YeeCo & OKExchain ekoloģiskās sadarbības priekšlikums

Sadarbības ievads

YeeCo ir izvietots decentralizētā, augstas veiktspējas interneta infrastruktūrā, kas ļauj vērtībai brīvi pārvietoties internetā par visām lietām. YeeCo integrējas reālajā ekonomikā saskaņā ar ātrgaitas masveida starpsavienojumu scenāriju, ko attēlo 5G tehnoloģija, veido viedo internetu, panāk YeeCo blokķēdes kombināciju ar mākslīgo intelektu, lietu internetu un 5G tehnoloģiju un veicina viedas veselības aprūpes attīstību, gudrs transports, gudras pilsētas, digitālā sabiedrība un aktīvu marķēšana. YEE ir aprites marķieris YeeCo ekoloģijā, kā arī ķēdes ekoloģijā visvērtīgākais apgrozības līdzeklis.

Pirms darbības uzsākšanas galvenajā tīklā YeeCo ir sadalīts 7 PoC posmos, lai uzlabotu saistīto tehnoloģiju izpēti un attīstību. Pašlaik YeeCo veic pētījumus un attīstību saskaņā ar baltajā grāmatā plānoto. YeeCo Testnet oficiāli tika palaists martā, un paredzēts, ka YeeCo Mainnet tiks palaists jūnijā.

OKExchain kā vadošā nozares galvenā ekosistēma vienmēr ir bijusi apņēmusies izveidot augstas efektivitātes, bez robežām esošu publisko ķēžu ekosistēmu. Raksturojums "augsta veiktspēja", "vairāku ķēžu līdzāspastāvēšana" un "decentralizācija" ir izraisījušas plašas bažas nozarē. Tajā pašā laikā OKExchain ir ļoti augsta līmeņa vienošanās ar YeeCo attiecībā uz tādu pamata tehnoloģisko sistēmu kā arhitektūras sadrupināšana un datu slāņošana.

Tāpēc pēc nepārtrauktām diskusijām un pētījumiem YeeCo un OKExchain kopīgi veicinās padziļinātu sadarbību trīs aspektos: tehniskajā arhitektūrā, lietojumprogrammu nolaišanās un ķēdes ekoloģiskajā būvniecībā. Abas sadarbības puses izmantos savas stiprās puses, izmantos savas tehnoloģijas un resursus, paplašinās decentralizētās ekoloģijas teritoriju un straujas attīstības procesā abām pusēm piešķirs lielāku vitalitāti..

Sadarbības plāns

YeeCo&OKExchain: vairāku ķēžu tehnoloģiju arhitektūra, kuras pamatā ir pilnīga šķembu shēma

Ttehniskais pamatojums

YeeCo pamatā ir jauns novatorisks un augstas veiktspējas "skaidiņa + slānis" arhitektūra, pieņem pilnībā sadalītu novatorisku PoW risinājumu un sadala visus četrus tīkla komunikācijas, darījumu izpildes, valsts krātuves un datu glabāšanas slodzes aspektus un nodrošina vienmērīgu paplašināšanu, lai uzlabotu darbības efektivitāti, attīstot biznesa mērogu.

Tajā pašā laikā YeeCo sākotnējā CRFG galīgā deterministiskā tehnika var realizēt neaizslēgtus šķērsskaidru darījumus, nodrošinot, ka šķembu darījumu efektivitāti nevar ierobežot ar lausku skaitu, un veiktspēja var pieaugt lineāri ar lausku skaitu kā arī risināt efektivitātes un drošības problēmas šķērsgriezumu un ķēžu darījumos.

Turklāt YeeCo ievieš biznesa filiāles ķēdes slāni starp pamatā esošo sakņu ķēdi un centralizēto sistēmu, lai vēl vairāk decentralizētu lietojumprogrammas daļu, kas varētu darboties tikai centralizētā sistēmā, lai izpildītu atklātības, uzticamības, pretestības pret manipulācijām prasības Filiāļu ķēde var izvēlēties starp vienprātības jomu un atbalstīto skaitļošanas sarežģītību, lai izpildītu lietojumprogrammas veiktspējas prasības.

OKExchain tehniski uzstāj "sadala biznesu kā dimensiju", kas īsteno datu dalīšanu atbilstoši biznesam, atrisina tradicionālo šķembu shēmu mērogošanas problēmu un tādējādi atbalsta liela mēroga lietojumprogrammu nolaišanos. Tajā pašā laikā OKExchain ir izstrādājis darbības principu "viens pieteikums, viena ķēde", izmantojot OKExchain, lai izveidotu papildu lietojumprogrammu ekosistēmu un izveidotu "komerciālo ķēžu alianse".

Sadarbības iepriekšēja plānošana

Pēc izmeklēšanas un pārbaudes YeeCo ieteica, ka pēc abu pušu mainnetu izlaišanas OKExchain izvietos saistītos pakalpojumus uz YeeCo mainnet neatkarīgajām skaidiņām kā OKExchain ekoloģiskās uzņēmējdarbības paplašinājumu. YeeCo slāņa mehānisms var atbalstīt vairāku filiāļu ķēžu izvietošanu ar dažādiem biznesa scenārijiem. Atbilstoši faktiskajām biznesa vajadzībām dažādas filiāļu ķēdes var pieņemt dažādus izvietošanas modeļus un diferencētus vienprātības algoritmus, lai izpildītu dažādas prasības dažādu lietojumprogrammu scenārijiem sistēmas veiktspējai, drošībai un decentralizācijai, kā arī paplašinātu OKExchain ķēdes biznesa izkārtojumu..

Tikmēr, pateicoties YeeCo vairāku izrakteņu ieguves tehnoloģiju esamībai, uz visiem šķembām var attiecināt vienu skaitļošanas jaudu, lai katras šķembu ķēdes grūtības tiktu novirzītas tajā pašā līmenī kā viss tīkls, kas novērš drošības risku hakeru uzbrukumiem; Lai gan daudzraktuvēs visām skaidām tiek piemērota arī atsevišķu lausku skaitļošanas jauda, ​​pieaugot skaidiņu skaitam, palielināsies arī kalnraču ienākumi, palīdzot kalnračiem maksimāli palielināt savus ienākumus ieguves rūpniecībā.

YeeCo&OKExchain: Ekoloģisko resursu sadarbība, pamatojoties uz lielajiem datiem un citām jomām

Ttehniskais pamatojums

Runājot par nosēšanās vietu, YeeCo izmanto 5G kā iespēju sākt no piegādes ķēdes un nodrošināt pilnīgu risinājumu, kas satur YeeCo reālajai nozarei. Lai sasniegtu lielo datu apkopošanu un izmantošanu, YeeCo tiek izmantots, lai ieviestu inovācijas uzņēmējdarbības modelī sabiedrisko pakalpojumu iestādēm.

Pašlaik YeeCo ir mērķējis uz divām nozarēm: viena ir augstas izšķirtspējas audio un video komunikācijas joma, kas izmanto blokķēdes marķieri, lai rosinātu sociālos resursus pievienoties video komunikācijas mezglam, lai uzlabotu video komunikācijas efektivitāti; otra ir vadības un uzlādes vieta kalnrūpniecības nozarē, kas pilnībā izmanto kriptogrāfiju, marķieri un līgumu, izstrādājot programmatūras autorizācijas uzlādes modeļus, lai apmierinātu tādu programmatūras piegāžu vajadzības, kas var būt liela mēroga ierīču mezgli.

Sadarbības iepriekšēja plānošana

YeeCo caurlaide ir līdz 50 000 vai pat miljonam TPS, kas var viegli tikt galā ar strauju datu pieaugumu, ko rada plaša mēroga viedā lietu interneta popularizēšana. Pamatojoties uz augstu veiktspēju, saglabājiet augstu decentralizācijas pakāpi un ievērojami uzlabojiet viedā lietu interneta drošību, izmantojot POW konsensu un CRFG galīgo deterministisko tehnoloģiju; elastīgi starpķēžu risinājumi un jaunas paaudzes viedie līgumi nodrošinās bagātīgu lietojumprogrammu izstrādes pamatu viedajam lietu internetam.

Pēc YeeCo Mainnet izlaišanas tā uzņemsies vadību, veicot piezemēšanos ar augstas izšķirtspējas video komunikāciju, kalnrūpniecības pārvaldību un uzlādi, kā arī citus scenārijus. Šajā periodā YeeCo atzinīgi vērtē OKExchain un citus sociālos resursus, lai apmestos ekosistēmā, un kopīgi palīdz attiecīgajiem lietojumprogrammu scenārijiem ātri nokļūt. Turklāt YeeCo pievērsīsies arī lietu internetam, lielajiem datiem, 5G un citiem virzieniem nozares risinājumu eksportēšanai, lai atvieglotu ātru partneru izvietošanu un paātrinātu viņu pašu uzņēmējdarbības progresu.

YeeCo&OKExchain: Sabiedrisko ķēžu ekoloģiskie produkti un izstrādātāju ekoloģiskā konstrukcija

Plānošanas fons

Publiskās ķēdes ekoloģija aptver plašu spektru, tostarp apmaiņas, makus, vizuālās pārlūkprogrammas, pārvaldības rīkus (balsošana, priekšlikumi), kopienas forumus un citas sastāvdaļas, publiskās ķēdes izstrādes komandas produktu un infrastruktūras pakalpojumu iespēju pārbaudi..

Tikmēr lielo tehnisko atšķirību dēļ starp dažādām publiskajām ķēdēm publiskās ķēdes izstrādes komandai ir jānodrošina arī pamata izstrādes dokumentu sistēma, atbalstot SDK, maka un spraudņa atvērtos konteinerus, izstrādātāju kursus utt., Lai palīdzētu atsevišķiem izstrādātājiem ātri sākt darbu un samazināt izstrādes un mācīšanās izmaksas.

Sadarbības iepriekšēja plānošana

YeeCo var nodrošināt OKExchain ekoloģiju ar standartizētiem izstrādes risinājumiem, tostarp makiem, A / N ieguves programmām, kalnrūpniecības baseinu programmu izstrādi, bloķējošām pārlūkprogrammām, pārvaldības rīkiem (balsošana, priekšlikumi) un citiem produktiem, kā arī nodrošināt atbalsta izstrādes dokumentus, atvērto pirmkodu un daudzus citus nepieciešamos. attīstības resursi, lai palīdzētu izstrādātājiem veidot ekoloģiski.

Tajā pašā laikā YeeCo ir iecerējis pievienoties OKExchain ekoloģijai kā ekoloģiskam līdzbūvniecības partnerim, importēt nobriedušu OKExchain ekoloģijas izstrādātāju komandu ar priekšnoteikumu par izstrādātāja licences iegūšanu un palīdzēt YeeCo un OKExchain ātri izveidot ķēdes ekosistēmu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me