Kaip įsigyti „Bitcoin“ su „PayPal“ 2020 m

Jei pažvelgsiu atgal, galiu aiškiai prisiminti, kiek pastangų ir minčių teko išsiaiškinti būdą įsigyti Bitcoin. Bet žinai ką, nė iš tolo nėra taip sunku nusipirkti bitkoinų dabar, palyginti su keleriais metais atgal, net jei nuspręsite pirkti bitkoiną su „Paypal“.

Jei atvirai, tai tada nebuvo tikrai sunku, tiesiog tai, kad tada informacijos buvo gana nedaug. Tačiau ir dabar yra tam tikrų apribojimų. Pavyzdžiui, nustebsite, kaip nedaug įmonių priima „Paypal“, kai dalyvauja kriptovaliutos.

Koks dalykas yra su kriptovaliutomis ir „Paypal“?

Neabejotina, kad „Paypal“ kaip įmonė gana noriai domėjosi kriptovaliuta ir ypač bitkoinais. Tad tuo labiau stebina tai, kad negalite iš tikrųjų naudoti „Paypal“ sąskaitos pervesti lėšų į savo kriptovaliutos keitimo sąskaitą.

Kodėl tai? Na, priežastis yra ta, kad „Paypal“ leidžia grąžinti pinigus, o tai yra svarbi daugelio mūsų funkcija. Tai leidžia mums užtikrintai sumokėti už prekes iš anksto internetu, žinant, kad jei pardavėjas atsisako mūsų susitarimo, galime grąžinti pinigus ir susigrąžinti pinigus..

Kaip pirkti „Bitcoin“ su „PayPal“

Grąžinimo funkcija, nepaisant visų jos privalumų, nesuderinama su kriptovaliutų veikimu. Patvirtinus bitkoino operaciją, jokiu būdu negalima jos pakeisti. Dar blogiau, kad grąžinamosios išmokos kriptovaliuta gali būti nevertos to paties, kai jos buvo išmokėtos.

Nesąžiningų potencialas

Tai sukuria situaciją, kai yra daug sukčiavimo galimybių. Leiskite man paaiškinti, kaip mainai gali būti apgauti. Tarkime, žmogus kriptovaliutų biržoje įneša 1 000 USD. Jie naudojasi naujai deponuotomis lėšomis, kad pirktų Bitcoin bitkoinų rinkoje ir atsiimtų juos į a aparatinė piniginė.

Saugiai atsiėmę lėšas į aparatinę piniginę, jie galėjo inicijuoti mokėjimo grąžinimą. Dabar tai nereiškia, kad keisdamiesi valiuta prarastų pinigus. Tačiau šis procesas yra daug laiko reikalaujantis ir reikalaujanti didžiulės komandos, kuri spręstų visus nepagrįstus grąžinimus.

Iš esmės tai yra brangi problema, kurios dauguma mainų tiesiog nemano, kad yra verta pastangų. Tjo kriptovaliutos keityklos paprasčiausiai nesiūlo „Paypal“ kaip lėšų indėlių metodas.

Vis tiek galite nusipirkti „Bitcoin“ su „PayPal“

Akivaizdu, kad daugelis iš mūsų mėgsta „PayPal“ patogumą. Daugelis iš mūsų turi „PayPal“ sąskaitas, kurios yra susietos su mūsų banko sąskaitomis, o jų naudojimas yra labiausiai pageidaujamas pasirinkimas. Kadangi yra paklausa, yra būdų, kaip nusipirkti „Bitcoin“ su „PayPal“. Tiesiog reikia žinoti, kur ieškoti.

5 būdai, kaip nusipirkti Bitcoin su „PayPal“

Šiame straipsnyje aš apžvelgsiu keletą geriausių būdų įsigyti „Bitcoin“ su „PayPal“. Tokiu būdu galite lengvai sumokėti už „Bitcoin“ ir pervesti bitkoinus į mainus ar į savo piniginę saugoti.

1. „LocalBitcoins“

Spustelėjus pakanka nusipirkti bitkoinų

„LocalBitcoins“ yra tarpusavio rinka, skirta bitkoinų pirkimui ir pardavimui. Tinklalapis veikia kaip tarpininkas tarp pirkėjų ir pardavėjų ir suteikia platformą skelbti mūsų pasiūlymus ir klausia skirtingomis kainomis. Be to, svetainė taip pat veikia kaip sąlyginio deponavimo paslauga, kad būtų išvengta sukčiavimo.

Jei norite įsigyti „Bitcoin“ per „LocalBitcoins“, galite pateikti pirkimo užsakymą ir palaukti, kol pardavėjas sąveikaus su jūsų užsakymu, arba galite tiesiog pasirinkti pardavėją, kuris siūlo geriausią kainą..

Pirmiausia spustelėsite pardavėjo vardą, po kurio galėsite patikrinti atsiliepimus, kuriuos jie gavo iš kitų pirkėjų. Taip pat norėsite patikrinti didžiausią sumą, kurią jie nori parduoti vienu metu.

Naudoti „LocalBitcoins“ yra be galo paprasta ir vos reikia viso laiko. Tačiau yra ir minusas. Tikriausiai mokėsite daugiau nei mokėtumėte biržoje, nes dauguma pasikartojančių ir patikimų pirkėjų ir pardavėjų tai daro siekdami pelno. Taigi jie bus šiek tiek daugiau nei rinkos kaina ir pirks šiek tiek žemiau rinkos kainos.

2. „eToro“

Pirkite „Bitcoin“ su „PayPal“ „Etoro“

„eToro“ yra pirmaujanti socialinės prekybos platforma, jos nauja iniciatyva išplėsti savo kriptovaliutų pasiūlą padarė ją viena geriausių bitkoinų ir kelių kitų kriptovaliutų pirkimo „PayPal“ galimybėmis.

Nuo „eToro“ yra daugiau nei kriptovaliutų keitykla, galite finansuoti savo prekybos sąskaitas naudodami „PayPal“ ir investuoti į daugybę skirtingų turto klasių, įskaitant kriptovaliutas..

„eToro“ taip pat siūlo prekybos kopijavimo platformą, leidžiančią naujiems investuotojams nukopijuoti platformoje sėkmingų prekybininkų priimtus prekybos sprendimus. Jei investuojate į kriptovaliutas prekybai, „eToro“ yra pats geriausias variantas, kuris jums prieinamas.

Tai įsitvirtinęs internetinis brokeris. Jis siūlo begales socialinės žiniasklaidos priemonių, pritaikytų investuotojams ir prekybininkų poreikiams. Svarbiausia, kad galite finansuoti savo sąskaitą naudodami „PayPal“ – funkciją, kurios dar neturi nė viena iš kitų kriptovaliutų biržų.

3. „WirexApp“

Pirkite „Bitcoin“ „Wirex“

Jei norite lengviau naudotis mobiliąja programa, „Wirex“ yra tai, ko ieškojote.

„Wirex“ yra tinkamas kriptovaliuta mokėjimų procesorius. Galite naudoti paslaugą VISA debeto kortelėms išduoti arba tiesiog pervesti lėšas ir atlikti mokėjimus naudodamiesi jų mobiliojo ar stalinio kompiuterio valiutos platforma. Be užsienio valiutos keitimo, galite pakeisti ir savo valiutą į kriptovaliutą, įskaitant bitkoinus.

Pirmą kartą naudojantis paslauga paskyros nustatymas užtruks maždaug nuo 1 iki 2 dienų. Po pradinės sąrankos visos operacijos yra beveik momentinės. Norėdami pradėti, turite atlikti šiuos paprastus veiksmus:

 • Pirmiausia, sukurkite „WirexApp“ paskyrą.
 • Sukūrę sąskaitą turėsite patvirtinti sąskaitą, po kurios gausite virtualią vizos kortelę. Taip pat galite patvirtinti kortelę bet kuriuo metu.
 • Tada turėsite finansuoti savo virtualią vizos kortelę. Jums nereikia jo finansuoti didele suma, pakaks net 3 USD operacijos.
 • PatikrinkiteToliau prisijunkite prie „PayPal“ paskyros, eikite į skirtuką Pinigai ir spustelėkite parinktį Pridėti kortelę.

Tiesiog pridėkite naują virtualią debeto kortelę ir viskas gerai.

 • Po to spustelėkite pridėti dar vieną kortelę ir įveskite savo „Wirex“ virtualiosios debeto kortelės duomenis.
 • Būsite paraginti patvirtinti kortelę, kuri inicijuos operacijų seriją, iš viso iki 3 USD. Po to turėsite įvesti „PayPal“ kodą savo „Wirex“ paskyroje.

Atlikę visus šiuos veiksmus ir susieję „Wirex“ paskyrą su „PayPal“ paskyra, galite naudoti savo naują virtualią debeto kortelę, kad netiesiogiai pasiektumėte lėšas iš „PayPal“ sąskaitos ir įsigytumėte „Bitcoin“ ar bet kurią kitą kriptovaliutą..

4. PaxFul

Pirkite „Bitcoin“ „Paxful“

„Peer-to-peer“ rinka, skirta visiems jūsų šifravimo poreikiams.

„PaxFul“ yra dar vienas populiarus ir paprastas būdas naujiems kriptovaliutų vartotojams įsigyti „Bitcoin“ su „PayPal“. Tiesą sakant, jūs netgi galite naudoti kitas mokėjimo paslaugas, panašias į „PayPal“, pvz., „Skrill“ ir „Payoneer“.

„PaxFul“ kaip paslauga yra gana panaši į „LocalBitcoins“. Tačiau jis turi daug geresnę vartotojo sąsają ir siūlo daug daugiau galimybių pirkti bitkoinus. Galite peržiūrėti aukščiau esančiame paveikslėlyje esančių parinkčių skaičių.

Norėdami įsigyti „Bitcoin“ naudodami „PayPal“, tiesiog turėsite spustelėti „PayPal“ skirtuką, esantį stulpelyje „Mokėti naudojant“ kairėje ekrano pusėje.

5. „VirWox“

Pirkite „Bitcoin“ „Virwox“

„Virwox“ reiškia Virtuali pasaulio mainai. Tai išskirtinė paslauga, skirta įsigyti ne tik kriptovaliutas, o visų juostų virtualias valiutas. Iš tikrųjų „Virwox“ yra įgaliotasis „Lindens“, virtualios valiutos, naudojamos populiariame internetiniame žaidime „Second Life“, perpardavėjas.

Iš pradžių „Virwox“ buvo vienintelis būdas investuotojams kriptovaliutoje įsigyti „Bitcoin“ su „PayPal“. Procesas yra šiek tiek sudėtingas ir apima porą operacijų kol negalėsite gauti savo bitkoinų. Tai taip pat šiek tiek brangu dėl susijusių operacijų skaičiaus. Pažiūrėkime, kaip pirktumėte „Bitcoin“ „Virvox“:

 1. Eikite į „VirWox“ ir sukurkite nemokamą paskyrą.
 2. Finansuokite savo sąskaitą naudodami „PayPal“.
 3. Eikite į biržą ir nusipirkite SLL konvertuodami dolerius į SLL.
 4. Konvertuokite savo SLL į bitkoinus.
 5. Dabar atsiimkite bitkoinus į savo piniginę.

Iš pradžių „Virvox“ buvo vienintelis būdas pirkti „Bitcoin“ su „PayPal“, tačiau taip nebėra. Jei turite paskyrą svetainėje, tikrai, ji yra prasminga. Priešingu atveju nemanau, kad pastangos yra tiesiog vertos, ypač atsižvelgiant į visas dabar mums prieinamas alternatyvas.

Išvada

Kaip matote, yra keletas būdų, kaip galite įsigyti „Bitcoin“ naudodami „PayPal“. Tačiau dauguma šių būdų reiškia, kad jūs naudojate savo „PayPal“ sąskaitą kitai sąskaitai finansuoti. Bet jei pasirinksite vieną iš „peer-to-peer“ bitcoin rinkų, galite tiesiogiai pirkti naudodamiesi „PayPal“ paskyra.

Skaityti: 5 geriausi būdai pirkti Bitcoin su kreditine kortele

Jei jums pasirodė, kad šis straipsnis yra naudingas ir informatyvus, aš prašyčiau perskaityti kai kuriuos svetainės straipsnius. Mes darome viską, kad įsitikintume, jog mūsų straipsniai yra informatyvūs ir padeda geriau suprasti praktines kriptovaliutų investuotojo pasekmes..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me