Iesācēja ceļvedis Bitcoin HYIP

Iespējams, esat redzējis vai redzēsiet reklāmas par to, ko sauc par “Bitcoin HYIP”. Laukumā parasti būs solījums īsā laikā gūt ievērojamu peļņu no jūsu Bitcoin – iespējams, no cilvēkiem (kuri apgalvo, ka ir), kuri pašlaik iegulda programmā. Bet vai viņiem vajadzētu uzticēties?

Mēs sadalīsim, kas ir Bitcoin HYIP, un to, vai tās ir likumīgas iespējas Bitcoin investoriem.

Kas ir HYIP?

HYIP apzīmē augstas ienesīguma investīciju programmu. Tie pastāv jau ilgu laiku, un tie nav nekas jauns Bitcoin vai kriptonauda.

HYIP būtībā ir Ponzi shēma – biežāk krāpšanās. Tas ietver peļņas maksāšanu iepriekšējiem ieguldītājiem ar jaunu investoru ieguldīto naudu. Rezultātā daži patiešām aiziet prom ar pozitīvu atdevi, ja tiek pietiekami agri. Tomēr tas nav ilgtspējīgs modelis. Tiklīdz jaunie investori pārtrauc ienākt, naudas plūsma apstājas, bieži vien daudziem paliek ievērojami zaudējumi.

Lai radītu augstu atdevi, HYIPs bieži vien ieguldītāju naudu iegulda augsta riska uzņēmumos, piemēram, dienas tirdzniecības akcijās vai obligācijās, vai sporta derībās. Bitcoin HYIP var darboties tāpat, izņemot Bitcoin vai citu kriptogrāfiju kā ieguldījumu valūtu. Tie, kas vada HYIP, vēlas gūt labumu no paaugstinātas gatavības ieguldīt no kriptogrāfijas īpašniekiem, kā arī no pārrobežu maksājumiem, ko nodrošina kriptonauda.

Viena izplatīta tradicionālā HYIP variācija kriptogrāfijā ir ieguldījumi “kalnrūpniecības baseinā”. Ideja ir ieguldīt naudu kriptonauda ieguves operācijas, ar kalnrūpniecības atlīdzību izmaksā dalībniekiem. Bieži vien tās ir Ponzi shēmas priekšpuses, lai gan dažos gadījumos tās var būt reālas.

Vai Bitcoin HYIPs Legit?

Ir grūti pateikt, vai visi Bitcoin HYIP ir reāli vai viltoti, jo tie ir jāpieņem katrā gadījumā atsevišķi. HYIP lielākoties tomēr ir izkrāpšana. Kripto tieksme piesaistīt krāpniekus un ātras bagātināšanās shēmas padara to perfektu tiem, kas darbojas ar šīm shēmām.

Tur noteikti ir dažas programmas ar reālu investīciju plānu, piemēram, ieguves operāciju finansēšana. Pēc nominālvērtības var būt grūti atšķirt likumīgu HYIP no skaidras krāpniecības. Tas arī norāda, ka jebkurš Bitcoin HYIP ir atkarīgs arī no paša kriptogrāfijas tirgus stabilitātes. Ieguldīšana kriptovalūtā pati par sevi ir risks, tāpēc naudas ieguldīšana augstas ienesīguma ieguldījumos ir divreiz bīstamāka. Jebkurai naudai, kas ievietota šajās programmās, vajadzētu būt naudai, kuru esat gatavs zaudēt.

Kā es varu atrast īstu HYIP?

Veicot jebkādus ieguldījumus kriptovalūtā, ir svarīgi pašiem veikt rūpīgu izpēti. Sakarā ar paaugstinātu HYIP risku tas ir vēl svarīgāk. Ja jūs neveicat pienācīgu rūpību par ieguldījumiem, jūs varat atrast sevi par krāpšanās vai vienkārši slikti vadītas programmas upuri.

Pirms ieguldīšanas atrodiet pēc iespējas vairāk materiālu programmā. Ir viegli izveidot vietni, kas izskatās likumīga, pievienojot arī viltotas atsauksmes. Ja nekur citur nevarat atrast neatkarīgu informāciju, esiet ļoti piesardzīgs attiecībā uz ieguldījumiem. Tāpat uzmanieties no sarkanajiem karodziņiem vietnē. Nepareiza pareizrakstība, neatbilstoša informācija vai viss, kas izskatās kā ātri un lēti salikts, būtu jāuztraucas.

Krāpšanās investīcijas bieži reklamē ārkārtīgi pievilcīgu peļņu, kas ir pārāk labi, lai būtu patiesība. Viņi cer, ka solījums par lielu, ātru un bezriska atdevi vilni pārvilks pār cilvēku acīm un veicinās ieguldījumus bez pienācīgas izpētes. Esiet ļoti uzmanīgs attiecībā uz šiem apgalvojumiem. Ja shēma sola atdevi 5%, 10% (vai vairāk) dienā, maz ticams, ka tā būs likumīga. Reāla programma ir reālistiska attiecībā uz riskiem un iespējamo atdevi. Viss likumīgais, visticamāk, katru dienu atdos ne vairāk kā 1%.

Bieži vien jūs atradīsit cilvēkus, kuri reklamē HYIPs aukstajiem potenciālajiem klientiem, piemēram, izmantojot aukstus e-pastus vai sociālajos tīklos. Tie, kas ķersies klāt, apgalvos, ka paši ir guvuši lielu peļņu, un uzstās, lai arī jūs to varētu izdarīt. Visam tam vajadzētu būt nozīmīgai brīdinājuma zīmei. Nekad nepieņemiet neviena vārdu viegli un pirms lēmuma pieņemšanas veiciet pats savus pētījumus. Ja kāds mēģina novirzīties, kad uzzināt vairāk informācijas, dodieties prom.

Bitcoin HYIPs – kopsavilkumā

Kā saka vecais teiciens – ja tas izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, tas tā ir. Esiet piesardzīgs attiecībā uz shēmām, kas sola lielu atdevi īsā laikā, jo piedāvājumi “ātri bagātināties” vienmēr saturēs lielu risku.

HYIP ir jāizturas līdzīgi kā ICO vai jebkuram citam kriptogrāfijā. Ir obligāti pašam jāveic pētījumi, un, ja jūs plānojat mēneša laikā dubultot savu naudu, ziniet, ka to visu varat pazaudēt tikpat ātri.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me