Kaip užsidirbti pinigų pasinaudojant kriptomis? Bitcoin Shorting Paaiškinta

Prekyba maržomis arba svertų prekyba iš esmės yra lažybos už pinigus, kuriuos esate paskolinę. Jūs statote ne apie savo pinigus, o svarbiausia būti tikrai atsargiems dėl vykdomų sandorių. Maržinę prekybą paprastai naudoja pažengę prekybininkai, žinantys tokias sąvokas kaip rizikos valdymas ir techninė analizė. Prekyba svertu arba marža yra tinkama pradedantiesiems, todėl prieš bandydami sudaryti maržą, turėtumėte turėti bent kelių mėnesių prekybos patirtį. Neskubėkite į tai nesuprasdami, kaip tai veikia.

Jei norite gauti profesionalių prekybininkų komandos sverto sandorius, tikslų jų portfelį, pamokas ir užbaigtus kriptovaliutų prekybos kursus, eikite į „Boss“ Kripto prekybos akademija – Išbandyk nemokamai.

Vaizdo kreditai: „Google“ vaizdai

Trumpas „Bitcoin“ – kaip laimėti būnant lažybų, Bitcoin kaina sumažės 

Sverto prekybos srityje jūs iš esmės keičiate sutartis su kitais, naudojančiais platformą. Taigi čia, jei jums trūksta trumpo laikotarpio, jūs keičiate sutartis su ilgai trunkančiu asmeniu, o jei jūs einate ilgai, jūs sukeisite trumpą, kitaip tariant, „Shorting“. Svertas yra lėšų suma, kurią nusprendėte skolintis. Kuo didesnį svertą pasirenkate, tuo jis rizikingesnis.

Tai gali svyruoti nuo 2 iki 100 kartų, atsižvelgiant į paslaugas, kurias mainai nusprendžia teikti. Didinant svertą, kuriuo norite prekiauti, tuo daugiau lėšų skolinatės ir tikimybė, kad būsite likviduota.

Likvidavimo kaina iš esmės reiškia kainą, už kurią jūsų sąskaitos likutis visiškai išnaikinamas. Likvidavimo kaina jums pateikiama prieš pradedant operaciją ir visą operacijos laiką, kad galėtumėte ją sekti visos prekybos metu..

Niekada nereikia jaudintis dėl likvidavimo kainos apskaičiavimo, nes beveik visose biržose, leidžiančiose prekiauti marža kriptomis, yra reikšmingų skaičiuoklių, galinčių parodyti likvidavimo kainą realiuoju laiku..

Pagrindinis principas, pagal kurį veikia svertų prekyba, yra „Shorting“ ir „Longing“. Trumpoji pozicija yra lažybos, kad atitinkamos kriptografijos kainų judėjimas sumažės, o ilgoji pozicija -, kad atitinkamos kriptografijos kainų judėjimas padidės.

Kai jums trūksta lėšų, likvidavimo kaina bus didesnė nei rinkos kaina, o perkant – mažesnė nei rinkos kaina.

Bitkoino trumpinimo rizika & Kitos kriptovaliutos

Uždirbti pinigų prekiaujant svertu „Cryptos“ yra tarsi žaisti su dviašmeniu kardu. Tai naudingesnis, bet su didele rizika. Tačiau galite sumažinti riziką ir maksimaliai padidinti atlygį, įtraukdami keletą metodų į savo kasdienę prekybos veiklą.

Padėties padidinimas ir sumažinimas yra viena iš naudingiausių metodų siekiant padidinti pelną ir sumažinti nuostolių riziką. Geriausias būdas yra sudaryti sandorius, o ne priklausyti nuo vienos prekybos.

Pvz., Jūs prekiaujate 2000 USD ir norite užimti ilgą poziciją 10000 USD už Bitcoin. Dabartinė pozicija siekia 10500 USD. Užuot stebėję diagramą visą dieną ir bandydami suplanuoti tą penkių minučių langą, kad gautumėte artimiausią kainą už tą 10000 USD, paprasčiausiai nustatytumėte kelis įrašus žemyn..

Tai atrodytų maždaug 500 USD už 10400 USD, 500 USD už 10300 USD, 500 USD už 10 200 USD ir 500 USD už 10 100 USD, jei kaina nukristų. Visi įėjimo taškai gali būti neužpildyti, nes kaina gali siekti tik 10400 USD, tačiau prekyboje turėsite daug geresnį įėjimo tašką. Tai atvirkščiai išėjimo pozicijoms.

Eik ilgai, trumpai arba namo

Vienu metu pirkti ilgą laiką ir parduoti trumpai yra strategija, kurią pažengę prekybininkai taiko nuostoliams sumažinti. Tokiu atveju biržoje turite turėti dvi sąskaitas, kuriose planuojate užtikrinti maržą.

Tai neturėtų kelti problemų, nes šiais laikais daugumoje mainų galite turėti daugybę sąskaitų neišduodami savo asmeninės informacijos. Vienoje paskyroje jūs sukursite ilgą įėjimo tašką virš galimo išsiskyrimo, o kitoje paskyroje nustatysite trumpą įėjimo tašką žemiau galimo išsiskyrimo. Tokiu būdu jūs nustatote sau didžiulį proveržio pranašumą bet kuria kryptimi.

Suprasti mainų teikiamas paslaugas gali padėti efektyviau stebėti savo svertinius sandorius. Stop nuostoliai, naudojant rinkos pavedimus ir limitinius pavedimus, yra vieni iš tokių.

Daugumoje savo sandorių ketinate naudoti limitinius pavedimus, pažymėdami funkciją „Tik paštu“. Tačiau yra atvejų, kai turėtumėte naudoti rinkos pavedimus. Prekyboje kriptomis labai rekomenduojama naudoti sustabdymo nuostolius, ypač kai nesate arti savo kompiuterio ar stebite rinką. Geriausia praktika yra laikytis limitų nurodymų.

Kur galima sutrumpinti Bitcoin 

Viena patikima platforma prekybai maržomis ilgą laiką „Cryptos“ yra „Bitmex“. Jei esate pradedantysis prekybininkas ir norėtumėte įsitraukti į svertų prekybą, tai būtų jūsų „eiti į“ biržą.

Vienas pagrindinių „Bitmex“ pranašumų yra tas, kad jūs galite pasinaudoti savo prekyba turėdami tiek kapitalo, kiek norite. 2x-10x yra svertų diapazonas, nuo kurio turėtumėte pasirinkti pradėti. Viskas, kas viršija tai, rizikuoja jūsų likvidacija.

Pasirinkę statyti už didesnį svertą be jokio rizikos valdymo, kviečiate į bėdą. Tačiau, jei tikrai norite prekiauti daugiau nei 20 kartų svertą, įsitikinkite, kad tai darote su minimalia suma, kurią galite sau leisti prarasti.

Patyrę prekybininkai, turintys prekybą 20x-40x, paprastai stebi diagramas atmerktomis akimis, nes jie neturi galimybių prarasti viso savo portfelio, jei kažkas negerai..

Galiausiai, visada planuokite savo sandorius iš anksto ir niekada neprekiaukite. Paprastai, kai bandote „pagauti krentantį peilį“ arba „pagauti judančią raketą“, viskas jums baigiasi nelabai gerai. Kuo labiau jaudinatės, tuo idiotiškesni tampa jūsų sprendimai. Taigi, jei nenusileisite, naudosite logiką ir prekiausite be godumo, tai gali padėti priimti geresnius sprendimus, tuo tarpu naudodamiesi prekybos kriptomis.

Negalima gauti „Bitmex Rekt“ – kas yra „Bitmex Rekt“ 

„Bitmex“ platforma greitai tapo žinoma kriptovaliutų scenoje ir neilgai trukus prekybininkai išrado terminą „Bitmex Rekt“..

„Bitmex Rekt“ yra bet kurio gero prekybininko košmaras. Tai reiškia, kad jūsų pozicija buvo likviduota ir jūsų lėšos prarastos. Tai dažniausiai atsitinka su prekybininkais, ypač tais, kurie nenaudoja „Stop Loss“. Šis terminas išpopuliarėjo, kai OG pradėjo jį vartoti, taip pat kada „BitmexRekt“ bot buvo pradėtas.

Iš esmės robotas rodo visus didžiausius „Bitmex“ nuostolius. Ypatinga yra tai, kad didžiausi pranešimai pateikiami kartu su juokingais pranešimais, tokiais kaip:

https://twitter.com/BitmexRekt/status/1095571467570417664

Ironija, pokštai, dabarties būdas ir kažko praradimo rodymas privertė „Twitter“ jį pamilti. „Twitter“ robotas turi daugiau nei 324 000 „tweet“ ir daugiau nei 40 000 stebėtojų. Tiesą sakant, jis taip išgarsėjo, kad atsirado dar vienas robotas, ypač „Big Rekt“ (2 000 000 ar daugiau sutarčių likvidavimas)

[16:48:14 UTC] Likviduojantis trumpasis „BitMEX XBTUSD“ – įsigykite 5 596 536 @ 3 548

– Didysis Rekts [Bitmex] (@BigRekts) 2019 m. Vasario 8 d

Kaip prekybininkui, nepaprastai svarbu išvengti „Bitmex Rekt“ įsigijimo. Tai reiškia, kad jūsų sutartys yra likviduojamos ir jūs praradote visą joms skirtą sumą. Ir jūs tikrai nenorite, kad taip atsitiktų. Norėdami to išvengti, turėtumėte pastatyti „Stop Loss“ prie likvidavimo maržos. Praradote dalį savo įdėtų lėšų, bet geriau nei nieko.

Taigi atminkite, kad neprekiaukite be tinkamos strategijos ir „stop loss“. Jums yra sukurta daugybė „Bitmex“ skaičiuoklių.

Vaizdo šaltinis: Hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

6e2 3ed 259 1c5 46d c39 59a