, tai gali sukelti priverstinį likvidavimą. Taip siekiama užtikrinti, kad neprarasite daugiau nei pagrindinis.

Prekybos pavyzdys:

 1. Ilgai ETH: skolinkitės USDT, kad įsigytumėte ETH. Kai padidės ETH kaina, parduokite ETH ir grąžinkite pagrindinę sumą bei palūkanas USDT, o likusi suma taps jūsų nauda.
 2. Trumpai ETH: skolinkitės ETH ir parduokite. Kai sumažės ETH kaina, nusipirkite ETH, kad grąžintumėte pagrindinę sumą ir palūkanas, likusi suma taps jūsų nauda.

4. Palūkanos ir grąžinimas

Palūkanos susidaro kasdien ir jas galima grąžinti bet kuriuo metu. (grąžinimas turi būti atliktas pasiskolintoje žetone)

Norėdami grąžinti pinigus, pasirinkite "grąžinti" ir įveskite sumą.

Pasirinkite esamą maržos sąskaitą, spustelėkite "grąžinti" dešinėje užpildykite grąžinimo sumą ir spustelėkite "Pateikti" grąžinti paskolą.

10.png 11.png

Apibūdinimas:

 1. Siekiant sumažinti skolinimosi išlaidas, taikoma valandos palūkanų normos sistema.
 2. Palūkanų norma atnaujinama kiekvieną valandą, atsižvelgiant į žetono paklausą ir pasiūlą.
 3. Palūkanų norma užfiksuojama pirmąsias 24 valandas po sėkmingo skolinimosi. Po to kursas bus atnaujinamas kas 24 valandas.
 4. Palūkanos turi būti grąžintos kas 7 dienas. Paskolai nėra nustatytas laikas.

Išsamias taisykles rasite:

„OKEx“ maržinės prekybos taisyklės (įsigalios nuo 2018 m. Lapkričio 26 d. 04:00)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

79b 008 a83 3d9 233 529 a7f