Kā atvērt MyEtherWallet mazāk nekā 5 minūtēs

Šajā ceļvedī būs ļoti detalizēti aprakstīts MyEtherWallet (MEW) maka atvēršanas process. Šis ir mūsu iepriekšējās Kriptogrāfijas valūtas maku ceļvedis: Kāpēc jums ir nepieciešami maki?

Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: atveriet MyEtherWallet (MEW) maku

Turot monētas apmaiņā, jūs varat reāli zaudēt tās visas. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka tehniski jums nepieder monētas, kuras esat iegādājies biržā. Biržas darbojas kā banka; tas ir trešās puses pakalpojumu sniedzējs, kuram uzticaties, lai jūsu monētas būtu drošībā. Tomēr vienmēr pastāv varbūtība, ka birža tiks izslēgta vai uzlauzta, kā rezultātā tiks zaudētas monētas (piemērs: Mount Gox apmaiņa). Ņemot vērā normatīvo regulējumu trūkumu apmaiņai un kriptovalūtām kopumā, kā arī nozares sākumstadiju, labākais veids, kā saglabāt monētas drošībā, ir pilnīga monētu kontrole..

Patiesas un patiesas monētu īpašumtiesības nozīmē, ka jūs pats kontrolējat savas privātās atslēgas. Un vienīgais veids, kā jūs varat kontrolēt un pārvaldīt savas privātās atslēgas, ir tas, ka jums pieder savs seifs. Tā kā daudzas ICO šajās dienās ir ERC-20 žetonu veidā, galvenā bāzes valūta dalībai SIO ir caur Ethereum (ETH) monētām. (Skatīt arī: Monētas, Žetoni & Altcoins: kāda ir atšķirība?)

Lai piedalītos ICO, jums jāatver ar Ethereum saderīgs maks. Visizplatītākais Ethereum maks ir MyEtherWallet. To ir viegli iestatīt, un tas nodrošina monētu īpašumtiesību priekšrocības drošībā. Šajā ceļvedī tiks paskaidrotas darbības, kas nepieciešamas, lai atvērtu savu MEW maku. Pirms dodamies tālāk, ir svarīgi saprast galvenos ar maku saistītos terminus. (Lasiet arī: ICO investīciju iesācēju ceļvedis: kā piedalīties ICO)

Ceļvedis kriptonauda seifos: atveriet MyEtherWallet (MEW) maku

Sāksim iestatīt jūsu MEW maku!

1. darbība: dodieties uz Mans Ētera maks

Pārliecinieties, ka atzīmējat lapu ar grāmatzīmi, jo ir bijuši daudzi pikšķerēšanas vietņu gadījumi, kas atspoguļo MEW vietni. Piesardzības nolūkos jums arī jāpārbauda URL un jāmeklē MYETHERWALLET LLC [ASV] sertifikāts, lai autentificētu, ka šī ir sākotnējā MEW vietne..

Ceļvedis kriptonauda seifos: atveriet MyEtherWallet (MEW) maku

2. darbība: seifa izveide

Izveidojiet jaunu seifu, noklusējuma sākumlapā ievadot drošu paroli. Ir labi, ja jums ir gara un patvaļīga parole, lai labāk aizsargātu jūsu maku. Ja jums ir tendence to pazaudēt, pārliecinieties, ka esat to pierakstījis un uzglabājis kaut kur drošā vietā. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz “Izveidot jaunu maku”..

Ceļvedis kriptonauda seifos: atveriet MyEtherWallet (MEW) maku

[Lasīt vairāk: Kriptovalūtas drošības ceļvedis: 2FA aktivizēšana)

3. darbība: saglabājiet atslēgu krātuves failu

Lejupielādējiet Keystore failu (kas ir UTC / JSON formātā) un pārliecinieties, ka nezaudējat to. Izveidojiet dublējumu, lai būtu drošībā. Keystore fails ir nepieciešams, lai atkoptu vai atjaunotu jūsu maku. Varat arī to izmantot, lai kopā ar paroli piekļūtu savam MEW seifam. Pēc Keystore faila dublēšanas noklikšķiniet uz “Es saprotu. Turpināt”.

Ceļvedis kriptonauda seifos: atveriet MyEtherWallet (MEW) maku

4. darbība: saglabājiet privāto atslēgu

Privātās atslēgas ir kā jūsu PIN numurs, lai piekļūtu savam bankas kontam, un ir svarīgi nodrošināt, lai tikai jūs piekļūtu savām privātajām atslēgām. Saglabājiet to mapē kopā ar savu Keystore failu un šifrējiet to, lai uzlabotu drošību. Paturiet prātā, ka privātās atslēgas ir tukšas un nav šifrētas / aizsargātas ar paroli. (Lasiet arī: Privātuma monētu ceļvedis: anonīmu kriptovalūtu salīdzinājums)

Ceļvedis kriptogrāfijas valūtas makos: MyEtherWallet (MEW) maka, MEW maka atvēršana

5. darbība: atbloķējiet maku

Jūsu publiskās atslēgas ir līdzīgas bankas konta numuram, un tās norāda adresi, kuru koplietojat ar citiem, lai saņemtu ETH vai ERC-20 monētas. Varat izvēlēties kādu no iespējām, kā piekļūt seifam. Ja esat iesācējs vai arī jums nav aparatūras maka, ieteicams to darīt izvēlieties opciju “Keystore File (UTC / JSON)”. Tas nozīmē, ka katru reizi, kad vēlaties piekļūt savam makam, jums jāievada Keystore fails un parole. Keystore fails ir jūsu privātās atslēgas šifrēta versija un tādējādi ir drošāka.

Atlasiet iepriekš lejupielādēto Keystore failu (UTC) un ievadiet paroli.

Ceļvedis kriptonauda seifos: atveriet MyEtherWallet (MEW) maku

6. solis: dublējiet visu

Pārliecinieties, vai esat dublējis atslēgu krātuves failu, privātās atslēgas un publiskās atslēgas. Jums tie jāuzglabā drošā vietā. Kad esat atbloķējis savu maku, tad apsveicu! Jūs esat veiksmīgi izveidojis pats savu maku, kas atbalsta ETH un * ERC-20 monētas. Jūs varat nosūtīt un saņemt monētas, piedalīties ICO un pārbaudīt atlikumu. Jūs varat arī saglabāt savu publisko atslēgu (adresi) un privātās atslēgas QR kodu veidā, kā redzams zemāk. (Skatīt arī: Kriptogrāfijas valūtas darījumu pārbaudes rokasgrāmata)

Ceļvedis kriptonauda seifos: atveriet MyEtherWallet (MEW) maku

Palieciet drošībā!

* ERC-20 attiecas uz standarta protokolu Ethereum blokķēdē, norādot kopīgu noteikumu kopumu, kas jāievēro. Tas nodrošina sadarbspēju starp dažāda veida marķieriem Ethereum blokķēdē, nodrošinot nevainojamu mijiedarbību ar viedajiem līgumiem un decentralizētām lietojumprogrammām tīklā. Pilns ERC-20 marķieru saraksts ir atrodams šeit.

Reģistrējieties mūsu bezmaksas kriptonauda tīmekļa seminārā tūlīt, lai uzzinātu visu, kas jums jāzina par ieguldījumiem kriptogrāfijā.

Iegūstiet mūsu ekskluzīva e-grāmata kas palīdzēs jums veikt soli pa solim procesu, lai sāktu pelnīt naudu, izmantojot kriptovalūtas ieguldījumus.

Jūs varat arī pievienoties mūsu Facebook grupai vietnē Apgūt kriptogrāfiju: uzlabotas zināšanas par kriptovalūtu uzdot jautājumus par kriptotipiem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me