Ontologijos kainų prognozavimas 2021 m. – Teigiami pokyčiai ir Uparty techninė perspektyva

(Atnaujinta 2021 m. Vasario 14 d.) Iš Kinijos kilęs „Ontology“ projektas yra „blockchain“ projektas, padedantis verslui panaudoti paskirstytos knygos technologijos galią. Projektas yra decentralizuota, didelio našumo viešoji blokų grandinė ir paskirstyta pasitikėjimo bendradarbiavimo platforma. ONT valiuta yra a antros kartos moneta, tai padeda panaikinti atotrūkį tarp „blockchain“ technologijos ir verslo sektorių. 

Neseniai papildymas svetainėje Crypto.com padidino ontologijos kainą. Šiuo metu ONT prekiauja 0,9 USD kaina su rinkos viršutinė riba iš 578 mln.

Pirkite ONT „Binance“ šiandien!

Ekspertų nuomonė apie tai, kodėl kils ontologijos kaina

Praėję metai ONT nebuvo puikūs, nes jo kaina pamažu krito, kad metus baigtųsi maždaug 0,5 USD. Tačiau 2020 m. Šiai monetai atrodo perspektyvi. Platforma turi pritaikytas programų funkcijas ir yra patogi vartotojui, todėl ji yra universali, palyginti su bendraamžiais.

Vienintelė ONT problema yra ta, kad tai yra nišinė platforma. Jei platformai pavyks padidinti savo unikalius pasiūlymus, monetos ateitis turėtų būti šviesesnė. Be to, platforma turi kvalifikuotų kūrėjų ir partnerystę su didelėmis įmonėmis, tokiomis kaip NEO, ir tai labai prisidėjo prie monetos sėkmės. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl tikimasi, kad netolimoje ateityje ontologijos kaina kils.

Šiuo metu ONT rinkos kaina yra gera investuotojams įsigyti laiko. Remiantis kainų prognozėmis, monetos kaina iki 2020 m. Pabaigos turėtų siekti 3,50 USD. Anksčiau moneta pasiekė 10 USD. Analitikai taip pat teigia, kad, remiantis praeities ir dabarties tendencijomis, tvirta platformos ekosistema greitai lėtai nukris link prognozuojamos kainos.

Pirkite ONT „Binance“ šiandien!

Kiti veiksniai, turintys įtakos ontologijos kainai, yra:

Partnerystė

Per mažiau nei mėnesį „Ontology“ bendradarbiavo su dviem firmomis, kurios specializuojasi AML ir KYC atitikties srityje.

Vienas iš jų yra „Shufti Pro“, su kuriuo ontologija pasirašė susitarimo memorandumą (SM), kuriame abi įmonės susikurs rankomis plėtodamos skaitmeninės tapatybės paslaugas..

Kadangi ontologija yra vieša „blockchain“, skaitmeninė tapatybė yra kertinis „blockchain“ projekto sėkmės akmuo, pagrįstas pasitikėjimu.

Bendradarbiaudama su pirmaujančia įmone „Shufti Pro“, teikiančia patikros sprendimus visame pasaulyje, daugiau įmonių privalo pasitikėti ontologija. Tai žingsnis, dėl kurio padidės įvaikinimas.

Pasirašydamas SM, Viktoras Fredungas, „Shufti Pro“ generalinis direktorius, sakė:

„Kurį laiką susidomėję stebėjome jų [ontologijos] pažangą ir dabar yra tinkamas laikas judėti į priekį. Be to, manome, kad naujas ir novatoriškas „blockchain“ technologijos naudojimas kartu su pažangiausiu asmens tapatybės ir tapatybės patvirtinimu yra galingas derinys pasaulinėms verslo operacijoms “.

Be to, atrodo, kad ontologija įgauna daugiau nei tai. Žaidimų platforma ir turinio bendruomenė „MIXMarvel“ pasirašė sutartį su „Ontology“, kad jos „Hyperdragons“ žaidimas būtų įtrauktas į ONT tinklą. Ši naujiena pasirodė rinkoje prieš 2 dienas. Tai papildo partnerystę pasirašė su „Evernym“ ir „Sovrin“ fondu sudaryti Rytų ir Vakarų skaitmeninės tapatybės konsorciumą.

Partnerystė su „4Stop“

„Ontology“ taip pat pradėjo bendradarbiauti su „4Stop“, kad savo platformoje galėtų pateikti „Know-Your-Customer“ patvirtinimą.

Finansų reguliavimo institucijoms susirūpinus pinigų plovimu ir teroristų finansavimu, pažangių sprendimų, apsaugančių nuo šių ydų, turėjimas yra reikšmingas palengvėjimas ne tik reguliavimo institucijoms, bet ir tiems, kurie stebi ontologijos platformą..

Padidėjęs pasitikėjimas platforma paskatins didesnį įsisavinimą. Tai dar labiau padidins ONT kainą.

Komentuodamas partnerystę, „4Stop“ generalinis direktorius Ingo Ernstas sakė:

 „Nuolat tobulindami„ blockchain “technologiją, mes labai džiaugiamės galėdami būti naujoviško„ Ontology “„ blockchain “projekto dalimi, teikdami jiems tolimesnes KYC paslaugas, kad galėtume patikrinti ir patvirtinti asmens duomenis visame pasaulyje. Sukurti pagrindinę, standartizuotą ir lengvai prieinamą suderinamą ir patikimą infrastruktūrą mes abu esame aistringi ir tikimės ateities pokyčių “. 

Ryšiai su Kinija

Andy Ji, „Ontology“ strategijos vadovas, anksčiau užėmė aukščiausias pareigas Kinijos vyriausybėje. Kadaise jis buvo Kinijos pramonės ir informacinių technologijų ministerijos generalinis sekretorius.

Jos įkūrėjas Jun Li taip pat dirbo su „Financial Futures Exchange“ Kinijoje ir „Infosys“.

Turint tokius ryšius, galima tik manyti, kad Kinijoje į ontologijos platformą bus žiūrima palankiai.

Nors Kinija aiškiai pareiškė savo poziciją dėl kriptovaliutų, ji ėmėsi lyderio vaidmens, kai reikia priimti „blockchain“.

Didėjant Ontology blockchain naudojimo atvejams, nesunku pastebėti, kad platforma Kinijoje tampa masine. Taigi tai greičiausiai padidins ONT kainą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad per vienerius gyvavimo metus Ontologija (ONT) neabejotinai parodė savo, kaip platformos, stiprybę. Partnerystė taip pat padėjo pakelti jos kainą. Kai tik AML ir KYC sprendimai bus visiškai įgyvendinti, tikėkitės, kad jo kaina pakils dar labiau, kai į jį pateks daugiau įmonių.

Pirkite ONT „Binance“ šiandien!

Techninė perspektyva dėl ontologijos (ONT) kainos „TradingView“ (atnaujinta 2021 m. Vasario 14 d.)

&# x1f48e; ONT – Aiškiai eikite į kitą GALAXY&# x1f680; pateikė reggiogeorge ant TradingView.com

Anot šio analitiko, ontologija pastarąsias kelias savaites buvo vienas iš raginimų laikytis. Kaip matote diagramoje, tai buvo labai teigiama ONT savaitė. Artimiausiu metu (ateinančiais mėnesiais) virtuali valiuta gali judėti link 3,6085 USDT už monetą. 

Iš tikrųjų yra įvairių lygių, kuriuos gali pasiekti ši skaitmeninė valiuta. Šie lygiai yra 1.668, 2.07, 2.62 ir paskutinis 3.6085. Analitiko diagrama rodo, kad norint ONT judėti aukščiau, reikėtų nutraukti prieš daugelį metų prasidėjusios tendencijos viršūnę.

ONT baigia kaupimo laikotarpį pateikė kvck ant TradingView.com

Šis „TradingView“ analitikas teigia, kad ONT buvo dvejus metus trukusi kaupimo fazė. Tai, kaip jis pasidalijo, gali būti arti pabaigos. Matėme, kad palaikymo lygis buvo artimas 0,4226 USDT kainų lygiui, kuris pastaraisiais metais buvo labai naudingas ONT skaitmeniniam turtui. 

Be to, matome, kad jo kaina taip pat metė iššūkį keliems atsparumo lygiams – 1,0314 ir 1,7294 USDT. Jei skaitmeninė valiuta sugeba nutraukti nuo mažėjančio trikampio, gali būti, kad ji gali pradėti judėti į 1,0314 ir tada į kitą atsparumo lygį 1,7294. Nepaisant to, išsiveržimas turėtų būti patvirtintas.

ONT greitai pumpuojasi pateikė 317 ant TradingView.com

Kalbant apie ONT, analitikas rodo, kad virtuali valiuta ilgainiui gali atsiskirti nuo daugiamečių meškų tendencijų. ONT / USDT prekybos pora vis dar nėra aiški dėl šios virtualios valiutos krypties. Nepaisant to, 2021 m. Bus apibrėžimų metai. 

Tai matyti iš diagramos, kuria dalijasi analitikas. Virtuali valiuta buvo įvairiuose prekybos kanaluose ir simetriškame trikampyje, kuris prasidėjo 2020 m. Pradžioje dėl krizės COVID-19. Ateityje viskas gali pasikeisti, atsižvelgiant į rinkos raidą. Nepaisant to, ONT išlieka toli nuo savo visų laikų aukščiausio lygio, užregistruoto 2018 m.

ONT / USDT ilgas pateikė Prekybininkas_OMS ant TradingView.com

Šiuo metu ONT / USDT prekybos pora prekiaujama labai artimu kainų intervalu nuo 0,466 iki 0,4624 USD. Pastarosiomis dienomis ONT buvo prekiaujama šiais kainų lygiais. Analitikas mano, kad 2021 m. Gali būti labai teigiami šiai virtualiajai valiutai, kuri galiausiai gali pasiekti 0,8389 USD monetos kainą. 

Tai padidintų ONT pasipriešinimo lygį, kuris gali būti labai svarbus, kad jis pasiektų naujas visų laikų aukštumas. Tai tik laiko klausimas, ar artimiausiomis dienomis ar savaitėmis ONT gali patirti šį judėjimą.

ONTUSDT pateikė Avery_Upton ant TradingView.com

Nepaisant kritimo į 50-ąją poziciją rinkoje, „Ontology“ yra puiki kriptovaliuta prekybininkams. Pagal analitikės pateiktą diagramą, regione palaikėme beveik 0,4793. Tai galime vertinti kaip palaikymo lygį, atsižvelgiant į tūrio profilį ir vietas, kuriose praeityje ONT patyrė pasipriešinimą ir palaikymą. 

Dabar skaitmeninė valiuta juda aukščiau ir ja prekiaujama arti 0,5568. Nepaisant to, jis vis tiek turi toliau augti, jei nori viršyti vietinį aukščiausią lygį, užregistruotą šių metų lapkritį, kai jis pasiekė 0,74 USDT už monetą.

Pagrindinė analizė

„Mainnet“ buvo išleistas neseniai, pradėjo kurti NFT platformą, atnaujinti piniginę. Matydamas tvirtą naujų partnerystių trauką.

Žetonų ekonomika ir įdėjimas – 1000 mln. ONT ir ONG tiekimas, beveik 63% dabartinės ONT cirkuliacijos. Neseniai nusipirkau iš atviros rinkos. Nėra degančių įvykių, fiksuoto tiekimo.

Staking sukurs ONG naudingumo žetoną, kuris yra parduodamas ir naudojamas už dujų mokestį.

Apskritai, analitiko nuomone, ONTBTC pažeidė pagrindinį lygį; labai tikėtina, kad pakartotinis bandymas patvirtins S / R apvertimą, leidžiantį grįžti atgal.

Išvada

Praėjus vieneriems metams po to, kai „Ontology“ nuolat plėtodama savo technologijas pradėjo savo projektą, pavyko sukurti pagrindinę pasitikėjimo bendradarbiavimo platformą. Iki šiol „Ontology“ pavyko pasiekti pirmąjį savo vizijos žingsnį, t. Y. Būti pasirengusį visoms įmonėms, o tai yra naudinga ONT kainai judant į priekį.

Prekiaudama šiek tiek žemiau nei 1 USD, „Ontology“ suteikia pelningą galimybę bet kuriam investuotojui, kuris nusprendžia pasinaudoti savo žema kaina ir į savo portfelį įtraukia šiek tiek ONT. Remiantis aukščiau išvardintomis diagramomis, aišku, kad monetos kaina per ateinančius mėnesius kils. Jei norite nusipirkti ONT „Binance“, galite sekti žemiau esančią nuorodą.

Pirkite ONT „Binance“ šiandien!

Norite sužinoti daugiau apie ontologiją? Galite patikrinti šį vadovą, kuriame viskas paaiškinta apie projektą. Šiame kitame vadove patarsite, kokias geriausias pinigines laikyti „Ontology“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

75a 09c dcd e2d a34 215 860