Kā EEZ uzņēmumi plāno izmantot Ethereum

Palaists 2015. gadā, Ethereum ātri nostiprinājās kā viena no vadošajām un vērtīgākajām kriptovalūtām tirgū. Kas ir vissvarīgākais Ethereum, ir fakts, ka tas ir daudz vairāk nekā tikai kriptonauda.

Ethereum, kuru izstrādājis viens no mūsu paaudzes izcilākajiem prātiem Vitaliks Buterins, var tikt uzskatīts par uzlabotu Bitcoin maksājumu sistēmas versiju. Tādējādi tas lepojas ar visām priekšrocībām Bitcoin (decentralizācija, nemainīgums, uzlabota drošība), bet Ethereum patiesā vara izriet no tā programmējamības.

Ethereum izstrādātāji var iegult “līgumus” kodā un veikt darījumus automātiski. Šie digitālie līgumi ir slavenie “viedie līgumi”, un tie ir galvenais iemesls, kāpēc Ethereum ir tik noderīgs un ir vairāk nekā tikai maksājumu sistēma. Tam ir dzimtā valūta ar nosaukumu Ēteris, tā izmanto EVM (Ethereum Virtual Machine) un apkopo kodus, kas rakstīti Ethereum dzimtajā valodā ar nosaukumu Solidity..

Ja jūs aizraujaties ar Ethereum, jūs, iespējams, esat dzirdējis par kaut ko tādu, ko sauc par EEA. Šajā rakstā mēs aplūkosim dažādus EEA aspektus: kas tas ir, kāds ir tā mērķis, kāpēc tas ir svarīgi, kas ir tās locekļi, kādas priekšrocības tas ir un kā dalībnieki plāno izmantot Ethereum.

Kas ir EEA?

EEA apzīmē Uzņēmumu Ethereum alianse un ir grupa, kas sastāv no vairākiem visu formu un izmēru uzņēmumiem. EVA darbību 2017. gada februārī uzsāka 30 dibinātāji uzņēmumi, tostarp lielie Fortune 500 nosaukumi, piemēram, Microsoft, Intel, JP Morgan, Santander, ConsenSys, ING, UBS, BlockApps, BP, AMIS un Accenture, kā arī kā dažādas akadēmiskās iestādes un jaunizveidotie uzņēmumi.

uzņēmuma ethereum alianse

Avots: entethalliance.org

EEZ mērķis

Lai tas būtu pēc iespējas vienkāršāk, Enterprise Ethereum Alliance mērķis ir pēc iespējas vienkāršot jebkuras ieinteresētās puses vai dalībnieka sadarbību jaunas programmatūras un biznesa lietojumprogrammu ieviešanā, ko nodrošina Ethereum blokķēde.

Vēl viens ļoti svarīgs EEA mērķis ir apvienot organizācijas, cilvēkus un uzņēmumus un palīdzēt Ethereum sasniegt tā patieso / pilno potenciālu gan attiecībā uz maksājumu tīklu, gan dApp / viedo līgumu nesēju.

Tas ļauj dalībniekiem izveidot savu, individuāli izgatavotu privātu Ethereum blokķēdi vai pat ieviest privātās blokķēdes piegādes ķēdes pārvaldības izsekošanai. Tas tiek darīts, izmantojot “darba grupas”. EEZ vietnē visiem dalībniekiem ir iespēja pievienoties minētajām grupām un strādāt kopā, lai risinātu problēmas. Šīs grupas ir norādītas EEZ vietnē un ir īpaši izstrādātas, lai palīdzētu radīt ar Ethereum balstītus risinājumus pārpilnībai biznesa izaicinājumu, kas paredzēti dažādu nozaru darbības traucējumiem..

Dalība EEZ

EEA tagad ir vairāk nekā 150 uzņēmumu sadarbība, un vēl ir iespējas paplašināties. Teorētiski ikviens, kam ir resursi un motivācija uzlabot privāto un publisko blokķēdi, var būt daļa no EEZ.

Lai kļūtu par dalībnieku, jums jāaizpilda pieteikuma veidlapa, norādot dažādus personas datus, uzņēmuma lielumu un citu būtisku informāciju. Pretendentiem jābūt personām vai organizācijām, kas reklamē un veicina Ethereum balstītas uzņēmumu lietotnes; viņiem jāpiekrīt EEZ noteikumiem, intelektuālā īpašuma tiesību politikai, konfidencialitātes un neizpaušanas politikai un konkurences politikai.

Visām iesaistītajām pusēm jāmaksā gada dalības maksa, lai tās varētu palikt EEZ. Privātpersonām un grupām vai uzņēmumiem, kuros ir mazāk par 50 cilvēkiem, maksa ir 3000 USD gadā. Uzņēmumiem, kuros strādā no 51 līdz 500 darbiniekiem, maksa ir USD 10 000 gadā. Maksimālā maksa ir 25 000 USD, un tā paredzēta uzņēmumiem, kuros strādā vairāk nekā 5000 darbinieku.

Kā EEZ loceklis jūs varat gūt labumu no tās daudzajām darba grupām, izveidot un piedalīties darba grupās, piekļūt atvērtajam kodam, rīkot EEZ sanāksmes, kā arī izmantot dažādas atlaides EEZ sponsorēšanai.

EEZ priekšrocības

Viens no visvairāk nenovērtētajiem EVA ieguvumiem ir fakts, ka sadarbība katru gadu piedāvā vairākus pasākumus. Šie notikumi var būt lieliska iespēja dalībnieku diskusijām par idejām, tīklu veidošanu un pētījumu apmaiņu.

Lielākā daļa notikumu ir saistīti ar tādām tēmām kā, kā ievērot KYC un AML noteikumus, kā izveidot dApps vietnē Ethereum un izprast projekta pašreizējo statusu (Ethereum).

Pārējās priekšrocības ir saistītas ar EEA redzējumu uz labāku un gaišāku nākotni. Piemēram, tas definē atvērtā pirmkoda standartus Ethereum blokķēdes izstrādei un darbībai visiem dalībuzņēmumiem, kā arī pievēršas uzņēmuma ieviešanas prasībām un izmanto esošos standartus..

EVA vajadzētu palīdzēt veicināt Ethereum ekosistēmas attīstību pasaules līmenī. Tam ir liela nozīme, standartizējot pieejas privātumam, atļauju piešķiršanu un alternatīvu vienprātības algoritmu nodrošināšanu.

EEZ nākotne

Kopš darbības uzsākšanas EVA ir piedzīvojusi neticami gandrīz 500% lielu izaugsmi. Tās misija ir standartizēt blokķēdes tehnoloģiju un attīstību. Lai gan tās izredzes šķiet ļoti labas, EEA ir divi lieli konkurenti: IBM Hiperskats un R3cev.

Uzņēmumu Ethereum alianse, šķiet, ir organizācija, kas ar katru mēnesi kļūst arvien ietekmīgāka. Tas ir ārkārtīgi izdevīgi gan Ethereum kā projektam, gan ikvienam, kurš plāno ieguldīt Ethereum vai plāno to nākotnē izmantot uzņēmējdarbības vajadzībām.

Pēdējās domas

Bez šaubām, Enterprise Ethereum alianse ir liels iemesls, kāpēc Ethereum ir viens no ietekmīgākajiem un veiksmīgākajiem bloku ķēdes projektiem, jo ​​tas nodrošina, ka dažas no pasaules lielākajām firmām vēlas izmantot platformu. Tā kā arvien vairāk iestāžu un uzņēmumu sāk saskatīt viedo līgumu nozīmi un dApps potenciālu, EVA, iespējams, vēl vairāk pieaugs 2019. gadā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me