Konektikutas nekustamais īpašums, ko raksta REINNO

Konektikuta nesen ir kļuvusi par mājvietu vienam no pirmajiem komerciālajiem īpašumiem, kas ASV tokenizēts.

Nekustamā īpašuma tokenizācijas speciālisti REINNO tikko paziņoja par veiksmīgu šī īpašuma pārstāvja drošības žetonu izveidošanu un izsniegšanu; Process, kas skaidri parādīja, ko REINNO spēj piedāvāt saviem klientiem.

Parāda instruments

Kamēr digitālo vērtspapīru sektors joprojām ir jauns, mēs esam redzējuši, ka ir iezīmēti dažādi īpašumi – gan dzīvojamie, gan komerciālie. Tas ir nodrošinājis akreditētiem investoriem visā pasaulē piekļuvi potenciāli ienesīgām iespējām, kādas viņiem citādi nebūtu.

Šajā konkrētajā gadījumā 2,5 miljonu ASV dolāru īpašniekiem, kuri ir tikuši tokenizēti, nav nodoma pārdot savus īpašumus. Drīzāk viņi meklēja aizdevumu.

Līdzīgi kā tādi uzņēmumi kā BlockFi un Celsija, arī REINNO spēj sniegt aizņēmējiem kapitāla aizdevumus, pretī saņemot kaut kādu nodrošinājumu. Attiecībā uz šo Konektikutas nekustamo īpašumu šāda aizdevuma veicināšanai tika izmantots daudzpakāpju process.

  1. REINNO apzīmēja visu komercīpašumu.
  2. Īpašuma īpašnieki tagad var izvēlēties tik daudz žetonu, kas jāizmanto kā ķīla / ķīla vēlamajam kapitāla aizdevumam.
  3. REINNO atvieglo aizdevumu, strukturējot to unikālo riska novērtējumu

Protams, katrs no šiem uzņēmumiem, kas piedāvā aizdevumus, novērtējot potenciālu aizdevumu, izmanto unikālus riska modeļus, jo aktīvi, kas tiek nodoti kā nodrošinājums, ļoti atšķiras.

REINNO tūlītējā kreditēšanaREINNO tūlītējā kreditēšana

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Unikālās privilēģijas

Šādi strukturējot tokenizāciju, aizņēmēji / īpašuma īpašnieki var gūt labumu vairākās frontēs.

Kamēr viņi acīmredzami joprojām ir aizķērušies, lai atmaksātu aizdevumu, pieskaitot procentus, aizņēmēji var sagaidīt labumu no:

  • Palielināts apstiprināšanas līmenis
  • Strukturēšanas elastība

Runājot ar REINNO izpilddirektoru Viktoru Viktorovu, viņš norāda, ka liela daļa šīs elastības ir jāpateicas tam, ka aizņēmēji var izvēlēties, cik lielu daļu no sava, tagad apzīmogotā, īpašuma viņi vēlētos nodot kā nodrošinājumu..

Tā kā tokenizācija notiek, lai atvieglotu aizdevumu, tas arī nozīmē, ka nebija nepieciešama STO, jo finansējums tika veikts iekšēji. Tas ievērojami paātrina kapitāla iegūšanas procesu un ietaupa naudu šādiem darījumiem.

Kad tas viss ir pateikts un izdarīts, atmaksājot aizdevumu, tiek atgriezts nodrošinājums, un aizņēmējs ir saglabājis savu aktīvu.

Komentārs

Paziņojot par iepriekšminētā īpašuma marķēšanu, REINNO līdzdibinātāji katrs veltīja laiku, lai dalītos savās domās.

Viktors Viktorovs, izpilddirektors & REINNO līdzdibinātājs paziņoja,

“Tur izceļas REINNO. Atšķirībā no konkurentiem, REINNO piedāvā ne tikai marķēšanu, bet arī papildu pakalpojumus, sākot no normatīvo aktu ievērošanas un juridiskās struktūras līdz pat kreditēšanai pret nekustamā īpašuma žetoniem, lai radītu likviditāti ”

Berijs Monīss, REINNO līdzdibinātājs, paziņoja,

“Pateicoties tokenizācijai un mūsu patentētajai kreditēšanas platformai, tikai dažu minūšu laikā ir iespējams piesaistīt kapitāla ieguldījumu un ieķīlāt žetonus, lai ņemtu aizdevumu … Turklāt daļējas īpašumtiesības ļauj daļu žetonu izmantot kā nodrošinājumu, nevis apķīlāt visā īpašumā. ”

105 miljonu ASV dolāru fonds

Šodien šeit apspriestā attīstība notiek tieši uz REINNO pirmā USD 105 miljonu fonda, kas paziņots 2020. gada janvāra beigās kopā ar REI Capital Growth.

Tas bija fonds, kas tika strukturēts tā, lai nodrošinātu ieguldītājiem piekļuvi pašu kapitālam vai parādam fondā, kurā dzīvoja dažādi ASV nekustamie īpašumi.

Investori priecāsies dzirdēt, ka REINNO ir izdevies nodibināt partnerību ar drošības žetonu apmaiņu ‘ADAX’. To darot, viņi gūs labumu no tik ļoti pieprasītās likviditātes, kas bieži tiek saistīta / solīta ar drošības žetoniem.

REINNO izpilddirektors Viktors Viktorovs norāda,

“… mēs esam priecīgi, ka esam sadarbojušies ar pilnībā regulētu drošības žetonu apmaiņu, lai ieguldītājiem radītu lielāku likviditāti.”

REO 105 miljonu ASV dolāru STO no Tokenized by REINNO

REINNO

Dibināta 2019. gadā, REINNO uztur darbību Konektikutā. REINNO komanda ir izstrādājusi platformu un virkni pakalpojumu, kas apvieno nekustamo īpašumu ar marķējumu.

Izpilddirektors Viktors Viktorovs šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Citu ziņu sadaļā

Konektikuta nav vienīgais reģions, kurā sāk redzēt nekustamā īpašuma tokenizācijas priekšrocības. Piemēram, mēs esam redzējuši, ka šī prakse ir izplatījusies Eiropā un nesen Āfrikā. Izpētiet šo rakstu, lai uzzinātu vairāk par to, kā Āfrika gūst labumu no nekustamā īpašuma marķēšanas.

Flyt Property uz Āfriku atved pirmo tokenizēto nekustamā īpašuma STO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

2ac 7fc 527 1ad cb2 202 4e7