IOTA partnerystės sąrašas ir vadovas

IOTA yra paskirstyta knyga, sukurta palengvinti ryšį ir operacijas tarp mašinų, prijungtų prie daiktų interneto (IoT) ekosistemos. Žemiau pateikiamas IOTA partnerystės sąrašas, padedantis skatinti kriptovaliutą ir šias įmones naudojant novatorišką „Tangle“ technologiją.

1. „Microsoft“

2017 m. Lapkričio mėn. IOTA paskelbė pradėjusi pirmąją pasaulyje daiktų interneto (IoT) platinamųjų knygų viešą duomenų rinką kartu su „Microsoft“.

Idėja buvo uždirbti pinigus iš duomenų, kurie yra pagrindinis DI daiktų ekonomikos šaltinis. Tai leistų suinteresuotosioms šalims saugiai dalytis savo duomenimis ir gauti iš jų pajamų. „Galima gauti pajamų iš bet kokio tipo duomenų“, – sakė IOTA įkūrėjas Davidas Sonstebo. „Jei turite meteorologijos stotį, pavyzdžiui, renkančią vėjo, temperatūros, drėgmės ir barometrinius duomenis, galite jas parduoti subjektui, kuris atlieka klimato tyrimus.“

Tačiau vėliau, 2017 m. Gruodžio mėn., IOTA pareiškė, kad šiuo metu neturi oficialios partnerystės su „Microsoft“. Diskusijos įsiplieskė, kai „Microsoft“ blokų grandinės specialistas Omkaras Naikas elektroniniu paštu susirašinėdamas su IOTA pareiškė:

„Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su IOTA fondu ir didžiuojamės, kad esame prisijungę prie jo naujos duomenų rinkos iniciatyvos. Ši naujos kartos technologija paspartins susietą, intelektualų pasaulį ir peržengs „blockchain“ ribas, o tai paskatins mūsų klientams diegti realaus pasaulio sprendimus, programas ir bandomuosius projektus “.

Naujienos paskatino žymiai padidinti MIOTA kriptovaliutos kainą, 2017 m. Gruodžio mėn. Padidėjusios 500% nuo maždaug 1 USD iki daugiau nei 5 USD už didžiausią vertę.

Nors nėra oficialios partnerystės, abi bendrovės ir toliau kartu su IOTA „Tangle“ tinklu bendradarbiauja kuriant įvairias technologijų naujoves..

„Microsoft“

Šaltinis: www.microsoft.com

2. „Volkswagen“

Automobilių pasaulyje matoma vis daugiau technologijų pažangos, o IOTA ištiesia pagalbos ranką šiam procesui. „Driverless“ technologija yra IOTA duomenų rinkos pritaikymas, matant, kaip automobiliai susiduria su skirtingomis vairavimo sąlygomis visame pasaulyje. Juslinius duomenis galima įvesti į duomenų bazę, siekiant pagerinti būsimų gamintojo produktų kokybę.

Matydamas, kad „IOTA“ fondo stebėtojų taryboje prisijungė „Volkswagen“ vyriausiasis skaitmeninis direktorius (CDO) Johannas Jungwirthas, galima daryti išvadą, kad abi bendrovės glaudžiai bendradarbiauja.

„Volkswagen“Partnerystė su IOTA buvo paviešinta 2018 m. Sausio mėn. „Jungwirth“ yra atsakingas už „Volkswagen“ vadovavimą diegiant skaitmenines technologijas.

Koncepcijos, susijusios su tiesioginiu IOTA tinklo testavimu, įrodymą jau pateikė „Volkswagen“.

„„ Volkswagen “kartu su @iotatoken # cebit18 parodys koncepcijos įrodymą, kaip patikimas programinės įrangos perkėlimas į orą transporto priemonėse gali būti saugiai dokumentuojamas naudojant„ #tangle “. Puikus pavyzdys, kaip paskirstytos knygos technologija gali būti naudojama ateityje “.

„Volkswagen“ grupę sudaro 12 automobilių markių, įskaitant „Lamborghini“, „Porsche“, „Bentley“, „Audi“ & Bugatti.

IOTA jau bendradarbiauja su „Porsche“ įgyvendindama „Program 4“ projektą, kurį palaikė platforma „Startup Autobahn“. IOTA ir „Porsche“ dirbs kartu su kitais startuoliais programoje, integruojančioje išmanųjį mobilumą.

„„ Startup Autobahn “yra svarbiausia inovacijų platforma, vienijanti technologijų įmones su Silicio slėnio technine patirtimi & geriausia vokiečių inžinerija “, – tviteryje pareiškė IOTA.

3. DnB

Birželio pradžioje IOTA paskelbė pasirašiusi sutartį su didžiausia Norvegijos finansine grupe – DnB. Prieš prisijungdamas prie šios partnerystės, DnB daugeliu atvejų išreiškė susidomėjimą „blockchain“ technologijomis ir kriptografiniu turtu.

Partnerystė sutelks dėmesį į naujų verslo modelių, duomenų privatumo valdymo sistemų ir kolektyvinių kryžminių įsilaužimų formavimą.

  „Panašu, kad ateityje daiktų interneto (IoT) ir„ Machine to Machine “(M2M) ryšys ir mokėjimas už mikropaslaugas eskaluojasi, manome, kad įsitraukimas į platinamą knygą pagrįstą technologiją, pvz., IOTA, suteikia mums vertingos patirties ir žinių apie ateities pajamų srautus. ir verslo modeliai. Tikimės pasinerti į IOTA erdvę “, – teigė Lasse Meholm, DNB DLT vadovė.

DnB

Šaltinis: slush.org

4. BOSCH

„Bosch“ yra Vokietijoje įsikūrusi tarptautinė inžinerijos ir elektronikos įmonė, kuri šiuo metu yra didžiausia automobilių komponentų tiekėja visame pasaulyje. „Bosch“ mano, kad IOTA technologija yra paprasta priemonė, kuria naudodamiesi jie gali rinkti mikrokreditus ir informaciją.

Šiuo metu „Bosch“ aktyviai dalyvauja daiktų interneto erdvėje, o iki daiktų interneto iki 2020 m. Bus prijungta 15,6 milijardo įrenginių.

Vokietijos įmonė paskelbė apie savo partnerystę su IOTA projektu 2017 m. Spalio 17 d.

„Pasitelkiant„ Distributed Ledger Technologies “yra didelis potencialas, kad kiekvienas DI projektas taptų saugesnis, efektyvesnis ir padidintų DI sprendimų vartotojams skaidrumą. Mūsų tikslas yra išplėsti paskirstytų knygų technologijos pritaikymą visame Vidurio Vakarų regione, nes toliau didėja daiktų interneto sprendimai ir verslo modeliai “, – teigė Dennisas Boeckeris,„ Bosch IT “pasaulinės inovacijos vadovas Čikagos jungtuvėse..

„Nuo 2015 m. Pabaigos IOTA ir„ Bosch “diskutuoja apie daiktų interneto ir IOTA paskirstytos knygos technologijos konvergenciją ir užmezgė tvirtus santykius“, – teigė Davidas Sønstebø, IOTA įkūrėjas. „Mūsų oficialus bendradarbiavimas šioje laboratorijoje, tiriant šį sutapimą, įtvirtina abiejų subjektų tikslą sudaryti sąlygas atvirai ir saugiai DI daiktų ekosistemai.“

5. „Fujitsu“

Rugsėjo mėnesį IOTA fondas pradėjo bendradarbiauti „Fujitsu“, pirmaujantis IT produktų ir paslaugų teikėjas. „Fujitsu“ atskleidė „IOTA Technology“ pranašumus didžiausioje pramonės parodoje Hanoverio Messe mieste, Vokietijoje; tiesioginė demonstracija vyko balandžio 23 d.

Hanoveryje pristatoma „Fujitsu“ sistema yra „Tangle“ sistema, kuri bus įdiegta „Fujitsu“ Augsburgo išmaniojoje gamykloje. IOTA buvo apibūdinta kaip „naujas protokolo standartas, kalbant apie IT produktus ir paslaugas“.

Rolfas Werneris, „Fujitsu“ Vidurio Europos verslo vadovas, teigė, kad „Tangle“ gali įveikti tradicinius paskirstytų knygų technologijos apribojimus.

„Naujoji technologija yra energetiškai efektyvi, siūlo„ feeless “sandorius ir labai gerai, todėl ji puikiai tinka tapti automatizuotų sistemų pramonės standartu ir platesne mašinų ir mašinų ekonomika.“ – paaiškino Werneris..

„Fujitsu“

Šaltinis: wikipedia.org

„Audi“

Siekdamas sukurti leidimų neturinčią mobilumo ekosistemą, IOTA fondas pradėjo bendradarbiauti su „Audi Denkwerkstatt“, „Audi Think Tank“. Tikslas yra ištirti įvairius „Tangle“ technologijos naudojimo atvejus, sukurti žemo lygio prototipą ir surinkti klientų atsiliepimus. Informacija buvo paleistas 2018 m. liepos mėn. IOTA fondo mobilumo ir automobilių vadovės Alisos Maas tinklaraštyje. 

Tai rodo, kad yra daug automobilių gamintojų, norinčių pritaikyti novatoriškas idėjas savo projektuose ir pasiūlyti naujų mobilumo sprendimų. IOTA atvirojo kodo protokolas veikia kaip verslo idėjų, kurioms reikia pasitikėjimo duomenimis, mastelio, mašinų tarpusavio ryšio ir operacijų, spartintuvas.. 

Per IOTA „Audi“ galėtų standartizuoti ir kurti naujus DLT sprendimus per „IOTA Tangle“. 

„SinoPac“

Tiek „SinoPac“, tiek „IOTA Foundation“ turi pasirašė 2018 m. birželio mėn. supratimo memorandumas, kuriame abi įmonės tyrinės naują skaitmeninių inovacijų kraštovaizdį, kurį įgalino IOTA „Tangle“ sprendimas. 

Pasak IOTA fondo partnerystės direktoriaus Holgerio Kötherio, „IOTA Tangle“ yra pirmoji atvirojo kodo ir platinamoji knyga, kuri yra kuriama tam, kad būtų sukurta daiktų interneto ateitis. „SinoPac“ yra viena didžiausių Taivane įsikūrusių finansų holdingo bendrovių, veikiančių Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. 

Per šį Susitarimo memorandumą (SM) abi bendrovės tyrinės „blockchain“ ir platinamos knygos knygas per „IOTA Tangle“. „SinoPac“ taip pat dirbo pas notarą, pavadintą „iCertificate“, kuris naudoja IOTA „Tangle“ ir jo duomenų nekintamumo galimybes. Ši notaro atestavimo paslauga taikoma skirtingiems skaitmeniniams dokumentams tiek privačioms, tiek valstybinėms įmonėms. 

Norvegijos IOTA fondo verslo plėtros vadovas Wilfriedas Pimenta de Miranda pakomentavo:

„IOTA džiaugiasi matydama, kaip„ SinoPac “perkelia savo notarų sertifikavimo platformą į kitą lygį. Tai ne tik atskleidžia IOTA galimybes naudoti „Tangle“ įvairiausiuose verslo produktuose ir paslaugose, bet ir parodo, kad finansų sektoriuje praktinis ir realus pasaulyje vis dažniau naudojamas paskirstytos knygos technologijos “.

„ENGIE Lab CRIGEN“

„ENGIE Group“ įmonių tyrimų centras „ENGIE Lab CRIGEN“ pasirašė susitarimo memorandumą (SM) su IOTA bendradarbiauti eksperimentuojant su „IOTA Tangle“ energetikos ir susijusiose DI srityse. Informacija buvo paleistas IOTA fondo verslo plėtros direktoriaus Wilfriedo Pimentos dienoraštyje 2019 m. rugsėjo 6 d. 

ENGIE Lab CRIGEN ištyrė IOTA naudojimo atvejus ir paskatino atviras inovacijų iniciatyvas kartu su kitomis įmonėmis ir šalimis, susijusiomis su IOTA ekosistema. Įmonė atliko duomenų rinkos koncepcijos įrodymą ir eksperimentavo su „IOTA Tangle“. 

IOTA taip pat nagrinės ir išbandys galimą „Tangle“ technologijos naudojimą ir kaip pagerinti ENGIE verslo procesus. Philippe Calvez, „ENGIE Lab CRIGEN“ kompiuterių mokslo ir dirbtinio intelekto laboratorijos tyrimų laboratorijos vadovas teigė, kad jie tęs vaisingą bendradarbiavimą su IOTA, stiprindami ryšius su IOTA fondu.

Kaip paaiškino p. Calvezas, laboratorijoje jau buvo realizuota daugybė darbų ir koncepcijos įrodymų, jie norėtų dalyvauti didesniuose projektuose kitose šalyse, įskaitant Prancūziją. 

„ENGIE Lab CRIGEN“ yra grupės įmonių tyrimų ir plėtros bei aukšto lygio žinių centras, skirtas naujiems energijos šaltiniams, įskaitant vandenilį, biodujas ir SGD.. 

„Jaguar Land Rover“ 

„Jaguar Land Rover“ taip pat bendradarbiavo su IOTA fondu, kad vairuotojai galėtų uždirbti kriptovaliutą keliaudami įgyvendindami naujovišką „Išmaniąją piniginę“. Vartotojai galės užsidirbti kreditų, dalindamiesi informacija apie kamščius, duobes ir kt. Šios lėšos gali būti automatiškai naudojamos sumokėti už rinkliavas, automobilių stovėjimo aikštelę ir elektros įkrovimą. Taip buvo pranešė autorė Cara Harbour, IOTA fondo komisijos vadovė, 2019 m. balandžio 29 d. 

Pagrindinis tikslas yra pasiekti „Jaguar Land Rover“ „Destination Zero“ viziją, įskaitant nulinę avariją, nulinę spūstį ir nulinę emisiją. Vartotojai galės užsitarnauti automatiškai pranešdami apie kelio būklę, įskaitant eismo spūstis, navigacijos paslaugų teikėjams ir vietos valdžios institucijoms. Šie kreditai gali būti naudojami sumokėti už kavą, rinkliavas ar parkavimo mokesčius už išmanų elektromobilių įkrovimą. 

Norėdami tai padaryti, „Išmanioji piniginė“ naudos naujausią šifravimo technologiją, kurią teikia IOTA fondas. 

Nickas Rogersas, „Jaguar Land Rover“ produktų inžinerijos vykdomasis direktorius, teigė, kad jų programinės įrangos kūrimo centras Šanone dirba su kriptovaliutomis, kad pagerintų žmonių gyvenimą. Vairuotojai galės dalytis duomenimis ir mokėti naudodamiesi prijungtomis technologijomis. 

Šiuo klausimu jis pakomentavo:

„Siekdami, kad automobiliai būtų saugesni, švaresni ir protingesni visiems,„ Jaguar Land Rover “naudoja autonomines, sujungtas, elektrifikuotas ir bendras judumo technologijas.“

„AKITA Blockchain Solutions“

„Blockchain“ kompanija AKITA sukūrė tris skirtingus „Smart Machine Agents“ (SMA), kuriuos maitina paskirstytosios knygos technologija (DLT). Šiuo atveju šiuos įrenginius maitina „IOTA Tangle“ tinklas, sukurtas taip, kad atitiktų daiktų interneto (IoT) poreikius.. 

Naudojant „Tangle“ tinklą, galima automatizuoti realaus laiko, mikro operacijas, pagrįstas milisekundėmis ir „Bluetooth RSSI“. Trys AKITA sukurti SMA sprendimai apima automobilį, artėjančią automobilių stovėjimo sistemą ir virtualų vyriausybės mokesčių subjektą. 

Kai tik automobilis pasiekia stovėjimo padėtį, SMA įsijungia laikmatis, kuris matuoja tikslią stovėjimo trukmę. Kai automobilis išvažiuoja, laikmatis sustoja. Tada automobilis automatiškai perves lėšas į stovėjimo automatą. Jų naudojamu pavyzdžiu automobilis buvo pastatytas 2 valandas, 47 minutes ir 23 sekundes, pasiųsdamas 10043 IOTA į stovėjimo mašiną, kur 1 sekundė buvo lygi 1 IOTA.  

Virtualus vyriausybės mokesčių subjektas leidžia nedelsiant pervesti pinigus iš vieno įrenginio į kitą. Šiuo atveju į ankstesnį sandorį buvo įskaičiuotas 5% mokestis, kuris iš parkavimo įrenginio buvo perduotas vyriausybei nenaudojant jokio popieriaus. 

Tinklaraščio įrašas, kurį išleido AKITA Blockchain Solutions, skelbia taip:

„Šis scenarijus parodo tik artėjančios tiesioginės ekonomikos tarp mašinų pradžią. Reikalingos technologijos jau egzistuoja šiandien, o mūsų „Proof of Concept“ (PoC) su gyvais, integruotais aparatūros prototipais tiesioginiame „IOTA Main Net“ rodo, kad tai įmanoma “.

Aliandras

Nyderlandų energetikos tinklo operatorius Alliander sukūrė koncepcijos įrodymą, kad išmaniųjų skaitiklių duomenis galima gauti naudojant „Raspberry Pi“ ir paskelbti naudojant „IOTA Masked Authenticated Messaging“. Šis dalijimosi procesas gali padėti pereiti prie energijos. Daug kur, kai žmonės turi galimybę realiu laiku pasiekti energijos suvartojimo duomenis, tai gali padėti subalansuoti tinklą. 

Tačiau neįmanoma pasidalinti energetiniais duomenimis jų nesilaikant. Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (GDPR) įsigaliojo 2018 m. Gegužės 25 d., Ginant Europos piliečius ir jų duomenis. 

IOTA „Tangle“ turi funkciją, pavadintą „Masked Authenticated Messaging“ (MAM), leidžiančią skelbti ir gauti šifruotus pranešimus. MAM gali būti naudojamas duomenų vientisumui pasiekti ir valdyti. 

Remiantis programinės įrangos inžinieriaus Erwino Rooijakkerso išleistu tinklaraščio įrašu, energijos duomenis gali naudoti visi, kuriais pasitiki vartotojai. Tai galėtų padėti savininkams kontroliuoti savo informaciją ir visi gali kurti aplink ją paslaugas. 

Naudojant IOTA, galima pagerinti MAM duomenų pranešimų skelbimo darbo įrodymo greitį. Be to, galima standartizuoti raktų keitimą ir raktų pasukimą. 

Avery Dennison

Avery Dennison ir IOTA dirba kartu siekdami tiekimo grandinės skaidrumo, pasitelkdami IOTA susipynimo tinklą. Naudodami etiketę, kurią galima tiesiog nuskaityti naudojant išmanųjį telefoną, vartotojai galėtų suprasti, kaip produktas judėjo nuo tada, kai buvo sukurtas, kol pasiekė pirkėją.. 

Tai numato vartotojams suteikiama galimybė turėti informacijos apie visą tiekimo grandinę, įskaitant produkto autentiškumą ir jo tvarumo pažymėjimus. Be to, prekės ženklai galės visiškai pamatyti savo produkto kelionę per tiekimo grandinę. 

Rinkoje jau įdiegta daugybė sprendimų, o IOTA akivaizdžiai yra viena iš lyderių rinkoje.

Sužinokite daugiau

Sužinokite daugiau apie IOTA projektą šiame pradedančiųjų vadove, išsamiai aprašydami projekto istoriją, žetonų naudojimą ir dar daugiau!

Norite investuoti į IOTA? Pirmiausia atlikite deramą atidumą. Perskaitykite mūsų IOTA kainų prognozavimo straipsnį ir tai, kaip partnerystė galėtų padidinti MIOTA kainą.

Galite nusipirkti MIOTA „Binance“ su informacija šiame vadove ir laikyti MIOTA „Ledger“.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me