Decentralizuoti finansai turi raktą į „Blockchain“ įtraukimą į įprastinius finansus

Autorius Džordžija Rakusen, „ConsenSys“

Nepaisant vis didėjančio populiarumo ir pagreitintos diskusijos, egzistuoja tam tikras pasipriešinimas, išlaikantis blokų grandinę už pagrindinių finansų ribų. Instituciniai investuotojai ir bankai išlieka susirūpinę tokiais klausimais kaip skaitmeninio turto reguliavimas, Bitcoin nesugebėjimas vystytis kaip apskaitos vienetas, mainų priemonė ir centrinių bankų garantijų trūkumas. Jų kelionė skaitmeninių valiutų link yra atsargumas ir konservatyvumas. Šis pasakojimas turi pasikeisti, kad „blockchain“ taptų pagrindinio pokalbio dalimi. „DeFi“ gali sukelti šį pokytį. „DeFi“ žada išstumti „blockchain“ į finansinę kasdienybę, sukurdamas pasitikėjimą, bankuodamas banką ir teikdamas realias „blockchain“ technologijos programas..

Kurti pasitikėjimą

Pastaruoju metu keli dideli žaidėjai atsargiai leidžiasi į kriptografinę erdvę, kuri yra svarbūs skaitmeninio turto pramonės etapai. „DeFi“ užtikrina, kad platesnė, plačioji visuomenė galėtų dalyvauti šioje „blockchain“ priėmimo kelionėje ir pasinaudoti ja. Tai daro kurdama pasitikėjimą mažmeninės prekybos vartotojais. Vartotojai reikalauja tikėjimo finansų sistema ir jos infrastruktūra, kitaip klientams, kurie nuolat girdi apie neigiamą viešumą, pvz., Įsilaužimus ir kodų praradimą, nėra jokio pagrindo. Kaip ir šifravimo srityje, pasitikėjimas įgyjamas ugdant ir eksperimentuojant.

„DeFi“ leidžia atlikti tokius eksperimentus. Vartotojai nuolat tikrina turimas rezervacijas ir tiria trūkumus. Bendras „DeFi“, dar žinomo kaip „Web 2.0“, pobūdis leidžia vartotojams nustatyti pasitikėjimą „blockchain“, dalijantis patirtimi, pasiekiant įrašus ir analizuojant duomenis. Nors protinga sutartis gali būti „nepasitikinti“ – tiek, kiek nereikia pasitikėti jokiu žmogumi, vartotojai, negalintys patys tikrinti sutarties, prašys patvirtinimo iš bendruomenės ir žmonių, su kuriais jie užsiima.

„Unbanked“

Nepaisant sparčios pažangos mūsų pasaulinėse finansų sistemose, visame pasaulyje išlieka stulbinantis 2,5 milijardo žmonių, turinčių banką. Finansinės sistemos, žadančios decentralizuotą finansavimą, šiai kohortai teikia didelį dėmesį. „DeFi“ alternatyva centriniams bankams ir trečiosioms šalims reiškia, kad žmonės, anksčiau neturėję bankų, dabar galėjo pirkti, parduoti ir skolinti produktus ir vertybinius popierius. Pakeisdami vakarietišką infrastruktūrą „DeFi“, vartotojai gali kontroliuoti savo finansinę sąveiką, vietoj to naudodamiesi programine įranga ir sumaniomis sutarčių „kodas kaip įstatymas“ sąrankomis. Šie žingsniai gali ne tik pagerinti regioninę ekonomiką, bet ir paskatinti socialines problemas, kurias lemia tokia didelė nebankinė populiacija, įskaitant didelį bankų neturinčių moterų skaičių ir neprižiūrimas kaimo bendruomenes..

Praktinės „DeFi“ programos

Tikras „DeFi“ programų pritaikymas toliau skatina „blockchain“ integravimą. „DeFi“ keičia tradicines finansines priemones, tokias kaip palūkanas uždirbančios sąskaitos ir paskolos, panaikina centralizuotas sistemas ir trečiųjų šalių poreikį..

Įkaito užtikrintos skolos pozicijos (CDP) yra puikus tokios programos pavyzdys. CPD yra protingos sutartys, vykdomos „Ethereum“. 95 proc. CDP yra atidaryti tik bandymų tikslais. Mes tai žinome, nes (šio straipsnio metu) jų vertė yra mažesnė nei 0,0058ETH, palyginti su šiek tiek didesne nei vieno dolerio verte. Likusieji 5% CDP, pagal „ConsenSys Codefi“ tyrimą, yra užtikrinami vidutiniškai 1 000 ETH (4,5 mln. USD), todėl jų naudojimas mastu yra pageidautinas kriptografiniams banginiams ir ankstyviesiems kriptografijos investuotojams..

Ši „DeFi“ CDP programa yra patraukli alternatyva lėtesniems, brangesniems, tradiciniams pinigų pervedimo sprendimams. Šiuo atveju „DeFi“ teikia beveik momentinius, nekintamus, nebrangius sandorius ir pašalina trečiąsias šalis.

Nepaisant neginčijamo vaidmens finansų ateityje, vis dar lieka kliūčių blokų grandinės platinimui pagrindiniu mastu. „DeFi“ nuolat naikina šias kliūtis efektyviai naudodama šią technologiją. „DeFi“ siekia suardyti įsitvirtinusius finansinius tinklus ir sistemas ir pakeisti jas į naudą. Priemonės pramonės ateičiai kurti yra mūsų rankose.

naujausias „DeFi“ vartotojo pranešimas, kurį pateikė „ConsenSys Codefi“ nustato, kad kriptovaliutos turėtojai (vadinami „hodlrs“) dažniau domisi pagrindine technologija ir jos praktiniu pritaikymu bei tuo, kaip ją galima pritaikyti praktinėms priemonėms. Hodlrsas lieka atsargus eksperimentuodamas su „DeFi“, stebi internetines diskusijas ir dalijasi savo patirtimi. Prieš investuodami ką nors didesnio, vartotojai dažnai išbandys nedidelės sumos protokolą.

Žiūrėkite naujausią „DeFi“ vartotojų tyrimų ataskaita daugiau išvadų.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me