IYO revolūcija: novatoriskais lauku saimniecības DeFi lauks

Devītā OKExDeFi apaļā galda kopsavilkums, kurā piedalās galvenie YFII kopienas locekļi Ahmed Alsayadi un Dovey Wan

Uzņēmumā OKEx mēs pastāvīgi skatāmies nākotnē – un uzskatām, ka tas nozīmē decentralizētu finansējumu.

Lai izplatītu ziņu, mūsu izpilddirektors Džejs Hao rīko jaunu virtuālu OKExDeFi apaļā galda sarunu sēriju ar dažādu nozaru līderiem, lai pārrunātu viņu DeFi progresu, ieskatus un nākotnes plānus..

Šajā apaļā galda sanāksmē Džejs intervē Ahmedu Alsayadi un Doveju Vanu, DFI.money (YFII) kopienas decentralizētās autonomās organizācijas pamatlocekļus..

Šeit ir galvenās iezīmes no apaļā galda.

Džejs: Parunāsim par YFII glabātuvi un tās kapitāla marķieri iToken. Kāda ir iToken loma YFII ekosistēmā? Visi iToken nākotnes plāni?

Ahmeds: Ļaujiet man vispirms iepazīstināt ar Vault.

Vault ir kā apkopotājs ieguldījumiem kriptogrāfiskajā telpā. Ja jūs ieguldāt šajā glabātuvē, mēs patiesībā cenšamies atrast labākās investīciju iespējas telpā un ieguldīt tur. Piemēram, ražas audzēšanā ir daudz projektu, kurus varat ieguldīt sevī, taču jums jāzina, ka pastāv daži riski, ja pats ieguldāt. Tomēr, ja jūs pievienojaties glabātuvei, mēs šo naudu ieguldām projektos, kuriem faktiski nav pastāvīgu likumu. Tātad, jūs vienkārši ievietojat savu naudu glabātuvē, un mēs veicam revīziju jūsu vietā – lai tā būtu mazāk riskanta nekā tad, ja jūs pats ieguldāt.

iToken ir šīs glabātuves kapitāla marķieris. Piemēram, iemaksājot DAI, jūs saņemsiet iDAI. Jūsu daļa no šīs glabātuves un interese tiks novirzīta tieši uz glabātuvi, lai, atsaucot, jūs saņemtu savu DAI kopā ar savu interesi.

iToken ir tirgojams, un tagad to atbalsta OKEx. Paldies, OKEx – es domāju, ka tas ir tikko pievienots OKEx Earn, lai arī OKEx lietotāji varētu ieguldīt šādā veidā.

Džejs: YFII palaišana ir tipisks godīgas palaišanas piemērs. YFII nav pirms ieguves, ICO vai izstrādātāja atlīdzības. Vienīgais veids, kā iegūt YFII, ir nodrošināt likviditāti fondiem. Vai godīgas izlaišanas ir kļuvušas modē DeFi jomā?

Dovejs: Izstādes atklāšana nav paredzēta tikai DeFi. Izstādes atklāšana ir Bitcoin (BTC), kā arī daudzu šo vecās skolas kriptogrāfijas, piemēram, Monero (XMR) un vēl dažu citu, pamatnosacījums. Tātad, mēs ļoti labi pazīstam šo jēdzienu kā Bitcoiners – un mēs esam ļoti labi pazīstami ar šo terminu "godīga palaišana" kad runa ir par kalnrūpniecības pierādījumu iegūšanu, jo 2013. gadā bija daudz sākotnējo PoW izrakteņu ieguves, un būtībā, ja nav iepriekšējas raktuves, 100% žetonu sadalījuma tiek sadalīti kalnračiem. 

Es domāju, ka otrās paaudzes marķieru izplatīšanu pamatā veica sākotnējie monētu piedāvājumi. ICO problēma bija tāda, ka, ja mēs atskatāmies tikai uz 2017. vai 2018. gadu, mūsu telpā bija ļoti maz regulējumu un daudz informācijas asimetrijas. Pirmajiem investoriem bija daudz vairāk informācijas, un viņiem bija daudz vairāk priekšrocību, kad runa ir par izmaksu pamatu.

Daudziem privātiem ieguldītājiem vai agrīniem lietotājiem nav taisnīgas piekļuves. Kā jau teicu iepriekš, izstādes atklāšana nav saistīta ar rezultātu. Tas ir par taisnīgumu attiecībā uz piekļuvi un vienlīdzīgām iespējām. ICO paaudzē nebija vienādas iespējas. Tātad, es domāju, ka izstādes atklāšanas kustība faktiski ir vecās skolas kriptogrāfijas pasaules renesanse – tāpēc es domāju, ka tā ir ātri izpelnījusies pievilcību ne tikai no DeFi kopienas, bet arī no visas kriptogrāfijas valūtas kopienas kopumā.

Es 100% atbalstu izstādes atklāšanu, jo izstādes atklāšana nozīmē bezmaksas iespēju – faktiskā vērtības radīšana rodas, iesaistoties protokola lietošanā un praktiskā darbā ar produktiem un pakalpojumiem. Tas nav tikai par ātru bagātību, jo ICO laikmetā visi aktīvi bija ātri bagātīgi – nebija reālas lietderības. Cilvēkiem nebija ne mazākās nojausmas, un par lietderību tie vispār nerūpējās. Runājot par godīgu izlaišanu, jums ir vai nu jānodrošina savs kapitāls, lai būtu likviditātes nodrošinātājs, vai arī jūs varētu dot ieguldījumu būtiskos veidos.

Izstādes atklāšana ir saistīta ar meritokrātiju; tas ir par atlīdzību iegūšanu, pamatojoties uz jūsu centieniem un ieguldījumu – tāpēc es 100% atbalstu šo kustību un renesansi.

Ahmeds: Es jums piekrītu – bet patiesībā tā kļūst par vaļu spēli. Tas ir labs solis taisnīgas izplatīšanas ziņā, taču ar to nepietiek. Daži projekti, piemēram, WHALE, vienkārši pievienojās, paņēma visus marķierus un pēc tam tos izmeta. Ilgtermiņā tas nav veselīgi. Tas ir labs solis, taču es domāju, ka vajadzētu būt vairāk, teiksim, gariem bloķēšanas periodiem.

Džejs: ienirsim nākamajā jautājumā. Dažas kopienas Ķīnā domā, ka DeFi un likviditātes iegūšana ir kā piramīdu shēmas, kas rada burbuļus. Salīdzinot ar Western DeFi mīļotājiem, kriptogrāfijas kopiena Ķīnā jau iepriekš ir piedzīvojusi FCoin un darījumu ieguves sāpes. Tas var viņus atturēt no ražas audzēšanas un DeFi. Ko ķīniešu kopiena domā par DeFi tagad?

Dovejs: Daudzi ķīniešu kopienas locekļi – kriptogrāfiski cilvēki – noteikti apzinās, ka tā nav likviditātes iegūšanas shēma, kuru pieredzējām 2018. gadā. Sākot ar FCoin, viss vienkārši pagāja ātri, un būvniecības un pārsprāgt cikls noteikti izlika daudzus no šiem Ķīniešu kriptogrāfijas dalībnieki.

Kaut arī stimulu dizains ir līdzīgs, es domāju, ka galvenā funkcionalitāte un priekšlikumi ir pilnīgi atšķirīgi. Tādējādi arī rezultāti ir atšķirīgi. Es pilnīgi saprotu, kāpēc ķīniešu kopienas locekļi var domāt, ka likviditātes iegūšana vai DeFi ir pilnīgi Ponzi shēmas vai izkrāpšana, jo, runājot par likviditātes ieguvi, patiešām ir Ponzi dizaina elements, bet es neuzskatītu par krāpšanos, kaut arī to ir daudz no izkrāpšanām. Bet ir arī nedaudz likumīgu. Es domāju, ka jūs vienkārši nevarat visu vispārināt.

Bet, runājot tikai par riskiem, es domāju, ka lauksaimniecība un likviditātes iegūšana nav paredzēta vidusmēra lietotājiem. Esmu ļoti satraukti par OKEx, lai uzsāktu sava veida kriptogrāfijas naudas tirgus fondu. Esmu par to ļoti satraukti, jo vidējai lauksaimniecības shēmai jums būtībā ir nepieciešama noteikta līmeņa tehniskā izpratne par to, kā darbojas viedais līgums, un tad ir jāveic daudz aprēķinu. Es nedomāju, ka tie ir domāti vidusmēra patērētājiem, un ir daudz risku, kad runa ir par makšķerēšanu pikšķerēšanā vai krāpšanu. Es domāju, ka atdevei pielāgotie riski nav pietiekami lieli vidusmēra lietotājiem. Tāpēc es domāju, ka nākotnē mēs redzēsim daudz vairāk lauksaimniecības agregatoru, ko piedāvā centralizētas biržas, piemēram, OKEx.

Es patiešām ienīstu stāstījumu, ka visam jābūt DeFi, un ka centralizētajām finansēm vai CeFi nav nākotnes. Ir kaut kas līdzīgs vidusceļam, jo ​​visi nav viedo līgumu izstrādātāji. 99% patērētāju nevar lasīt viedlīguma kodus, vai ne? Starp mums noteikti ir vajadzīga kāda veida auditorija – un es domāju, ka tādas apmaiņas kā OKEx ir ideāli spēlētāji šiem mērķiem.

Šī skaidrība skaidrības labad ir rediģēta un saīsināta.

Pievienojieties mūsu kanāliem, lai uzzinātu vairāk par blokķēdi, kriptovalūtu un DeFi:

Džejs Hao, OKEx izpilddirektors 

OKEx oficiālais

https://twitter.com/OKEx

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://www.facebook.com/okexofficial/

Kredīts mūsu #OKExDeFi apaļā galda viesiem:

Ahmed Alsayadi, @YFII kopienas (DAO) galvenais loceklis

https://twitter.com/alsayadii

Dovey Wan, @YFII kopienas loceklis (DAO)

https://twitter.com/doveywan

https://www.linkedin.com/in/doveywan

DFI.money

https://twitter.com/DfiMoney

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me