Kas ir GXChain (GXS) – viss, kas jums jāzina

GXChain ievads

No izstrādātājiem Gongxinbao (GXB) nāk GXChain, publiska blokķēde, kas piedāvā decentralizētus datu apmaiņas risinājumus, kas ir pirmā šāda veida apmaiņa pasaulē.

GXS datu apmaiņa nesaglabā kešatmiņā personas datus, piedāvājot saviem klientiem privātumu. Turklāt apmaiņa aizsargā datu autortiesības, novēršot datu krāpšanu un viltošanu, un atbalsta divpusējus anonīmus darījumus. GXS datu apmaiņu, kas tika komercializēta 2017. gada 24. septembrī, var izmantot datu apmaiņai jebkurā nozarē.

Pašlaik platforma piedāvā risinājumus uzņēmumiem, kas nodarbojas ar tīkla aizdevumiem, automašīnu finansēšanu, personīgo aizdevumu interneta finansēšanā un bankām. Tie arī nodrošina datu apmaiņas risinājumus valdības iestādēm un nozīmīgām nozarēm, kurām nepieciešama datu apmaiņa, piemēram, apdrošināšana, medicīniskā aprūpe un loģistika.

GXChain tehnoloģijas

GXChain ir blokķēde, kas atbalsta ļoti daudzu lietojumprogrammu izstrādi. Atšķirībā no citām publiskām ķēdēm, GXChain ne tikai atbalsta gudrs līgums vai blokķēde kā pakalpojums (BaaS) bet arī sniedz daudzus ekskluzīvus pakalpojumus, piemēram, ID pārbaude, daudzdimensiju dati, KYC, un ātra pieteikšanās.

GXChain pašlaik ir 100 000 TPS, kas var atbalstīt lielāko daļu biznesa lietojumprogrammu, kā arī atbalsta jaunu aktīvu izdošanu.

Lietojumprogrammas, kas izveidotas, izmantojot GXChain, kļūs par kritisku datu ģenerēšanas un patēriņa daļu. Izstrādātāji un lietotāji var gūt labumu no šīs lietojumprogrammas izmantošanas.

GXS datu apmaiņa, pirmā blokķēdes lietojumprogramma, ir GXChain iespējamības pierādījums. Datu transakcija GXB datu apmaiņas platformā līdz šim ir pagājusi 700 miljonus reižu.

Otra programma, kuras pamatā ir GXChain, GXB decentralizēta lietotne (Dapp), nodarbojas ar personīgo kredītu pārvaldību un klātienes kredīta pārbaudi.

GXChain strādā deleģēt kapitāla daļas pierādījumu (DPoS) ierakstu izsekošanai blokķēdē un kredīta daļas apliecinājums (PoCS) datu apmaiņas vienprātībai.

DPoS ir alternatīva vienprātības sistēma, kas prasa monētu īpašniekiem balsot par “delegātiem”, kuri pēc tam ir atbildīgi par darījumu autentificēšanu un blokķēdes pārvaldīšanu. Ieinteresētās personas var iecelt arī lieciniekus, kuri ir atbildīgi un atalgoti par jaunu bloku izveidi.

PoCS ir GXB komandas izstrādāts konsensa algoritms, kas ir risinājums datu apmaiņas neatbilstībai starp lielajiem uzņēmumiem un mazajiem uzņēmumiem. Katrs alianses dalībnieku PoCS rezultāts tiks aprēķināts, kad datu apmaiņa būs pabeigta. Tas nozīmē, ka PoCS rādītājs ir balstīts uz darījumu regularitāti, un rezultāts tiks piešķirts darījuma maksai. Biedriem ar zemāku PoCS punktu skaitu būs jāmaksā lielāka darījumu maksa par datiem, savukārt dalībniekiem ar augstāku punktu – mazāk.

GXChain iezīmes

GXChain ir šādas funkcijas:

Apstrādes jauda un paplašināmība

GXChain var apstrādāt 10000-100000 darījumus sekundē ar 3 sekunžu bloķēšanas laiku. Redzot, ka ķēdes bizness nepārtraukti pieaug, GXChain priekšrocība ir tā, ka tā var paplašināties horizontāli, ļaujot vēl lielāku darījumu ātrumu, neprasot cietu dakšiņu.

Reāllaika parametru pielāgošana

GXChain, balsojot, var mainīt bloķēšanas laiku, bloku izmēru, darījuma maksu utt., Neprasot dakšiņu, kā vairumam ķēžu.

Vairāku nozaru atbalsts

GXB datu apmaiņa nodrošina datu transakciju vai apmaiņu dažādās nozarēs. Uzņēmumiem un cilvēkiem ir iespēja iegādāties šādus datus.

Lietotņu izstrādes atbalsts

GXChain izstrādātās lietotnes datu apmaiņā atbalstīs dažādi dati no vairākām nozarēm.

Lietotāju izdoti aktīvi

GXChain ļauj lietotājiem un uzņēmumiem izstrādāt un izdot savus digitālos līdzekļus.

GXChain izstrādes komplekts

Izstrādātāji var izmantot arī modulētus pakalpojumus lietojumprogrammu izstrādei blokķēdē, piemēram, DES, BaaS, Cli-API, Statistiskās analīzes API un Blockchain Explorer API.

Datu apmaiņas pakalpojums (DES)

DES atbalsta viedie līgumi, kas atbalsta trīs pušu grāmatvedības līgumu un vienādranga datu apmaiņas protokolu, kura pamatā ir IPFS. Protokols piedāvā konsekventu un drošu datu apmaiņu, kā arī automātiski reģistrē datu apmaiņas vēsturi. DES var izmantot pastāvīgai eksistences pierādīšanai un datu autortiesību ierakstīšanai.

Blokķēde kā pakalpojums (BaaS)

Blokķēde atbalsta arī API pakalpojumus. Šajā laikā, BaaS atbalsta datu glabāšanu, esamības pierādīšanu un pārbaudi. GXChain izstrādātāji var izmantot lietojumprogrammu datu glabāšanai, panākot datu uzskaites atklātību.

Cli-API

Ļauj izmantot komandrindas maku, kas varētu apmeklēt virsgrāmatu un apstrādāt darījumu tieši.

Statistiskās analīzes API

Atbalsta GXChain virsgrāmatas statistisko analīzi, ļaujot izstrādāt datu vizualizācijas funkcijas.

Blockchain explorer API

Ļauj pārbaudīt dažādu informāciju, piemēram, bloķēšanu, transakciju, konta informāciju un atbalsta izstrādātājus tīmekļa un API protokolu izmantošanā..

Komanda

Minqiang Huang ir dibinātājs un izpilddirektors, kam ir vairāk nekā 10 gadu pieredze datu apmaiņā, blokķēdē un finanšu tehnoloģijās. Pirmo reizi viņš par kriptonauda sāka interesēties tālajā 2012. gadā, un kopš tā laika viņš sāka vairākus projektus šajā tirgū.

komanda GXChain

Viņš bija bijušais Hakim Unique Internet Co Ltd CTO un HAKIM UNIQUE finanšu pakalpojumu direktors. Shandongas Zinātnes un tehnoloģijas universitātē viņš ieguvis datorzinātņu bakalaura grādu, Honkongas Finanšu un ekonomikas koledžā – maģistra grādu vadībā..

Guojun Tu ir līdzdibinātājs un viceprezidents, kā arī sērijveida uzņēmējs ar vairāk nekā 21 gadu pieredzi informācijas drošības, finanšu darījumu un datorzinātņu jomā. Guojuns aktivizējās par vecāko vadītāju 3 publiski tirgotos IT uzņēmumos. Bakalaura grādu datorzinātnēs viņš ieguva Hunanas universitāte.

Par GXS monētu

GXchain emitēja GXSshares (GXS) savu kriptovalūtu, kurai ir ne tikai apgrozības vērtība, bet arī šifrēta kriptonauda, ​​kas izstrādāta, izmantojot GXChain lietojumprogrammas.

GXS ir nepieciešams lietotājiem, kad viņi izstrādā un apstiprina lietojumprogrammas un izmanto ķēdes pakalpojumu (piemēram, transakcijas maksu – ķēdes pārskaitījumus) GXchain. Tas ir vienīgais marķieris, kas līdz šim darbojas kā ķēdes lietojumprogramma.

Komanda atpirks daļu GXS žetonu par tā laika sekundārā tirgus cenu ar 10% komisijas maksas un tos sadedzinās.

gxchain diagramma

Cenu prognoze

GXS tirgū ir ļoti neregulāra kustība. Tam bija svarīgi kāpumi, bet arī brīži, kad cena saglabājās stabila. Tā ir ļoti interesanta grafika, kuru ir vērts ieskatīties un atpazīt brīžus, kad valūta var piedzīvot augšupejošu kustību.

Runājot par BTC, to sāka tirgot par ļoti augstām cenām, taču kopš 2017. gada augusta tas palika samērā nemainīgs. Lielākā daļa alt monētu mēdz zaudēt daļu no cenas, salīdzinot ar BTC.

Šķiet, ka GXS ir svarīgs atbalsta līmenis, kas atrodas tuvu USD 2,5 dolāriem, un tas nākotnē varētu darboties, lai saglabātu cenu. Tajā pašā laikā USD 5 dolāri, šķiet, ir pretestības līmenis, kas tikko pāris reizes ir veiksmīgi šķērsojis.

Kur uzglabāt GXS

GXS monētas var uzglabāt tikai GXS seifā, kuru var izveidot GXB vietne.

Kur var iegādāties GXS

GXS pašlaik var iegādāties šādās biržās: OEX, Bit-Z, Binance, Vārti.io, QBTC vai Lielais, un vairākas citas, kuras var atrast vietnē CoinMarketCap (CMC).

Pašlaik GXS tirgojas ar USD 3,02, tirgus ierobežojums ir USD 181 324 200, un apgrozībā esošais piegāde ir 60 000 000 GXS no kopējā 100 000 000 GXS piedāvājuma..

Spriedums

GXChainMērķis ir izveidot uzticamu un piemērotu datu apmaiņas tīklu, kas ļaus pārsūtīt un uzglabāt privātus datus. Šāda veida aktīvi piedāvā daudzas priekšrocības visām iesaistītajām pusēm, padarot to par potenciāli vērtīgu aktīvu personiskās informācijas pārsūtīšanai finanšu un banku jomā.

GXChain kontaktpersona un papildu informācija:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

1b6 c76 3eb e09 87a 47d 5c0