Kā nopirkt Monero (XMR) ar USD no Changelly

Monero (XMR) ir atvērtā koda kriptonauda (pieejama visiem), kas galvenokārt ir vērsta uz privātumu un decentralizāciju. Monero ir privāta, droša un izsekojama kriptonauda. Izmantojot Monero, jūs esat jūsu banka, jo jūs tikai kontrolējat un esat atbildīgs par saviem līdzekļiem. Jūsu konti un darījumi tiek turēti drošībā un privāti no iejaukšanās acīm.

Izveidots 2014. gada aprīlī, Monero izmanto publisko virsgrāmatu darījumu reģistrēšanai, kamēr ieguves procesā tiek ģenerētas jaunas vienības. Monero mērķis ir paplašināt pašreizējo kriptovalūtas dizainu, aizsedzot tā blokķēdē veikto darījumu sūtītāju, saņēmēju un lielumu, kā arī padarot kalnrūpniecības procesu neierobežotāku.

Izkliedēta vienprātība apstiprina visus darījumus un pēc tam nav izsekojami, kas ierakstīti blokķēdē. Trešajām pusēm nav jābūt uzticamām un uzticamām, lai jūsu Monero būtu drošībā. Koncentrēšanās uz privātumu ir vilinājusi nelegālu izmantošanu cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti izvairīties no tiesībaizsardzības. Taisnīgs ieguves process ļāva atbrīvot kalnrūpniecības centienus, sākot jaunus finansēšanas veidus gan pilnvarotiem tiešsaistes izdevējiem, gan ļaunprātīgiem hakeriem, kuri slepeni iegult ieguves kodu platformās, piemēram, lietotnēs un vietnēs. Monero piedāvā zvana parakstu, privātu zvana darījumu un slēptu adrešu izmantošanu, lai aizklātu katra darījuma izcelsmi, summas un galamērķus. Visus decentralizētās kriptovalūtas ieguvumus un peļņu nodrošina Monero pat bez jebkādām parastajām privātuma koncesijām.

Monero cena 2017. gada 1. janvārī bija 13,352 ASV dolāri. Pēc aptuveni gada, straujas vērtības pieauguma dēļ, šodien, 2018. gada 11. janvārī, tā šobrīd ir 384,00 USD. Monero cena pieauga līdz rekordaugstam līmenim virs USD 439,390 2017. gada 21. decembrī, kamēr 2017. gada 16. janvārī tā cena bija tikai 10,495 USD. Monero cena 2017. gada beigās bija 348,25 USD, kas Monero 2017. gadā palielinājās par 2508,223%. Ieguldījums 100 USD apmērā 2017. gada sākumā 2017. gads jums būtu nopelnījis vairāk nekā 2 500,00 USD.

Kā nopirkt Monero (XMR) no Changelly

Čanelija platformā tieši nepieņem skaidru naudu, bet jūs varat izmantot debetkarti, kas savienota ar jūsu bankas kontu, vai kredītkarti, Master Card vai Visa, lai nopirktu dažas kriptogrāfijas valūtas platformā Changelly.

PASĀKUMI, KURI PĒC PIRKT MONERO AR USD KREDĪTKARTI

Iegādājieties Monero ar USD kredītkarti, vienkārši ievadot summu USD USD mājas lapā Čanelija. Tajā būs redzams visu valūtu reāllaika kurss, ieskaitot Monero XMR cenu. Šis ātrums mainās uzreiz atkarībā no šīs digitālās monētas apjoma pieauguma vai samazināšanās.

  • Sākumlapā nolaižamajā izvēlnē pirmajā lodziņā atlasiet USD un otrā – XMR. Ievadiet vēlamo pirkuma summu laukā USD. Monero summa, kuru varat iegādāties ar ievadīto USD, tiks ģenerēta otrajā laukā. Noklikšķiniet uz “Apmaiņa!”.
  • Pārbaudiet summu, paredzamo likmi un noklikšķiniet uz “Nākamais”, lai pārietu uz nākamo soli.
  • Ievadiet saņēmēja adresi, norādot savu Monero maku. Jums, iespējams, būs jāpievieno maksājuma ID, ja tas ir nepieciešams jūsu makam. Citādi šī funkcija nav obligāta, tāpēc nav nepieciešams to ievadīt. Pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.
  • Pirms apstrādes rūpīgi pārbaudiet visu sniegto informāciju, lai izvairītos no kļūdām. Noklikšķiniet uz Apstiprināt un veikt maksājumu.
  • Šajā lapā jums jāievada sava kredītkartes informācija. Lai to izdarītu, ievadiet savu kredītkartes numuru, jums jāievada arī kredītkartes / debetkartes derīguma termiņš ar tās CVC numuru, šī informācija ir atrodama jūsu kartes aizmugurē. Kad visa informācija ir ievadīta, noklikšķiniet uz pogas Maksāt. Tas parādīs summu USD Čanelija atskaitīs no jūsu kredītkartes.
  • Pagaidiet kādu laiku, līdz darījums ir pabeigts.
  • Jūs izsniedzat kvīti pēc veiksmīga darījuma, jo tajā redzams uzraksts “Darījums ir pabeigts”. Drošības apsvērumu dēļ pārliecinieties, vai ir norādīts jūsu darījuma ID.

Nākamo 30 minūšu laikā Monero vajadzētu saņemt norādītajā Monero seifā. Pārliecinieties, ka ievadītā seifa adrese ir pareiza, un tā ir arī pareizā Monero, nevis citas monētas, adrese. Nepārbaudot un neievadot atbilstošo seifa adresi, jūs zaudēsiet Monero monētas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

84e 7f4 e2b 6a3 7f8 b44 297