Atvasināto finanšu instrumentu tirgotāji: lielāka interese par ETH nekā BTC

Key Takeaways

  • Atvasināto instrumentu tirgi pēdējā laikā ir izrādījuši lielāku interesi par ETH nevis BTC, jo tirgotāji, šķiet, ir gatavi derēt par otro lielāko kriptogrāfiju.
  • Dati arī atklāj, ka pašreizējā tendence ETH visticamāk var uzturēt.
  • BTC šķiet, ka atvasināto finanšu instrumentu tirgotāji spēlē droši, nevis ir spekulatīvi.

Jauna nauda, ​​kas nonāk ETH tirgū

Atklāto interešu izmaiņas ir vitāli svarīgi rādītāji, lai parādītu, vai tirgū ienāk jauna nauda. Dati no Skew rāda, ka kopējā atklātā interese par ETH nākotnes līgumi un mijmaiņas darījumi kopš maija vidus ir nepārtraukti palielinājušies, to skaits ir sasniedzis augstāko līmeni mēneša laikā. Atklātu interešu augšupejoša tendence varētu arī liecināt, ka esošā tirgus tendence varētu uzņemt apgriezienus. Tāpēc tas, visticamāk, turpināsies.

Turpretī, BTC nākotnes līgumi un mijmaiņas līgumi par OKEx ir nedaudz saglabājušies pašreizējā līmenī. Kaut arī mēs negaidām pēkšņu BTC OI īstermiņā šķiet tendence samazināties. Lai gan OI pazemināšana varētu būt tikai daļa no attēla, tirgus šķiet samērā nelabprāt uz likmēm BTC cenas šobrīd.

1.a attēls: ETH nākotne & Apmainiet OI uz OKEx 1.b attēls: BTC nākotnes līgumi & Apmainiet OI uz OKEx

Avots: Šķībs

ETH netieši svārstīgums ir stabils, kamēr BTC samazinās

Netiešā nepastāvība varētu sniegt plašāku priekšstatu par tirgiem. Mēs to redzam ETHIV IV ir atguvies un samērā stabils pēc 20. maija kritiena, tur ETHUSDT neizdevās nodrošināt 215 līmeņus un atkāpās uz 206 apgabaliem.

No otras puses, IV BTC pēdējā laikā ir bijis salīdzinoši svārstīgs, it īpaši bitkoīns, kas atkal saskārās ar spēcīgu noraidījumu 10000 līmenī.

OKEx Technical Weekly uzsvēra, ka galvenajiem kriptotajiem patīk BTC un ETH nav izdevies pārkāpt galvenos pretestības līmeņus (BTC: 10000; ETH: 220). Ņemot vērā to, ka pirmais un otrais lielākais kripto abi nespēja pārtraukt savu izšķirošo pretestības līmeni, IV mums var pateikt, ka ETH šķiet samērā labvēlīga vai, vismaz, vairāk vēlas tirgot likmes. Un otrādi, BTCIV varētu nozīmēt, ka tirgotājiem, iespējams, joprojām nav skaidrs par kriptogrāfijas īstermiņa virzienu.

2.a attēls: ETH netiešā nepastāvība 2.b attēls: BTC netiešā nepastāvība

Avots: Šķībs

ETH mijmaiņas bāzes pozitīvs, BTC negatīvs

Pamats ir starpība starp tūlītējo cenu un nākotnes cenu. Atkal īstermiņa pieprasījums un produkta piedāvājums ir galvenie faktori, kas varētu virzīt pamatu. Pozitīvs pamatojums nozīmē, ka tirgotāji bija gatavi maksāt prēmiju par nākotnes līgumu pirkšanu. Tāpat negatīvs pamats nozīmē, ka nākotnes līgumi ir tirgoti ar atlaidi, kas nozīmē, ka nākotnes līgumu cena ir zemāka par spot.

Skew dati liecina, ka ETHUSD mijmaiņa ar OKEx galvenokārt ir bijusi pozitīvā puse, bet BTCUSD šķiet, ka swap sāka griezties pavisam nesen. Kaut arī pamats dažkārt var svārstīties, tirgotājiem būtu cieši jāuzrauga pamatu maiņa.

3.a attēls: OKEx ETHUSD mijmaiņa – 3.b attēls: OKEx Coinbase ETHUSD bāzes BTCUSD mijmaiņas darījums – Coinbase BTCUSD mijmaiņas līgums

Avots: Šķībs

Vienāda varbūtība lauzt galvenās pretestības jūnijā ETH un BTC

Iespēju tirgu dati vienmēr var nodrošināt tirgus krāsas tirgotājiem un investoriem, lai novērtētu citu tirgus dalībnieku pieeju, un varbūtības skaitlis varētu būt interesants.

Kā mēs minējām iepriekš šajā rakstā, abi BTC un ETH nesen tika noraidīti ar to galveno pretestības līmeni. Lai gan iepriekš minētie dati varētu liecināt, ka tirgotāji ir vairāk gatavi derēt ETH, tomēr iespēju tirgus parāda, ka varbūtība ETH līdz jūnija beigām ir virs 220, ir tikai aptuveni 28%, bet varbūtība BTC jūnija beigās virs 10000 ir aptuveni 29%.

Citiem vārdiem sakot, opciju tirgus, šķiet, uzskata, ka bija tikai aptuveni 1/3 no iespējas, ka divi vadošie kriptotēli jūnija beigās sagrauj abas minētās galvenās pretestības. Ir vērts atzīmēt, ka varbūtības skaitļi pastāvīgi mainās atbilstoši tirgus apstākļiem.

4.a attēls: Prob. no ETH virs x $ uz termiņu. 4.b attēls: Prob. BTC virs x $ uz termiņu

Avots: Šķībs

BTC Put / Call Ratio 6 mēnešu augstākajā līmenī

Mēs esam seguši BTCPut / call attiecība pirms bitcoīna samazināšanas uz pusi. Mēs uzskatām, ka pieaugošā pārdošanas / pārdošanas attiecība norāda, ka opciju tirgotāji ir koncentrējušies uz negatīvā riska ierobežošanu BTC cenām, nevis izveidot spekulatīvus darījumus.

Kopš BTC ir svārstījies netālu no 9000 līmeņiem, pārdošanas / zvana attiecība ir pieaugusi līdz līmenim, kurā BTC maija sākumā ir pieskāries 10000. Tas varētu norādīt, ka iespēju tirgotāji var neparedzēt a BTC cenu atsitiens pašreizējā līmenī.

5. attēls: BTC Put / Call Ratio

Avots: Šķībs

Autors: Sairuss Ip

Pētījumu analītiķis, OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

08d 078 5e7 b55 d5d 2de 2c0