Instituciniai „Bitcoin Bulls“, TRON ataskaita, „Bitmain Infighting“: savaitės šifravimo naujienos

Praėjusią savaitę „Bitcoin“ (BTC) kaina pirmą kartą nuo vasario išaugo virš 10 000 USD, tikėdamasi, kad trečiasis blokinis atlygis sumažės perpus, numatytą gegužės 11 d., Antradienį..

Šią savaitę iš kriptografijos pramonės naujienų buvo pastebimos BTC investicijos, aukšto lygio įmonių drama ir nuviliantis griežtų JAV vertybinių popierių įstatymų poveikis.

Penkios šios savaitės istorijos

Paulo Tudoro Joneso fondas gali prekiauti BTC ateities sandoriais kaip apsidraudimu nuo infliacijos

Gegužės 7 dieną rizikos draudimo fondų valdytojas ir makroinvestorius Paulas Tudoras Jonesas paskelbė kad jo „Tudor BVI“ fondas yra pasirengęs prekiauti „Bitcoin“ ateities sandoriais.

Laiške investuotojams, pavadinimu „Didžioji pinigų infliacija“, jis investuotojams sakė, kad jis lažinasi dėl „Bitcoin“, kurį jis kvalifikavo kaip vertės saugyklą. Jis sakė, kad jo posūkį BTC skatino precedento neturinti pinigų politika, kuri šiuo metu įgyvendinama siekiant sušvelninti COVID-19 pandemijos padarinius.

Kaip daugelis prieš jį, Jonesas palygino Bitcoin su auksu, teigdamas: „Bitcoin man primena auksą, kai pirmą kartą pradėjau verslą 1976 m.“ Kalbant apie tai, kiek buvo investuota, Jonesas pažymėjo, kad perkant BTC ateities sandorius, fondas buvo pasirengęs pradėti nuo didžiausio grynojo turto „mažo vienaženklio pozicijos procento“, kuris šiuo metu siekia maždaug 22 mlrd.

Išsinešimai:

1. Daugelis kriptografijos pramonės atstovų sveikino naujienas kaip patvirtinimas kriptografijos – o ypač „Bitcoin“ – kaip turto klasės ir a signalas dar daugiau institucinių investicijų.

2. Reikėtų atkreipti dėmesį į didelio Joneso atskleidimo laiką – prieš pat perpus sumažinant Bitcoin blokinį atlygį. Jonesas aiškiai parodė, kad perpus sumažėjo investuotojo laiškas.

Kaip prognozavo daugelis analitikų, praėjusią savaitę iki Bitcoin blokinio atlygio perpus sumažinus monetos kainą išaugo daugiau nei 12 procentų, kad būtų galima prekiauti beveik 10 000 USD. BTC šią savaitę įgijo beveik 150 proc. Vertę nuo katastrofos kovo viduryje.

3. Iš tikrųjų tai nėra pirmoji Joneso sąveika su Bitcoin. Pagal „Bloomberg“, investuotojas anksčiau turėjo BTC 2017 m., parduodamas beveik visą laiką – 20 000 USD už monetą.

TRON pranešė, kad iš JAV vyriausybės gavo 2 mln. USD su koronavirusu susijusios pagalbos

Gegužės 5 d. „Blockchain“ platforma „Tron“ (TRON) pranešė, kad įmonės JAV komanda turėjo gavo pagalba pinigais, kaip CARES akto dalis. Ataskaitoje, paskelbtoje apie dvi oficialias Kinijos socialinės žiniasklaidos paskyras, teigiama, kad įmonė iki šiol gavo maždaug 2 mln. USD mažų įmonių pagalbą ir tikisi antros su COVID-19 susijusios partijos..

Keista, bet įrašai apie Troną „WeChat“ ir Weibo šia tema cituoja „užsienio žiniasklaidos pranešimus“ ir „žmones, susipažinusius su šiuo klausimu“. Kaip šaltinį, „Tron“ „WeChat“ įraše taip pat pateikiama nuoroda į, atrodo, asmens paskyrą „Weibo“, kuri tariamai pateikė pirminę ataskaitą, savo ruožtu cituodama „pramonės saviškius“.

„Tron“ dar nepatvirtino naujienų tiesiogiai kinų ar anglų kalba, pasakodamas „Tron Foundation“ atstovas Blokas ketvirtadienį „mes negalime komentuoti“.

„OKEx Insights“ taip pat kreipėsi į įmonę norėdama pakomentuoti, tačiau per spaudos laiką negavo atsakymo.

Išsinešimai:

1. Tiek atskirame „Weibo“, tiek oficialiuose „Tron“ postuose aiškiai nurodoma nuomonė, kad „Tron“, gaunanti pagalbą iš JAV vyriausybės, įrodo bendrovės teisėtumą ir „vertę“ JAV reguliuotojų akyse..

2. „Tron“ įkūrėjas Justinas Sunas yra plačiai žinomas pramonėje dėl jo begėdiškas paaukštinimas jo „blockchain“ (kurio vis dėlto „decentralizuokite internetą“) ir susijusius projektus bei jo įmantrių PR triukų.

3. „Crypto Twitter“ (anglų kalba) susitiko su žinios su pasipiktinimas, primindamas Neabejotinai garsiausias „Sun“ triukas – rekordinis 4,5 mln. USD pasiūlymas labdaros aukcione pernai papietauti su Warren Buffet. Kritika dažniausiai sutelkiama į argumentą, kad „Tron“, nors jos JAV įmonei techniškai gali būti suteikta lengvata, minėtos pagalbos iš tikrųjų nereikia ir, kreipdamasi dėl jos, atima iš mažų įmonių, kurios iš tikrųjų to reikalauja.

„Telegram“ JAV investuotojams sako, kad jie nebegali finansuoti savo „blockchain“ projekto TON

Gegužės 4 d. Kripto pramonės mėgstamiausia „Messenger“ programa „Telegram“, išsiųstas laiškas Jungtinių Valstijų investuotojams į savo labai lauktą „blockchain“ protokolą „TON“, kuriame nurodoma palikti projektą.

Firma sako, kad grąžins JAV investuotojams 72 procentus jų lėšų (tai yra atnaujinimas iš praėjusios savaitės pranešimo visiems TON investuotojams, todėl jiems buvo suteikta galimybė rinktis 72 proc. Grąžinamą sumą dabar arba laukti iki 2021 m. Balandžio mėn. Grąžinti 110 proc. paskolos būdu).

Šis žingsnis yra susijęs su JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) vykdomais teisiniais veiksmais prieš „Telegram“. Iš pradžių „TON“ turėjo būti paleista 2019 m. Spalio mėn., Kai „Telegram“ surinko 1,7 mlrd. USD per du privačius platformos ženklo GRAM pardavimus. Paleidimas buvo atidėtas dėl skubių veiksmų paduota tą patį mėnesį iki SEC, apkaltindamas „Telegram“ rengimąsi parduoti neregistruotus vertybinius popierius JAV investuotojams.

Praėjusį mėnesį įmonė paskelbė apie tolesnį atidėjimą iki 2021 m. Balandžio mėn., Po teismo sprendimo vykstančioje SEC byloje. „Telegram“ paaiškino savo naujausią sprendimą visiškai pašalinti JAV investuotojus, nurodydama „neapibrėžtą reguliavimo požiūrį JAV“.

Išsinešimai:

1. Dar 2018 m., Telegrama paduota už išimtis su SEC dėl GRAM pardavimo – tiksliau, teisių į žetonus, kurie bus pristatyti tik tada, kai bus paleista TON – akredituotiems JAV investuotojams. SEK 2019 m. Nepaprastosios padėties veiksmuose teigiama, kad paleidus GRAM, investuotojai ir „Telegram“ galės pelnui parduoti žetonus, kurie JAV nėra registruoti kaip vertybiniai popieriai..

2. Pramonės ažiotažą dėl TON lemia tai, kad tikimasi, jog jis bus integruotas į patį populiarųjį žiniatinklį, galbūt numatant greitą ir plačią įsisavinimą. Telegrama pati turi nepatvirtintas bet kokia informacija apie tai, kaip TON bus įgyvendinta, išskyrus tai, kad tai bus atviro kodo, decentralizuotas protokolas.

„Square Cash App“ mato rekordiškai aukštas ketvirtines „Bitcoin“ pajamas

Kriptografijai tinkama mokėjimo programėlė „Square“ pranešė gegužės 6 d. paskelbtoje pajamų ataskaitoje už praėjusių metų ketvirtį buvo užfiksuota rekordinė 306 mln..

Išsinešimai:

„Square“ skaičių laikas rodo, kad susidomėjimas Bitcoinu auga atsižvelgiant į rinkos sąlygas, susijusias su koronaviruso pandemija.

Kasybos milžinė „Bitmain“ vykdo tiesioginę kovą dėl firmos

Vakar, gegužės 8 d., „Bitmain“ įkūrėjas Micree Zhanas, kurį pernai iš įmonės ištrėmė vienas iš įkūrėjų Jihanas Wu, akivaizdžiai dalyvavo fizinė konfrontacija su kitu „Bitmain“ vadovu dėl įmonės dokumentų.

Incidentas įvyko Pekino pramonės ir prekybos biure, kur, kaip pranešama, Micree pasiėmė dokumentą, įrodantį, kad jis turi įmonės „Beijing Bitmain Technology“ teisinio atstovo statusą..

Vienas aukščiausių „Bitmain“ vadovų Luyao Liu susidūrė su Micree, kai minia aplink juos susikūrė minia, ir paėmė iš jo dokumentą pasirodė būti fizine kova. Pranešama, kad abi šalys buvo areštuotos.

Vėliau tą dieną „Bitmain“ paleistas pareiškimas, kuriame sakoma, kad Luyao yra „dabartinis teisinis bendrovės atstovas“. Užraše taip pat pabrėžta, kad „Micree“ „nebeužima jokių pozicijų“ „Bitmain“.

Išsinešimai:

1. „Bitmain“ vykstančios vidaus dramos tęsti, nes bendrovė, kaip pranešama, ruošiasi išleisti JAV akcijų.

2. Nuo 2019 m. Lapkričio mėn. „Bitmain“ dominavo a 75 procentų dalis kriptografinės kasybos įrangos rinkos.

Sekite „Okex Insights“:

https://t.me/OKEx_Insights

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me