Pagrindiniai mokesčių sprendimai, einantys į kriptografiją

Įprastas kriptovaliutų įsisavinimas vyksta gerai. Pastaraisiais mėnesiais vykstanti pandemija išryškino skaitmeninių valiutų pranašumus visame pasaulyje, dėl ko masiškai atsinaujino kriptovaliutų rinka. Centriniai bankai kuria skaitmenines valiutas, pagrindinės korporacijos konvertuoja finansines atsargas į Bitcoin, o „FinTech“ firmos kuria platformas, palaikančias tokį turtą.

Nepaisant šių teigiamų pokyčių, yra keletas sričių, kurios dažnai pažymimos kaip trūkstamos – sulaikant kriptovaliutas iš tikrųjų skristi.

  • Prekybiniai terminalai – galimybė pirkti paprastus skaitmeninėmis valiutomis
  • Saugojimo paslaugos – galimybė saugiai saugoti skaitmeninį turtą, nereikia būti technologiškai išprususiam

Kiekvienas iš jų dažnai pažymimas kaip pagrindinė kliūtis, reikalinga norint įgyti įprastą įsisavinimą, ir dėl geros priežasties, nes abu yra tikro gyvenimo klausimai, su kuriais susidurs kasdieniai vartotojai..

Viena dažnai pamirštama sritis yra paprastų ir veiksmingų mokesčių sprendimų poreikis. Kriptovaliutų pirkimas ir pardavimas nėra įdomus užsiėmimas be jokių mokesčių naštos. Paprastai vyriausybės reikalauja, kad kapitalo prieaugis būtų apskaičiuojamas pagal kiekvieną sudarytą sandorį kartu su įvairiais kitais reikalavimais.

Deja, daugelis investuotojų visiškai nežino mokesčių, susijusių su prekyba kriptovaliutomis, pasekmių. Tai dar labiau apsunkina paprastas proceso paprastumo trūkumas. Taip, yra trečiųjų šalių kompanijų, kurios bando tai padaryti, tačiau dėl nepakankamos integracijos su pagrindinėmis prekybos platformomis šios paslaugos daugeliui lieka nežinomos..

„Reckoning“ diena

Daugeliui tų, kurie nori pažvelgti už patogių naudoti sprendimų trūkumą ir vis tiek toliau prekiauti, artėja skaičiavimo diena. Kai įvyks ta diena, bus arba pranešusių apie savo veiklą, ir plūduriuojančių – ir bus tokių, kurių to padaryti nepavyko, ir paskęsti.

Kiekviena pasaulio šalis turi savo taisyklių ir gairių rinkinį, susijusį su kriptovaliutų ataskaitų teikimo reikalavimais. Nors ankstyvieji pramonės dalyviai dėl atsainios priežiūros galėjo susieti ataskaitų teikimo veiklą, tai greitai keičiasi. Tokie subjektai kaip Vidaus pajamų tarnyba (IRS) ir Kanados mokesčių agentūra (CRA), aiškiai nurodė, kad stebi, ir tikisi tinkamų ataskaitų.

Mokesčiai

Tikimės, kad mokesčių ir kriptovaliutų klausimas ateinančiais metais bus praeities dalykas, nes populiarios platformos ir toliau gilinasi į šią pramonę. Toliau pateikiami trys žinomų kompanijų, susijusių su „FinTech“, pavyzdžiai, jų įsitraukimas į kriptovaliutas ir tai, ką jie daro dėl mokesčių – du su planu, o vienas – laukinė.

„PayPal“

Naujausia „FinTech“ įmonė, įšokusi į kriptovaliutas, yra viena didžiausių aplink – „PayPal“. Nors tikimasi, kad parama nebus teikiama dar kelias savaites / mėnesius, priklausomai nuo buvimo vietos, investuotojai, numatantys naudotis paslauga, jau svarsto, kokį mokestinį sprendimą pasiūlys „PayPal“.

„PayPal“ nenurodė, kokie yra planai sumažinti mokesčių atskaitomybės naštą. Pažvelgus į „PayPal“ (tiek reguliuotojams, tiek vartotojams), tai gali būti ir dabar, bet, tikėtina, ne amžinai. Kyla klausimas, ar „PayPal“ sukurs savo sprendimą? Ar ji įsigys tokią įmonę kaip „SimpleTax“? Ar ji bendradarbiaus ir integruos kito panašaus asmens paslaugas „TaxBit“?

TurtasPaprastas

Palyginti naujokas kriptovaliutose, „WealthSimple“ paskelbė savo kriptografinę platformą 2020 m. Pabaigoje. Ši platforma, palengvinanti įvairių pagrindinių turtų („Bitcoin“, „Ethereum“ ir kt.) Pirkimą ir pardavimą, turi didelį potencialą pristatyti kriptovaliutas įvairiai klientų grupei..

Nesvarbu, ar tyčia, ar ne, „WealthSimple“ pasisekė, kad 2018 m. Padarė strateginį žingsnį, kuris bus naudingas naujai suformuotai kriptografijos platformai – įsigyjant „SimpleTax“.  Ši populiari į mokesčius orientuota platforma suteikia paprastumo deklaruoti mokesčius. Be to, jis jau daugelį metų palaiko vartotojus, kurie dalyvauja prekyboje kriptovaliuta. Todėl „WealthSimple“ yra pasirengusi paremti savo naują platformą naudodama labai reikalingą į kriptografiją orientuotą mokesčių sprendimą..

Dvyniai

Nors „WealthSimple“ suteikia prieigą prie daugybės finansinių galimybių, įskaitant TFSA / RRSP / kt., Dvyniai labiau orientuojasi į kriptovaliutas..

Vis labiau populiarėjanti platforma ką tik paskelbė kad tai bus „TaxBit“ integruota programinė įranga, sukurta specialiai pranešti apie kriptografinės prekybos veiklą. Vienas šios paslaugos akcentų yra investuotojų galimybė ne tik generuoti metų pabaigos ataskaitas, bet ir realiuoju laiku stebėti savo prekybos poveikį mokesčiams..

„Gemini“ generalinis direktorius Tyleris Winklevossas pareiškė: „„ TaxBit “programinė įranga automatizuoja skaičiavimus, reikalingus kriptografinių mokesčių ataskaitoms teikti, padėdama sumažinti kriptografinių mokesčių skausmo tašką mūsų vartotojams. Investuotojai taip pat galės pamatyti bet kokio prekybos „Dvyniams“ įtaką mokesčiams realiuoju laiku “.

Maksimalistas pagal pasirinkimą?

Terminas, dažnai vartojamas diskutuojant apie investavimą į Bitcoin, yra „maksimalistas“. Tai reiškia investuotojus, kurie visų pirma tiki „Bitcoin“ efektyvumu ir maksimaliai padidina savo turimą turtą šiame vienete, o ne įvairina įvairias „alt“ monetas..

Turint omenyje šiandien čia aptartą mokesčių problemą, kyla klausimas – ar visi investuotojai yra „Bitcoin“ maksimalistai pagal savo pasirinkimą? O gal juos tiesiog atbaido sunkūs mokesčių reikalavimai ir trūksta galimybių tai įveikti?

Tikimės, kad anksčiau nei vėliau šis klausimas taps ginčytinu klausimu, o tokios įmonės kaip „WealthSimple“, „Gemini“, „PayPal“ ir kitos toliau tenkins pramonės poreikius.

Išsiskyrimas iš viso to yra paprastas – sužinokite savo vietinius mokesčių reikalavimus ir jų laikykitės. Negalima būti užkluptu šifruojant, bandant suprasti daugelio metų nepranešamą veiklą, kai IRS / CRA / kt. ateina skambinti.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me