Labākie pamata uzmanības žetona (BAT) maki Visdrošākie BAT maki 2019. gadā

Vai meklējat dažus no labākajiem Basic Attention Token makiem, lai turētu jūsu Basic Attention Token kriptogrāfijas valūtu? Basic Attention Token (BAT) ir uz blokķēdes balstīts projekts, kura mērķis ir radikāli uzlabot digitālās reklāmas nozares efektivitāti. Tas darbojas ar Ethereum blokķēdi, un to var apmainīt starp izdevējiem, reklāmdevējiem un lietotājiem.

BAT izstrādātāji uzskata, ka izdevēji zaudē lielu daļu savu ieņēmumu problēmu dēļ, kas pastāvīgi apgrūtina nozari. Piemēram, tikai pēdējās desmitgades laikā nozare zaudēja gandrīz 66% no ieņēmumiem, pielāgojot to inflācijai. Paturot to prātā, izdevēji turpina saskarties ar ieņēmumu kritumu, jo lietotāji jūtas arvien vairāk pārkāpti. Līdz ar to reklāmdevēju spēja novērtēt pakalpojumu efektivitāti samazinās.

Pamata uzmanības marķieris (BAT) ir šo problēmu risinājums. Marķieris piedāvā decentralizētu, caurspīdīgu, digitālu reklāmu apmaiņu, kas darbojas Blockchain. BAT sadarbojas ar Brave, kas ir ātrs, atvērta koda, uz privātumu vērsts pārlūks, kas novērš trešo pušu reklāmas un izsekotājus, un izveido virsgrāmatu sistēmu, kas mēra lietotāju uzmanību, lai atalgotu izdevējus, pamatojoties uz viņu ieguldījumu. Apskatīsim, kurš Basic Attention Token maks ir piemērots jūsu kriptonauda.

Brave izmanto LPTP, lai kompensētu pārlūka lietotājiem viņu uzmanību, vienlaikus aizsargājot viņu privātumu. Kad esat nopelnījis kādu LPTP, jums ir nepieciešams seifs, lai tos pasargātu. Šajā rokasgrāmatā ir sniegti labākie pamata uzmanības marķiera maki, kurus varat apsvērt savu BAT līdzekļu drošībai un glabāšanai.

Drosmīgs maks Basic Attention Token Maki

Avots: basicattentiontoken.com

Drosmīgs maks | Pamata uzmanības žetonu maki

Drosmīgā Maka vietne:https://brave.com/download

Drosmīgs Maka tips: Tīmekļa / Chrome paplašinājums

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Brave Wallet ir izstrādājis Brave kopiena, un tas ir oficiālais un labākais BAT kriptogrāfijas tīmekļa maks. Lai sāktu, varat lejupielādēt pārlūku Brave un pievienot to kā paplašinājumu. Kad esat lejupielādējis pārlūku Brave, varat vienkārši pievienot BAT marķierus. Brave sadarbojas ar pārbaudītiem izdevējiem, lai palīdzētu lietotājiem nopelnīt vairāk ieņēmumu nekā pašreizējā salauztajā reklāmu tehnoloģiju ekosistēmā.

Svarīgi ir tas, ka jums nav nepieciešama reģistrācija, lai finansētu savu BAT maku. Kā īpašnieks jūs varat vienkārši pievienot līdzekļus ar Bitcoin, Litecoin, Ethereum vai BAT, pārsūtot tos uz atbilstošo maka adresi. Ir svarīgi atzīmēt, ka drošsirdīgs maks automātiski pārvērš maciņam nosūtītos līdzekļus, kas nav LPTP, un atlikumu, kas tiek turēts LPTP. Ja vēlaties konvertēt fiat valūtu BAT, varat izmantot Atbalstīt funkciju vai citu apmaiņu. Tomēr, ja izmantojat citas apmaiņas, jums ir jāmaksā par tīklu un iespējamo apmaiņas maksu. Ir svarīgi atzīmēt, ka drosmīgais maks ir vienvirziena. Kā tādu jūs nevarat no tā izņemt savus BAT līdzekļus. Maka galvenais mērķis ir apstrādāt atlīdzību izdevējiem, kuri pievienojas programmai Brave Rewards.

Ledger Nano S maka uzmanības žetona maki

Avots: tokenclub.co

Virsgrāmata Nano S

Ledger Nano S maks vietne: https://shop.ledger.com/products/ledger-nano-s

Virsgrāmata Nano S Maks tips: Aparatūra

Lietošanas ērtums: Ļoti viegli izmantot

Droši: Ļoti droši

Izmaksas: Apmaksāts

Ledger Nano S ir kriptogrāfijas aparatūras maks, kas drošības ziņā līdz šim ir labākais tirgū. Ja meklējat vienu no labākajiem Basic Attention Toke makiem, lai aizsargātu savus kriptovalūtas aktīvus, varat apsvērt šo pirmo un vienīgo neatkarīgi sertificēto maku tirgū. Ledger Nano S seifs darbojas ar drošu mikroshēmu, kas nodrošina maksimālu drošību.

Šīs funkcijas padara to par vienu no labākajiem BAT makiem, kas jāņem vērā:

 • Augstākā līmeņa drošība: Vispirms šis kriptovalūtas maks nekad neatklāj jūsu privāto atslēgu. Atslēga paliek drošā mikroshēmā, kas aizsargāta ar PIN, līdzīgi kā tas tiek izmantots pasēs. Turklāt Nano S seifam ir pilnīga sertifikācija ANSSI, Francijas kiberdrošības aģentūra.
 • Vienkāršība: Turklāt ierīci ir ļoti vienkārši izmantot, un tās darbināšanai ir tikai divas pogas. Visas jūsu veiktās darbības tiek apstiprinātas displeja ekrānā. Tas nāk arī ar Ledger Live lietotne, kas ļauj ērti pārvaldīt visus savus kriptovalūtas darījumus.
 • Dublēšana un atjaunošana: Svarīgi, ka jūsu līdzekļi paliek droši pat tad, ja pazaudējat ierīci. Tas ir iespējams, izmantojot atkopšanas opciju, kas kalpo kā ierīces rezerves kopija, kuru varat izmantot, lai atjaunotu kontu jebkurā virsgrāmatas platformā..

Trezor Maka

Avots: toshitimes.com

Atomic BAT maks

Atomu maks

Viens no populārākajiem risinājumiem, kā pārvaldīt Basic Attention Token tirgū, ir Atomic BAT maks. Atomic ir ar brīvības atņemšanu nesaistīts vairāku valūtu maks, kas atbalsta LPTP un citus galvenos aktīvus, piemēram, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Monero, Polkadot ar vairāk nekā 500 žetoniem. Tas ir pieejams visām galvenajām OS, iOS un Android, un tam ir virkne funkciju, kas lietotnei jau ir piesaistījušas vairāk nekā 500 000 lietotāju. 

Kā jau minēts, jūs varat pārvaldīt ne tikai BAT, bet arī visas populārākās kriptovalūtas un 500+ žetonus, piebilstot, ka tos varat iegādāties, likt un apmainīt vienā drošā saskarnē..

Lai iegādātos iecienītākās kriptogrāfijas, varat izmantot bankas karti ar 17 visā pasaulē pieņemamām vietējām valūtām. Ja vēlaties izmantot tūlītēju apmaiņu, katru reizi, kad to darīsit, anonīmi iegūsit naudu par vairāk nekā 60 kripto pāru nomaiņu, vienkārši neaizmirstiet pievienoties Atomic Wallet dalības programmai. Arī maks piedāvā vienu no 2020. gada visspēcīgākajām funkcijām, kas ir decentralizēta likme. Jūs varat saņemt atlīdzību ar 5-23% API par XTZ, ADA, ATOM un citu populāru PoS spēlēšanu, tos saņemot tieši no validatoriem un atbalstot tīkla decentralizāciju..

Turklāt Atomic nekad neglabā ne jūsu privātos datus, ne arī jūsu līdzekļus. Jūsu privātās atslēgas ir šifrētas jūsu ierīcē, un tikai jūs pilnībā kontrolējat sev piederošo kriptogrāfiju. Turklāt jūs varat palikt anonīms, jo, lai sāktu lietot lietotni, nav nepieciešama KYC, verifikācija, konta izveide. Ja jums ir kādi jautājumi, noteikti jautājiet par tiem izcilajai atbalsta komandai, kas jums pieejama visu diennakti.

Trezor maks | Pamata uzmanības žetonu maki

Trezor Maka vietne: https://trezor.io/

Trezors Maks tips: Aparatūra

Lietošanas ērtums: Ļoti lietotājam draudzīgs

Droši: Jā

Izmaksas: Apmaksāts

Trezor ir salīdzinoši lētāka kriptogrāfijas aparatūras maka versija, taču tai ir gandrīz tādas pašas funkcijas kā Ledger Nano S. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt savu ieejas frāzi un privāto atslēgu, kas padara to ļoti drošu un vienu no labākajiem Basic Attention Token maki.

Izmantojot sēklas ieejas frāzi, kas pievienota seifam, jūs varat iegūt līdzekļus pat tad, ja pazaudējat ierīci. Trezor ir vienkārši lietojams, izskatīgs, un tam ir funkcijas, kuras pat iesācēji var viegli saprast.

Trezor izstrādātāji uzskata, ka tiešsaistē saglabātā informācija ir pakļauta dažādām trešo pušu manipulācijām; piemēram, kāds to var viegli nokopēt un nozagt. Turklāt tiešsaistes kriptovalūtu apmaiņa ir piedzīvojusi virkni uzlaušanas gadījumu, kas tos padara diezgan neuzticamus.

Jūs varat izvairīties no šīm problēmām, dodoties bezsaistē ar Trezor maku, jo tas tika izgudrots, lai lietotājiem piešķirtu digitālu brīvību, ļoti vienkārši nodrošinot viņu aktīvus. Galvenās funkcijas ietver:

Trezor galvenās iezīmes:

 • Caurspīdīga drošība: Drošības pētnieki, ko apstiprina seifa sasniegumu protokols, pārbauda Trezor maku.
 • 5 zvaigžņu klientu atbalsts: Eksperti ir gatavi jums vienmēr palīdzēt.
 • Intuitīva un ērta lietotāja saskarne: seifs ir paredzēts lietotāja pārliecībai un dvēseles mieram.

MyEtherWallet pamata uzmanības žetonu maki

Avots: chrome.google.com (lietotne)

MyEtherWallet (MEW)

MyEtherWallet vietne:https://www.myetherwallet.com/

MyEtherWallet tips: Aparatūra

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Myetherwallet ir ideāli piemērots ERC20 žetonu glabāšanai. Tīmekļa bāzes atvērtā koda kriptonauda maks glabā datus jūsu datora pārlūkprogrammā, kur tie paliek droši. Turklāt MEW darbojas ar citiem aparatūras makiem, piemēram, Trezor un Ledger Nano S, kas atvieglo lietotājiem, kuri vēlas lielāku darbības jomu.

Šis kriptogrāfijas aparatūras seifs ļauj jums piekļūt Ethereum blokķēdei. To ir izstrādājusi kriptovalūtas entuziastu komanda, un tas nodrošina visdrošāko un intuitīvāko veidu, kā pārvaldīt un uzglabāt savas ETH monētas un ERC20 žetonus. Ja jums ir kādas problēmas, kas jums varētu būt kā lietotājam, komanda vienmēr ir gatava palīdzēt.

MEW galvenās iezīmes:

 • Aparatūras maka atbalsts: MEW atbalsta visus galvenos aparatūras makus, piemēram, Ledger Nano S, Trezor un citus.
 • Apmaini: MEW sadarbībā ar Bity, Kyber Network, Changelly un Simplex ļauj jums nomainīt fiat valūtu un kriptovalūtu, ETH un BTC, ETH un ERC20 žetonus..
 • Izveidojiet savienojumu: Šī pavadošā lietotne nodrošina aparatūras seifa drošību jūsu Android vai iOS viedtālrunim.

Metamask maka pamata uzmanības marķiera maki

Avots: techllog.com

Metamask maks

Metamask maks vietne: https://metamask.io/

Metamask maks tips: Tīmekļa / pārlūka paplašinājums

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Tāpat kā Brave seifs, arī Metamask ir vēl viens pārlūka paplašinājums, kuru varat apsvērt, lai uzglabātu savus BAT līdzekļus. Tas galvenokārt atbalsta ERC20 žetonus un ļauj palaist decentralizētas lietojumprogrammas tieši pārlūkprogrammā. Turklāt jums nav jāpalaiž pilns Ethereum blokķēdes mezgls.

Metamask ir pieejams visām pārlūkprogrammām, ieskaitot Google Chrome, Opera un Mozilla. Vienkārši sakot, paplašinājums ir tilts, kas šodien ļauj pārlūkprogrammā apskatīt rītdienas izplatīto tīmekli.

Metamask galvenās iezīmes:

 • Atvērtais avots: tīmekļa maks ir viegli pieejams tiešsaistē, un tam var brīvi piekļūt. Šī funkcija arī ļauj izstrādātājiem pārskatīt programmatūru un attiecīgi to atjaunināt.
 • HD iestatījumi: Metamask nāk ar hierarhiskiem deterministiskiem iestatījumiem, kas ļauj dublēt kontu. Izmantojot šo funkciju, jums ir sākotnējā frāze, kuru varat izmantot, lai atkārtoti nosūtītu zaudēto konta informāciju.
 • Iebūvēta monētu iegāde: Metamask sniedz jums tiešu saiti ar divām biržām, kur varat iegādāties kriptonauda. Jūs varat izvēlēties izmantot Coinbase, lai iegādātos Ether vai ShapeShift, lai iegādātos gan Ether, gan ERC20 žetonus..

Citas izcilās Metamask funkcijas ietver izcilu klientu apkalpošanu, vienkāršu lietotāja saskarni, vietējo atslēgu glabāšanu un dinamisku kopienu.

Uzticieties Maka

Avots: usethebitcoin.com

Uzticības maks | Pamata uzmanības žetonu maki

Uzticieties Maka vietne: https://trustwallet.com

Uzticēšanās Maks tips: Mobilais

Lietošanas ērtums: Jā

Droši: Jā

Izmaksas: Bezmaksas

Trust ir vadošais Ethereum seifs, kas atbalsta ETH, jaunos ERC223 marķierus un vairāk nekā 30 000 ERC20 žetonus, ieskaitot BAT; tas kļuva vēl populārāks pēc tam, kad Binance to ieguva.

Izmantojot Trust Wallet, jūsu privātās atslēgas paliek lokāli glabātas, kas nozīmē, ka jūs esat vienīgais savu BAT līdzekļu glabātājs. Jums ir arī iespēja mijiedarboties ar Ethereum blokķēdi un palaist decentralizētas lietojumprogrammas (dApps).

Galvenās Trust Wallet funkcijas:

 • Vienkārši un intuitīvi: Jums ir vienota mobilā kriptogrāfiskā maka adrese, kuru varat izmantot, lai pārvaldītu Ethereum un visus marķierus. Ar to pašu adresi jūs varat piedalīties ICO vai airdrops. Jūs varat arī nosūtīt un saņemt Ethereum.
 • Droši un droši: Trust wallet nodrošina, ka jūsu darījumi vienmēr paliek anonīmi. Jūsu anonimitāte ir vispirms, un to nosaka šādi principi:

· Vide bez servera, kas pilnībā lokalizē katru instalēto lietojumprogrammu

· Uz klientu balstīta infrastruktūra, kas nodrošina, ka visas atslēgas paliek lokāli jūsu ierīcē

· Bankas standarta drošība, kas aizsargā jūsu digitālos aktīvus no iespējamiem draudiem

· Lietojumprogrammas līmeņa autentifikācijas sistēma, kas aizliedz jebkādu nesankcionētu piekļuvi, izmantojot atbloķētu ierīci

Pēdējās domas

Platforma Basic Attention Token (BAT) jau ir izveidota un darbojas, un pirmā fāze, kurā ietilpst pārlūks Brave, jau ir pabeigta. Drosmīgs piedāvā klāja virsgrāmatu sistēmu, kas mēra lietotāju uzmanību un precīzi atalgo izdevējus. Lai to efektīvi panāktu, ir nepieciešami zvaigžņu Basic Attention Token maki, lai nodrošinātu, ka līdzekļi paliek droši un droši, un šajā ceļvedī varat izvēlēties tādu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām..

Jūs varat iegādāties BAT žetonus Binance (ieteicamā apmaiņa UTB tirgotājiem).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me