1X uzsāk darbību kā pirmā licencētā privātā vērtspapīru birža Singapūrā

1exchange (1X) palaišana

Tagad ir uzsākta viena no pirmajām regulētajām un licencētajām privātajām vērtspapīru biržām pasaulē 1exchange (1X).

1exchange ir Singapūras uzņēmums, kas savu biržu ir izveidojis Ethereum tīklā. Šī platforma ir īpaši ieguvusi tādu galveno spēlētāju atbalstu kā Singapūras birža (SGX), CapBridge, ConsenSys un citi.

Šīs platformas izlaišana nodrošina MVU iespēju vieglāk piekļūt kapitālam, kā arī nodrošina ieguldītājiem lielāku likviditāti un ienesīgumu savos turējumos..

Vispirms no vārtiem

Sākot darboties platformai, investoriem nebija ilgi jāgaida, lai uzzinātu pirmo platformā atbalstīto aktīvu. Tas būtu Aggregate Asset Management (AAM) – Singapūrā bāzēta fondu pārvaldības sabiedrība.

Tas ir pirmais no daudzajiem gaidāmajiem vērtspapīriem, kas tuvākajā nākotnē tiks tirgoti platformā. Uzņēmumi, kas platformā iekļauj vērtspapīrus, ir tiesīgi kotēt līdz 30% kapitāla daļu. Attiecībā uz AAM tas nozīmē USD 5,6 miljonu SGD, kas ir pieejami tirdzniecībai 1exchange.

Komentārs

Pārstāvji no dažādiem uzņēmumiem, kas bija iesaistīti šajā centienos, nesen Singapūras atklāšanas ceremonijā veltīja laiku, lai komentētu attīstību. Daži no šiem indivīdiem ir teikuši šo notikumu.

Mohameds Ismails, Vecākā VP & Head Equity Capital Markets, SGX, paziņoja,

“Mēs apzināmies, ka uzņēmumiem, kas ir agrākā izaugsmes posmā, var būt nepieciešama piekļuve kapitālam, pirms tie ir gatavi publiskam kotēšanai. Mēs atbalstījām 1exchange, lai izveidotu virtuālu kapitāla plūsmas ekosistēmu uzņēmumiem vidējā un vēlīnā izaugsmes stadijā, papildinot Singapūras kapitāla tirgu dinamiku. Izmantojot 1exchange, tādiem uzņēmumiem kā Aggregate Asset Management tagad ir vairāk līdzekļu piesaistīšanas iespēju, kā arī līdzekļi, lai nodrošinātu akcionāriem un citiem ieinteresētajiem investoriem tirgu šiem tirgojamajiem privātajiem kapitāla vērtspapīriem. Mēs priecājamies atbalstīt šo privāto akciju sarakstu un ceram palīdzēt uzņēmumiem sagatavoties iespējamam publiskam sarakstam, kad tie būs gatavi. ”

Kevins Toks, Paziņoja Aggregate Asset Management līdzdibinātājs,

“Kad mēs nodibinājām savu uzņēmumu, mēs bijām vieni no pirmajiem fondu pārvaldniekiem, kas nepieprasīja pārvaldības maksu. Šodien mēs atkal pārspējam jaunus sasniegumus un veidojam vēsturi kā pirmais Singapūras privāti kotētais uzņēmums 1exchange. Šis privātais kotējums mums sāk nākamo izaugsmes nodaļu, un mēs ceram uz lielāku vērtību mūsu ieguldījumu apliecību īpašniekiem un akcionāriem. ”

Choo Haiping, 1X izpilddirektors, paziņoja,

“1X ir pateicīgs par atbalstu mūsu daudzajām ieinteresētajām personām, tostarp regulatoriem, SGX, mūsu partneriem finanšu nozarē, kā arī uzņēmumiem un investoriem, kuri turpina ticēt mūsu misijai izveidot dinamisku un dinamisku privātā kapitāla tirgu, izmantojot tirgojamus privātus kapitāla vērtspapīrus. ”

1maiņa

1exchange (1X) ir Singapūras uzņēmums, kas tika dibināts 2018. gadā. Saņemot “atzīta tirgus operatora” licenci no Singapūras Monetārās iestādes (MAS), 1exchange varēja attīstīt un piedāvāt savus pakalpojumus. Tas padarīja uzņēmumu par pirmo un šobrīd vienīgo vērtspapīru biržu valsts iekšienē.

Choo Haiping izpilddirektors šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

ConsenSys

ConsenSys ir programmatūras uzņēmums, kas atrodas Ņujorkā un kas tika dibināts 2014. gadā. Galvenokārt ConsenSys strādā, lai sniegtu uzņēmumiem risinājumus, kas veidoti Ethereum tīklā. ConsenSys jo īpaši sniedza tehnisko palīdzību, kas nepieciešama 1exchange visā šīs veiksmīgās apmaiņas izstrādes procesā.

Singapūras birža

Singapūras birža (SGX) ir vadošā birža, kurai ir bijusi aktīva loma dažādu ar digitālajiem vērtspapīriem saistītu uzņēmumu attīstībā. SGX ir ne tikai ieguldītājs 1exchange, bet arī darbojas kā stratēģiskais partneris viņu darbībā.

Citu ziņu sadaļā

Kaut arī 1exchange var būt pirmā šāda veida Singapūrā, ir arī citi uzņēmumi, kas strādā, lai līdzīgus produktus palaistu citās pasaules daļās. Šeit ir daži apmaiņas piemēri, kas ir vai nu sākušies, vai arī to plānots sākt tuvākajā nākotnē.

Gemini Exchange piesakās brokera-izplatītāja licencei

BnkToTheFuture izmantot Altcoin.io drošības marķieru apmaiņai

STX.Swiss – decentralizēta drošības žetonu apmaiņa

Interviju sērija – Graham Rodford, Archax izpilddirektors

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me