AMA apibendrinimas: dar kartą peržiūrėkite naudos iš „Staking Rewards“ naudą

Gegužės 1 d. Mes labai džiaugėmės turėdami Mirko Schmiedl (generalinis direktorius &Įkūrėjas) ir Glebas Dudka (tyrimų analitikas) iš „Staking Rewards for Ask-Me-Anything“ (AMA) diskusijos apie „Defi“, tiksliau, kaip pasinaudoti akcijų paketu.

„Staking Rewards“ yra įmonė, kurios veikla yra tirti akcijų įrodymą ir pelną generuojantį turtą, turintį ilgametę kriptografijos ir kasybos pramonės istoriją. Pateikdamas duomenis ir nurodymus, jis siūlo platformą, kuri sumažina investicijų riziką uždirbant pasyvias kriptovaliutas.

Ši AMA yra padalinta į dvi dalis, kur Stakingui buvo paprašyta pasidalinti savo nuomone apie „Defi“, o po to – aistringas tiesioginis Q&A mūsų grupėje.

1 skyrius

Q1: Kas yra Spaėmimas Rapdovanojimai?

A1: Mirko Schmiedl:

„Staking Rewards“ iš esmės yra „CoinMarketCap“, skirtas „Staking“ ir „DeFi“. „Stakingrewards.com“ svetainėje galite rasti visas kriptovaliutas, į kurias galite investuoti ir užsidirbti pasyvių pajamų įkeisdami, skolindami, naudodamiesi pagrindiniais kodais ir pan. Norėdami gauti daugiausiai pasyvių pajamų, yra tam tikrų paslaugų teikėjų, kur galite perleisti ar pervesti monetas. Šie tiekėjai montuoja monetas jūsų vardu ir dalijasi uždirbtu atlygiu su jumis.

„Staking Rewards“ leidžia lengvai palyginti įvairias pasyvių pajamų galimybes ir jų teikėjus. Stebime realiuoju laiku iš „blockchain“ ištrauktus atlygio tarifus ir sutvarkome visą informaciją, kurios jums reikia norint rasti geriausią teikėją ir pradėti uždirbti.

Q2: Ar galite pasidalinti su mumis kai kuriais ateities planais, tokiais kaip rinkodaros plėtros planas ir naujausias „Staking Rewards“ komandos veiklos planas?

A2: Mirko Schmiedl:

„Staking Rewards“ mes visada buvome priešakyje teikdami vartotojams tiksliausius statymo duomenis. Beveik visi „blockchain“ tinklai paleidžiami kartu su „Proof of Stake“ arba pereina prie jo. Tuo pačiu metu matome didelį „DeFi“ rinkos augimą ir manome, kad gali kilti tam tikra konkurencija.

Taigi vienas svarbus planas yra parengti dinamiką tarp akcijų paketo ir skolinimo ir palengvinti investuotojams skirtumų ir rizikos suvokimą. Kaip tik šiandien savo platformoje išleidome naują „DeFi“ skyrių. Tai galite patikrinti apsilankę https://www.stakingrewards.com/providers/defi

3 klausimas: iš kur gautas atlygis iš viso tiekimo ar sandorio mokesčio? Ir jei baigsis visas žetono tiekimas, ar atlygio statymas vis tiek veikia??

A3: Mirko Schmiedl:

1. Daugumoje akcijų tinklų įrodymų yra tam tikras infliacijos lygis. Taigi kiekviename bloke yra nukaldintos kelios naujos monetos, kurios pridedamos prie bendro tiekimo. Šios naujos monetos dalijamos suinteresuotiesiems. Taigi tai reiškia, kad bendras bendras pasiūla didėja, tačiau kadangi nominalus atlygis turi fiksuotą skaičių, tai reiškia, kad faktinis infliacijos lygis laikui bėgant mažėja. (Tas pats atlygis už bloką, bet didesnis bendras tiekimas = mažėjanti infliacija)

Be to, dalininkai gauna sandorių, įtraukiamų į jų patvirtintus blokus, sandorių mokesčius.

Svarbu paminėti, kad ši dinamika yra labai niuansuota kiekviename tinkle.

2. Dalyvavimas veiks tol, kol bus pagrįstos paskatos suinteresuotosioms šalims dalyvauti ir užtikrinti tinklo saugumą. Daugumoje didžiausių akcijų tinklų įrodymų maksimalus tiekimas nėra ribotas. Bet aš manau, kad kai sandorio mokesčiai tinkle gali tvariai padengti skatinamąsias ribas, oficialiu valdymo sprendimu bus spaudimas sumažinti bendrą tinklo infliaciją..

4 klausimas: kaip mes užtikriname ir skatiname tolesnę decentralizaciją grėsmingoje ekosistemoje?

A4: Mirko Schmiedl:

Manau, kad turime 3 svarbius dalykus, kad tinklai būtų decentralizuoti ir banginių suinteresuotieji subjektai jų nesugadintų.

1. Visi akcijų tinklų įrodymai yra labai jauni, o ekonomika buvo sukurta be jokių nuorodų realiame pasaulyje. Čia svarbu laikytis ekonominių parametrų požiūrio. Turime sugebėti dinamiškai koreguoti parametrus, atsižvelgdami į tinklo naudojimą.

2. Siekdami užtikrinti decentralizuotą tinklą, turime kuo lengviau visiems dalyvauti ir valdyti savo mazgus. Lengvas įrankių naudojimas, žemi slenksčiai ir pakoreguota rizika yra svarbūs norint užtikrinti, kad trintis būtų kuo mažesnė.

3. Paskutinis dalykas, kuris, mano manymu, turėtų būti toliau nagrinėjamas, yra mechanizmai, skirti nubausti adresus ar IP adresus su tam tikromis balanso ribomis. Pvz. Atlygis gali dinamiškai mažėti, tuo didesnis yra jūsų bendras balansas. Tai paskatins investuotojus perduoti paslaugas mažesniems vietos infrastruktūros tiekėjams.

5 klausimas. Kaip mažesnės „Staking-as-a-Service“ įmonės gali atskirti save nuo didelių žaidėjų, pavyzdžiui, mainų, teikiančių akcijų pakavimo paslaugas (pvz., „Coinbase“)? Ar yra centralizacijos pavojus? GeraiEx 2020 m., taip arba ne?

A5: Glebas Dudka:

Iš tiesų yra centralizacijos pavojus, jei pvz. didesnės centralizuotos biržos turėjo užimti didžiąją dalį akcijų paketo rinkos. Matome, kad šiuo metu, pavyzdžiui, „Binance“ ir „Loom“. Centralizuotos biržos gali pasiūlyti akcijų paketą su 0% mokesčiais, nes jie uždirba pinigus kitomis priemonėmis, pavyzdžiui, prekyba, o pagrindinis tikslas yra pritraukti kuo daugiau turto ir vartotojų.

Kita vertus, dalyvaujantys paslaugų teikėjai uždirba pinigus naudodamiesi įmokomis ar komisiniais, taigi vargu ar norės sumažinti mokesčius iki nulio. Jei per daug suinteresuotųjų šalių nori siekti 0% mokesčių, tai gali sukelti centralizacijos grėsmę.

Paslaugų teikėjų išsiskyrimo būdai yra įvairios pridėtinės vertės paslaugos ir sava bendruomenė. Pridėtinės vertės paslaugos apima suinteresuotųjų šalių informacijos suvestines, ataskaitų teikimo įrankius, blokų tyrinėtojus, likvidumo įrankius (delegavimo čekius ir kt.). „Okex“ jau dalyvauja lažybose ir netrukus bus įtrauktas į mūsų platformą.

6 klausimas: ar saugu šifruoti „Vs“, turintį ilgą erą „Trezor“ piniginėse ar palaikantį mainus? Ar Stakingas veda į ES centralizaciją cryptocvaliuta ir also in didina savo inflacijos?

Taip pat aš turiu 51% atakų yra dažnesni „PoS“ monetos nei „PoW“? Jūsų nuomonė apie šį poną.

A6: Glebas Dudka:

Priklauso nuo to, ką norite pasakyti "saugus". Yra daugybė niuansų. Dauguma akcijų (nebent tai yra centralizuotose biržose) nėra su laisvės atėmimu susijusios, todėl jūs galite statyti akcijas tiesiai iš savo „Trezor“. Laikant fondą ir dalyvaujant biržoje, pasitikima mainais ir kaip įprasta sakyti, "ne tavo raktai, ne monetos". Jei klausiate, ar statyti yra saugiau, nei ne (jei daroma prielaida, kad naudojatės tuo pačiu prietaisu, programa arba abiem), nėra saugiau, nes neužmiršdami jus praskiedžiate infliacija (lygiai taip pat, jei laikytumėte pinigus po čiužiniu ir bankai turėjo atspausdinti tonas fiat). Kai kurie „blockchains“ yra susiję su apkarpymu, taigi, jei dalyvausite nesąžiningame ar blogame akcijų pakete, galite prarasti dalį savo akcijų.

Norint saugiai, dažnai reikia pasirinkti patikimą statymo paslaugų teikėją, mes, kaip „StakingRewards“, padedame tai padaryti. Stackas ir infliacija dažnai siejami taip, kad tarp atvirkštinio koeficiento ir infliacijos yra atvirkštinis ryšys. „Protocol“ nori užtikrinti tinklo saugumą, kuris pasiekiamas didesniu dalyvavimo santykiu, taigi, jei dalyvavimo koeficientas yra mažas, tinklas turi didesnę infliaciją, kad paskatintų daugiau žetonų turėtojų dalyvauti. Didėjant akcijų santykiui, protokolas mažina infliaciją ir mažina paskatas akcijoms. Tokiu būdu protokolai savaime subalansuojami.

Kalbant apie centralizaciją ir 51 proc. Atakų. PoS įrašų apie 51% atakų nėra (beje, 33% atakų, nes tinklui valdyti pakanka 33% +), todėl negalime pasakyti, kiek tai paplitę (kol kas nėra). Su PoS lengviau aptikti 33% ataką arba jei kas nors artėja prie 33% (tai yra daug sunkiau PoW).

Pagrindinis „PoS“ pranašumas bendraujant su užpuolikais, palyginti su „PoW“, yra tas, kad „PoS“ dauguma tinklo (66 proc.) Gali balsuoti už užpuoliko išsišakojimą, kur užpuolikas praranda visus savo žetonus, taigi yra tik blogo vaikino investicija. sudegino. PoW norint atsigauti po 51% atakos, reikia pakeisti pagrindinį tinklo algoritmą, taip baudžiant ar sunaikinant tiek gerų (49%), tiek blogų (51%) vaikinų investicijas. „Cosmos“ skatinamame „testnet“ tinkle buvo keletas situacijų, kai vienas žaidimų registravimo sistemos patvirtintojas priartėjo prie 33%, o likusi visuomenės dalis jį pašalino, pašalindama grėsmę..

7 klausimas: žinau, kad „DeFi“ yra geriau nei centralizuotas finansavimas, tačiau norint jį pasiekti, reikia interneto prieigos. Taigi, kaip žmonėms mažiau išsivysčiusiose šalyse, kur jie turi ribotą prieigą prie interneto, prieigą prie „DeFi“?

A7: Glebas Dudka:

Yra dvi skirtingos problemos. Interneto prieinamumas mažiau išsivysčiusiose šalyse yra infrastruktūros ir telekomunikacijų problema. „DeFi“ pažadas niekada nebuvo internetas visame pasaulyje. Tačiau tai, kiek žinau, tobulėja gana greitai.

Antroji problema yra susijusi su finansų sistema, atsižvelgiant į tai, kad turite pagrindines ryšio priemones (telefoną, internetą). Beje, „mPesa“ Afrikoje (mobiliųjų telefonų kreditai, perduodami SMS žinutėmis, kai kuriose vietose tapę beveik valiuta) galėtų būti pirmojo „DeFi“ ar skaitmeninės valiutos taikymo pavyzdys. Daugelyje mažiau išsivysčiusių šalių technologijos dažnai peršoka varlę. Tai reiškia, kad labai brangu pvz. pastatykite vietinį mažo banko skyrių kaime, tačiau būdami prisijungę prie skaitmeninės bankininkystės ar geriau „DeFi“, žmonės gali praleisti fizinį bankininkystės žingsnį, taip peršokdami šį etapą. Kadangi pagrindinė interneto prieiga ir „DeFi“ (be kelių išimčių) yra be leidimo, prieiga prie pagrindinio išmaniojo telefono ir interneto yra lygiavertė prieigai prie pasaulio finansų ekosistemos. Taigi galima skolintis, skolinti, sudaryti sandorius ir pan.

Klausimas8: „DeFi“ iš judėjimo virto iš esmės sparčiausiai augančiu ir prieinamiausiu „blockchain“ pramonės aspektu. Jūsų nuomone, ar manote, kad mums gresia prisotinimas?

A8: Mirko Schmiedl:

„DeFi“ šiuo metu neabejotinai yra viena iš karščiausių temų. Bet kokiu atveju nemanau, kad „DeFi“ dar nėra lengvai pasiekiama. Buvo keli išnaudojimai ir vis dar neaišku, kiek protokolai iš tikrųjų yra saugūs ir patikimi. Tai yra kažkas, ką mes įveikėme ir greičiausiai užtruksime ilgiau, kol pasieksime tašką, kuriame galime pasakyti, kad „DeFi“ dabar yra lengvai pasiekiama. Yra daug UX ir saugumo kliūčių, kurias turime spręsti.

Taigi, aš manau, kad „DeFi“ tik pradeda tapti nemenka tema. Spėju, kad mums dar toli nuo faktinio „DeFi“ rinkos prisotinimo. Ne tik vartotojų ir pritaikymo, bet ir protokolų, produktų ir įrankių atžvilgiu.

„DeFi“ duomenys vis dar yra labai nepasiekiami, o mes, „Staking Rewards“, džiaugiamės galėdami prisidėti prie šio poreikio ir padaryti jį prieinamesnį ir suprantamesnį vartotojams žingsnis po žingsnio..

9 klausimas. Kokie yra DEFI pranašumai ir trūkumai, palyginti su tradiciniais finansais?

A9: Mirko Schmiedl:

Pagrindinis „DeFi“ privalumas yra tas, kad finansų sistemos mechanizmai yra visiškai skaidrūs ir patikrinami. Lengviau ir patikimiau suprasti tam tikras sąlygas, jei viskas yra atvira ir prieinama.

Rinka yra atvira visiems pasaulio žmonėms ir nėra didelių kliūčių dalyvauti pinigų rinkose. Mes galime geriau suprasti tam tikrą rinkos dinamiką ir įgyvendinti pakeitimus, kurie atitinka realų tinklo naudojimą realiuoju laiku.

Manau, kad tai suteikia decentralizuotų finansų ekosistemai konkurencinį pranašumą prieš centralizuotus finansus, kai dauguma dalykų vyksta už uždarų durų. „DeFi“ yra bendradarbiavimo ir atvirų susitikimų pasaulis kuriant naują sistemą, dinamiškai atitinkančią tikrus ekonomikos ir žmonių poreikius.

10 klausimas: „DeFi“ šiuo metu yra viena iš karščiausių temų „blockchain“ erdvėje. Ar galėtumėte pasidalinti savo nuomonėmis apie „DeFi“ su mumis? Ar manote, kad „DeFi“ sutrikdys esamą finansų sistemą? Kas yra „Staking Rewards“ požiūris į „DeFi“ sektorių?

A10:

Mirko Schmiedl:

„DeFi“ yra vienas iš įdomiausių sektorių „blockchain“ pasaulyje, jis yra patrauklus technologijos naudojimas, kuris yra paruoštas. Bet kokiu atveju „DeFi“ yra labai nesubrendęs, o tradiciniai finansai jau jaučia konkurenciją.

Galų gale manau, kad „DeFi“ ir „CeFi“ taps sąveikūs ir susilies tik į vieną finansinę ekosistemą. Neišvengiamai tradiciniai finansai priims tam tikrus mechanizmus, kurie veikia decentralizuoto finansavimo srityje, ir juos pritaikys. Tuo pačiu metu yra tam tikrų decentralizuoto finansavimo apribojimų, kai programų kūrėjai greičiausiai įdiegs tam tikrus centralizuotus vartus, kad pagerintų bendrą patirtį ir pritaikymą..

„Staking Rewards“ leis vartotojams lengvai patekti į „DeFi“ rinką, surasdami patraukliausias galimybes užsidirbti pasyvių pajamų.

Stebime šimtus tinklų ir protokolų, leidžiančių dinamiškai užsidirbti interesų, ir mokome vartotojus pasinaudoti šiais privalumais ir rizika..

Artimiausiu metu mažmeniniams vartotojams bus visiškai neįmanoma suprasti tūkstantį skirtingų galimybių, tokių kaip akcijų paketas, skolinimas ir kt., O „Staking Rewards“ leidžia lengvai rasti didžiausią atlygį už mažiausią riziką.

Glebas Dudka:

Šiuo metu taip pat rašome „DeFi“ seriją. Čia yra straipsnio, kuris yra mūsų požiūris į visos „DeFi“ ekosistemos žemėlapį, anonsas:

Skyrius 2 – tiesioginiai AMA klausimai

Q1: Pasitikėjimas versle yra labai svarbus, dėl to investuotojai, klientai ir vartotojai gali jaustis saugūs dalyvaudami „Staking Rewards“?

A1: Glebas Dudka:

Dar kartą, mes nesiūlome statyti ir neturime lažybų ženklo. Pateikiame duomenis apie stake ir defi erdvę.

2 k .: Kas yra „Staking Rewards“ plėtros planas 2020 m?

A2: Mirko Schmiedl:

2019 m. Išpopuliarėjo akcijų paketo įrodymas, todėl mes sukūrėme metriką ir įrankius, kad visa tai būtų galima rasti savo svetainėje. Iki 2020 m. Tai padvigubinsime ir taip pat sukursime daugiau „DeFi“ ir skolinimo palūkanų rodiklių ir įrankių.

3 klausimas: ką manote, kaip mes galime įtikinti ar privilioti žmones naudoti „Defi“, o ne tradicinius finansus?

Ar manote, kad apdovanojimas gali būti naudingas.?

A3: Glebas Dudka:

„DeFi“ palūkanos yra labai patrauklios, palyginti su senosiomis finansų palūkanų normomis (daugeliui bankų taikomos neigiamos palūkanų normos, Vokietijoje ilgalaikės obligacijos jau yra neigiamos). Mes, „Staking Rewards“, kaip patikimas „DeFi“ duomenų teikėjas, palaikysime investuotojus tiksliais duomenimis ir įrankiais, kad jie galėtų sužinoti apie pasyvių pajamų gavimo galimybes ir pasinaudoti jomis..

4 klausimas: ar planuojate pridėti daugiau monetų? Ar yra kitų programų, kurias norite sukurti, kad pritrauktumėte investuotojus naudoti „Staking Rewards“?

A4: Mirko Schmiedl:

Mes bandysime visas monetas, kurios yra aktualios ekosistemai ir sulaukė didelio mūsų bendruomenės susidomėjimo. Tai leidžia lengvai įvertinti ir numatyti grąžinamą grąžą. Kitos programos yra pvz. „Advancede Staking“ skaičiuoklę, kurią kuriame, ir daugelį straipsnių bei tyrimų, kuriuos darome ir viešai skelbiame savo svetainėje.

Q5:

1. Ar manote, kad statymas bandytų prieš decentralizaciją platformoje? Jei dideli suinteresuotieji subjektai perims sprendimų kontrolę … kaip platforma, turinti akcijų savybę, galėtų to išvengti?

2. Ar KIEKIS „PoS“ sutarimas yra nurodytas skyrime „Stebėti atlygius“? Koks yra proceso sąrašas?

A5: Mirko Schmiedl:

1. Manau, kad svarbu įdiegti mechanizmus, kurie užkerta kelią didelei centralizacijai tinkluose. Pvz. „Tezos“ turi minimalius obligacijų reikalavimus, todėl jums reikia tam tikros savo nuosavų lėšų ribos, kad galėtumėte priimti kitas delegacijas ir surinkti balsavimo galių. Kažkas panašaus yra naudinga toliau decentralizuoti tinklus.

2. Mes stengiamės išvardyti visas „PoS“ monetas, tačiau projektams patariama susisiekti su mumis, kad glaudžiai bendradarbiaudami su jais galėtume užtikrinti tik tiksliausią informaciją …. keliami reikalavimai, kad projektas skaidrus ir patikrinamas paskatų dizainas … jie gali kreiptis tiesiogiai į mūsų svetainę arba susisiekti su mumis savo telegramų grupėje.

6 klausimas: kiek monetų yra išleista „#Staking Rewards“ ir ar to pakanka komandos trumpalaikiam planui?

A6: Glebas Dudka:

Mes neišduodame jokių žetonų, mes esame duomenų ir API teikėjai. Mes parduodame tokenizuotus reklaminius lizdus (NFT, nepakeičiami žetonai), tačiau tai yra gana tradicinis verslo modelis ir nereikalauja akcijų paketo..

7 klausimas. Jūsų platformoje yra mažai informacijos apie „DeFi“. Kaip planuojate progresuoti ir savo platformoje pateikti daugiau įdomių dalykų „DeFi“?

A7: Glebas Dudka:

Mes ką tik išleidome „DeFi“ puslapį ir šiuo metu rašome „DeFi“ skirtą straipsnių ciklą (pirmasis pranešimas jau išleistas)

8 klausimas: koks skirtumas tarp statymo ir mazgo prieglobos & statyti IG yra pastovi visam laikui?

A8: Mirko Schmiedl:

Spėju, kad pagrindinis klausimas yra skirtumas tarp delegavimo ir tiesioginio žaidimo. Staking reiškia, kad jūs naudojate savo mazgus ir tiesiogiai dalyvaujate tinkle. Atlygis yra didesnis nei perduoti, bet jūs turite padengti infrastruktūros išlaidas ir įsitikinti, kad jas tinkamai išlaikėte.

Deleguoti yra daug paprasčiau, naudodamiesi vienu iš „Staking“ teikėjų, nurodytų mūsų svetainėje https://www.stakingrewards.com/providers, galite visiškai kontroliuoti savo monetas ir mokėti tik nedidelį mokestį už gautą atlygį.

Didesnė IG dinamiškai keičiasi atsižvelgiant į tai, kiek žmonių yra paritikuojantys. Mažiau statančių žmonių = didesnė nauda

9 klausimas: kaip vertinate bendruomenės paramą? Kokia yra jūsų rinkodaros ir masinio įvaikinimo strategija? Kokią žinutę šiandien norite nusiųsti bendruomenei per AMA?

A9: Glebas Dudka:

Manome, kad bendruomenės parama iki šiol buvo didelė ir mes tikrai galime pasigirti daugybe aktyvių vartotojų savo svetainėje. Manome, kad perėjimas prie ETH prie PoS padidins plačiosios visuomenės susidomėjimą „Staking“, o tai paskatins ir akcijų, ir „DeFi“ perėmimą, nes daugiau žmonių tai laikys fiksuotų pajamų produktu. Šiandien pagrindinis mūsų tikslas buvo pasidalinti informacija ir įrankiais, esančiais mūsų svetainėje, kad vartotojai galėtų geriau modeliuoti ir numatyti savo pasyvias pajamas, tuo pačiu ieškodami geriausių galimybių..

10 klausimas. Kokį standartą pasirinkote moneta, kuri bus įtraukta į jūsų platformą? Kokia nauda, ​​kai laimi savo platformoje?

A10: Mirko Schmiedl:

Mūsų svetainė yra trečioji nepriklausoma platforma, leidžianti sekti akcijų paketus ir skolinimo procentus visuose tinkluose … mes tiesiogiai neteikiame jokių akcijų paketų paslaugų, o akcentuojame priklausymą vienam iš mūsų svetainėje išvardytų paslaugų teikėjų. lengvai rasti geriausias dalyvavimo galimybes ir teikėjus

11 klausimas: kokie yra pagrindiniai išmaniųjų sutarčių ir gyvų sutarčių skirtumai? Ar geresnės išmaniosios sutartys?

A11: Glebas Dudka:

Jei turėdami tiesiogines sutartis turite omenyje realaus pasaulio sutartis, tai skirtumas yra tas, kad tradicinės sutartys nėra skaitmeninės, taigi nėra programuojamos ir todėl programos negali sąveikauti su tiesiogiai. Suskaitmeninus sutartis (pagal tam tikrą standartą, pvz., „Actus“, „deon digital“), galime tikėtis, kad tai įgalins naujus verslo modelius ir finansinius produktus.

12 klausimas: kiek patikima yra jūsų API teikiant tik patikimą ir patikimą informaciją ir duomenis?

A12: Mirko Schmiedl:

Dabartinėje rinkoje mūsų API yra patikimiausia statymo normoms ir visoms statymo metrikoms. mes turime daugiau nei 100 tinklų su tiesiogine „blockchain“ duomenų integracija ir turime savo algoritmą, kad įsitikintume, jog duomenys yra teisingi.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

af3 022 fc5 54e 927 308 e28